Czego nie potrafi zrobić Ruch Narodowy

Obrazek użytkownika civilebellum
Idee

Mamy wprawdzie Adwent - nie to, co Francuzi… im to nie przeszkadza, oni z władzami UE się nie patyczkują.

Najpierw jednak tytułem dygresji - o Włoszech: w październiku tamtejszy rząd ogłosił powiększenie deficytu budżetowego do 2,4% PKB - europejska mysz ryknęła „nie pozwalam!”. O redukcję deficytu w projekcie budżetu apelował szef Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker, mówiąc m.in., że uleganie żądaniom Włoch oznaczałoby "koniec euro". Podkreślał, że nie chce, aby po kryzysie w Grecji Unia musiała zmierzyć się z następnym, we Włoszech. Słowa ta wywołały ostrą krytykę ze strony liderów koalicji prawicowej Ligi i antysystemowego Ruchu Pięciu Gwiazd. Wicepremierzy Matteo Salvini i Luigi Di Maio zarzucili przedstawicielom Unii, że "bawią się w terroryzm na rynkach", że dokonują "ataku na włoską gospodarkę" i są "uprzedzeni" do nowego rządu w Rzymie. * Na to (dziś) Francuzi: cytowany przez "Le Monde" prof. Philippe Aghion, który był doradcą ekonomicznym Macrona podczas kampanii prezydenckiej, uznał, że "należy prowizorycznie wyjść z utrzymania deficytu na poziomie 3 proc. PKB". Na pytanie, czy nie podważyłoby to zaufania Brukseli i innych członków UE do wiarygodności Francji, profesor odparł: "W Brukseli też widzieli weekendowe zajścia w Paryżu i zrozumieją, że dom jest w płomieniach" ** – założę się, że „pomysł” przeszedłby w EU!

No ale do rzeczy: zamieszki we Francji spowodowały, że krytyka (wobec rządu) płynie ze wszystkich stron (Le Figaro). I jest to też krytyka wobec UE:

Publicysta miesięcznika "Causeur" mecenas Regis de Castelnau podkreślił, że "zanim gniew wybuchł, buzował od dawna po cichu". Za obecną sytuację obwinił "traktaty europejskie, które w dziedzinie gospodarki, polityki walutowej i sądownictwa, przejęły kompetencje, należące przedtem do państw tworzących Unię". "UE budowano właśnie w tym celu. A kiedy naród decyduje się, by pokazać, że się nie zgadza, nie bierze się tego pod uwagę. I (szef Komisji Europejskiej) Jean-Claude Juncker może z całym spokojem głosić, że »nie ma demokratycznego wyboru przeciw traktatom europejskim«". **

 

Co ma z tym wszystkim Ruch Narodowy? Ano ma wiele; tylko on potrafi zorganizować masowy event, jakim byłby… protest przeciwko „konsTYtucJA”! I co? Adwent? Nie - ten RN to jedynie bezpłodne wrzaski i niezdolność do politycznego myślenia. Że co? Że w Brukseli zobaczyliby „zajście” i nie zrozumieliby, że dom jest w płomieniach?

 

 

* ]]>https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/wlochy-obniza-deficyt-budzetowy/m9xbqe4]]>

** ]]>http://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2018-12-05/za-malo-i-za-pozno-zolte-kamizelki-odpowiedzialy-na-propozycje-wladz/?ref=aside_najnowsze]]>

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.2 (18 głosów)

Komentarze

też raczej budujące nie jest.

Jeden z mych Siostrzeńców, to Narodowiec... Oczywiście - nie żaden prominentny...

Zdarzyło się, przed laty, że RN, za rządów "ukochanych platfonsów" organizował jakąś patriotyczną demonstrację. Policja, bez "dania racji" zaatakowała demonstrantów (wybierając, oczywiście, wizerunkowo słabych). Został brutalnie pobity młody człowiek, ktoś zrobił zdjęcia (film) z tego zdarzenia... A przywódcy-organizatorzy? Nic, absolutnie nic! Organizatorzy - po pierwsze - dupki w garść, po drugie - rozglądali się za własną, korzystną pozycją (za własnym lansem), po trzecie - nie podejmowali ryzyka dla "jakiegoś mało ważnego" Narodowca. Niestety, nie widać na razie, żeby cokolwiek się zmieniło: brak szerszej koncepcji, brak planu dla Polski, poza totalną krytyką ("PiS-PO - to samo zło"). Przykładem takiej mentalności jest na Niepoprawnych Verita (Markowa - w tym wypadku sprytniejsza - nie "wychyla się", a gdy możliwe - lansuje Brauna). Verita (Vercia?) służy lansem oszołomowi czyli Janowi Zbigniewowi Potockiemu. Toteż "intryguję" - żądam przeproszenia Niepoprawnych za tego rodzaju oszołomskie wystąpienia! Nawet nie oczekuję, że Verita przyzna się do bycia jedną z pałkarek-cichodajek (gdy ją "złapałam" i napisałam prywatnie - jak można się domyślić - zablokowała korespondencję; od tego też momentu używa wyzwisk wobec mnie). Jeśli tacy są inni - smutno widzę przyszłość Ruchu (i przyszłość Polski). Szeregowi Narodowcy to patrioci, przywódcy - lepiej spuśćmy zasłonę milczenia...

Vote up!
11
Vote down!
-6

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1576513

ten opisany przez Panią, są oczywiście smutne i nieuniknione (zwłaszcza tak było w tamtych, łajdackich czasach), ale trudno je generalizować; faktem jednak jest, że mając poniekąd buławę w plecaku taki Andruszkiewicz czy Bosak nie chcą (nie potrafią?) po nią sięgać (a nawet nie są organizatorami MN). To jest ogromny, ale niestety niewykorzystany potencjał pod jednakowoż jednym warunkiem: zmiany szyldu! Niech oni zamiast "narodowcy" nazwą się Republikanie i zawalczą choćby trochę o Państwo Polskie - powodzenie gwarantowane! A tak, jako "narodowcy", to państwo narażają na ataki UE, żydostwa i postkomuchów, choć nie tylko, bo i ataki obecnych monopolistów "prawicy" (czyt. postpepeesiaków).

Jak trochę to szerzej rozwinąć, to z każdej strony zamordyzm. Jedyna nadzieja w Morawieckim, tylko on nie ma bazy, bo... da capo al fine.

