Kaczyński ma rację, PiS MUSI przejąć władzę w Warszawie, PO

Obrazek użytkownika elig
Kraj

  rządzące stolicą zgłupiało do reszty.  Świadczy o tym liczenie frekwencji na dzisiejszym [4.06.2016] marszu KOD.  Policja podała, że w chwili wymarszu z pl. Bankowego zgromadziło się tam 10 tys. demonstrantów.  Wiceprezydent Warszawy, Jóźwiak mówił zaś o pięćdziesięciu tysiącach.  Niczego nie nauczyło go doświadczenie z 7 maja, kiedy to przy podobnej okazji podał liczbę 250 tys., a policja mówiła o 45 tys.  W efekcie ośmieszył całą imprezę, bo całkowicie "przykryło" ją niezależne liczenie uczestników dające wyniki od 40 do 60 tys. osób.  Teraz pan Joźwiak popełnił ten sam błąd [patrz RMF24.pl {]]>TUTAJ]]>} i Niezalezna.pl {]]>TUTAJ]]>}].

 Tureckie przyslowie głosi: Tylko idiota daje się dwa razy ugryźć przez tę samą żmiję.  Nie można dłużej tolerować tego, że stolicą Polski rzadzą durnie i złodzieje.  Ich działalność zagraża już samemu miastu.  Oto w portalu Warszawawpigulce.pl {]]>TUTAJ]]>} ukazała się 23 maja 2016 r. informacja:  "7 GIGANTYCZNYCH WIEŻOWCÓW W CENTRUM WŚRÓD ZABYTKOWEJ ZABUDOWY. MIESZKAŃCY W SZOKU".  Czytamy tam:

 "Po 5 latach prac nad planem zagospodarowania przestrzennego okolic ul. Poznańskiej ratusz wreszcie go przedstawił. W samym sercu miasta, wśród zabytkowej zabudowy z XIX i XX wieku powstać ma 7 ogromnych wieżowców. Do protestujących przeciwko temu mieszkańców wezwano policję, ale funkcjonariusze stwierdzili, że nie ma podstaw do interwencji. (...)
   Nowy plan zagospodarowania przewiduje nie tylko podwyższenie Marriottu i Elektrimu, ale też budowę dwóch ogromnych wieżowców powyżej 225 metrów, czy 170-metrowego wieżowca kurii. Miałyby też powstać dwa wieżowce 160 i 180-metrowy na terenie najstarszego liceum w stolicy – IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej założonego w 1874 roku. (...)
 ratusz odrzucił zarówno wszystkie poprawki mieszkańców, jak i Rady Dzielnicy, która negatywnie zaopiniowała projekt.".

 Jak widać - dla obecnych władz Warszawy liczą się tylko deweloperzy, a nie mieszkańcy i wygląd miasta.

 Dziś w portalu Niezalezna.pl.{]]>TUTAJ]]>} ukazała się wiadomość  "Jarosław Kaczyński: musimy przejąć władzę w Warszawie. To ważne dla stolicy".  Zaczyna sie ona od słów:

 "Kiedy myślimy o naszych sukcesach, warto spojrzeć w przyszłość i zastanowić się nad tym, co jest przed nami. W naszej partii jest wielki potencjał. Musimy myśleć o władzy w Warszawie, o prezydencie Warszawy. To jest naprawdę bardzo ważne dla naszej partii, ale także szczególnie ważne dla Warszawy - mówił dziś Jarosław Kaczyński na zjeździe warszawskich struktur PiS.".

 Ja osobiście zastanawiam się, czy nie należałoby wprowadzić w Warszawie zarzadu komisarycznego.  Gdy czytam o takich sprawach jak ten plan zabudowy okolic ul. Poznańskiej, to mam wrażenie, iż jest aż za wiele powodów ku temu.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

 Witam! Jarosław jest wielkim patriotycznym wizjonerem ,nie tylko na niwie Polski,ale Europy i Świata. To nie tylko moje skromne postrzeganie.Jakże słuszna uwaga.Stolica dla narodu,a nie komunistyczna struktura kolebki mafijnych układów!Kłaniam się!

