"Obywatele RP" - delegalizacja!

Obrazek użytkownika contessa
Kraj

Przyłączam się do apelu o potępienie działalności Obywateli RP. Przyłącz się i TY!

http://niezalezna.pl/98645-nasza-akcja-apel-o-potepienie-dzialalnosci-obywateli-rp

 

Jednak moim zdaniem potępienie nic nie da - spłynie po nich jak po przysłowiowej kaczce woda i jeszcze bardziej rozbestwi.
Tu potrzebna jest delegalizacja tej bandy i zakaz udziału w zgromadzeniach!

Czyli petycja do władz RP o delegalizację ugrupowania "Obywatele RP". 
Bez dyskusji i bez negocjacji z jego liderami bo z huliganerią się nie dyskutuje i nie negocjuje.
Oni podstępnie mieszają się z tłumem, ale gdy zaczynają zadymę ludzie ich fotografują więc gęby ich są znane. Może zatem jakaś "galeria Obywateli RP" na niezalezna.pl żeby wyłuskać ich zawczasu i przekazać służbom porządkowym zanim przystąpią do swej "akcji właściwej"...

 

PS. Na transparencie  "Obywateli RP" - Lenin, adolfiak, a może... goryl? Też pasuje bo zachowują się jak stado prymatów na haju...

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:19)

Komentarze

Pełna zgoda Szanowna "contesso": - "potrzebna jest delegalizacja tej bandy i zakaz udziału w zgromadzeniach".. To jest poza dyskusją.

Ale.. Od czegoś trzeba zacząć, i niezależnie od tego KTO .. ważne że jest powszechna reakcja na działalność skrajnie lewackich, ANTYPOLSKICH i reprezentujących pomagdalenkowy układ ugrupowań.

Ukłony..

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0

cornik Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#1539830

Bardzo celnie ich okreslasz to jakas dzicz,która nie wiadomo skąd znajduje sie w róznych marszach i zaczyna zadymy.Dziwie sie ze jeszcze nikogo nie postawiono w stan oskarzenia.Skoro mamy miec panstwo prawa i dobra zmiane to słuzby pożadkowe w tym policja dawno powinny zrobic pozadek z ta chołotą.Tu nie moze byc mowy o wolnosci słowa lub zgromadzen.Napewno poprzednie ugrupowanie,które rzadziło do takich incydentów by nie dopusciło,wiec powstaje pytanie dlaczego teraz jest to mozliwe?

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1539831

Racja - bo tę dzicz wyhodowały obce służby za pieniądze obcych, na zamówienie elyty III RP...

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1539833

Bo Polska w ruinę się zmieni

Nastaną kłamcy i złodzieje

A Polak się w krzakach podzieje

Pozdrawiam

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1539840

No i mają swoich obrońców! M.in....

...Właśnie dostałam bana na  <demotywatory.pl>  za zamieszczony w powyższej notce mem. Ban do... 11 listopada 2017. Motywacja - "za spam".  Tak wygląda wolność słowa, wyznania, poglądów itd. wg tamtejszych adminów, hehehe! 

Ale ban lepszy niż gdyby moje obrazki miały tam dalej lądować w piwnicy w kilka sekund po ich zamieszczeniu,  co było praktykowane przez adminów od miesięcy. 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1539842

nie żałuj czasem. Honor ważniejszy. Od dziś nie zaglądam na demotywatory.

Pozdrawiam

Honic

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0
#1539852

Nie żałuję oczywiście! Szybko się przekonałam, że to pomarańczowy przyczółek, i że  ban to była tylko kwestia czasu. Jednak  miałam spory ubaw  czytając odjechane komentarze. No i trochę krwi napsułam lewakom. :D:D:D Ale chyba jednego... nawróciłam....

Co do drugiego komentarza - to prawda, że każda następna akcja tych "obywateli" jest bardziej chamska od poprzednich. Ich wysępów na ostatniej miesięcznicy by nie było gdyby nie weszła do   akcji... kasta nadzwyczajnych ludzi bo to sąd uchylił decyzję wojewody mazowieckiego o zakazie ich imprezki. A to już dobitnie świadczy, że główni animatorzy Obywateli RP są... w centrali Platformy Obywatelskiej! W tej samej, w której rodzą się pomysły jak hamować prace rządu i   każdą zmianę  w państwie polskim, w czym tylko właśnie Platforma ma  największy interes. Platformę zaś usadzić trochę jest możliwość ale do tego potrzebne jest żelazne egzekwowanie żelaznej dyscypliny w Sejmie, który wciąż przypomina portal internetowym, w którym zarejestrowanych jest np. 500 użytkowników ale tylko 40-50 portal buduje, dba o niego, robi jakąś dobrą robotę, a reszta trolluje i go rozwala.  

