tajemnicze zgony

Obrazek użytkownika eni71
Historia

Seryjny samobójca

czai się za rogiem,

kiedy "dobra zmiana"

znajdzie tego "pana"?

Albo kiedy wreszcie;

UWOLNI MIERNIKA A WSADZI MICHNIKA?

Albo UPAdlińcom wchodzić w gać przestanie?

Boże pomóż oczyścić tę stajnię Augiasza,

Niechże nasza Polska będzie wreszcie NASZA.

4.4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (3 głosy)
Obrazek użytkownika civilebellum
Kraj

Jak może nie wszyscy pamiętają, tajemnicze zgony, które dotknęły tak osób cywilnych (choć na służbie państwowej: np. Grzegorza Michniewicza – szefa Tajnej Kancelarii Premiera) jak i umundurowanych (szyfrant chor. Stefan Zielonka, nieznany oficer nasłuchu wojskowego z Wejherowa, gen. Sławomir Petelicki i jego kolega-komandos płk. Sławomir Berdychowski) a nawet… osób duchownych (bp Stanisław...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (3 głosy)
Obrazek użytkownika elig
Świat

   W Sylwestra 2015 nikt oczywiście nie zwracał uwagi na dwie informacje podane przez portal Kresy24.pl, a powtórzone w Rebelya.pl . Pierwsza z nich głosiła "Krym zamarza! Runęła kolejna linia! Ukraina całkowicie wstrzymała dostawy prądu" {TUTAJ}, a druga: "Putin zlecił zdumiewający sondaż na Krymie! „Czy jesteście gotowi znowu uznać się za Ukrainę?"" {TUTAJ}.

 Z tej pierwszej dowiedzieć się...

4.4
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.4 (12 głosów)
Obrazek użytkownika kokos26
Blog

 

 

 

 

 

 

Choroby układu krążenia to poważny problem społeczny, a można nawet posunąć się dalej i powiedzieć, że w III RP to także problem polityczny i już prawdziwa epidemia.

Bywa i tak, że atakują one ludzi uchodzących za okazy zdrowia, jak na przykład 38 letniego inspektora NIK, Michała Falzmanna, którego choroba dopadła tuż po wykryciu afery FOZZ.

Zapomnianą już dziś ofiarą tego zdradliwego...

0
Brak głosów