Sztuczna szczęka i tipsy w szpilkach czyli... premiera Kopacz „w natarciu”!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Robiąca w majty na widok własnego cienia premiera Ewa Kopacz ruszyła do ataku. Wcześniej zza pleców Donalda Tuska, na których nosił ją jak miś koala swą progeniturę i po których wspinała się do ministerskiego fotela i laski marszałkowskiej, dziś zza pleców Komorowskiego szczerzy ząbki i pokazuje pazurki, a w sumie jest to tylko szczerbata sztuczna szczęka i tipsy w szpilkach.  Których Ewa Kopacz też nie potrafi nosić bo do noszenia szpilek również trzeba mieć głowę na karku, a nie zbiornik jak np. nocnik czy pusta puszka po piwie. Szpilki to nie instrument do drążenia dziury w głowie w celu nalania oleju, to nie wykałaczka do zębów, a już na pewno nie obuwie klucz - „patrzcie, noszę szpilki więc przewyższam was o głowę”. Do szpilek, jak do polityki – trzeba dorosnąć bo od kłamstw ich nosicielce ani wzrostu nie przybywa, ani autorytetu, o mądrości nawet nie ma co wspominać. 

Głupie są twierdzenia premiery Kopacz, że „nikt nie zamieni państwa otwartego na dyskusję w państwo sparaliżowane, Platformy szukającej kompromisów - w Platformę pod białą flagą" bo Platforma dyskutuje tylko ze sobą, Platforma szuka kompromisów tylko dla siebie i Platforma już dawno wywiesiła białą flagę, co właśnie pani premiera przyznała. Z kim dziś dyskutuje Platforma? Min.Sawicki zaproszony niedawno do dyskusji o rolnictwie czmychnął gdzie pieprz rośnie, Arłukowicz zapraszany wielokrotnie do dyskusji o służbie zdrowia zawsze chował się za plecy Tuska. Platforma dyskutuje z Żakowskim, z Paradowską, z Olejnik, Kraśką. Jak ją zaproszą do studia albo się sama nie wepcha, niektórzy platformersi to nawet koczują całodobowo w medialnych  antyszambrach  by nie przepuścić okazji popluć do mikrofonu albo użyć zamiast mordoklejka.  Platforma sama do debaty skora nie jest. Najlepszy przykład – I bufetowa III RP, która na debatę z Jackiem Sasinem przystała dopiero po kilku lewatywach  i  mimo to na pewnych warunkach choć wiadomo, że jeżeli w grę zaczynają wchodzić warunki to debata się kończy zanim się zaczęła.

Platforma Obywatelska jednak inaczej nie może co już świadczy o jej małości, miałkości, braku zdolności komunikacyjnych. Autyzm, Alzheimer i antyopozycyjna sraczka to znaki rozpoznawcze i cechy charakterystyczne partii rządzącej tak jakby w żadnym innym kraju nie istniała opozycja i tylko biedna Platforma musi się z nią wiecznie użerać !

 

Ewa Kopacz wyciera sobie gębę wszystkim i kłamie bezczelnie na każdym kroku – wielkie kłamstwa i propagandowe kłamstewka to jej chleb powszedni. „Konkurencją dla PO jest władza, która zamyka galerie i teatry, bo nie podoba się jej obca sztuka, stawia pomniki tylko swoim, a zamiast budować drogi, parki, skwery, kłóci się o ich nazwy - oceniła Kopacz.” – pisze Rzepa, więc spytam – kto dopiero co zamknął w Warszawie kino „Femina” ? Kto niszczył permanentnie Warszawską Operę Kamerałną ? Kto walczy o powrót 4 śpiących bolszewików, kto postawił pomnik pedalskiej tęczy, każe  pilnować policji 24/24h  i topi w niej kupę forsy zamiast środki na jej wieczne rekonstrukcje przeznaczyć np. na konstrukcje ułatwiające życie inwalidom na wózkach albo na przysposobienie toalet w szkołach do potrzeb uczniów bo w stolycy bufetowej niestety są przypadki biegania uczniów „za stodołę”...  Mam przypomnieć raport NIK ? Kto wybudował w Warszawie kibel za 8 melonów, który dziś jest tylko źródłem smrodu? A niech go odniesie Wisła przy pierwszej powodzi razem z jego honorową I babcią klozetową III RP, bufetową Hanką !