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1539858

co więcej, twierdzę że działania przeciwko rządom PiS w Polsce są w całości skoordynowane, zapewne, jak piszesz, z ośrodka sterującego pijarem platformiastym. Przecież to nie Kijowski wynalazł "KOD". To zresztą można poznać po szczegółach tez propagandowych. Wyraźnie zwłaszcza dostrzegam to po sformułowaniach w stosunku do osób Jarosława Kaczyńskiego i Prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Ich powtarzane od wielu lat (mam na myśli co najmniej 11 lat) tezy nie zmieniają się. Tezy takie jak "Lech był dobry, ale Jarosław zły i go nakręcał" znam od lat. A poza tym oni wszyscy współdziałają co widać na przykład na wspólnych zdjęciach z imprez, w części zapewne dość przypadkowych lub robionych przez dziennikarzy.  

pozdrawiam

Honic

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0
#1539859

 Witam! Kraj naszpikowany aktywną agenturą wpływu. To dlatego te bydlaki postkomuny organizowane są w antypolskie gangi czując przyzwolenie środowisk mafii w togach. Pozdrawiam!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
0

ronin

#1539843

co najmniej dwie instytucje są za status quo do tej chwili odpowiedzialne. O ile mi wiadomo, w przypadku Warszawy manifestację zgłasza się do Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miasta. Można to zrobić pocztą elektroniczną. W przypadku postępowania uproszczonego wystarczy zadzwonić do Centrum zarządzania Kryzysowego Urzędu M.St. Warszawy i podać odpowiednie szczegóły. 
Obserwując tutejsze realia (jestem warszawiakiem) domyślam się że bufetowa i jej spółka mają raz w miesiącu orgazm intelektualny patrząc jak paru gnojków potrafi skutecznie zakłócać tak bardzo poważną jak niepożądaną przez władze Warszawy uroczystość. O Krakowie w tej chwili nawet nie wspominam. Przypominam, że inicjatywa ustawodawcza jaka pojawiła się niedawno w związku z wolnością zgromadzeń miała na celu eliminację możliwości takiego zakłócania, nie ograniczenie wolności zgromadzeń. Widzę też, że z miesiąca na miesiąc są coraz bardziej bezczelni i aktywni. W końcu rozwój niemieckiego narodowego socjalizmu trwał kilka lat, zanim doszło do "nocy kryształowej" a potem do eksterminacji Żydów w majestacie niemieckiego prawa. 
Warto zauważyć, że tryb odwoławczy od decyzji o zakazie zgromadzenia w przypadku Warszawy (Sąd Okręgowy w Warszawie) jest tak sformułowany, że decyzja Sądu musi nastąpić przed datą zgromadzenia. W maju Sąd Okręgowy zdecydował że zgromadzenie "obywateli rp" może się odbyć. Jestem zdziwiony, bo w ten sposób swoiście zinterpretował "Ustawę z dnia 13 grudnia 2016 roku o zmianie ustawy Prawo o zgromadzeniach opublikowaną w Dzienniku Ustaw z dnia 18 marca 2017r." Czytałem ją. Polecam. Całe szczęście chociaż że dotyczy też tak zwanego "zgromadzenia spontanicznego". Bowiem jasno widać że "obywatele rp" stosują dokładnie te same metody jakie stosowali niemieccy narodowi socjaliści w latach dwudziestych w czasie gdy NSDAP starała się dopiero zaistnieć w sferze społecznej. A może płodny autor wielu wypowiedzi, Cezary Paweł Kasprzak napisze kiedyś taki "Mein Kampf"? Najlepiej "w więźniu". A może znajdzie się jeszcze jakiś artysta który stworzy coś w rodzaju "Horst Wessel Lied"? Niektórzy już próbują.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
0
#1539850

I to jest właśnie logika rządu, która niszczy nas - społeczeństwo.

 

Sędziowie to klika! - zróbmy tam czystki poprzez upolitycznienie.

Trzeba łapać złodziei VAT! - wprowadźmy prawo inwigilacji przedsiębiorstw, dajmy więcej uprawnień urzędnikom (korupcjogenne)

Ta organizacja jest agenturą! - zdelegalizujmy organizacje, które nam się nie podobają...

Efekt tego wszystkiego będzie taki, że obudzimy się w jeszcze bardziej zniewolonym, uzależnionym od polityków społeczeństwie.

SB-cy byli źli! - zabrać im emerytury (złamać zasadę praworządności i zaufania do państwa)

 

Bronienie naszych (obywatelskich) praw poprzez ograniczenie (lub zabieranie) praw innych, jest totalną głupotą. Bo w rzeczywistości ograniczamy własne prawa.

Jutro większość w sejmie będzie miała opozycja i co zrobią? Będą robić to samo, powołując się na działania PIS-u. Będą delegalizować partie, niszczyć przedsiębiorców , zabierać emerytury i rozstrajać sądy na swoją modłę. 

 

To co trzeba zrobić, to w ramach obowiązującego prawa wyłapać przestępców i ich ukarać. Jeśli ktoś jest agentem - niech państwo go złapie/udowodni winę i zamknie. Jeśli ktoś nawołuje do przestępstwa - to samo.

Bo jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć zamiast IV RP ---  PRL BIS. 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
-3

www.krzysztofwojczal.pl

#1539919

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika JSC został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Ponadto uważam, że trzeba zrobić śledztwo w sprawie układu minusującego.

Obrażliwe treści zgłaszam do prokuratury.

#1540278