Polska przeciw „przemysłowi Holocaust” – mamy szansę?

Obrazek użytkownika civilebellum
Idee

Mamy – i to niepowtarzalną. I nie przez nas wymuszoną, a przez naszych oszczerców. Bo przecież to nie żydowskie, a polskie przysłowie mówi: „kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie”. Wszakże jesteśmy od wieków narodem rycerskim – nie najeźdźczym…

Rząd ciupasem musi opracować „białą księgę” współudziału Żydów w niemieckich bestialstwach w czasie drugiej wojny światowej. Współudział ten dotyczy zresztą nie tylko terytorium polskiego: świat nie wie np., że 200.000 umundurowanych niemieckich Żydów (także w stopniach oficerskich, a nawet generalskich - jak feldmarszałek Milch) służyło w Wermachcie, Gestapo, SS…

Świat nie wie, że do tzw. Konferencji w Wannsee (20 stycznia 1942 roku w Berlinie) europejscy Żydzi na terenach podbitych przez Rzeszę wydajnie pracowali na rzecz niemieckiej machiny wojennej (np. we wszystkich polskich gettach – w których zgromadzili ich żydowscy przywódcy w porozumieniu z SS).

Świat nie wie, że polscy Żydzi en masse zdradzili swoje polskie państwo, opowiadając się za współpracą z jego niemieckim i sowieckim okupantem i odmawiając tej współpracy polskim ruchom niepodległościowym.

Świat nie wie, że mimo tej jawnej zdrady, naród polski – kierując się katolickim miłosierdziem i wbrew samemu sobie – ratował tysiące dusz żydowskich przed wydaniem ich w ręce niemieckich oprawców*.

I świat nie wie, że ryzykował własnym życiem i nie wie, że także życiem całej swojej rodziny!

Świat nie wie, że przywódcy samorządów żydowskich (Judenratów) w gettach realizowali skrupulatnie postanowienia Konferencji Wansee, tj. zgodnie z wytycznymi hitlerowskiego planu zagłady (za wiki: „Ostateczne Rozwiązanie Europejskiej Kwestii Żydowskiej” dotyczyło około jedenastu milionów Żydów, którzy mieli być skierowani „do prac” na wschodzie.) i te fałszywe powody podawali udającym się w tę podróż współbraciom – dlatego wysyłka 300.000 Żydów warszawskich do komór Treblinki wymagała pracy kilkunastu żydowskich policjantów i jednego gestapowca (sic!).

I świat nie wie, co wyrabiali ci "królowie gett", jak np. Fritz Scherwitz alias Eleke Sirewitz (który był członkiem NSDAP w randze SS-Untersturmführera), komendant obozu koncentracyjnego w Lencie k/Rygi: po wojnie Scherwitz był w Monachium członkiem Żydowskiego Komitetu ds. Rewindykacji Żydowskiego Mienia. Nie przeszkadzało Żydom nawet to, że oskarżano Sherwitza o liczne gwałty na Żydówkach i osobiste zamordowanie przez niego 200 Żydów. Ujawnił to historyk amerykański żydowskiego pochodzenia B.M. Rigg;  jak np. Rumkowski:  urządził sobie harem w jednej willi i wciąż sprowadzał nowe piękne kobiety. W zamian za przyzwolenie Niemców na jego tyranię nad mieszkańcami getta gorliwie wykonywał wszystkie niemieckie rozkazy i wyekspediował olbrzymią większość swych żydowskich umęczonych  poddanych do obozów zagłady. Samo getto łódzkie w okresie od listopada 1940 do sierpnia 1942 roku przyniosło Niemcom czysty dochód w wysokości aż 20.000.000 marek, a od września 1942 do września 1944 roku dalszych 26.200.000 marek; autorzy pracy dokumentalnej Lodz Getto Allan Adelson i Robert Lapides, stwierdzili, że „Getto łódzkie pracowało jako wielkie przedsiębiorstwo zbrojeniowe, zbrojące swego wroga — hitlerowskie Niemcy"

Świat nie wie, że przewieziony z narażeniem życia Raport Karskiego (z Oświęcimia, przez Londyn, do Nowego Jorku) spotkał się z niedowierzaniem i zaniechaniem jakichkolwiek nacisków przez Organizacje Żydów Amerykańskich (tych samych, którzy odesłali donikąd statki z europejskimi, żydowskimi uchodźcami).

