Lepsza Zmiana czyli podwójna zależność

Obrazek użytkownika cisza
Kraj

W to, że wybory wygra PIS czyli Dobra Zmiana nie wątpię.

Przypuszczam jednak, że wraz z wielką wygraną a szczególnie w razie osiągnięcia większości konstytucyjnej nastąpi w Polsce inna zmiana, nazwana przeze mnie „Lepszą Zmianą”. Myślę o wpisaniu do nowej Konstytucji przynależności do Unii Europejskiej. Wtedy przyjmiemy w 100%, bez żadnych sprzeciwów prawo unijne wraz z wytycznymi LGBT +, gender itp. a usypiające kłamstwa kierowane dziś do Polaków o niezależności i suwerenności państwa staną się zwykłym bajaniem dla naiwnych. To, co mamy dziś czyli jawna poddańcza zależność od USA i Izraela zostanie „wzmocniona” o miłosny uścisk tęczowej Brukseli.

A raczkująca dzisiaj brukselska „Tęczowa Zaraza” bez żadnych przeszkód ze strony popiskujących patriotycznie polityków PIS opanuje Polskę.

I tak stopniowo „Lepsza Zmiana” zastąpi tę dobrą. Wtedy, przypuszczam, Polacy bezgranicznie ufający prezesowi i jego akolitom, dziś skutecznie usypiani patriotyczną kołysanką ockną się ze snu o „europejskim poziomie życia” (czytaj: europejskim stylu życia) i zamarzą o obiecanej a na dobre utraconej suwerenności. Nie ma bowiem nic za darmo, za poziom życia trzeba będzie zapłacić banksterom a lewackim stylem życia dorównać „Europejczykom”. Już dziś widzimy, jak rządzący kłaniają się Niemcom, co jeszcze niedawno wytykali totalnym. Kto przytomny widzi, że „Lepsza zmiana” już puka do polskich drzwi…

Na poparcie moich podejrzeń zacytuję wypowiedzi bezsilnego i ponoć niezależnego prezesa PIS, mieniącego się katolickim patriotą :

„Jarosław Kaczyński: Dla Polski nie ma innej alternatywy niż UE”

„Na pikniku rodzinnym w Zbuczynie, Jarosława Kaczyńskiego zapytano o marsze równości stwierdził, że gdyby to zależało od niego, to by zakazał parad. Dodał jednak, że taką decyzję uchyliłaby Unia Europejska czy polskie sądy.

„Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oświadczył w swoim wystąpieniu, że jego partia nie zgodzi się na małżeństwa jednopłciowe i adopcje przez nie dzieci”. (pusty śmiech!)

Naszym planem, naszym programem jest to, by w sercu Europy uzyskać europejski poziom życia dla Polaków, to jest nasza europejskość; składają się na to m.in. płace i wysokość świadczeń społecznych – powiedział Jarosław Kaczyński.

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/604926,jaroslaw-kaczynski-marsze-rownosci-unia-europejska.html

https://www.tvp.info/41773451/jaroslaw-kaczynski-dla-polski-nie-ma-innej-alternatywy-niz-ue

Ku pamięci dodaję nie tak dawne zaklęcia polityków PS w sprawie żydowsko-amerykańskich roszczeń. Teraz milczą. Może już po cichu załatwiają tę sprawę, której szkodliwości ponoć w ogóle „nie dostrzegali”. Może? Nie mam złudzeń…

„Figa z makiem – dopóki jest rząd PiS, nie ma mowy, aby roszczenia, aby jakakolwiek polska złotówka popłynęła w sposób nieuprawniony do kogokolwiek, nawet jeśli ma siedzibę na bardzo drogiej i prestiżowej ulicy nowojorskiej, w Tel Awiwie, czy Berlinie”

W ramach „niejawnej” polityki spełniania życzeń naszych przyjaciół otrzymamy obiecane wizy jako kolorowe paciorki dla tubylczej ludności. Niech pożegnają swoje lasy, wody, bogate złoża etc. i swobodnie wyjeżdżają nie tylko do UE ale i za wielką wodę.

„Polska i USA podpisały porozumienie o współpracy w zakresie bezpieczeństwa granic i imigracji” – poinformowała na Twitterze ambasada RP w Waszyngtonie. W ocenie przedstawicieli polskiej placówki dyplomatycznej w USA jest to „ważny krok” na drodze do zniesienia przez USA obowiązku wizowego wobec Polaków

„Polska i USA wspólnie zrobiły kolejny krok ku naszemu wspólnemu celowi. Dzięki podpisanej dziś umowie jesteśmy coraz bliżej włączenia Polski do programu ruchu bezwizowego #VisaWaiverDlaPolski. Działamy dalej!” – oceniła ambasador Georgette Mosbacher.
http://www.pch24.pl/usa-moze-i-zniosa-wizy-dla-polakow–ale—-nie-za-darmo–podpisano-kolejne-porozumienie,70229,i.html#ixzz5wqVweTmx

15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Maryi Panny w Częstochowie, na uroczystej Mszy Świętej „reprezentowała” nasz kraj pani ambasador Izraela A. Azari (sic!). Zawsze tak licznie obecni w pierwszych ławkach politycy PIS byli nieobecni.

Nie sugeruję nikomu, na kogo głosować. Szczególnie tym, którzy lubią być w gronie wygranych i kierują się propagandą medialną. Być może trzeba teraz koniecznie zwrócić się do Pana Boga o łaskę rozeznania, o pomoc, o poważne przemyślenie swej wyborczej decyzji. Tu chodzi o walkę duchową, o walkę z Polakami, z katolikami – nie tymi mianowanymi ale wierzącymi.

Co robić, by nie utracić wiary katolickiej i naszej wolności sumienia?

Hej, kto Polak, kto żyw do modlitwy pod Krzyż!

Do modlitwy o mądrość Polaków, by plany opanowania Polski przez tęczową zarazę nie ziściły się.