Vote up!
11
Vote down!
0

ronin

#1514352

Nie ma wątpliwości,że opanowane przez sitwe samorządy wszystkich szczebli to potężny hamulec dla Dobrej Zmiany. Trzeba jak najszybciej oderwać PO-mafię od samorządów i unijnych pieniędzy, bez wzgledu na koszty tej opoeracji. I to nie tylko w Warszawie...

Vote up!
6
Vote down!
0

Yagon 12

#1514376

Samorządy opanowane w dalszym ciagu przez sitwę PO-PSL  to bedzie wielki hamulec dla powszechnego wprowadzenia zadzialań dobrej zmiany. Trzeba to zmienić . A słusznie trzeba zacząć od psujacej się głowy ryby  , czyli  Warszawy. Warszawa bać co bądź jest stolicą Polski , a jedno z najwiekszych gniazd sitwy biznesowej i antypolskiej jest właśnie w Warszawie. Potomków dawnych prawdziwych patriotycznych warszawiaków w Warszawie jest obecnie niewielu , przeważają napływowi ludzie nastawieni na wielkie kariery ( niezależnie jaka drogą zdobyte) i obecnie Warszawa jest stolicą , ale nie Polski tylko polskiej mafii.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1514396

Vote up!
5
Vote down!
0
#1514437

stanowisko bufetowej? Mam szacunek dla bufetowych w barach; są to zwykle osoby życzliwe i znające życie. Jej koledzy mogliby zostać kelnerami, ewentualnie zresztą. Nie miałaby krzywdy.

Ja mam natomiast stress swoisty: jestem Warszawiakiem, i wkurza mnie że Polska się zmienia na lepsze (oby na zawsze), a tutaj takie bagno. My, Warszwawiacy, nie zasłużylismy sobie na to. Czy ta [____] nie mogłaby już sobie pójść tam skąd przyszła? 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1514443

Witaj, bez nerwow Kolego...Juz od 45` wielu Warszawiakow bylo poirytowanych przebiegiem owczesnego stanu rzeczy..., wiec to bagno nie istnieje od dzisiaj...Poprostu w Jalcie zostalismy sprzedani i to ma swoje konsekwencje i to na kilka stuleci jak widzimy...Nie tylko " Warsiawka" opanowana jest przez ta cholote...Trojmiasto rowniez i pozostale wielkie polskie aglomeracje rowniez...Nawet wschod kraju opanowalo to dziadostwo ( np.Bieszczady ! Mazury ! Zachodnie  Polesie! ) Slowem te komorki rakowe mialy czas od 44` , by sie rozprzestrzenic i jak widzimy doskonale to im sie udalo...A odnosnie bufetowej, no coz koszerni od lat pracowali nad taka sytuacja, jaka mamy dzisiaj..., to nie spadlo z chmurki, to jest ich konsekwencja dzialania...Tak czy inaczej chwali sie, ze jej ojciec byl w Powstaniu. Jezeli by tak rzeczywiscie bylo, to mamy podobny przyklad jak Wanda Wasilewska...Ojciec walczyl w Legionach Marszalka - bardzo porzadny czlowiek, a corka mu sie zwyczajnie skorwila...politycznie i nie tylko..., a byla przeciez chrzesnica Jozefa Pilsudskiego...Wiec jak widac historia lubi sie powtarzac...Przygladajac sie blizej tej pani profesor tj. jej " dorobkowi" i karierze i tym POpluczynom, w ktorych sie od dawna tapla, to co innego mozna oczekiwac? co innego oczekiwac od takiej kreatury... Przeciez to bydle nawet nawet do piet Prezydentowi Starzynskiemu nie dorasta..., to jest zwykly Gronkowiec Zlocisty..., kojarzy mi sie z piosenka " Ballada o rdzawym oku " - Jorka Bozyka , a w refrenie tak spiewa..." plynie gowno potokiem ..." Bardzo polecam , jest na Youtub-ie.

pozdrawiam

Vote up!
2
Vote down!
0

chris

#1514476

Natychmiast sprawdzić jak przebiegało "przejmowanie " kamienic i parcel w Wa - wie. Ile przejęła "bufetowa" i jej pociotkowie.Tam były gigantyczne oszustwa i przekreęty

Vote up!
1
Vote down!
0
#1515922