Wy sobie Kopacz jaja robicie z Polaków i nawet za brak własnego rozumu winicie obywateli i opozycję.

W tym tygodniu jest szczyt klimatyczny w Brukseli – ja już widzę premierę Kopacz jak owinięta w prześcieradło kocim krokiem skrada się w kierunku najbliższego cmentarza jak podczas alarmu atomowego, hehehe. Jej widok czerwonego chodnika i Murzyna z kamerą odbiera mowę, słuch, wzrok i rozum, a co dopiero  stado lwów z Angelą na czele. Kopacz tylko w Polsce, do Polaków potrafi japę rozdzierać, a tam będzie siedzieć cicho jak mumia i głupio się uśmiechać. I wróci do Warszawy z tym samym z czym pojedzie – z samymi zamiarami. I w szpilkach oczywiście...

 

http://www.rp.pl/artykul/1140279,1159458-Kopacz--kontestowanie-wynikow-wyborow-to-proba-niszczenia-demokracji.html?p=1

 

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.8 (głosów:26)

Komentarze

... podłości, zakłamania, fałszu, obłudy, wazeliniarstwa wobec obcych, megalomanii, prostactwa i głupoty. Nie wiem, czy w całej blogosferze znajdzie się ktoś, kto mnie zgani za to, że przypisane "Kopaczce" te cechy ją obrażają i powinienem za to odpowiedzieć przed sądem.

Jako niepoprawny politycznie, a także jako niepoprawny optymista marzę, by w niedalekiej przyszłości zobaczyć tę kreaturę, ale już bez szpilek i tipsów w... zamkniętym i dobrze strzeżonym obozie pracy w roli skazanej za zdradę stanu. Oczywiście nie tylko ją. Aby jej nie było smutno, - widzę tam również jej kolegów do dziś kupczących i majstrujących niebezpiecznie Rzeczpospolitą. A ich lista jest dość długa.

 

Pozdrawiam,

   

Podoba mi się!
20
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1452604

mianowanie "kopaczki" na tak wysokie stanowisko w tym rządzie miało tylko jeden cel, mianowicie ośmieszanie Polski na arenie międzynarodowej i dalsze psucie wizerunku Polaków. Ona jest synonimem wszystkiego co najgorsze, aż trudno uwierzyć, że nie śnimy, ktoś taki premierem dużego państwa w środku Europy, niesamowite. Janku, nie przesadziłeć ani trochę wymieniając cechy jej charakteru, ilekroć razy widzę zdjęcie lub jakiś film z tym manekinem w spódnicy to aż robi mi się niedobrze, ona nie ma nawet w sobie za grosz kobiecości. Jej postać, kojarzy mi się z jakimś zagubionym przybyszem z jakiegoś odleglego, nam nieznanego ukladu słonecznego, tak chyba wyglądałby taki przybysz. Brrr..
Pozdrawiam

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1452618

W tej zgrai, nie ma nikogo z prezencją, elokwencją, czy wizerunkiem. To banda wazeliniarzy,cwaniaków  i prostaków.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
0
#1452619

Polakom wizerunku też nie zepsują bo powiedz - jak go zepsują Tobie czy mnie, mojej córce? Jak zepsują tym milionom poza granicami, z których wielu wielu wyrobiło sobie tam markę rzetelnością i zasobem wiedzy? Jak zepsują wizerunek starszej osobie w Polsce, odchodzącej od okienka w aptece z niczym bo z renty musi wybierać - albo chleb albo lekarstwa? Jak zepsują wizerunek tym młodym na zmywakach w Polsce i zagranicą, którzy zasuwają na nich nocami by opłacić sobie czesne albo jakieś kursy. Nie, Romku - Polakom wizerunku nie zepsują bo Polska to nie oni. Zauważyłam, że u mnie obecne władze polskie kojarzą się z patologiami - bodaj wczoraj w miejscowym dzienniku tv tak właśnie skomentowano wybory w Polsce, a ci których znam i wiem, że mają kontakty biznesowe z Polakami, mówią o w spółpracy z Polakami jak najlepiej i nie dlatego żeby mi sprawić przyjemność.