Włocławek 14 września, godz. 11:00

https://www.polskapodkrzyzem.pl/?fbclid=IwAR21dif3ijmtPp3XLilLAMhajMz-CCoXK6g7MIQ_SN4NQ8_oD-F_YoJj1Zg

Inne miejsca modlitwy w Polsce, Europie i na świecie – mapa:

https://www.polskapodkrzyzem.pl/?fbclid=IwAR21dif3ijmtPp3XLilLAMhajMz-CCoXK6g7MIQ_SN4NQ8_oD-F_YoJj1Zg#mapa

 

 

 

 

Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.4 (głosów:19)

Komentarze

pęka głowa?

 

z nadmiaru zmartwień

pęka "polska" głowa

by się tylko nie zmieniła

konstytucja kwasowa

Podoba mi się!
12
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1600008

piszesz Pan.

Nie każda zmiana jest dla Polski korzystna. Chyba, że każdą zmianę wprowadzaną przez PIS uważasz Janie Patmo za cudowną już a konto. To partyjna miłość w ciemno!

O wpisaniu UE do tej nowej mówili Duda, Kaczyński i &. Panie wierszokleto.

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-11

CISZA

#1600010

kto kacapa ma za pana...

 

kto kacapa ma za pana

dla tego nie jest dobra

dobra w Polsce zmiana

 

PS I nic w tym względzie się nie zmieniło przez ostatnie ponad 300 lat. 

Podoba mi się!
13
Nie podoba mi się!
-8

jan patmo

#1600015

gdy ktoś dziwne skręty pali

temu dymek w dekiel wali

gdy się czyta te głupoty

zbiera człeka na wymioty

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-10

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1600020

nauka od nowa

 

naukę historii Polski

wypada od nowa polecić

jak się jej nauczysz

wiersze zacznij klecić!

 

PS Na naukę nigdy nie jest za późno!

Podoba mi się!
10
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1600029

https://www.youtube.com/watch?v=kIhhyUi5Lgk

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

Verita

#1600023

wciskanie na chama...

 

wciskanie na chama 

pseudo-narodowego siana

dla takich jak Verita

to jest ta dobra zmiana

 

 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1600027

"poeto" kandydujesz?

Idź sobie stąd, błagam. Żeby można wywalić głupkowate komentarze już by Pana tu nie było. Zrozum człowieku.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

CISZA

#1600026

Sowiecko-rosyjski politruk napisał, że "Przypuszczam jednak, że wraz z wielką wygraną"...

I na podstawie tych własnych bolszewickich "przypuszczeń" wynikających jedynie z jego nienawiści do polskiego patriotyzmu - wypisuje propagandowe brednie atakujące PiS.

Typowa bolszewicko-rosyjski tekst propagandowy dla lewackich  degeneratów i lemingów odmóżdżonych przez bolszewickie "GWno".

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1600060

"Typowa bolszewicko-rosyjski tekst propagandowy dla lewackich  degeneratów i lemingów odmóżdżonych przez bolszewickie "GWno".

Znaczy się, że mój tekst w sam raz dla adresata, dla tego wybitnie kulturalnego komentatora:)) Gratuluję rynsztokowego języka i oryginalnych sformułowań.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-6

CISZA

#1600065

Andy-andy nie owija w bawełnę, nazywa rzeczy tak, jak je nazwać trzeba. A mógłby przecież użyć jeszcze dosadniejszych określeń, i byłyby one ze wszech miar uzasadnione.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

jan patmo

#1600069

Opara ze „ścierwoneonówki” w filorosyjskich gęstych oparach putinowskiej V kolumny z centrum w Królewcu

Jednak najciekawsze jest to ­– jak pisze Dmochowski – że: „Z Centrum powiązanych jest wielu polityków i publicystów, wśród których większość jest znana z filorosyjskich poglądów. Spotkamy tam np. Ryszarda Oparę, założyciela portalu Nowy Ekran, wcześniej związanego z gen. Wileckim, który ubolewa nad ‘niewłaściwymi sojuszami – militarnymi i gospodarczymi’ Polski oraz nad tym, że ‘Rosja jest traktowana jako główne zagrożenie i wróg’”.

Całość na: http://niepoprawni.pl/blog/andy-aandy/opara-ze-scierwoneonowki-w-filorosyjskich-gestych-oparach-putinowskiej-v-kolumny-z-0

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-5

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1600072

Dobrze ,że jesteś znowu ...mimo, że gorzko smakujesz. Ale cierpkie są owoce rządnej-nierządnej  polityki...a głupie wypowiedzi w rodzaju "figa z makiem" każą nam się wstydzić za poziom umysłowy niektórych polityków.

Lepsza zmiana jest gwarantowana...oby tylko z wizami się nie udało...wizy wygonią resztę Polaków z Polski ...taki to sukces.

Również z głosowaniem mogą być problemy...mówisz o walkę duchową idzie? O walkę z Polakami?

Może i masz rację...A może należałoby rozpocząć  walkę z własnymi słabościami, tchórzostwem, lenistwem w opanowaniu wiedzy n/t naszej wiary...Przecież znakomita większość Polaków zakończyła swoją edukację religijną na I komunii św.

Oczywiście oprócz tych "polityków" i ministrów oraz premierów co chrzcili się dopiero w stanie wojennym...

Czy Pan Bóg zechce słuchać takich ignorantów, lichwiarzy, zwolenników aborcji, oszustów i  janów  patmów?

Myślę, że wątpię.

Pozdrawiam

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-8

Verita

#1600013

@Verito. Piszę komentarz po raz drugi, pierwszy mi wcięło:( Chyba tu są jakieś zmiany.

Nie pisałam, wkurzał mnie i nadal wkurza dyżurny hejt i nachalna propaganda bezkrytycznych piewców rządu w komentarzach. Zamiast atakować zło i lewactwo czepiają się tych, którym na sercach leży dobro Polski, którzy nie ukrywają, że "mają obowiązki polskie".

Co do modlitw, "Polska pod Krzyżem" i innych - myślę sobie po cichu, że Pan Bóg widzi wszystko, zna intencje wszystkich, także te niejawne, sprzeczne z Prawem Bożym.

Dziś pozornie przegrana "Mała trzódka", starająca się o prawdę, wierna tradycji ma wielką moc, gdy tylko nie godzi się na obłudę, na ukryte kłamstwa. Tak ufam....

