Klucz do umysłów Polaków - tych czujnych i zombiaków.

Obrazek użytkownika wieszczoo
Kraj

Kiedyś to były czasy! Żeby Polak Polakowi mógł zaufać, trzeba było się tyle nastarać, tyle nagimnastykować, tyle naobiecywać i nakadzić! Jesteśmy w gruncie rzeczy nieufni. Wynika to może z historii, naszych doświadczeń, mentalności. Od małego Polak oszukuje Polaka. Pamiętacie grę "zamknij oczy, otwórz buzię"? Co bardziej psotny kolega, tym gorszy smak w ustach ;).

Po luźnym wstępie chciałbym przejść do bardziej poważnych tematów. Tematem tej notki będzie próba udowodnienia lub obalenia stereotypu o nieufności Polaków. Jak wspomniałem w pierwszym akapicie, trudno nam zdobyć czyjeś zaufanie. Stosujemy wiele technik, by to zrobić. Jest to nie lada sztuka. Należy dostać się do głowy delikwenta, otworzyć ją delikatnie niczym wytrychem, wsadzić tam jakąś wiadomość (incepcja), zamknąć na klucz. Wielu polityków na przestrzeni lat stosowało takie techniki. Z czasem zaczęli ich nadużywać, czego efektem było zamknięcie głów przez Polaków i powrót do wrodzonej nieufności.

Uważam to za dobrą cechę. Nieufność jest podstawą do prawidłowej kontroli władzy. Na horyzoncie pojawił się wtedy Donald Tusk. Stwierdził on, że podświadomość Polaków nie jest taka złożona, jak się nam wydawało. Donald odpalił petardy przed drzwiami frontowymi, a następnie wszedł "od kuchni". Jak widać, podstawą okazała się dezinformacja. Narobić szumu wokół Kaczyńskiego, na którego są skierowane oczy i uszy Polaków i wtedy "załadować od tyłu". Udało mu się. Niestety Tusk nauczony błędami poprzedników zabarykadował się w głowach Polaków, zabił dechami. Mając dostęp do mózgów zaczął je kontrolować.

Aktulanie połowa Polaków to takie żyjące zombie z zespołem Touretta. Praca-dom-sen-praca-dom-sen-praca-dom-KACZYŃSKITYŁAJZO-praca-dom-sen...

Dla tej grupy zombiaków przygotowałem terapię wstrząsową:

Ten antybiotyk, powinien pobudzić Wasz organizm i doprowadzić do walki z wirusem. Widzicie teraz przed Wami manipulatora, który jedno mówi, co innego robi. Palikot razem z Tuskiem wiele razy mówili o zaufaniu, kredycie zaufania, publicznym poziomie zaufania. Uśpili naszą czujność.

Czas się obudzić i pogonić oszusta.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 tak, wystarczy poczytac komentarze na onecie, zeby stracic watpliwosci co do stanu umyslu wiekszosci. a jestem pewien ze nawet gdyby obejrzeli 10 takich lub mocniejszych filmow nic by to nie dalo . ci ludzie beda popierac po i im podobnych bez wzgledu na wszystko (przeciez wiedza ze za jakiekolwiek problemy odpowiada zawsze JK)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208888

Co do onetu, przestałem ich odwiedzać. Przemilczeli taśmy Klicha. Żadnego newsa. Wszystkie newsy antyrządowe nie pojawiają się wcale, albo pojawiają się na minutę, by potem spaść w dół przez "artykuł o prostytucji w Bułgarii". Nie będę im nabijał odwiedzin.

Co do komentarzy - czasami mam wrażenie, że pisze je jedna osoba.

I to chyba nie tajemnica, że onet cenzuruje komentarze.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208892

Pan Tusk, jest przez wszystkich wywyższany, a to przecież zwykły awanturnik??? Przyczyną wszelkiego zła, jakie doświadczają Polska i Polacy, to dyspozycyjny wymiar sprawiedliwości i wszechwładne w Polsce media??? I media i wymiar sprawiedliwości, spolegliwy jest wobec "złych ludzi"??? Takie agenturalne marionetki, są tylko narzędziem??? Ci"źli ludzie", wszyscy ci, którzy po 89r. uwłaszczyli się na majątku narodowym, wszyscy ci, którzy za złotówkę otrzymali największe zakłady i branże, bez roboty, ot tak???? To polakożercy, antypolacy, wrogowie państwa polskiego, jako takiego, kosmopolici??? Jest ich niewielu??? Wystarczyłoby, większe poruszenie, społeczne, by odzyskać Polskę, a na dobry początek, złodziei i zdrajców osądzić sądami obywatelskimi??? Trzeba, więcej determinacji i zaangażowania, lepszej, jawnej organizacji świadomej części obywateli, większej siły przekonywania, nie tylko słownej, więcej ryzyka i poświęcenia??? Bo obserwując scenę, widzę, że twardzieli, to po naszej stronie, jest niewielu??? Nawet, tzw. kibole to cieniarze, wobec ludzi potrzebnych, do zorganizowania jakiejkolwiek, zdecydowanej opozycji??? Kto chce wiedzieć, to wie o czym piszę, dodam, że tylko zwykłe mielenie jęzorem, już nie wystarczy??? Warunkiem jest oczywiście to, że Polaków, mieszka jeszcze większość w Polsce, choć sądząc po parlamencie??? Chciałbym w tym miejscu zapytać, kogo reprezentują posłowie PO, którzy, po wydarzeniach berlińskich, zachowują jeszcze TUSKA przy władzy, tak w PO jak w Państwie??? Wystarczy, że jako oszukani przez Tuska, jego spiskiem przeciwku interesom Polski, wypowiedzieć posłuszeństwo i taka grupa, wspólnie PIS-m, w ciągu kilku dni, mogą przejąć władzę, a co już, na dziesiaj najważniejsze, zablokować każdą decyzję rządu??? Pzdr.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#208940

                                    Świeta racja.

 Tylko kiedy Oni to zauważą????Sami zostaną z  ręką w nocniku ,płacząc i wzbudzając litość że ich tusk oszukał.taki będzie finał.

Semici nie dopuszcza do zjednoczenia Narodu polskiego.To w ich interesie leży by nas podzielono porzez "miłość".I tak sie stało.

Ty wiesz,ja wiem i tu piszący wiedzą.Innui nie chcą wiedziec.I to jest bardzo smutne.

Pozdrawiam serdecznie.                           

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#208959