Pozdrawiam Panią

 

Vote up!
8
Vote down!
-6
#1576519

      Witam! Widzę po wpisach że za wszelkie niepowodzenia obarcza się PIS. Błędy wytykać, a nie szkalować. Fakt, że nieświadomie wybraliśmy następną złotoustą prezydenturę, nie powinien przenosić się na całokształt ludzi pracujących na rzecz Dobrej Zmiany.Tak naprawdę, to w Polsce rządzą samorządy. Ostatnie wybory samorządowe, pokazały nam, że lwia część jest nadal okupowana przez koligacje byłą SB i PZPR, oraz Arbuzy PSL. Sam jestem przykładem, bo przegrałem kampanię wyborczą z okupującym stołek przez kilkanaście lat byłym ZOMO-wcem. Jednocześnie, jednak postrzegam w skali kraju również pozytywne skutki. Układ zaczyna pękać, a w niektórych rejonach, już się sypie. Pozdrawiam!

Vote up!
4
Vote down!
0

ronin

#1576591

...to nie tylko intrygantki ale i konfabulatorki. Przynajmniej ta tarnawska.

Nigdy nie otrzymałam od ciebie żadnej prywatnej poczty, nigdy żadnej prywatnej poczty nikomu nie zablokowałam.

Nigdy nie jestem, nie byłam i nie będę "cichodajką"...właściwie nie wiem co to słowo znaczy... czy to Kasie tak dają?

Nigdy się nie kryję z tym co myślę...a najchętniej to konfabulatorkom...jeżeli to nie schizofrenia...to  bym dała głośno, z liścia , otwartą dłonią....tak żeby trzaskało

Większość Kaś jakie znam to szare mysze i konfabulatorki

https://f.kafeteria.pl/temat-6631303-wiekszosc-kas-jakie-znam-to-szare-mysze-i-konfabulatorki/

 

A co do ruchu narodowego...już był taki jeden ...co go też zwalczał...ekskomunikowany

 Kard. Sapieha nie pozwolił umieścić jego trumny w Kaplicy Królewskiej na Wawelu jako apostaty i wroga narodu, ale jego kamaryla wymusiła to siłą!

Zionął nienawiścią do narodu polskiego – nazywał nas narodem idiotów, czego nie ukrywał wśród najbliższych. Polskę traktował jako mięso armatnie w planach przebudowy świata, a zwłaszcza Rosji. Znakomity aktor, mistrz demagogii i propagandy – wykreował się na patriotę zatroskanego o Polskę.

„Uwięzienie” w Magdeburgu (w luksusowych warunkach!) miało na celu zbudowanie mu pozytywnej legendy. Z polecenia Berlina wojska niemieckie oddały się mu do dyspozycji, a zależna od Niemiec Rada Regencyjna przekazała mu władzę. Wierny sojuszowi z Niemcami nie udzielił pomocy Powstaniu Wielkopolskiemu, był przeciwny odzyskania Gdańska i dostępu do Bałtyku (!). Osadzenie u władzy Piłsudskiego było dalekowzrocznym pociągnięciem Niemców, neutralizującym w ten sposób politykę R. Dmowskiego i znienawidzonego przez nich Obozu Narodowego.

12 maja 1926 r. siłą obala legalny rząd – w bratobójczych walkach zginęło 379 Polaków, a 920 zostało rannych. W ówczesnej sytuacji politycznej Europy była to zbrodnia, której owoce zebraliśmy w 1939 r.

Zamach był inspirowany i finansowany przez Anglików za pośrednictwem lóż masońskich. Polityka angielska (żydowska) na obszarze Europy Wschodniej w rządach ludowo–narodowych spostrzegła możliwość umocnienia państwa polskiego i odrodzenia się polskości, co było zagrożeniem jej interesów. I znów Piłsudski stał się narzędziem w obcych rękach przeciwko Narodowi Polskiemu! Masoneria udzieliła Piłsudskiemu całkowitego poparcia: propagandowego, organizacyjnego i finansowego.

Na jego polecenie skrytobójczo zamordowano wybitnych generałów Polaków (potencjalnych kandydatów na stan. Naczelnego Wodza): gen. Zagórskiego, gen. Rozwadowskiego, gen. Malczewskiego, gen. Hempela, gen. Franka; innych zdymisjonował (np. Dowbór–Muśnicki, M. Januszajtis, J. Haller, Szeptycki, Sikorski). Na generałów mianował ludzi miernych, ale ślepo sobie oddanych. Wojsko uczynił prywatnym folwarkiem.

Wybitny uczony prof. F. Koneczny rządy piłsudczyzny oceniał jako zapaść cywilizacyjną Polski, narzucenie narodowi mieszanki cywilizacyjnej bizantyńsko–turańsko–żydowskiej. Rydz Śmigły w prywatnych rozmowach z zaufanymi osobami uważał Piłsudskiego za człowieka nienormalnego.

Oto ocena jednego z polskich kapłanów spod Łańcuta wygłoszona na kazaniu w 1933 r. „ (…) On jest duchem ciemności, który z dnia zrobił noc. Z wolnej Polski czeluście piekielne. Rządzi on Polską, jako duch wschodu i barbarzyństwa. Zatruł ducha narodu, zdeptał jego honor. Zdemoralizował znaczną część społeczeństwa. Mimo tego spodlona część narodu buduje mu pomniki i cześć boską oddaje. Odebrano życie i zdrowie najlepszym ludziom. Panoszą się zdrajcy, złodzieje i judasze. (…)”.

Znamienne fakty: Niemcy po zajęciu Polski w 1939 r. wystawili przy jego grobie na Wawelu wartę honorową (sic!). Zaś Żydzi przyznali mu honorowe obywatelstwo Izraela, obdarowali go działką ziemi, jeden z kibuców nazwali jego imieniem, utworzyli muzeum Piłsudskiego i zawsze okazują mu cześć, a znając ich wrodzoną pogardę do gojów, to już samo mówi za siebie.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/11/robert-grunholz-prawda-o-pilsudskim/

 

Vote up!
6
Vote down!
-6

Verita

#1576522

Klub Inteligencji Polskiej????! Ja nie mogę!!! Pod egidą towarzysza Woroszyłowa, z dodatkowymi kursami czytania i pisania.

Ale się niektórym w glowach poprzewracało.