Pozdrawiam

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

CISZA

#1600031

Robi swoje, ku chwale Polin.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-11

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1600016

wada

 

z kacapskimi sobakami

bezmyślnie ujada

taka kundla jest wada! 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1600028

Nawet tego nie ukrywa. Znaczy namaszczony i pewny poparcia ze strony "możnych tego świata". Czas pokaże ich prawdziwe cele, gdy wszystko będzie "przyklepane" a Polacy oswojeni.

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-6

CISZA

#1600032

jesteś pod silnym wpływem antypolskiej propagandy, która rozchrzania twój obraz rzeczywistości. Najpierw podam konkretny    przykład z twojego tekstu: 

Sam piszesz tak: „Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oświadczył w swoim wystąpieniu, że jego partia nie zgodzi się na małżeństwa jednopłciowe i adopcje przez nie dzieci”. (pusty śmiech!) „Naszym planem, naszym programem jest to, by w sercu Europy uzyskać europejski poziom życia dla Polaków, to jest nasza europejskość; składają się na to m.in. płace i wysokość świadczeń społecznych – powiedział Jarosław Kaczyński". I na dowód przewrotności Kaczyńskiego podajesz ten link: https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/604926,jaroslaw-kaczynski-marsze-rownosci-unia-europejska.html.

No i mój komentarz. Gdy Kaczyński mówi coś przeciwko ideologom LGBTQ, czyli to, na co wszyscy się zgadzamy. Ty, ja i wielu naszych przyjaciół jest zgodne naszej postawie przeciwko szerzeniu tej ideologii - to komentujesz, to tak (pusty śmiech!). Czyli cytujesz to co w poglądach rządzących jest słuszne, by skwitować to z pogardą, insynuując Kaczyńskiemu wredne kłamstwo. W ten sposób posługujesz się insynuacją, To jest jedna z klasycznych metod stosowanych przez wszelką bolszewię. A normalny polski czytelnik, na przykład jan patmo ma przed sobą taką alternatywę w interpretacji tego, co widzi w twoim wpisie:

 1. Albo Kaczyński kłamie, a ty insynuujesz mu działanie w złej wierze
 2. Albo ty kłamiesz i dlatego posługujesz się tą insynuacją z rosyjskiego Sputnika wziętą.

Wybieraj, masz taką możliwość. 

A na dokładkę wypisałeś wyżej cytowany link, który ma świadczyć o tym jaki ten kaczor jest zakłamany. Zajrzałem tak gdzie sam pokazujesz. I czytam:  "Na pikniku rodzinnym w Zbuczynie, Jarosława Kaczyńskiego zapytano o marsze równości stwierdził, że gdyby to zależało od niego, to by zakazał parad. Dodał jednak, że taką decyzję uchyliłaby Unia Europejska czy polskie sądy

No i już widzę, że najpierw Jarosław Kaczyński mówi jaki jest jego pogląd, czyli jest przeciwny temu całemu paradowaniu LGBT, ale również jest pragmatyczny i zdaje sobie sprawę, że teraz nie może sobie na ten zakaz pozwolić, ponieważ teraz ma w Polsce zbyt wielu wrogów świadomych swojej wrogości ludzi. Mianowicie wrogowie dobrej zmiany są jeszcze wszędzie - w Unii Europejskiej, w polskich sądach i całej totalnej opozycji oraz wśród takich jak pan "cisza". Dlatego, chcąc prawdziwej dobrej zmiany, powinien osiągnąć większość konstytucyjną, aby była możliwa taka zmiana, aby mógł zakazać takich antypolskich parad.

A gdy piszesz, że gdy tylko ten wstrętny kaczor wygra wybory, to wprowadzi do konstytucji obowiązkową przynależność do tej Unii Europejskiej. To już jest oczywiste nieprawda, czyli piszesz nieprawdę, jest mnóstwo konkretnych dowodów na to, że to jest fałsz.

W ten sposób przekonujesz pana jana patmo, że jesteś dzielnym członkiem rosyjskiej agentury i tylko do rozstrzygnięcia pozostaje kolejna alternatywa

 1. Czy jesteś rzeczywistym, kadrowym agentem,
 2. Czy tylko tak zwanym użytecznym idiotą.

Ja w odróżnieniu od jana patmo chciałbym wierzyć, że działasz w dobrej wierze, i wynika to po prostu z błędnej oceny sytuacji politycznej. Myślę że dobra wskazówka byłoby przeczytanie następującego komentarza:

IMPERIUM ZŁA KONTRATAKUJE

Ostatni sondaż IBRiS pokazuje 27,0 + 11,6 + 6,5 = 45,1% dla antypisu, dla nas 41,2%. Niech nikt nie ma złudzeń, oni nie dlatego podzielili się na trzy rzekome koalicje, bo nie potrafią się dogadać. To zwykła komunistyczna dezinformacja. Oni natychmiast po wyborach, 14 października, są gotowi do zawarcia rządzącej koalicji. Taką mają nadzieję. To jest jeden cały antypolski antypis. Oni podzielili się tylko po to, by lepiej wykorzystać nastroje wyborców, aby gryźć PiS od prawa, od lewa i od środka, by lepiej wykorzystać wątpliwości i najmniejsze nawet nieporozumienia.

A niedoczekanie ich. Musimy się ogarnąć, by wygrać te wybory w obronie Polski. Aby dokonać tego cudu nad Wisłą i Odrą musimy zdecydowanie, jasno i asertywnie powiedzieć wszystkim polskim wyborcom jaka jest prawda, bo tylko nasza polska walcząca solidarność ma szanse na zwycięstwo.

[link]

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

michael

#1600040

ale niemądry. Atakowanie Polaków, którzy "nie wierzą" w PIS i zarazem są przeciw totalnym stało się tutaj normą. Aż się mdło robi, gdy kolejny bloger głupio i bezpodstawnie oskarża piszących ( w tym przypadku mnie) o sowiecką agenturę, onuce itp. To prymitywne i zużyte etykietki.