I świat nie wie, że innego Oświęcimskiego Strażnika Pamięci: rotmistrza Pileckiego (i tysiące innych polskich patriotów), zamordowali żydowscy oficerowie sowieckiego Urzędu Bezpieczeństwa – w „wyzwolonej Polsce”.

 

Do opracowania tej „białej księgi” nie potrzeba wiele zachodu, lat pracy historyków itp.** Materiały naukowe istnieją od lat, chowane wstydliwie przez kolejne polskie rządy w obawie przed tym, „co Żydzi powiedzą”.

Już swoje powiedzieli. Czas na odpowiedź Polski.

 

 

* Zgodnie z badaniami naukowymi Polaków, którzy ratowali Żydów było nie 6500, jak wciąż słyszymy w mediach, ale KILKASET TYSIĘCY. Bardzo sceptyczni badacze (prof. Feliks Tych, Władysław Bartoszewski) podają liczbę 200 000, wielu badaczy (prof. Tomasz Strzembosz, prof. Jan Żaryn) mówi o liczbie ponad 1 miliona. Nawet założywszy ostrożnie, że prawda jest gdzieś pośrodku, widzimy, że  6500 osób nagrodzonych medalem  Yad Vashem i tytułem „Sprawiedliwego”, to zaledwie drobna część Polaków zaangażowanych w ratowanie Żydów przez Niemcami. (za: ]]>https://wpolityce.pl/historia/379362-6500-sprawiedliwych-to-mala-czesc-setek-tysiecy-polakow-ktorzy-przed-niemcami-ratowali-zydow]]> )

** polecam w tej kwestii cytaty z linków zawartych tu: ]]>http://naszeblogi.pl/49423-zydowscy-szmalcownicy-i-nie-tylko]]> (zachęcając jednocześnie do czytania linkowanych materiałów)

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (25 głosów)

Komentarze

"Bo przecież to nie żydowskie, a polskie przysłowie mówi: „kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie”"

A może z Mt 26,52 ???

"Świat nie wie, że polscy Żydzi bez wyjątku zdradzili swoje polskie państwo, opowiadając się za współpracą z jego niemieckim i sowieckim okupantem i odmawiając tej współpracy polskim ruchom niepodległościowym.

Czy wszyscy ? Nie mam "na poczekaniu jakichś przykładów" ,no ale "kwantywikator ogólny" to bardzo niebezpieczne narzędzie , może bardziej niż miecz.

Vote up!
6
Vote down!
-6

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1557096

- weź, sobie poczytaj: https://pl.wiktionary.org/wiki/kto_mieczem_wojuje,_(ten)_od_miecza_ginie

Ale, skoroś taki czujny: kwantywikator ??? co to jest?

Możesz się błaźnić gdzie chcesz, ale u mnie to ci się nie opłaci.

Vote up!
12
Vote down!
-1
#1557098

jasne, Civilebellum. durak. Wystarczy rzucić okiem na ściek co wydalił z siebie i wszystko jasne.

Dzięki BARDZO za Twój tekst. Synteza tego żydowskiego gnoju bezbłędna. I wygląda na to, że po ten miecz pewnie Polacy znów będą musieli sięgnąć. Przypomniały mi się słowa Naszego Papieża w TYM temacie. I Jego zdjęcie w mundurze komandosa z karabinem na kolanach. I Mówił, że Ojczyzny trzeba bronić, i jak zajdzie taka potrzeba to należy wroga zabić. I to nie Obrońca jest zabójcą. To agresora zabija jego własna agresja........ Tak mniej wiecej TE słowa brzmiały. Nie pozwalają nam różni światowi bandyci żyć i rozwijać się w Pokoju. Wciąż czegoś od TEJ Naszej Ojczyzny chcą. Wciąż JĄ opluwają, znieważają ! Wciąż JĄ usiłują zniszczyć, zniewolić, zawłaszczyć. Nie uda się wam łajdaki, żydowska światowa mafio. NON POSSUMUS ! Powiedział kiedyś Prymas Tysiąclecia.

https://justice4poland.com/2016/10/13/zapomniany-polski-holocaust/

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1557149

Czytając twój komentarz można dojść do wniosku, że myślenie wywołuje jednak ból, którego się nie da wytrzymać.