Pani Doktor - dlaczego odczuwa pani potrzebę poniżania się do dyskusji z pacjentem krnąbrnym i namolnym?

Vote up!
4
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1576609

Pani Katarzyno, niestety, ale nie mogę się z Panią zgodzić, co do powyższego wpisu (nie minusowałem). Pobieżnie, częściowo z ostatnim zdaniem zgoda. I tak jak nie mam nic do zarzucenia Winnickiemu, tak już odnośnie Bosaka kilka mankamentów bym znalazł. Jednak nie w tym rzecz...Chciałbym się natomiast skupić na czymś zupełnie innym...Krytykowana tutaj zewsząd, blogerka Verita, "dziwnym" zbiegiem okoliczności jest napiętnowana głównie za pisanie prawdy. I nie przemawia do mnie w żaden sposób "argumentacja", że krytykujemy za...nick, albowiem bardzo niewielu spośród oponentów odnosi się merytorycznie do treści prezentowanej przez wspomnianą osobę. I będąc do końca szczerym, powiem, że po prostu wku.....mnie takie stawianie sprawy. Jeśli komuś brak argumentów to czy nie lepiej jest przemilczeć dany temat?

Vote up!
9
Vote down!
-2
#1576526

I tak jak nie mam nic do zarzucenia Winnickiemu

Strasznie arogancko się zachowywał na byłym już portalu prawica.net. Bosak ma stokroć więcej taktu.

Vote up!
3
Vote down!
-2

norwid

#1576552

... a Veritossa, no cóż, jest tutaj potrzebna. Z kim byśmy się zmagali? Wedle moich obserwacji, to puszczają jej nerwy. Cztery lata temu: sam miód. Jeszcze rok wcześniej, była taka bardziej europejska, a teraz ... lepiej nie mówić. Reasumując: "Przeżyliśmy najazd szwedzki - przeżyjemy i radziecki" jak się onegdaj śpiewało.

Ps. w drugiej zwrotce było: "Przeżyliśmy już faszystów - przeżyjemy komunistów", ale ta zwrotka nie dotyczy naszej słodkiej Verci.

Vote up!
8
Vote down!
-6

Apoloniusz

#1576539

Pani dochtór już dawno udowodniła że jej słowa można o doopę potłuc...jeszcze się nie odniosła do etylortęci i metylortęci w związku ze sprawą szczepionek...ale potrafi być opiniotwórcza politycznie...wiyncyj PiS-u, wiyncyj PiS-u !!!! :))))))))

Vote up!
10
Vote down!
-7

http://trybeus.blogspot.com/

#1576551

Co za słuszna i zwięzła ocena. Ja to określam jednym słowem - smarkateria. Bardzo by się nam przydał poważny Ruch Narodowy, a nie harcerstwo. Miałem pewne nadzieje z Kowalskim, ale się wypaliły.

Lecz cośsię na prawo od PISu kształtuje. Lecz raczej jest to bardziej katolickie niż narodowe.

 

To TA Verita, jest zapiekłą narodówką? Nie śledzę jej, bo wzbudza obrzydzenie, jak każdy bezrozumny fanatyk. Bardzo przypomina Scheuring Wielgus. I tak ją sobie wyobrażam wizualnie.

Vote up!
7
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1576579

"To TA Verita, jest zapiekłą narodówką? Nie śledzę jej, bo wzbudza obrzydzenie, jak każdy bezrozumny fanatyk. Bardzo przypomina Scheuring Wielgus. I tak ją sobie wyobrażam wizualnie"

 

Nie noooo  jak zwykle szarmancki !! ? i co za polskie podejście do urody ... to  kogo Ci przypomina pani Katarzyna do której nie czujesz "obrzydzenia" ??

Wiesz co? Jesteś jednak dupkiem z Gdyni  i .... przepraszam całą Gdynię :)

 

Pozdrówka mimo wszystko i  3-m się ciepło" piękny wizualnie " Januszku!!

Vote up!
8
Vote down!
-5

Astra - Anna Słupianek

#1576594

Niemniej swoją wyobraźnią rozbawił mnie.....chociaż taka zwyrodniała solidarność w złym, z  carycą katarzyną, świadczy o zawiści, którą spotyka się zwykle u jednostek słabych duchowo, małodusznych...a jednocześnie opanowanych przez pychę.

Gdy się przypatrzy tym zawistnikom, którym ruch narodowy jest solą w oku...tylko czekać aż powiedzą "polskość to nienormalność", narodowość to nienormalność....

Wzorem nienawistników, który również plótł wszędzie sieci intryg był Nietzche.

Coś z tych "Übermenchów" w nich można znaleźć. Bardzo chcą być kimś....podobnie jak równie szarmancki tussk, taki rycerz od pancerfausta.

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-4

Verita

#1576601

Rozumiem, że według Twojego mniemania jedyną partią, która jest w stanie uzdrowić polską politykę jest PiS. Widać to jak na dłoni, gdzie dzięki tym (nie)rządom nie jesteśmy nawet na kolanach, ale ryjemy mordą w ziemi. Niezdolność do politycznego myślenia ???! Takimi wpisami jedynie udowadniasz, że nie masz najmniejszego pojęcia, o czym piszesz. Człowieku, odpuść sobie politykę - dla dobra Twojego i postronnych czytelników. Bo jeszcze gotów ktoś  uwierzyć w bzdury, które wypisujesz w tym temacie.

Zanim ponownie zaatakujesz sarkastycznie Ruch Narodowy, warto byłoby się zastanowić nad realną oceną możliwości, co do kreowania polityki i jej faktycznym wymiarem na codzienną rzeczywistość. Przypominam jedynie, że to nie RN jest w chwili obecnej tym ugrupowaniem, które ma jakikolwiek wpływ na wizerunek i kształtowanie polityki.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1576521

(że według Twojego mniemania jedyną partią, która jest w stanie uzdrowić polską politykę jest PiS), a nie potrafisz nawet przeczytać, co napisałem Pani Katarzynie...

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1576530

Jeśli tylko czytam jedną bzdurę to oszczędzam czas na czytanie kolejnych, bo Twój główny wpis w zupełności mi wystarcza. Dobrze, że określenie "rozumiem" obrałeś w cudzysłów, ponieważ idealnie oddaje Twoją odpowiedź. A "synka" sobie daruj, bo mam niemal pięćdziesiątkę na karku, więc przyznasz, że tego typu zwrot jest "średnio" uprawniony. Mam jednego syna, ale za to wspaniałego. Jaki ojciec taki syn ;-). Pozdrawiam z nadzieją, że czasami warto nieco szerzej spojrzeć na ogólnie dostępny horyzont ...