Życzę takim zuchom, jak Pan, by trafił takim głupim komentarzem ad personam na podobnego sobie partyjnego druha i by ten adekwatnie się "odwinął". 

Polecam teksty, te pochwalne dla rządzących (tutaj wiele) albo rzeczowe komentowanie moich w miejsce "kazania" o tym, co ja powinnam i co mam do wyboru:))). Co do wpisania przynależności Polski do UE do nowej konstytucji to przypomnę, że sam prezydent proponował taką właśnie "innowację".

 

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

CISZA

#1600048

Prawdopodobnie są tacy, którzy zasługują na atak,a nawet na karę. Ale nie zajmuję się tymi typami. Ani tu, ani gdzie indziej. W pani przypadku nie widzę podstaw do żadnego ataku - dlatego na samym początku zaznaczyłem, że nie wierzę w działanie w złej wierze.

Nie jestem także członkiem ani PiS ani żadnej z partii wchodzącej w skład tak zwanej Zjednoczonej Prawicy. Nie jestem także politykiem ani dziennikarzem ani nawet publicystą. Jestem z zawodu fizykiem a nawet matematykiem i na dokładkę myślę samodzielnie i nikt mi nie płaci za tę samodzielność. Ten status pozwala mi bardzo ostro widzieć rzeczywiste błędy albo działania całej sfery rządzącej,

 • których czasem nie rozumiem, więc próbuję dowiedzieć się bym zrozumiał, ponieważ chcę wiedzieć czy są dobre, czy też nie.
 • które rozumiem i wtedy uważam, że albo są jak należy, albo niestety są mniej lub bardziej do luftu
 • są nawet takie, które działania, które uważam za paskudne - albo są to fatalne zaniechania, albo nawet grube błędy.
 • są nawet poważne działania rządowe, które uważam za nieporozumienia albo nawet za celowe ruchy wykonywane w złej wierze. Są wśród nich nawet takie, które bezpośrednio blokują moje działania i wiem, że utrudniają moja pracę i równocześnie utrudniają życie wielu innym aktywnym uczestnikom polskiego życia gospodarczego. Takie zjawiska także chciałbym zrozumieć i wcale nie po to aby je usprawiedliwić, ale aby znaleźć rozwiązanie problemu.

W tej sytuacji patrzę na rzeczywistość taką jaka ona jest z największą ciekawością, chcę wiedzieć i rozumieć tyle ile mogę i starczy mi energii ponieważ zależy mi na polskiej przyszłości. Naprawdę mi na tym zależy. Może nawet bardziej niż pani, pani Ciszo. ALE TEGO AKURAT NIE WIEM.

Dlatego zakładam działanie w dobrej wierze po pani stronie.

Ale analizując rzeczywistość, wiem tyle, by w konkretnych sytuacjach podejmować dyskusję. Gdy słyszę na przykład o tym, że PiS chce zrobić taki geszeft z Unia Europejską jak kiedyś komuniści chcieli zrobić z konstytucyjną przyjaźnią polsko-radziecką, to wiem, że jest to albo głupota, albo łajdactwo i wiem, że ani PiS ani Jarosław Kaczyński nigdy by się na to nie zgodził ani nie zamierza się zgodzić, ponieważ jest to pomysł godny Palikota albo Róży Thun.

Czyli można rozmawiać o konkretach i to konkretnie, a wszelkie insynuacje są na tyle paskudne, że lepiej po nie nie sięgać..I wreszcie, uważam, że na to aby oceniać takie zjawisko jak polityka, koniecznie należy myśleć strategicznie i zastanawiać się nad konsekwencjami tego co się robi.

A co do prezydenta, to w tej sprawie nie reprezentował stanowiska PiS, a ja sam napisałem nie tylko z tego powodu ładnych parę słów, w których oświadczyłem, że pan prezydent utracił moje zaufanie i musi ciężko się napracować ABY TO ZAUFANIE ODZYSKAĆ. Tak jest, ponieważ zauważyłem i nie tylko ja kilka innych jego działań, które były bardzo niedobre. Szczególnie w sprawie konstytucji i wojskowości. Jak do tej pory tego zaufania nie odzyskał i patrzę na jego aktualne zachowanie z wielkim dystansem. Widzę jak się stara i męczy, by na tyle odzyskać uznanie pana Prezesa, aby mógł kandydować na druga kadencję. No cóż, polityką zajmują się ludzie. Nie ma ludzi bez wad. A niektóre z tych wad bywają dyskredytującymi. I dlaczego należy myśleć strategicznie i dobierać ludzi do tej strategii.

Pozdrawiam serdecznie  

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-3

michael

#1600057

Gdyby chcieć ustosunkować się do tekstu ciszy tak jak on na to zasługuje, trzeba by użyć bardzo dosadnych określeń. Chciałbym bardzo wierzyć w jej dobre intencje, nic jednak na to w tekście nie wskazuje.

Serdecznie pozdrawiam 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-7

jan patmo

#1600059

też mieli się nie wycofywać, zaklinali się i co wyszło?- Pośmiewisko. O liście 88 amerykańkich senatorów do Pompeo, aby ten batem pogonił rządzących w sprawie S447 też milczą. Jeszcze tylko trzeba wpisać do konstytucji to co proponował Duda, a mianowicie, że Polska jest nierozerwalną częścią UE-ej i mamy pełną suwerenność pod niemieckim butem.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1600176

Komunizm niszczy, zawłaszcza i modyfikuje systemy organizmu ofiary, tak aby te systemy wspomagały jego działania. „Przeprogramowuje” cały atakowany organizm społeczny, by realizował pasożytniczy program agresora. Identyfikacja tej strategii jest niezbędna do odróżnienia agresora od jego narzędzi. Dobrym przykładem, jest wskazana cynicznie przez samego Lenina kategoria użytecznych idiotów, gorliwie realizujących program pasożyta:

„Użyteczni idioci” są beznamiętnie używani do brudnych celów, są w ukryty sposób finansowani albo korumpowani, po zużyciu są zwykle porzucani lub eliminowani. Do kategorii tej zaliczają się tłumy ideologów, manipulatorów, różnych aktywistów i agitatorów oraz naiwnych rewolucjonistów posługujących się terrorem fizycznym i intelektualnym, kłamstwem, dezinformacją i czarną propagandą. Głównym narzędziem współczesnego komunizmu są środki masowego przekazu, media manipulujące opinią publiczną, wykorzystujące różne uprzedzenia i postawy roszczeniowe, celowo pobudzaną nienawiść, złość i inne niskie pobudki. Media są klasycznymi narzędziami cybernetyki społecznej komunizmu. Szczególną grupą użytecznych idiotów są dziennikarze, bez których media nie mogłyby spełniać roli tego narzędzia.