Vote up!
2
Vote down!
-2

Verita

#1557127

Czyli wszystkie karty na stół.

Niech będzie jak najgłośniej. Już się nie da nic zamieść pod dywan. Trzeba nagłaśniać całą historię 2 wojny światowej. Odwrót grozi śmiercią.

Vote up!
15
Vote down!
0
#1557097

Zwłaszcza, że druga strona medalu - te rzekome "należne odszkodowania" - wygląda całkiem dobrze (szkoda, że dziennikarze i ... Żydzi o tym nie wiedzą): http://naszeblogi.pl/49450-umowa-cyrankiewicz-kennedy-i-inne-roszczenia-zydowskie

 

Serdeczności

Vote up!
14
Vote down!
0
#1557099

A zalinkowany tekst, w całości, wysłać listem poleconym pani Annie Azari - na adres ambasady Izraela. Z prośbą o przekazanie Bibi Netanyahu. I niech się "smażą we własnym sosie".

Pomysł z nagłośnieniem Żydowskiego udziału w holocauście - arcyprzedni. Byle jak najszybciej!

Pzdr,

Vote up!
8
Vote down!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1557104

I może Katarzyno, jako załącznik do tego poleconego listu TEN CD - https://reporters.pl/12300/hitler-dowiaduje-sie-o-polskich-obozach-smierci-wideo/amp/

w wersji obujęzycznej, czyli dwa załączniki jeden po Polsku, drugi po angielsku.

i może TO - https://justice4poland.com/2016/10/13/zapomniany-polski-holocaust/

Pozdrowienia ślę. 

P.S.

Ważna rozmowa na temat - https://youtu.be/JtMfG29JQKw

Vote up!
5
Vote down!
0
#1557151

Hol kłamstw (skręcony z elementarnych - mentalnych elementów kłamstw) przeciąga (umarza – umożliwia "sądownictwem" ) kłamstwa, stroni od prawdy (w antypolskich  „sądach”)

Ludzie chętni do skorzystania z kłamania, są skorzy stać - na stanowisku czyHania (?) na materialne dobra i funDusze polskich ofiar - kłamstw międzynarodowych korporacji (korupcjo"racji")…

Tacy skorzy stać - chcą „inteligentnie” skorzystać z najłatwiejszego (bezsumiennego)  zarabiania na „nic nie robieniu” (robieniu wszystkiego) tego co ukrywa prawdę, aby hol kłamstw mianować inwestycją „wartości” dożywotnich ...

– GenEtycznie, charakterystycznie moMentalnie ( na myśl o szmalu, kasy - dla kast rządzących  urzędami antypolskości)  przeholowujących w kłamaniu (przy łamaniu elementarnych prawd ludzkich) - wojennymi inwestycjami w niemieckie fabryki śmierci i w powojenne (międzywojenne) fabrykowanie kłamstw o materialnych udziałach w tamtych niemieckich "nadludzkich" - nieludzkich inwestycjach - ludzkiego kapitału Polski - Polaków, do śmierci walczących o Honor Ludzkości.

Pozdrawiam – J.K.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1557106

 Witam! Nie dajmy się zaszantażować kłamliwej narracji, choćbyśmy chwilowo jako naród Polski zostali z tym samym. Jedyną obroną jest upublicznianie prawdy o roli Niemców jako barbarzyńskich najeżdzców i o udziale części Żydów w przemyśle Holocaustu robienia mamony. Tu nie ma przypadku tematycznego. Temat oczywistej reparacji od Niemców, teraz lobby przemysłu Holocuastu rękami sowiecko- germańskimi chcą Polsce weprzeć współudział w Holocauście Żydów, oraz w tle gaz-rura. Podziękowania dla autora tekstu. Podobne teksty wklejać, gdzie się tylko da. Pozdrawiam!