Vote up!
6
Vote down!
-3
#1576533

Jak na antagonistyczną to bardzo ładna odpowiedź. Moc w cuglach, język na wodzy i unikanie erystyki dialektycznej. Szacun za nieradzieckie zachowanie.

Vote up!
7
Vote down!
-1

norwid

#1576553

Nie wiem czym jest nieradzieckie, jak to ująłeś, zachowanie, ale antagonizmem też bym tego nie nazywał. Przecież sam autor nie jest dla mnie jakimś wyimaginowanym wrogiem, a jedynie w tym przypadku część jego treści nie przypadła mi do gustu. Wyrażam jedynie swoje zdanie, jak każdy tutaj. Innym razem pewnie się zgodzę i będzie ok. Tak myślę :-). Święty nie jestem, choć Tomasz ;-). 

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1576555

"Tomaszu włóż dłoń w bok mój... "  Niewierny Tomasz ten ewangeliczny znał zapewne wspólnoty esseńczyków. To takie starożytne komuny ale ludzi wierzących. Dlatego jestem przekonany że współczesny Tomasz pojęcie człowieka radzieckiego zna na wylot a tylko się tak ze mną droczy ;D

Dla tych młodszych czytelników gwoli przypomnienia napiszę że człowiek radziecki to produkt ZSRR. To tam produkowano człowieków radzieckich o których tak pięknie opowiada 1 część filmu "Transformacja" Grzegorza Brauna.

https://www.youtube.com/watch?v=fYpYYY2yh6Y

Vote up!
5
Vote down!
0

norwid

#1576569

zgody nima, oczywiście, albowiem Polski nie jest w obecnym stanie nikt uzdrowić. Natomiast można Polskę jeszcze bardziej pogrążyć. O, to tak. Wystarczy, że do steru dorwie się tuskopodobna brać (w środku jest "r" nie "L" ) i będziemy wyli do księżyca. Ja nie oczekuję po premierze M&M, że on zaprowadzi powszechny dobrobyt, ale że nie pogorszy sytuacji. Tyle i tylko tyle. My prości ludzie "z prawej strony" mamy czekać, aż Pan Bóg, albo jak kto woli opaczność, lub los ześle nam ponownie "Złoty Róg". Przypomnę, że ostatnia taka sytuacja była około roku 1980, ale przespaliśmy i wydutkali nas czerwono-różowi mówiąc skrótowo.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Apoloniusz

#1576537

Co prawda to prawda, ale...przyjdzie niebawem taki czas, że przy obecnej, z pozycji wasala, polityce nie będziemy rozróżniać, co było gorsze. Jeszcze dwa, trzy lata temu takie słowa nie przeszłyby mi nawet przez myśl, a dziś wypełniają umysł zwykłego, szarego człowieka takiego jak ja. I uwierz, chciałbym mieć choć minimum  optymizmu, co do poczynań decydentów z Unii Wolności 2.0, bo to nie jest ten PiS, na który tak wielu Polaków głosowało trzy lata temu. Zostaliśmy po raz kolejny oszukani, wystrychnięci na dudka i tylko ślepiec tego nie zauważa, robiąc sobie przy tym dodatkowo nadzieję na lepsze jutro. Nie, z tymi ludźmi u steru lepiej nie będzie i wszyscy się o tym wkrótce przekonamy, bo kłamstwo zawsze ma krótkie nogi i z czasem obnaży brutalnie ich małość i to komu w istocie służą.

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1576542

E tam! Mnie się dziś podobało wystąpienie ministra zdrowia i ministra sprawiedliwości. Uważam że za czyjekolwiek stwierdzenie że PISowi udało się tylko 500+ powinna być przynajmniej kara grzywny w wysokości 1000zł. Księgi wieczyste online super sprawa. I to za darmo! Mój kochany Zioberek zaś dokręcił śrubę kancelariom prawniczym, powieksza liczbe asesorów którą tak zawzięcie kasowała najwyższa kasta, SIĘ DZIEJE! Nawet bardzo nie lubiany przeze mnie ryży minister zdrowia miał się czym pochwalić z PKB na leczenie włącznie. PO mogłaby PISiorom buty czyścić.

Vote up!
9
Vote down!
-2

norwid

#1576554

przebijesz. Powtórzę, trzeba czekać. Przeczekać. Nie agituję, już kilku przeżyłem : "Władziu napij się z nami" - to Gomółka gdy wracał z Moskwy był tak witany na dworcach po drodze; albo "Pomożecie? Pomożemy! - a to Gierek, który miał ukarać sprawców pamiętnego Grudnia; a później Le... tfu, po stokroć .. Bolek, na ramionach stoczniowców i wreszcie :" Andrzej Duda!, Andrzej Duda! - krzyczały dzieci chodząc w kółko w przedszkolu mojego wnusia. Ile ludzkich tragedii i ile spalonych nadziei ! Ile razy próbowaliśmy po II W.Ś. zaczerpnąć pełną piersią chociaż haust wolności ... ale głową czołgu nie przebijesz.

Reasumując. Obecni (co by nie mówić) przynajmniej nie kradną.

Vote up!
4
Vote down!
0

Apoloniusz

#1576616

Ładny obrazek godny Krauzego, czy zdrajcy Mleczki - CYVILLEBELLUM  "RYJĄCY MORDĄ W ZIEMI"

 

Vote up!
3
Vote down!
-6

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1576580

Widzę Janusz, że lecisz z pałami równo :-). Ja tą drogą iść nie zamierzam, bo słowo dane wcześniej do czegoś powinno zobowiązywać...Szkoda, że nie potrafimy odrzucić osobistych uprzedzeń do drugiej osoby. Odbywa się to, niestety, często kosztem obiektywnego podejścia do samej treści. Najwidoczniej są osoby, którym pasuje takie bezsensowne, na dłuższą metę, przeciąganie liny. Tak wiem, krótko tutaj jestem, ale też wystarczający czas, aby zauważyć, że w takich potyczkach zwycięzców nigdy nie będzie. I dobrze byłoby mieć tego świadomość.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1576582

Może też jestem faszystą, który uważa, że wroga należy zniszczyć?