 

Im chodzi jedynie o zachowanie ciągłości sitwy bo jak raz ta ciągłość się przerwie to oni dobrze wiedzą, że z pierdla wielu z nich nie wyjdzie do końca życia.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1452710

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1452633

straciła koparka dziewictwo?Pytanie za sto punktów,ale powiedz mi jaka telewizja by wyemitowała takie pytanie/stwierdzenie.Zeby stawiac takie i inne pytania potrzebne jest do tego odpowiednio duze zaplecze medialne,którego jak sam wiesz brakuje opozycji.Nazywanie Kaczynskiiego warchołem w niczym nie zmieni sytuacji w jakiej obecnie się znajdujemy.Rozumię Twoją flustrację wynikającą z niemocy ale czy aby nie za bardzo radykalnie wyrażasz swoje zdanie?Mnie osobiście pod wzgladem doboru słow i okreslen przypominasz Stefana Niesiołowskiego.Narracjemacie bardzo zblizona i co by się nie stało to wszystkiemu jest winny PiS i ten wstrętny Kaczynski.Czy Ty też jadłeś mirabelki z nasypu kolejowego w młodości?

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1452639

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1452644

swich Niesiołowskich.Całkowicie sie z Toba zgadzam ale do tego jak wspomniałem wczesnie potrzebne jest duze zaplecze medialne.Wiesz o tym bardzo dobrze ze takiego opozycja nie ma i długo miec nie bedzie.Telewizja rebublika czy trwam nie mogą byc brane pod uwagę.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1452649

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Verita

#1452693

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika tańczący z widłami został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Bo ja wiem czy ponuro ? :)) Ja widzę to trochę inaczej. Jest wesoło a nawet komicznie. :)) Ludziska na portalu cieszą się, że Jarosław wyszedł wreszcie z szafy i groźnie zamlaskał : ........"mogło dojść do sfałszowania wyborów".

Czy to nie optymistyczne i pełne nadzei Verito ?

Czy Ty wiesz jak teraz tłumy zakochanych w nim patriotek będą tarły z podniecenia  kolanami ? Jak usatysfakcjonowane jego "odwagą" będą wiwatowały na cześć swojego idola ? A i "Świętemu Lechowi" przy okazji splendor się skapnie.

Ani patrzeć jak na  straganach z dewocjonaliami pojawią się  portreciki i gipsowe fugurki "Świetego Lecha". 

 

PozdrawIam :)

TzW

P.S. Mam też specjalny powód do radości. Dziś w nocy odwiedzi mnie Cerber i  prawdopodobnie  odlecę na K-Pax, czyli na drugą strone cienia :)

Ciesze się ze zmian :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5

NIEPOPRAWNY INACZEJ

#1452707

Panie TzW -stare przyslowie mowi -"tylko krowa nie zmienia pogladow" to prawda ale juz "dozorca tychze krow" juz moze.Przyzna Pan ze to lagodne okreslenie (dozorca)
Szkoda ze nie pisze Pan na wlasnym blogu,latwiej mozna by odniesc sie do Pana pogladow(jesli takowe Pan ma).A tak tylko skacze Pan po wszystkich tematach ,a i tak wiadomo ze na koncu komentarza bedzie standardowo,czyli to wszystko wina sp.Lecha Kaczynskiego - ostatniego prezydenta RP i PIS-u.nawet to ze ostatnie wybory jesli juz nie sfalszowano to na 100% wypaczono.
 