Vote up!
7
Vote down!
0

ronin

#1557113

...myślisz naprawdę, że o tych wszystkich, tragicznych i bolesnych sprawach, które wymieniłeś, świat nie wie??? Myślę, że wie...tylko udaje ,że nie wie. A nawet gdyby ktoś, bo na pewno nie obecnie stacjonujący w Polsce nierząd , opracował taką ksiągę...to co miałoby z tego wyniknąć? Już mamy jedną "białą księgę"EU...i co? Który z europarlamentarzystów, ją przeczytał? A jeżeli nawet..co z tego zrozumiał? Mam o nich wszystkich podobne zdanie jak o Róży von von.
Mimo wszystko, podzielam Twój ból i troskę o Polskę...ale nie podzielam naiwnego optymizmu.

https://ec.europa.eu/poland/news/170301_white_paper_pl

Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Verita

#1557125

@Verita
To nie jest zaden naiwny optymizm tylko dzialanie w obronie wlasnej. W przeciwienstwie do klamliwej zydowskiej propagandy, propagowanie na swiecie scislej prawdy historycznej, staje sie koniecznoscia. Swiat widzi Polaka takim jakim go maluja Zydzi w swoich filmach i ksiazkach od wielu, wielu lat. A maluja go dokladnie tak jak Niemcy malowali Zyda w swojej propagandzie, poczawszy od lat trzydziestych. Zastanawiajaca jest tak dokladna zbieznosc dazen, metod i celow tych obu nacji. Na podstawie doswiadczen historycznych mozna przewidziec, ze zakonczenie tez bedzie podobne.

Vote up!
6
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1557137

podekscytowałem, czytając twoją lukrowana pochwałę mojego patriotyzmu, bo odkryłaś nam przy tej okazji swój, pisząc, że świat wszystko już wie i nie ma o czym gadać:

szalom!

Vote up!
4
Vote down!
0
#1557155

Myślę, że ujawnienie "całej prawdy" o Holocauście jest jedynym rozwiązaniem obecnej sytuacji kryzysowej. Tak naprawdę teraz właśnie zdałem sobie sprawę, jak mało wiem o tym co działo się podczas Drugiej wojny Światowej.  Czy sami Żydzi znają całą swoją historię z tego okresu? Bardzo wątpię. Warto te materiały ukrywane, przemilczane  i zatajane, ich źródła, upublicznić właśnie teraz, w różnych językach. Niezależnie od rozmów, negocjacji i innych działań powinno się uruchomić informacje w internecie, prasie i wszelkich innych dostępnych mediach. Tylko Prawda może nas wyzwolić z obecnej opresji.

Vote up!
6
Vote down!
0

RAK

#1557132

a przez ostatnie 30 lat troche sie nauczylismy.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1557136

Bardzo przepraszam, ale nie mozna mowic: "że polscy Żydzi bez wyjątku zdradzili swoje polskie państwo" To wyrazne przegiecie paly, a scislej mowiac klamstwo. Oprocz zdrajcow wspolpracujacych z Sowietami i Niemcami, oraz grupami zydowskich bandytow, bylo duzo polskich Zydow walczacych z Niemcami - zarowno w AK jak i w NSZ.
Nie nalezy liczyc na "polski rzad", by opracowal "Czarna Ksiege" zydowskich zbrodni, poniewaz on dba nie o polskie tylko o zydowskie interesy. Dlatego musza to zrobic oddolnie sami Polacy we wlasnym zakresie i wydac za granica. Sam pomysl bardzo dobry.
Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1557133

miałem na myśli, że en masse, ale pisałem szybko i nie poprawiając wkleiłem, a potem ten mmmnichnik mnie wnerwił i już nie poprawiłem "dla niego" - ale jak wiadomo, co się odwlecze, to nie uciecze...

Dzięki.  

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1557157

byloby opracowanie dotyczace udzialu Zydow w deportacjach Polakow z terenow zajetych przez ZSRR po 17 wrzesnia 1939 r. 

Deportowanych bylo tez... wielu Zydow (tych bogatszych ) - ktorym "pomagali" ich pobratymcy (wiekszosc Zydow na kresach wschodnich byla biedna,i wiekszosc z tej wiekszosci popierala sowietow...).

Zupelnie "odlogiem" lezy tez udzial  Zydow w tworzeniu PKWN i wprowadzaniu "wladzy ludowej" na terenach Polski w latach 1944-1956. Wiele pracy przez IPN...