Nie wiem...

Vote up!
4
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1576583

Civilebellum a kto rządzi???

Kto uchwalił ustawy o sądach???  A potem je sami rozwalili, czy to nie PiS i Duda!!! By żydo - komuna dalej w sądach rządziła.

Kto wydaje miliardy dla żydów i banderowców, od podatnika Polskiego??? Czy to nie Zjednoczona Prawica???

Kto obiecywał przed wyborami "ani kroku do tyłu" ??? I kto rozjebał rząd Beaty szydło i Macierewicza??? 

Ilu PiS zamknął z patologi i tej w togach i tej POlitycznej??? 

Sam zmień nazwisko jak ci przeszkadza, a Ruch Narodowy, ma zostać Ruchem Narodowym.

I pokonamy ten zażydzony PiS

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1576527

Próżnoś repliki się spodziewał

Nie dam ci prztyczka ani klapsa

Nie powiem nawet pies cię jebał

Bo to mezalians byłby dla psa

Vote up!
7
Vote down!
-8
#1576532

Tak myślałem, zero argumentacji, a ten wierszyk Tuwima, to tylko świadectwo twojej inteligencji, której używasz jak się nie ma argumentacji, 

Zabieraj zabawki i idź do domu, nie dorosłeś by pisać publicznie.

Vote up!
7
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1576536

ze zwykłej, ludzkiej ciekawości, a mianowicie, czy możesz się zemną podzielić informacją jaką ripostę dał "Rodzynek" RN w sejmie ambasadorce z Usa gdy położyła plackiem i wytytłała po posadzce nasz sejm podczas owej środy? Bo, że różowi wzięli mordy w kubeł, a za ich przykładem PIS to rozumiem. Nie pochwalam, ale rozumiem, ale dlaczego, nawet się nie zająknął poseł Winnicki to poproszę JJJ-cie o wyjaśnienie. Czy to przypadkiem nie jedna rodzina, abyśmy my sobie skakali do oczu. Bo gdybyś nie miał pod ręką argumentów to spróbuję Ci podpowiedzieć. A więc:

Kiedy do sejmu wejdą Narodowcy nie pójdą tam po to, aby na etatach brać niemałą kasę (może nie doczekamy), i nie będą być grzecznymi, miłymi i uśmiechać się do polskojęzycznych przekaźników. Pójdą do parlamentu, aby nie dać Polsce w kaszę dmuchać.

Ps. JJJ jestem od Ciebie o 4 latka starszy, więc nie wypada nie odpowiedzieć.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Apoloniusz

#1576534

To masz 70 lat??? Bo ja mam 66.

Ruch Narodowy, na pewno nie będzie jechał do Izraela i się tłumaczył z Polskich ustaw. A na pewno nie będzie rozwalał swoich ustaw, które uchwali.

RN na pewno nie będzie wydawał miliardów dla żydów i banderowców jak to robi PiS. A patologia będzie siedzieć.

Nie znam Winnickiego, ja działam w Poznaniu. A jedna jaskółka wiosny nie czyni. Tak jak jedne nazwisko nie psuje reputacji w RN.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1576538

... to nie będziesz z tego tytułu brał srebrników, a wówczas nie dasz Polsce w kaszę dmuchać, bo gdy będziesz na etacie to będziesz tańczył jak Ci zagrają. Wiem co mówię. Po tym sejmowym upodleniu nas, to odnoszę wrażenie, że ten obecny ruch narodowy to jak świnka morska: ani świnka ani morska.

Vote up!
8
Vote down!
-2

Apoloniusz

#1576545

Mi już bliżej do gromnicy jak do dziewicy, więc nie rób siary i nie kpij sobie, że będę startował wyborach i dostanę się do sejmu.Tam są potrzebni młodzi którym się chce zmieniać Polskę, a nie taki stary człowiek jak ja. więc te twoje sarkazmy i kpiny nie są na miejscu.

I nie mierz innych swoją miarą, Co lepszy jesteś od jasnowidza Jackowskiego??? I wiesz już że będę tańczył jak mi zagrają???

No to na stare lata, kariera Cię czeka. Tylko szybko do programu "mam talent"

Vote up!
4
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1576570

Chodzi mi o to, że gdy ktoś wchodzi do sejmu to najpierw rozgląda się za kasą, za szmalem. Idea natychmiast przestaje go interesować. Czy teraz zrozumiałeś. To nie jasnowidzenie, to fakt. Nasi parlamentarzyści głosują tak jak każe dyscyplina partyjna a nie sumienie, czy interes narodu.

Nigdy nie byłem posłem, choć przez 1998 do 2000 miałem stałą wejściówkę do sejmu. Znam to z autopsji. Ludzie, którzy sprzedadzą się mamonie w d..e mają szczytne ideały. Gdyby poseł Winnicki nie miał do stracenia diet poselskich , wówczas z pani ambasadorki zrobiłby wiatrak, a tak to cicho sza. Po czynach ich poznacie.

Kiedyś w "Rozmowach niedokończonych" była audycja z panią profesor, Polką mieszkającą od zakończenia wojny w Stanach. Jej ojciec był w ostatnim przedwojennym rządzie w Polsce ministrem, a przed wojną senatorem. Ta bardzo leciwa pani powiedziała, iż przed wojną senator nie brał żadnych pieniędzy z tego tytułu, gdyż to była zaszczytna służba dla Ojczyzny i branie pieniędzy byłoby skandalem.

 

Vote up!
9
Vote down!
-1

Apoloniusz

#1576573

Kto ma na prawdę miejsce w swoim sercu dla Boga i Ojczyzny, ten się nie skudli i żadne srebrniki go nie skuszą.

Apoloniusz małą widzę masz wiarę w ludzi szlachetnych.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1576584

Obawiam się, że chyba tej racji nie sprawdzimy, z powodu: "Jaś nie doczekał".

Vote up!
4
Vote down!
0

Apoloniusz

#1576586

Wszystko zależy od Boga, czy doczekamy czy nie. 

Ale nie chcę zobaczyć, jak z Polski powstaje Polin, czy euro-burdel.

Vote up!
6
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1576587

... z Bogiem, nigdy przeciw Bogu" i tę dewizę biorę do siebie.

Widzisz "Młody", biegniemy obaj w tym samym kierunku, lecz jeden z nas tyłem (wypada, że ja, stwierdzam dla zgody).