Antoni Ossendowski powiedział, że "Nowy ustrój jest „dyktaturą dziennikarzy”, a dokładnie ich przemocą w służbie kłamstwa. „Naszą najważniejszą bronią jest druk", stwierdził Stalin w 1921 roku".

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/michael-abakus/kultura-jak-u-szczura-raport-specjalny-igp

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-4

michael

#1600041

a współczesny socjalizm nadal niszczy! Błagam, niech Pan przyjmie do wiadomości, że oprócz zwolenników PIS żyją jeszcze inni Polacy, którzy "mają obowiązki polskie".

A tak w ogóle jestem kobietą:)) Gdyby Pan przeczytał choć parę moich notek albo chociaż tytuły, nie wygłaszałby mi "rewelacji" o komunie. 

Ufam, że się Pan łatwo zorientuje, że strzela nie we mnie ale na oślep. 

 

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

CISZA

#1600052

 1. Wiem o tym, i dlatego zwracam się do pani o nawiązanie kontaktu jak człowiek z człowiekiem a nie jak partia z partią. Nie reprezentuję żadnej partii.
 2. Nie strzelam do pani w najmniejszym nawet stopniu. Nie jestem facetem z SS-Einsatzkommando, które strzelało do ludzi w Jedwabnem w 1941 roku [link]. Zwracam się w konkretnych sprawach i mówię na przykład, że twierdzenie o rzekomym zamiarze Zjednoczonej Prawicy konstytucyjnego wcielenia Polski do Unii Europejskiej nie jest prawdziwe. To jest insynuacja. I stwierdzam, że w danym momencie, w tej konkretnej sprawie nie mówi pani prawdy. W tej sprawie mogą być wymienione argumenty. Powinny być.
  Gdy widzę nieprawdę - mówię nieprawda. Gdy nie wiem jaka jest prawda, próbuję dowiedzieć się jak jest. Tak na przykład jak jest w sprawie Jedwabnego. Gdy słyszę o tym, że zrobili to polscy mieszkańcy tej wsi i wiem, że Prezydent Polski przepraszał za tą polską zbrodnię, a później czytam o zbrodniach SS-Einsatzkommando [link] to pojawiają się poważne wątpliwości do "takiej prawdy", która najprawdopodobniej nie jest prawdą.
 3. I po trzecie - nie na oślep. Ale ad rem. To co pani napisała, pozwolę sobie zacytować "Hej, kto Polak, kto żyw do modlitwy pod Krzyż! Do modlitwy o mądrość Polaków, by plany opanowania Polski przez tęczową zarazę nie ziściły się". To są również moje wezwania. A ponieważ tak jest i wierzę, że to są również pani wezwania, dlatego napisałem, że to co pani pisze jest robione w dobrej wierze. Wiem także, że bezpośrednim skutkiem pani przekonania i wynikającego z nich działania, może nastąpić zwycięstwo planów opanowania Polski przez tęczową zarazę" - A tego ja nie chcę. I dlatego wcale nie na oślep zapraszam panią do rozmowy.
Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1600084

Dlatego proszę, nie daj się zwariować

Podoba mi się!
11
Nie podoba mi się!
-5

michael

#1600042

niech się Pan ocknie i zakończy kazanie..... albo wygłosi je lewakom i totalnym!  

 

 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

CISZA

#1600049

Chore manipulanctwo, oparte na populistycznych hasełkach jako pretekst do dywersji ideologicznej.

Jeśli zaś to prawdziweglebokie przekonania Ałtorki, to wypada tylko współczuć. Bo i co innego, skoro sama się lepiej a zamiast faktów jest narracja własna?

Wyrażony "pusty śmiech" nawet nad tak jednoznacznymi słowami, jak te Kaczyńskiego o oporze wobec LGBT czy tych o europejdkim poziomie życia, mówi samza siebie. U nienawistników nawet takie rzeczy są powodem do niewybrednej krytyki. Obstawiam, że zaraz dostanie się reszcie Polaków a i KK, bo tylko Ałtorka musi mieć rację i tym gorzej dla rzeczywistości.

Przypomina mi to bajania świrów, u których i rzekome milczenie, i dementi- cokolwiek- i tak będzie potwierdzało ich punkt widzenia, np. spisek żydowski.

Ale- nsprawde, żeby się czepiać nawet tego, że Polacy zasługują na życie na europejskim poziomie to trzeba być... I jeszcze manipulować, sugerując co to znaczy. Do tego tradycyjnie Ameryka zła, niech se Polskę biorą Niemcy z Rosją a po drodze sprzedamy się Chinom. Przez grzeczność nie spytam o inspiracje tak wyszukanej geopolityki czy dokonania własne.

Podoba mi się!
8
Nie podoba mi się!
-6

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1600071

Zakładam, że "Ałtorka" odróżnia pojęcie "poziomu życia" od "jakości życia" oraz od "stylu życia". Cisza jest inteligentną i jak czytam jest bystrą kobietą i zapewne wie, że są to trzy różne pojęcia. Ale jeśli pisze, że ze słów Jarosława Kaczyńskiego o tym aby Polacy wypracowali sobie europejski poziom życia wynika, że Jarosław Kaczyński chce aby Polacy przejęli europejski styl życia, to my obaj wiemy, że to drugie po prostu nie wynika z pierwszego. A więc to wynikanie zdawałoby się jest irracjonalne, ponieważ jest nielogiczne. Ale przecież pani Cisza nie pisze nic o tym wynikaniu. Pani Cisza podejrzewa, że pan Jarosław Kaczyński chce wbić nas w to LGBT. 

