Nadzwyczajna kasta - historia całkowicie zmyślona

Obrazek użytkownika elig
Idee

  

  Pierwszy zginął sędzia T.   Został zarżnięty we własnym mieszkaniu.  Kilka dni później jego los podzielił sędzia Ł.  Obie ofiary zostały dobrze dobrane.   Wiele mówiono o nich w mediach, ale nie były nikim naprawdę ważnym.  Nie miały żadnej szczególnej ochrony.  Morderstwa te stały się głośne, ale prawdziwy popłoch zapanował, gdy w Czarnym Internecie pojawił się manifest organizacji "Sztyletników III RP".  Głosił on:

 

  "Mamy dość nieuczciwych, sprzedajnych i skorumpowanych sędziów.  Nie potrafią sobie z nimi poradzić władze państwowe.  Także sama "Nadzwyczajna Kasta" wyraźnie nie chce oczyścić swych szeregów.  Wobec tego zajmiemy się tym my.  Po prostu zabijemy sędziów hańbiących swój zawód.  Zaczęliśmy od T. i Ł.  Za nimi pójdą inni.".

 

  Tak się też stało.  Władze usiłowały zapewnić policyjną ochronę sędziom, ale było ich zbyt wielu.  Mówiono też, że każdy gang miał jakiegoś sędziego na swe usługi.  Potencjalnych ofiar było mnóstwo.  W następnych miesiącach z rak sztyletników zginęli m. in.: pani sędzia, która skazała na bezwzględne wiezienie faceta, co rzucił tortem w jej koleżankę, pewien sędzia, który lubił okradać sklepy oraz kilkunastu innych, którzy ferowali niezwykle łagodne wyroki w sprawach groźnych bandytów, a nawet wypuszczali ich na wolność.

 

  Sztyletnicy łączyli tradycje swych poprzedników z czasów Powstania Styczniowego z metodami działania Państwa Islamskiego.  Zamieszczali w Czarnym Internecie filmy ukazujące co bardziej okrutne egzekucje.  To właśnie stało się przyczyną ich zguby.  Po kilku miesiącach polska policja oraz inne służby rozszyfrowały tajniki Czarnego Internetu i zdołały namierzyć i wyłapać całą szajkę morderców.  Nie ustalono jednak, kto zorganizował całe przedsięwzięcie i udzielał mu dyskretnego wsparcia.  Podejrzewano rosyjskie służby, ale nie dało się tego udowodnić, tym bardziej, że do procesu morderców w ogóle nie doszło.  Okazało się bowiem, że wszyscy oni cierpią na schizofrenię paranoidalną, w związku z czym wylądowali w zakładach psychiatrycznych.

 

  Ta sprawa pozbawiła Nadzwyczajną Kastę pewności siebie.  Sędziowie SN, którzy jeszcze rok wcześniej walczyli o swe stołki - w popłochu przeszli na emeryturę.  Zdali sobie sprawę z tego, że ani immunitet, ani poparcie kolegów, ani nawet UE nie chroni przed ciosem nożem.

 

  Jak wspomniałam już w tytule, cała powyższa historia jest tylko moim wymysłem.  Sędziowie T. i Ł. mają się dobrze i nadal korzystają z immunitetu.  Po co więc napisałam tę notkę?  Chciałam zwrócić uwagę na to, że wrogowie Polski znają wiele metod destabilizacji sytuacji w naszym kraju i nie wszystkie one zostały, jak na razie, wykorzystane.

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.7 (głosów:5)

Komentarze

Dość makabryczne jest to opowiadanie, oby fikcja nie zamieniła się w rzeczywistość. Przecież jeszcze prawdziwej wojny nie ma.Są inne metody.

Pozdrawiam Autorkę.

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Jerzy

#1585671

- z jedną, tłustą babą z Sądy Najwyższego którą każdy obszczyjmur z warszawskiej Pragi jest w stanie wyeliminować trwale w 20 sekund.
Putin taką by osobiście rozwalił jak by mu weszła w drogę z broni największego kalibru tak że jej cały mózg wylądował by na suficie windy.

Tarmoszą się z nią za bety przed całą Europą i o zgrozo to ona położyła na łopatki tylu chłopa.
Wystaczyło że Prezydenta RP poprzezywali trochę "marionetką" (słyszycie dziś to przezwisko ?) - a obudzili w nim niezdrowe emocje i zawetował.

Dobrze że czwerwoni mordercy nie użyli wobec niego innych metod bo n.p. w latach międzywojennych nie wachali sie poprzez swojego agenta wysadzić w powietrze skład amunicji w Warszawskiej Cytadeli narażając życie połowę mieszkańców Warszawy bo szczęściem w nieszczęściu wybuchła tylko część trotylu.

Na czerwone komunistyczne, zbrodnicze q...wy to i atom jest za mało bo te czarcie bękarty nie zawachają sie przed najstraszliwszą zbrodnią i warto o tym pamiętać. Ludzkość dla własnego przetrwania powinna ich wszystkich wyeliminiować z kuli ziemskiej.

Bardzo szkoda że po II W.Św. USA nie spaliło atomem czerwonych ludobójców kiedy tylko oni posiadali taką broń i nie byli narażeni na odwet. W ten sposób wychodowali tego wschodniego potwora oddając mu kraje Europy środkowo-wschodniej jako łup wojenny.

Całe zło tego świata pochodzi od zboczonych komunistów i ich namiestników w Polsce platformianych PO-je*ańców.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1585861

do kobiet i dzieci w czasie jednego z marszów 11 listopada. A później do górników. Przez kilka lat specjalne bandy policjantów atakowały uczestników marszów 11 listopada.

Zbrodnicza mafia z PO przez lata korzystała przyzwalając na przestępczy rabunek Polski i Polaków. Dlatego, ci mafiozi są zdolni do wszystkiego, byle by tylko "było, jak było". Czyli żeby dalej mogli rabować Polaków.

Nie bez powodu zorganizowali sobie specjalne szkolenie na temat zachowania się w przypadku wkroczenia do ich posiadłości agentów CBA...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1585866

Może nie atom ale Norymberga komunistom przydałaby się niewątpliwie.

Czy  "Całe zło tego świata pochodzi od zboczonych komunistów i ich namiestników w Polsce platformianych PO-je*ańców."...mam wątpliwości. Inni Polacy też mają w tym swój udział. Mam na myśli tych letnich, co to nie są ani zimni ani gorący.

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1585879

są merytoryczne.

Bezwzględność ludzi wymiaru sprawiedliwości jest niewyobrażalna.

http://niepoprawni.pl/blog/rebeliantka/fikcja-reform-wymiaru-sprawiedliwosci-0

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
0
#1585872