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Apoloniusz

#1576614

Przecież ja na ciebie, ani się nie gniewam, ani nie złoszczę, w naszym wieku to nawet nie wypada, Mamy inne zdania czy myślenie i to jest człowieczeństwo.

Piszemy o tym, dyskutujemy i trzymamy kulturę. A Polska jest dla nas najważniejsza, choć jako ludzie rozumni widzimy to każdy inaczej. 

Ale te nasze polemiki nie mają nic wspólnego z agresją i nie widzę żadnego powodu, byśmy warczeli na siebie i rzucali w siebie epitetami i wyzwiskami.

Pozdrawiam.

Vote up!
3
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1576617

Mosbacher wielokrotnie podkreśla podczas spotkania gotowość do bezpośrednich kontaktów z polskimi parlamentarzystami. „Jestem dostępna dla Państwa, moje drzwi są otwarte. Chcę rozmawiać ze wszystkimi z Państwa o konkretnych sprawach, po to, żeby udało nam się osiągnąć postęp. Myślę, że gdybyśmy współpracowali bardziej ściśle, bardziej na bieżąco, to w przypadku takich ustaw, np. jak ustawa związana z IPN-em, gdybyśmy byli skonsultowani odpowiednio wcześniej, moglibyśmy wyrazić nasze stanowisko odpowiednio wcześniej. Więc, chciałabym, abyśmy bardzo blisko, naprawdę na poziomie roboczym współpracowali”

 https://polskatimes.pl/niepublikowane-fragmenty-przemowienia-ambasador-usa-georgette-mosbacher-jesli-mi-sie-nie-uda-wracam-do-kraju-moge-jechac-na/ar/13702287

Co tu mówić o jąkaniu? Zamurowałoooooooooo... nie tylko Winnickiego! 

Wyobraźmy sobie analogiczną sytuację - w Kongresie USA polski ambasador (dopuszczony do głosu?) zaprasza kongresmenów do polskiej ambasady celem współpracy bardziej ścisłej, bieżącej dotyczącej amerykańskich ustaw jak na przykład ustawy nr 447 Justice for Uncompensated Survivors Today – JUST, wspierającą żydowskie dążenia do kompensat za nieruchomości po osobach zamordowanych w Holokauście. I dalej mówi polski ambasador: więc, chciałabym, abyśmy bardzo blisko, naprawdę na poziomie roboczym współpracowali, a wizy to macie odpuścić Polakom natychmiast, kochani kongresmeni, bo wiecie rozumiecie nie może byc tak by prezydent Trump tak długo pozostawał w szoku ["Prezydent Trump, gdy usłyszał, że Polacy potrzebują wiz, żeby pojechać do USA, był zszokowany (...)"]

Jestem przekonana, panie Apoloniuszu, że kongresmenów USA c*ś takiego by nie zamurowało. Oni po prostu mają jajca c.b.d.u.

PS

Proszę zrozumieć ludzi naszego pokolenia (Pan, jjj, ja i inni). Czekaliśmy na TEN rząd tyle dekad... wspieraliśmy Go słowem, czynem... modlitwą. I co? Ano to co zawsze. Zostaliśmy wylufcowani!  Nie jestem adwokatem JJJ, ale doskonale Go rozumiem dlatego proszę wybaczyć, że wściubiam nos między szyszki :-))

Nie  O TAKE Polskę etc.!

Pozdrawiam
 

 

Vote up!
12
Vote down!
0

casium

#1576546

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Verita został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

...nie jestem dyplomatką, jestem businesswoman, ..(...)
Więc chciałabym bardzo blisko z państwem współpracować. Chciałabym, żeby to była bardzo otwarta relacja. Zapraszam do mojej rezydencji. Mam nadzieje, że będziemy mogli regularnie się spotykać...(...) Jestem dostępna dla Państwa, moje drzwi są otwarte...ach gdybyśmy współpracowali bardziej ściśle...to dopiero byłoby bezpieczeństwo energetyczne.

Mężem tej słodkiej,otwartej był Robert Adam Mosbacher znany amerykański polityk, Żyd] (syn emigrantów z Niemiec). Był on przedstawicielem, szeroko rozumianego, lobby izraelskiego w USA, podobnie jak i sama p. Georgette.

Vote up!
4
Vote down!
-6

Verita

#1576559

po okresie zauroczenia...

 

po okresie zauroczenia

szara codzienność przychodzi

pierwsze rozczarowania

i myśl o rozwodzie się rodzi 

 

Vote up!
4
Vote down!
-1

jan patmo

#1576565

... reakcji amerykańskich senatorów na pouczanie ich przez jakiegoś tam ambasadora (niechby i nawet przystojnego) w amerykańskim senacie, lub kongresie.

Pozdrawiam serdecznie

Vote up!
5
Vote down!
0

Apoloniusz

#1576575

pytanie:

Kto uchwalił ustawy o sądach???  A potem je sami rozwalili, czy to nie PiS i Duda!!! By żydo - komuna dalej w sądach rządziła.

Odpowiedź:

Za rozwałkę reformy sądownictwa odpowiedzialni są: Duda za namową Merkel, Tusk jak mantre powtarzający POLEXIT, Cejrowski który w TVPInfo pali unijną flagę i im podobni z narodowcami włącznie. POLEXIT to słowo klucz reformy sądownictwa. POLEXIT=IZOLACJA POLSKI!!!!!!!!!! TO jest bardzo, bardzo ważne, ważniejsze od sojuszu z USA. Izolacja Polski to upadek gospodarki, to pauperyzacja społeczeństwa, to likwidacja polskich projektów geopolitycznych jak CPK. Polexit jest nie na rękę dla RFN ale oni już się zabezpieczyli za pomocą NORDSTREAM. Polexit będzie traumą dla Polonii zamieszkujacy UE, problemy prawne i finansowe nie współmierne do tych jakie mają dziś rodzice polscy z Jugentamtami. Rozsądna władza myśli racjonalnie i PIS stanął przed niebezpieczeństwem które nie mógł zignorować, chwała mu za to że miał odwagę się cofnąć.

Pytanie:

Kto wydaje miliardy dla żydów i banderowców, od podatnika Polskiego??? Czy to nie Zjednoczona Prawica???