A więc nie ma tu mowy o logicznym wnioskowaniu ale o zaufaniu. Pani Cisza wyszła z kategorii logicznego rozumowania ponieważ nie ma do Jarosława Kaczyńskiego za grosz zaufania. To mogę zrozumieć. Może to wynikać z ogromnej przewagi antypolskiej propagandy całej lewackiej, lewicowej i socjalistycznej lewicy, która w zacietrzewieniu promuje LGBT jak szalona. Co prawda Kosiniak-Kamysz na parę tygodni zrezygnował z promocji LGBT, ale w ten sposób dokonał wrogiego przejęcia samego Kukiza oraz posła Sachajko, który nagle stał się gorliwszym antypisiakiem niż wszyscy timmermansoidalni schetynoidzi. Oczywiste jest, że opozycja świadomie kłamie, że rządowa telewizja  (TVP) zwichnęła równowagę propagandowa, złamała demokrację i takie tam dyrdymały. Relacja niestety jest chyba 10:1 na korzyść antypolskiego lewactwa - prawie wszystkie telewizje skrzeczą antypisem. Przed 2015 oni mieli 100% minus jedna mała stacja "Telewizja Republika". W papierowych przekaziorach przewaga jakościowa i ilościowa jest jeszcze bardziej niekorzystna. Tak samo jest z proporcjami radiowymi. Do tego dochodzi jeszcze poziom jakości polskiego dziennikarstwa, szczególnie w publicystyce politycznej. Lepiej nie mówić. 

Dlatego jestem pełen podziwu i szacunku do siły tradycji polskiej "Cywilizacji Rzeczypospolitej Obojga Narodów", ze trzyma się taki znakomicie mimo wielkiej siły wrzasku wrogów polskiego chrześcijańskiego patriotyzmu. Ale z tego samego powodu nie dziwie się, że wpływ tej antypolskiej propagandy odnajduję w światopoglądzie pani Ciszy. 

Ale to nie jest tylko sprawa przewagi ilościowej i być może jakościowej układu koncernów medialnych (Polsat, TVN, Ringier Axel Springer, Verlagsgruppe Passau, Agora z Gazetą Wyborczą i jeszcze spora siła ich...) To jeszcze jest sprawa zaufania wielokrotnie nadużytego przez wielu dziwnych partyzantów. Na przykład pan Grzegorz Braun. Po owocach ich poznacie. Dopiero teraz się ujawnił. Ja sam przez ostatnie czterdzieści lat najogólniej mówiąc raczej miałem zaufanie do jego osoby, mimo różnych tekstów w rodzaju "Metody Manipulacji Polakami - Grzegorz Braun jako przykład". Natomiast pana JKM od lat uważam za faktyczną agenturę z tego powodu, że ten facet zwykle śpi politycznie przez trzy lata, by budzić się na rok przed każdymi wyborami i zrealizować nową dywersję. Co parę lat systematycznie odwala dywersyjną robotę polityczną, angażując kolejne pokolenia najaktywniejszej polskiej młodzieży w kolejne Korwinowe akcje. Kiedyś był Koliber i UPR, gdzieś tam z boku Stanisław Michalkiewicz i zawsze to samo. Wielki kredyt politycznego zaufania, zaczarowany flet cynicznego politycznego grajka wyprowadzający kolejne pokolenie na manowce. I zawsze aby wyrwać polskim najskuteczniejszym patriotom choć parę procent, choć ciut ciut by antychrzescijańska, antypolska hucpa mogła zwyciężyć, aby mogła nas pokonać. 

Antypolska partia znowu organizuje swoja akcję rozbicia, pochlastania i skłócenia w sprawach najważniejszych dla polskiej racji stanu, robią wszystko, posługują się kłamstwem, prowokacją, insynuacją, oszustwem politycznym i dezinformacją, wywołują wojną aksjologiczną... Stara rzymska zasada divide et impera przeciwko Polsce.

A skutek jest paskudny  Teraz jest jedna wielka koalicja antypis trzech muszkieterów LGBT złozona z  PO, PSL, SLD, PZPR, SB, KOD, różnych Konfederacji, które są i Osobno i Razem przeciwko PIS, które jedyne jest przeciwko LGBT. I co robi Cisza? Przyłącza się do tej antypisowskiej koalicji, by wywalczyć sukces LGBT dla Polski. To są te absurdalne manowce. 

IMPERIUM ZŁA KONTRATAKUJE 

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
-5

michael

#1600087

"Przypomina mi to bajania świrów, u których i rzekome milczenie, i dementi- cokolwiek- i tak będzie potwierdzało ich punkt widzenia, np. spisek żydowski."

Hmmmm.... pamięć trzeba ćwiczyć, przyjdzie czas po wyborach by polskich "świrów" przeprosić, np. gdy pani Mosbacher wyda premierowi lub innemu kolejne polecenia:)) 

ps.Ekshumacji w Jedwabnem nie będzie - Polacy winni zbrodni. Prokuratura Krajowa nie widzi podstaw wznowienia śledztwa.

Ekshumacja w Jedwabnem odbyła się w 2001 r. Sprawa wznowienia prac, które miałyby ostatecznie zamknąć sprawę odpowiedzialności za mord z 10 lipca 1941 r., podnoszona jest od wielu lat. Decyzję o nieprzeprowadzaniu pełnej ekshumacji – na prośbę strony żydowskiej, która argumentowała, że godzi ona w tradycje religijne Żydów – podjął w 2001 r. ówczesny minister sprawiedliwości Lech Kaczyński." / cytat z Niezależnej !/

Niech więc mi Pan "Oczko" nie pisze bzdur o rzekomych świrach, niech poczyta choćby "rządową" niezależną!

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-5

CISZA

#1600097

Cisza, nawet Jedwabne musiałaś tu wetknąć.