PS "Oburzonym" izrealitom trzeba tez przypomniec "bohaterstwo" zydowskich zolnierzy z Armii Andersa, z ktorych 90% zdezerterowalo po przybyciu do Palestyny...

Nie da sie ukryc, ze losy Polakow i Zydow byly zwiazane przesz setki lat - i - jak to w zyciu bywa - byly gorsze i lepsze chwile - jednak nie da sie ukryc, ze w przedwojennej Polsce Zydom zylo sie najlepiej w calej Europie (dowod: bylo ich ponad 3 mln - wiecej, niz w jakimkolwiek innym kraju. 

Vote up!
6
Vote down!
0

mikolaj

#1557134

Pelna dokumentacje tego tematu rozpracowal juz w 2012 roku prof.Jerzy Robert Nowak i opublikowal w swojej ksiazce “Zydzi przeciw Zydom” wraz z podaniem zrodel.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1557135

prof. J.R. Nowak był przez ćwierćwiecze "wolnej Polski" opluwany i szargany - pewno właśnie dlatego, żeby "broń Boże nie ruszać tego tematu". Gdybyś mógł zrobić jakieś wypisy z tej książki i nam przekazać...

Napisałem zresztą, że nie potrzeba latami tego badać, bo wszystko jest opracowane - TYLKO TRZEBA CHCIEĆ.

A drugiej takiej "okazji" nie będzie.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1557159

Naturalnie ze istniały podłe jednostki w narodzie polskim, które dla zysku wydawały Żydów. Nie ma takiego narodu na świecie, gdzie by takich zbrodniarzy nie było. W narodzie Izraela też byli w tamtej wojennej rzeczywistości różni zbrodniarze, tacy są i dziś wśród nich obecni. Ktoś kto przeczy, iż w jakimkolwiek narodzie nie ma ludzi podłych jest zwyczajnie szaleńcem, niespełnym rozumu. Wystarczy zapytać nawet dziś o więzienia, ile osób obecnie przebywa w więzieniach za najcięższe zbrodnie. Dużo! Bardzo dużo! Ale tak jest w każdym zakątku ziemi! Ci zbrodniarze w czasie wojny mają raj na ziemi! Wtedy też tak bylło! Nikt nie ma jednak prawa do oczerniania narodu polskiego za karygodne określenie: „polskie obozy śmierci”, gdyż takich nigdy nie było! Nikt nie ma prawa absolutnie niegodziwie szkalować narodu polskiego, jakoby miał współudzial w Holocauście, bo tez nieprawda, więcej to podłe klamstwo! Polacy brońcie prawdy! Niepoprawni blogerzy brońmy tu i wszędzie prawdy! Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1557148

Nalezy tu dodac i zapamietac na wsze czasy, ze w Polsce szmalcownicy byll odstrzeliwani (likwidowani) przez Polskie Panstwo Podziemne. I wlasnie dzieki tej akcji, w Polsce kolaborantow byl znikomy odsetek – w przeciwienstwie do wszystkich innych krajow Europy, gdzie masowo oddawano Niemcom swoich Zydow na smierc.

Vote up!
5
Vote down!
0

To się zaczeło od likwidowania polskości, od wyśmiewania i lżenia naszej przeszłości, naszych bohaterów i naszej wiary. To jest pierwszy krok, drugim będzie likwidacja Polski. J.M.Rymkiewicz

#1557165

@civilebellum

Szansa jest, ale z obecnym Rządem RP tylko teoretyczna.

Czy wyobrażacie sobie drodzy Niepoprawni, że Rząd RP z ramienia PIS - który jest rządem słabym, jak pokazały ostatnie wydarzenia i nie chciał, nie potrafił wydalić z Polski Ambasador Izraela (za chamskie naplucie Polakom w twarz w obecności kamer i premierów RP, co widzieliśmy podczas uroczystości w Auschwitz, a na to pozwalałyby zasady dyplomacji), rzeczywiście stworzy ową białą księgę?

A potem "nasz" minister SZ Czaputowicz -ex UW, ją przedstawia Światu, a przede wszystkim Żydom? 