Odpowiedź:

Czyli Polska ma graniczyć od południowego wschodu z Rosją w sojuszu z Niemcami? Banderland jest działaniem niemieckim zgodnie z zasadą Divide et Imperia. Tak było przed i w czasie 2 WŚ. Antagonizm polsko-ukraiński wpierw kreowało Cesarstwo Austrowęgierskie (ultra katolickie) które tzw. rabacją galicyjską wyrżnęło w pień kilka tysięcy małopolskich szlachciców. Jednocześnie tworzyli i promowali kulturę ukraińską na uniwerstytetach wiedeńskich. Tą politykę później kontynuowała 3 Rzesza. Polski podatnik za pomocą dotacji unijnych wydaje miliardy na niemieckie przedsiębiorstwa, ktoś się buntuje? Nie widzę nie słyszę, dziękuję. (z każdego euro dotacji w Polsce 86 centów wraca do Niemiec) Niemcy podobnie jak USA wydają miliardy na przysposobienie Ukrainy do własnych interesów. Polska nie reagując na te działania, nie angażując się w ukraińską politykę szykuje sobie większego antagonistę niż banderland. Polska słusznie robi że wspiera Ukrainę. Źle robi że unika krytyki kultu Bandery.

Pytanie:

Kto obiecywał przed wyborami "ani kroku do tyłu" ??? I kto rozjebał rząd Beaty szydło i Macierewicza??? 

Odpowiedź:

Nie wiem kto obiecywał ani kroku w tył. Kto dokonał rekonstrukcji rządu? Jestem przekonany że pani Beata Szydło nie wytrzymywała presji międzynarodowej. To było widać w wystąpieniach w Parlamencie EU. Wypaliła się nam pani Premier bardzo szybko. Wybór Morawieckiego to był strzał w 10tkę bo on potrafił bardziej elastycznie reagować na prowokacje zachodnich i żydowskich elit. Macierewicza wykosili pospołu: Duda za namową czerwonych sk..synów, TVN/RMF/ZET przyprawiający mu nieustannie mordę, Rabin Chojecki piejący na cześć Macierewicza z zachwytu a jednocześnie rzygający na katolików - główny elektorat PIS.

Pytanie:

Ilu PiS zamknął z patologi i tej w togach i tej POlitycznej??? 

Odpowiedź:

W Polsce jest trójpodział władzy, władza sądownicza jest niezawisła. Patologiczna najwyższa kasta jest nietykalna i jej wyroki są zgodne z ich interesem a nie PISu. Pytanie - ile PIS zamknął jest w stylu twierdzenia Polska to Korea Północna i świadczy o pytającym nie najlepiej. Takie kretyńskie wynurzenia co rusz wrzuca Marcin Rola szef telewizji internetowej wRealu24. Gdyby PIS zamykał do więzienia to już by nas w UE nie było.

 

 

Vote up!
13
Vote down!
-5

norwid

#1576562

...

1) "Racjonalnie" POLexit

 Czyli co ? Polacy jak dumny/pyszny lud Albionu w referendum za czymś takim w większości zagłosują ?

Forget , forget , forget .... niestety ... chyba nie prędzej niż za 200 lat . Jak już ktoś zauważył "ryjemy mordą w ziemi" więc jeszcze raz "forget" .

Wywalą nas z tej "Junji" ? Jeśli to wbrew "interesom" RFN ,to raczej chyba nie .

A naciski "UE" ,te Timermansy i inne Guje są bezczelne , bezpodstawne ,bezprawne ,absurdalne  itd.

Problemy w innych krajach narastają , może wystarczy troszkę "asertywniej" poczekać i ...

PIS zdaje  boi się  tylko "efektu J. Lewandowskiego" - UE(Niemcy) zabierze walizy z Ojro i wyborcy się odwrócą . A jakie są rzeczywiste przepływy i czy Polska realnie "netto" korzysta ,to już chyba można mieć wątpliwości .

2) Ukraina - mniej więcej zgoda , nikt chyba nie chce graniczyć z Rosją na Bugu ,ale Banderland rzeczywiście także "niezachęcający" . Może brak przeciwdziałania polityce Niemiec tam - patrz punkt 1)

3) "Ani kroku w tył" patrz punkt 1)

4) Mafia w togach patrz punkt 1)

Do eurokołchozu łatwo wejść ,a wyjść ,to "porzuccie wszelką nadzieje ,którzy tu wchodzicie" ? Niestety obawiam się ,że większość "polityki", reguł jakie tam obowiązują daje się "zredukować" do https://pl.wikipedia.org/wiki/Gra_w_cykora .  Wcale mi się to nie podoba ,no ale jak są takie faktyczne ,niepisane reguły tej junijnej leberalnej d***kracji ,to wręcz niegrzecznością jest je ignorować .

Wydaje się więc ,że  Timermans "pędzi" walcem drogowym . Jednak niezbyt "honorowo"  na kilomoetr przed "crash"-em zjeżdzać na bok  skuterem . :-) My zdaje się jedziemy prawidłowo po prawej stronie i chyba nie było znaku "roboty drogowe" ...  może w tzw. "międzyczasie" jewroparlament zmienił ruch z prawo na lewostronny ,któż to wie ????

Natomiast ,jak wyminiemy tego Timermansa jakkolwiek  ,to za zakrętem czeka Verhofsztad ze spychaczem ,na gąsiennicach tarasujący drogę ,a później Juckers w tirze , "w stanie " po głębszym stachańczyku z  ruskim czołgistą . itd. itp. etc. i dalej "z górki" .

A ,że "współczynnik emisji CO2" naszego pojazdu nie spełnia "eko-algorytmu" tzn. ładowność podzielona przez pojemność baku ,podniesiona do potęgi - ilość cylindrów w silniku z całości sin(x) ,funkcji co to jak powszechnie wiadomo , w warunkach bojowych, wartości jej wykraczają poza zakres <-1;1>  jest ... mniejsza od rocznej produkcji parasoli na Sycyli . No trudno . :-)

I wcale ,to nie jest nawoływanie do "sycylijskiego strajku" ... wcale :-)

A to najkrótsza ,najpewniejsza ,najlepsza  droga do ... POLexitu :-)

Sumienne , literalne ... te pisane ,zadeklarowane reguły  :-) Ale to ostateczność ... jak wszystko inne zawiedzie . :-)

 

Vote up!
5
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1576568

Wydaje mi się, że rzucasz perły przed wieprze.