I co chcesz naiwna dziecinko tam odkopać, dowody na niewinność Polakow? Naprawde? Niech zgadnę, sam Adolf tam zakopał swoje notarialne przyznanie się do winy. Aa, bo tak wyczytalas w necie i podobno trzeba tak gadac, by być najprawdziwszym Polakiem, co?

Gdybyś obczajała temat, to byś wiedziala, że już dawno nic się tak nie da. Obecnie Polakom przypisuje się kilkaset pogromów w czasie wojny a winę moralną, do "przepracowania", również za zbrodnie (prawdziwe i domniemane) wszelkich obywateli polskich, nawet nacjonalistów ukraińskich. 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1600159

Prezydent RP:

„Naszym wielkim zadaniem jest budowanie tu u nas silnego państwa. Mamy konstytucję. Trzeba dyskutować nad jej zmianami. Warto dyskutować nad tym, czy powinniśmy wprowadzić zapisy o Unii Europejskiej do naszej konstytucji; czy powinniśmy w konstytucji zagwarantować obecność w tym wielkim sojuszu. Osobiście jestem przekonany, że tak” – oświadczył prezydent Andrzej Duda podczas przemówienia na Placu Zamkowym z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Prezydent stwierdził, że Europa to Unia Europejska i Polska powinna w niej trwać.

https://twitter.com/PL1918/status/1124255351539417090

/od 12:40/

Czy jest możliwe, by przyjmując CAŁOŚĆ praw UE wybrać sobie tylko to, co "pasuje" na użytek kampanii czyli zakaz szerzenia w Polsce ideologii neomarksistowskiej LGBT+?

Czy kształcąc za nasze pieniądze ideologów gender na państwowych uczelniach /niemal wszystkich uniwersytetach/ nie popiera się /na razie po cichu/ tej chorej ideologii?

Czy utrzymując w mocy Konwencję Stambulską nie popiera się /po cichu/ walki z tradycyjnymi wartościami rodzinnymi?

To odpowiedź na ataki komentujących. Życzę Panom miłej refleksji a jednocześnie nie życzę sobie atakowania mnie politycznie poprawnymi / propagandowymi / komentarzami pozbawionymi argumentów.

Nie wszyscy MUSZĄ podzielać poglądy wyrażane przez PIS!

Nachalna propaganda, wyzwiska i chamstwo przynosi z czasem marne skutki.

Polecam Panom zajęcie się lewactwem, POKo i innymi wiosennymi.Warto przyjąć do wiadomości, że mamy wolność słowa i sumienia.

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

CISZA

#1600096

wyskoczyć z klatki!

 

czy nie temu mają służyć

nocne o tolerancji gadki

by ta stalinowska małpa

mogła wyskoczyć z klatki?

 

PS W tym akurat przypadku tolerancja nie przeszkadza!

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-8

jan patmo

#1600099

"Stalinowska małpa"?  Wystawiasz sobie samemu ( także formacji ludzi z PIS-u ) świadectwo chamski "poeto".

Więcej chamstwa, więcej oszczerstw pls! Ulżyj sobie wierszokleto przy niedzieli.

Nie zgłaszam tego, bo wiem z doświadczenia, że Adminowi to nie przeszkadza.  

 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-5

CISZA

#1600112

ponieważ działa autocenzura. Auto marki pobieda.

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-2

michael

#1600114

Ostatni sondaż IBRiS pokazuje 27,0 + 11,6 + 6,5 = 45,1% dla antypisu, dla nas 41,2%. Niech nikt nie ma złudzeń, oni nie dlatego podzielili się na trzy rzekome koalicje, bo nie potrafią się dogadać. To zwykła komunistyczna dezinformacja. Oni natychmiast po wyborach, 14 października, są gotowi do zawarcia rządzącej koalicji. Taką mają nadzieję. To jest jeden cały antypolski antypis. Trzy koalicje trzech muszkieterów LGBT. Oni podzielili się tylko po to, by lepiej wykorzystać nastroje wyborców, aby gryźć PiS od prawa, od lewa i od środka, by lepiej wykorzystać wątpliwości i najmniejsze nawet nieporozumienia.

Do ich strategii należy także kilka innych chwytów, każdy ma tylko jeden cel - odebrać partii polskiej dobrej zmiany jeszcze choć pół procenta, znaleźć dowolne punkty zapalne, wzbudzić nieufność, wykorzystać każdą wątpliwość, ograć każdą insynuację, by przekonać tradycyjny prawicowy elektorat by nie głosował na największe patriotyczne ugrupowanie.

Klasyczny format divide et impera. Urwą choć dwa procent, sami do Sejmu nie wejdą, ale otworzą autostradę dla LGBT i wszelkiego unijnego lewactwa. Będą wtedy Konfederaci mieli Unię w Konstytucji, żydokomunę u władzy i antypolskich oligarchów swobodnie ciągnących swój postaw czerwonego sukna. Kolejne dwa i pół tysiąca ton stuzłotowych banknotów  z wyłudzeń VAT przez następne osiem lat. Pokażą co potrafi agentura wpływu, która pozwoli na pokonanie PiS. 

Kto w takim scenariuszu wygra?

Liczna reprezentacja PZPR  sponsorowana przez timmermansoidalne schetynoidy z towarzyszem Edwardem Babiuchem patronującym wszystkich prawdziwym komunistom, w szeregach trzech muszkieterów LGBT. Wróci cenzura, która zakaże homofobii, której nie ma, by wyzwolić całą nienawiść katofobii. Widziały gały, co brały i które później będą udawały, że  sobie sprawy nie zdawały. Aj, waj. Gdyby to uni wcześniej wiedziały, to może by takie pryncypialne nie bywały.

A niedoczekanie ich. Musimy się ogarnąć, by wygrać te wybory w obronie Polski. Aby dokonać tego cudu nad Wisłą i Odrą musimy zdecydowanie, jasno i asertywnie powiedzieć wszystkim polskim wyborcom jaka jest prawda.

[link]

Adam Jerzy Czartoryski

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-4

michael

#1600115

Na kogo mają głosować ludzie z ruchów pro-life? Na patriotów akceptujących zabijanie polskich dzieci?