Wiec zasadne jest pytanie - czy sp.Lech Kaczynski byl tez Pana prezydentem ?
Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Prezydent Andrzej Duda 2020
Strefa wolna od LGTB
Strefa wolna od sekty 447

Howgh

#1452799

... i nie wiesz, kto to jest TzW? Wchodzisz z nim w dyskusję? Nie wchodź! - radzę Ci. To nie jest partner do dyskusji. Jak sam kiedyś pisał o sobie, jest miłośnikiem... grilla i wódki białobieszczadzkiej. Uprawia krytykanctwo, nie zaś krytykę, nie podając żadnych alternatywnych i realnych rozwiązań. Jest przeciwnikiem wszystkiego, co pachnie patriotyzmem. Przekonał się o tym Lwow47 - swego czasu tu piszący bloger, - prywatnie Kazimierz Józef Węgrzyn, jeden z najznakomitszych współczesnych poetów. To tenże poeta jest autorem słów do przepięknej pieśni pt.: "Zaszum nam Polsko, jak huzarskie skrzydła", do których muzykę napisał Maciej Wróblewski i w mistrzowski sposób ją wykonał, akompaniując sobie na własnoręcznie wykonanej gitarze.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=hBsRgEF6mAc 
Tenże wspomniany utwór mamy od 1:32 min.

 

Pozdrawiam,

  

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1452839

Zamiast wymyślać klejne przymiotniki, które po "naszej" władzy spływają jak po kaczce, sięgnąc do Konstytucji, którta zapewnia równe traktowanie wszystkich obywateli, niezaleznie od przynależności politycznej i wyznania? Przecież próbują wykluczyć z życia ogromną grupę społeczeństwa, tylko dlatego, że nie należy i nie pieje z zachwytu do PO i PSL. A przecież nam wolno!

Za odmawianie nam prawa do wyrażania poglądów nalezy kierować sprawy do sądów.

Na początku będą nas wyśmiewać, ale jak tych pozwów będzie bardzo dużo, to już nie będzie można udawać, że ich nie ma.

Za uniemożliwienie swobodnej wypowiedzi - pozew. Za mówienie o osobie o innych poglądach, że jest oszołomem lub idiotą - pozew. itd. To chyba jedyna droga. Trzeba namówić prawników tak jak w czasach Solidarności, żeby opracowali taki uniwersalny wzór pozwu i stosować. Wtedy były instrukcje jak zeznawać w przypadku aresztowania, a teraz mamy następny etap - bronić się przed unicestwieniem, bronić swoich dóbr osobistych. Może Michnik, możemy i my. Nie dajmy się traktować jak trędowaci, bo to jest ostatnio bardzo mocno stosowane, jak spotkanie Millera z Kaczyńskim.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#1452712

bią. Sędziów i prokuratorów też mamy jakich mamy - pantoflarzy PO.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1452730

Na początku nie będzie łatwo, ale te zchamiałe "elity polityczne" trzeba jakoś eliminować. Wiem, że to jest praca na wiele lat, ale jak nie zaczniemy teraz, to za pare lat zostaną w Polsce same karły intelektualne (nie mylić z zaplutymi karłami reakcji). Samo prześciganie sie w wymyślanie inwektyw nic nie da, poza tym, ze upodabniamy sie do naszych przeciwników. Ja juz widzę ogromną różnicę w kulturze wypowiedzi polityków PIS a resztą. Sama wiele razy sprawdziłam, że mając przed sobą bardzo trudną rozmowę, rozbrajam "przeciwnika" spokojem i nadzwyczajnie celebrowaną i ostentacyjnie przekazywana kulturą osobistą. To działa. Nie dajmy sie sprowadzać do dialogu jaskiniowców. Niesiołowskiego można tylko unieszkodliwić nadzwyczajnym zachowaniem spokoju, On na dłiższą metę tego nie zniesie. Zabije go własna nienawiść do otaczającego świata. Zostawmy tą szczujnię samej sobie, to sie sami pozagryzają.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Anka1

 

#1452747