Vote up!
6
Vote down!
-4

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1576581

Naobiecuje na lewo i prawo;
Na prawo to nawet wstawanie z kolan naobiecuje, bo wiadomo lewak nie lubi klęczeć - oni już tak mają po przodkach (choć przed korytem to i klęczeć nie wstyd).
Jak dom się pali to to leweręce strażak nie będzie leworóżowego POjeba z zapałkami pałował za podpalanie; On posłucha instrukcji starszych komisarzy od gaszenia przez prewencyjne odbieranie materiałów łatwopalnych faszystom.

Ba, lewactwo ma nawt LGBTQ&K (K jak Kurczak odmrożny) filozofa od propagandy, który ci wyjaśni, że jak przyszła zima i szczena dzwoni, nie wiedzieć z zimna czy ze strachu, to nie wina permanentnie 2leworęcznych, że nie umieją w piecu jarać - to wina RN - bo jarać umie, ale nie potrafi zapałek skombinować!

Vote up!
6
Vote down!
-5
#1576578

swoboda i kłoda

 

wszystkiemu winien PIS

to słowa swoboda

krytyka Ruchu Narodowego

to pod nogi kłoda

 

PS No bo jak można cokolwiek złego powiedzieć o tak genialnych guru i ich bezkrytycznych wyznawcach! 

Vote up!
5
Vote down!
-2

jan patmo

#1576585

Wuj mi mówił (a wuj stare dzieje pamiętał):
"Kto rządził przed katastrofą, która się stała dlatego, że pogwałcili pokój wieczny Polskim królom?"
I zawsze kiedy chciał mi pokazać w ramach tej lekcji historii grób ten .....  nigdy go nie byliśmy  w stanie zobaczyć.
Mieszkam w Krakowie od urodzenia, widziałem różne cuda. Na przykład desant Jagiełły na Placu Matejki "sowieckim (ujmuję w cudzysłów by nie skalać pamięci tamtych pilotów, pewnie Polaków) kurwa śmigłowcem!
Do dziś pamiętam tamte Krakowian autentyczne łzy........
Pamiętam, bo byłem akurat na pasterce na Wawelu, jak dało się słyszeć ostatnie drgnienie oryginalnego serca Zygmunta. I pamiętam, bo też i filmowałem, bujanie, z nowo odlanym sercem.
I w trakcie tych historii nie pamiętam, bo nie słyszałem na własne uszy, za jakie zasługi Zygmunt mieałby chwalić PiS.

A kto daruje nam Polakom nowe serce?

No więc panie Janie? może być prozą, byle miało sens.

Mo

Vote up!
4
Vote down!
0
#1576590

nowe serce Polsce...

 

nowe serce Polsce

kardynał z Krakowa darował

który na ołtarzu Pańskim

światu Msze święte sprawował

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

jan patmo

#1576595

Bo jak każdy pamięta, tamto serce darowane Polsce zajumała nowo utworzona w tajemnicy przed społeczeństwem spółka polonijna z ograniczoną czyli nijaką odpowiedzialnością Mosze Polsze Zoo. Dziś ta spółka nazywa się PejS, jutro Zjednoczona Partia Judeochrześcijan Polin albo.... Who Gives a Fuck.
A ja się pytałem, kto daruje nam Polakom nowe serce?

No chyba, że pan chcesz powiedzieć, że Duch Święty to taki jajcarz i tak właśnie odmienia oblicze tej ziemi, budując Królestwo Boże ręcyma Odnowa Hejka i ska.

Vote up!
3
Vote down!
-2
#1576618

jasnowidz

 

żeś jasnowidz

wprzódy żeś wiedział

sam więc sobie

żeś odpowiedział  

Vote up!
2
Vote down!
0

jan patmo

#1576632

Niedługo powstanie koalicja SLD - ONR Byle PiSowi chociaż 0.5% urwać

 

To naprawdę żenujące jak można uprawiać politykę.Z lewa i (niby) prawa wszyscy jak jeden mąż przeciw PIS-owi.

O czym to świadczy? Żadna z tych partii czy koalicji nie ma programu rozwoju Polski.

Cel jeden odsunąć PIS i co dalej ???

Jeśli tylko społeczeństwo polskie, raczy dać się, po raz enty nabrać na kolejną fałszywkę, to niech mu pójdzie na zdrowie bo na rozum będzie za późno.

 

Vote up!
5
Vote down!
0
#1576625

... na lewicy ,to zżeranie się politycznych modliszek ,a na prawicy ,to destylacje ,rektyfikacje esencje ,kwintesencje , "kto jest bardziej korwinowski od Korwina" Kukiz , RN ? . Czyli to chyba zmierza ,do rządzi PiS ,albo PiS z "koalicjantem" .:-)

No ale dość promilach ,procentach ,bo to chyba nie klub AA ? :-)

Bo "mariaż" "O Hela" z "my nie agresory" ,to zdaje się nawet okrągły parlament nie zniesie :-)

Vote up!
0
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1576630

teraz to się ma nazywać OTUA na cześć wodza.

Vote up!
2
Vote down!
0
#1576636

"Nie wódź nas na pokuszenie " , czy "nie dozwól byśmy ulegli pokusie" :-)

A zastępca pasterza chyba w tym klubie jest ...  https://youtu.be/1DC4ohipNkA

:-)

Mea culpa mea culpa ...

Vote up!
0
Vote down!
0

Ludzie myślcie , to boli ,ale da się to wytrzymać .
Ceterum censeo, PKiN im. J.Stalina delendam esse.

#1576640

i co dalej?

 

to będzie państwo idealne

dla złodziei koryta liczne

wróci państwo teoretyczne

 

Pozdrawiam

Vote up!
1
Vote down!
0

jan patmo

#1576634

gdzieś pojechało?

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1576637

czy wróci?

 

filozof Kefas się ze sobą kłóci

czy mu rozum jeszcze wróci!

Vote up!
3
Vote down!
0

jan patmo

#1576639

.....przynajmniej tak powinno być, choć niekiedy bywa inaczej. Młody wąs to poruszenie (podniecenie) i siła, choć zdarzają się wyjątki. Dlatego trzeba czasu! Jest dobrze i nie trza psuć! PiS rządzi i rusza tu i ówdzie Ruchem Narodowym i choć z trudem ale jednak idziemy do przodu i tak trzymać. Pozdrawiam

Vote up!
3
Vote down!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1576629