W Polsce musiałby rządzić silny rząd Narodowy, a nie centrowego PIS-u co to się tłumaczy Izraelowi i USA z ustaw, nad którymi pracuje i które przyjął Parlament RP.

Np na Ukrainie, co podobno jest taka słaba, rządzą Narodowcy i bez niczyjego sprzeciwu, tamtejszy rząd gloryfikuje prawdziwych oprawców Żydów i Polaków, czyli formacje UPA i OUN. I nikt nie protestuje oficjalnie, ambasady RP, Izraela milczą, ministrowie milczą.

 

Ukraina robi to co niepodległy rząd może, choć wszyscy wiemy, że gloryfikuje wybitnych morderców naszych współbraci. (Polaków i Żydów). Jakieś komentarze macie drodzy rodacy do mojej opinii?

Pozdrawiam wolnych Polaków.

Vote up!
3
Vote down!
0

Panter74

#1557153

Rząd suwerennego państwa, niestety "suwerenność" mamy tylko w propagandzie tzw. "dobrej zmiany", a "poprawność polityczna" nie pozwoli na ujawnianie zbrodni żydowskich. Nawet zbrodnie niemieckie tzw. "dobra zmiana" bierze na polską "klatę" - Jedwabne.

Vote up!
5
Vote down!
0

antyleming

#1557154

jako "dobrej metodzie" na masowe mordy pisałem parę lat temu podając takie przykłady, jak mordy na polskich cywilach we wrześniu 1939 r., ludobójstwo w Michniowie, a nawet znaną sprawę z maja 1945 r., gdzie Niemcy podpalili i dobili ponad tysiąc osób w stodole koło Stuttgartu: dzień później wpadli tam Amerykanie, żołnierzy i oficera (bo to też Wermacht był, nie "naziści") powiesili, tamtejszej ludności, co to była zbiorowym świadkiem, kazali zebrać białe prześcieradła i pochować zamordowanych. Nasze ofiary nie miały tyle szczęścia, niestety.

Co się jednak dziwić Grossowi, jak jego współplemiennik Stolzman jeszcze dziś u Lisa bełkocze o "polskiej winie"...

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1557160

Jeśli się przeżyło nawet mniej niż 30 lat w warunkach : e-technik obrazu i dźwięku, nieskrępowanego podróżowania, chodziło do szkoły (nie ważne - w Grecji czy Szwecji) ... to się WIE. Wie się gdzie kto stał albo klęczał w latach wojny.

Vote up!
4
Vote down!
0

Racjonał

#1557161

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

Astra - Anna Słupianek

#1557162

Tylko jest jeden problem - jak to co piszesz i co wiedzą "kumaci" ma trafić do opinii publicznej? Media RP i te państwowe, i te gadzinowe nie podejmą tematu.

Jest internet i trzeba o tym trąbić, bo nie liczę żeby Gliński do lektur obowiązkowych wstawił Sergiusza Piaseckiego "Zapiski oficera Armii Czerwonej" czy Hannah Arendt "Eichmann z Jerozolimy"

http://www.bibula.com/?p=34563

link do pdf:

http://biblioteka.kijowski.pl/piasecki%20sergiusz/zapiski%20oficera%20armii%20czerwonej.pdf

https://monoskop.org/images/b/be/Arendt_Hannah_Eichman_w_Jerozolimie_rzecz_o_banalnosci_zla.pdf

 

Vote up!
4
Vote down!
0
#1557169

... i może warto byłoby sprawdzić ,jakimi argumentami "GW i okolice" próbowałoby "utrącić" takie uzupełnienie listy lektur . Może "obywatelski lobbing" ,za taką zmianą ?

Vote up!
5
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1557170

Fakt p. Zalewska jest od szkół.