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3
#1600127

"Na kogo mają głosować ludzie z ruchów pro-life?" Także Polacy spoza ruchu, uczciwi, ceniący każde życie, respektujący Prawo Naturalne; nie tylko katolicy, wszak "nie zabijaj" jest starsze (St.T)???

Do dziś ok.1000 dzieci rocznie z podejrzeniem zespołu Downa zabija się w majestacie prawa, niekiedy w 5 m-cu ciąży - to krwawa rzeźnia! A większość sejmowa, bywalcy kościołów obradują, obradują, obradują.... i nas okłamują. 

Na kogo głosować? Ja czekam.

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3

CISZA

#1600131

Na razie osoby uprawiające marketing polityczny PiS na to proste pytanie nie odpowiadają.

Pomijając jana patmo, który "w odpowiedzi" obrzuca pytających insynuacjami i bluzgami.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1600137

Ważne pytania omijają od paru lat. Teraz w kampanii wyborczej J.K. bohatersko deklaruje obronę rodziny. Nagle teraz biadoli, że rodziny się rozpadają tak jakby od lat nie widział takiej....  Popiera rodzinę ale z wyjątkiem zabijanych dzieci, z wyjątkiem armii absolwentów gender./ wyższe uczelnie /. Za nasze pieniądze ok.700 policjantów chroni w imieniu władz marsze podobnej ilościowo homoparady. Jeden policjant broni jednego przebierańca. Bronią ich (Sorosa) przed.... kim?

Taki np. V.Orban uderzył w Sorosa, miał odwagę.

A propos bluzgającego patmo: "psy szczekają...", teraz mam to gdzieś:))

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-4

CISZA

#1600151

Popierają rodzinę... zachęcając realnie do rozwodów. Bo czym innym są ułatwienia w uzyskiwaniu alimentów dla rozwiedzionych kobiet, którym się nie chce podejmować troski o trwałość rodziny, jak nie wprost zaproszeniem do podejmowania pochopnych decyzji?

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-4
#1600156

@partyzantka,

naprawdę uważasz, że alimenty to bezbożna zachęta do rozwodów? czy to taki spisek wiadomych sił?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-4

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1600165

mądralo.

Ale to chyba przekracza Twoje wytyczne. Marketingowe.

Ps. Pomyliłeś mój nick. Chyba nie powinieneś tyle pracować w necie.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-3
#1600166

„Dobrze jest deklarować się jako chrześcijanie, ale przede wszystkim musimy być chrześcijanami w konkretnych sytuacjach” – Papież Franciszek mówił o tym w rozważaniu na Anioł Pański. Przypomniał, że nie można żyć obłudnie, ale trzeba być gotowym do zapłacenia ceny za wybory zgodne z Ewangelią. Zaapelował do chrześcijan, by głosili Jezusa poprzez stanowcze i odważne wybory.

Ojciec Święty zauważył, że Jezus przyszedł, aby „oddzielać ogniem” dobro od zła, sprawiedliwego od niesprawiedliwego. W tym sensie rozbija łatwe złudzenia tych ze swoich uczniów, którzy sądzą, że mogą łączyć życie chrześcijańskie ze światowością i wszelkiego rodzaju kompromisami, a praktyki religijne z postawami wymierzonymi w bliźniego i przesądami. „Jezus chce przynieść na ziemię ogień miłości Ojca, który rozpala życie i poprzez który człowiek jest zbawiony” – podkreślił Franciszek.

https://www.vaticannews.va/pl/papiez/news/2019-08/aniol-panski-18-sierpnia.html

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-3
#1600140

Według tego sondażu, Koalicja Obywatelska może liczyć na 27 proc. głosów, blok lewicowy ma 11,6 proc. poparcia, a Koalicja Polska, nowo powstały blok PSL–Kukiz'15, ma na starcie 6,5 proc.

"Oni podzielili się....."

Kim są ONI, wreszcie wiem. Ja z "onymi" nie mam nic wspólnego, rozumie Pan? Chyba nie, skoro ten komentarz do mnie.

"Będą wtedy Konfederaci mieli Unię w Konstytucji, żydokomunę u władzy i antypolskich oligarchów....."

Nie tylko Konfederaci ale wszyscy być może będą mieli UE w Konstytucji! Prezydent nie zawetuje...

Śmiechu warte! Konfederacja "nie istnieje", nie ma jej w rządowych mediach, jest grubo pod progiem, skąd więc w PIS-ie ten strach i napaści właśnie na nich? Niech się PIS obawia tych, wymienionych w sondażu, tych ONYCH. Więcej nachalnej propagandy (np.jazgot w"Studio Polska" czy cuś podobnego w tutejszych komentarzach) nie przynosi chwały.

Pisałam i tak się stało - śmiech:)) "Nie głosuj na małe" http://niepoprawni.pl/blog/cisza/nie-glosuj-na-male 

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-6

CISZA

#1600128

w antypolskim dzbanie

 

mimo twoich zaklęć

nowa polska Konstytucja stanie

żyj sobie dalej

zamknięta w antypolskim dzbanie 

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1600138

przed patmo duży stoi

a on z niego ciągle doi

i od tego obciągania

głowa spuchła mu jak bania

zamiast iść na odwykówkę

psuje sobie tu makówkę

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1600177

liberum veto

 

duch warchoła szlachciury

w drodze hańby ci przyświeci

gdy tylko zechcą uchwalić

nową polską Konstytucję

zagrozisz posłom i senatorom

że w obronie złotych wolności

zaszlachtujesz swoje dzieci

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

jan patmo

#1600192

"Pismak na wyżyny by chciał.

A tu ciągle niż,

bo nie wyciągnie pusty łeb

tej miernoty wzwyż"

Dla Patmo medal za nachalność i teksty bez sensu. 

Niech wreszcie laureat idzie sobie do swoich albo zajmie się czymś pożytecznym. 

Z Bogiem, dobry człowieku!

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

CISZA

#1600196

jak są bezczelne...

 

jak są bezczelne

kacapskie konowały?...

śmiertelnie się obrażają

gdy im się wytyka

że opowiadają

stare kacapskie kawały!...

 

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

jan patmo

#1600199