Edukacja i szeroko rozumiana kultura są dziedzinami strategicznymi dla urabiania umysłów równie ważnymi jak media. Dlatego nie będzie prywatyzacji szkolnictwa i nie zlikwiduje się ministerstwa kultury.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1557175

Popieram oczywiście rozpoczęcie przez władze polskie zintensyfikowanej akcji informacyjno-edukacyjnej, w kilku, a przynajmniej czterech językach obcych, przez Rząd, Prezydenta, Ambasady itd., odkłamującej przebieg II wojny światowej i udział Polaków, jako żołnierzy i jako ofiar niemieckiego nazizmu oraz informującej o ukrywanej przez Żydów historii ich zaprzaństwa w czasie II wojny światowej i po niej w czasach PRL'u. O ich wszawym udziale w zbrodniach stalinowskich! O Izraelu Ajzemanie, mordercy i bandycie i takich wielu jak on oraz o tych wszystkich rusko-UBowskich zdrajcach i mordercach eksterminujących systemowo polskich bohaterów, na życzenie ruskich komuchów, m.in. którym teraz wypłacamy comiesięczne rekompensaty!!!

Oczywiście powinna temu towarzyszyć równoległa akcja w mediach społecznościowych, ale o ile całkiem znaczący odzew, akcja wśród internautów i prawicowych blogerów już trwa, to jakoś nie widać przemyślanej i konsekwentnej akcji rządowej. Pojawiają się pojedyncze wypowiedzi, a to nie jest wystarczające w sytuacji takiej nagonki na Polskę i Polaków! Dobrze, że Premier wypowiedział się w tej sprawie, to ważne, ale to niewiele znaczy, bo po polsku i zbyt krótko!

Wzywam polskie władze do podjęcia realnych działań w ww. sprawie, jak najszybciej!!!!!

 

Vote up!
4
Vote down!
0

Cognoscetis veritatem, et veritas liberabit vos --- Poznajcie prawdę, a prawda was wyzwoli.

#1557174

No i właśnie zasiedli do stołu obrad...dwie strony "konfliktu": Izraelici i Polacy. Będą debatować na najwyższym szczeblu nad tym, czy należy uznać, że za dnia świeci Słońce, a nocą czasem Księżyc.. czy może że jest odwrotnie? Bo tego chce właśnie Izrael.. Bo ich celem jest likwidacja tej ustawy, która stwierdza prawdę oczywistą, historyczną, to że czarne jest czarne a białe jest białe.. Tzn że Polacy byli taką samą ofiarą jak europejscy Żydzi,( a nawet pierwszą ofiarą przed Izraelitami) i to wszystko z rąk Niemców (zwanych dziś "Nazistami"), ale także i Sowietów jak i Ukraińskich Nacjonalistów!

Czego możemy oczekiwać od "naszych" z MSZ-tu niejakiego Czaputowicza, profesorka zza biurka z naiwnym uśmieszkiem, który już zdążył "oczarować Niemców" (cyt. z GW)?

Nasi grzeczni i naiwni z MSZ-tu naiwnego pana Jacka, zostali rzuceni (w naszym kraju) na pożarcie krwiożerczym piraniom, których hasłem są słowa premiera Netanjahu: Polacy odpowiadają za Holocaust.. Po co siadać do stołu z szulerami? Cynicznymi kłamcami, politycznymi bandytami mordującymi prawdę? Hucpiarzami? "Kto siada do stołu z szulerem, ten już przegrał". 

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Panter74

#1557184

"200.000 umundurowanych niemieckich Żydów (także w stopniach oficerskich, a nawet generalskich - jak feldmarszałek Milch) służyło w Wermachcie, Gestapo, SS…"

Na tak mocne zarzuty potrzebne są mocne dowody. Jeśli takich nie ma to bądźmy ostrożni, bo odbiorca swoje zdziwienie przeniesie na to co jest już udowodnione i odrzuci wszystko razem. Tymczasem rzeczy udowodnionych jest wystarczająco wiele i nie są znane. Jest co robić posługując się tylko brzytwą Ockhama.

Vote up!
2
Vote down!
-1

JW

#1557191

i wyszukaj tych umundurowanych Żydów co do jednego - na co czekasz, ostrożnisiu z brzytwą? aż oni ci "całą prawdę" podadzą do uwierzenia? Takiś  "patriota zaniepokojony"?

Vote up!
5
Vote down!
0
#1557192

się naszukałem...

w nazistowskiej armii Hitlera czynnie działało około 150 tys. Żydów (za: https://wiadomosci.wp.pl/tylko-w-wp-cimoszewicz-wiecej-polakow-mordowalo-niz-pomagalo-6217732073322113a)

Vote up!
3
Vote down!
0
#1557528