Nie głosuj na małe…..

Obrazek użytkownika cisza
Kraj

Notka o aktualnym haśle wyborczym kierowanym do słuchaczy Radia Maryja czyli także do mnie.

"Nie głosuj na małe ugrupowanie!"

Od trzech tygodni posłowie i europosłowie z PIS, ludzie z rządu codziennie są obecni w studiu radiowym i TV Trwam i omawiają własne sukcesy. Ostatnio zmienili ton i nawołują, nie głosuj na małe ugrupowanie! Co prawda nie wymieniają nazwy tego „małego”ale to ćwiczona przez władzę metoda zamilczania podobna do PRL-owskich zapisów. Przecież roszczeń 447Just w też nie było a gdy wylazły na światło dzienne, to rządzący twierdzili, że one nie dotyczą Polski. Teraz się o nich mówi, bo „mała” Konfederacja na marszu 11. maja, w portalach sieciowych głośno się tym bezprawnym roszczeniom sprzeciwiła. Media zwane narodowymi, kierowane przez PIS marszu w ogóle nie dostrzegły! Zapis zadziałał! Ale publiczność się dowiedziała. Więc PIS zaatakował tych, którzy to nagłośnili. Mało tego, sami głosami przywódców podnieśli krzyk, że nikomu nic nie zapłacą, nic a nawet słynny „guzik”. O, obłudo! Nie mówią wprost o co chodzi ale „cokolwiek, komukolwiek”, nie mówią ile. Mówią: nie zapłacimy nikomu ani grosza a milczą o oddawaniu w naturze. Zapomnieli o akcji dot. lasów państwowych?

Gdy tak codziennie perorują w RM, ludzie telefonują i czasami zadają tzw. trudne pytania, nie kryją wątpliwości, krytykują…. Politycy umiejętnie zagadują, na pytania konkretnie nie odpowiadają. Dialogują z tymi, którzy ich popierają.

Zapytam. Dlaczego radio zamiast wieczorami głosić Dobrą Nowinę głosi codziennie Dobrą Zmianę, nawet w święta kościelne; św. Józefa, Matki Bożej Królowej Polski. Kampania wyborcza, wiem…. ale dlaczego taka nachalna?

O. Tadeusz Rydzyk późną porą wyjawił, że studenci założonej przez niego wyższej uczelni mają unikalne możliwości, jakich nie mają studiujący na uczelniach państwowych: odbywają praktyki w biurach poselskich w kraju, w Brukseli, w kancelarii prezydenta, premiera RP. Absolwenci otrzymują wspaniałe propozycje pracy. Wystarczy…..

Trzeba zatem dobrze zrozumieć i właściwie odczytać hasła głoszone w mediach toruńskich. Duże media niezależne nie istnieją! Od czasu, gdy pewien sierżant odwiedził Toruń a pewien rabin pobłogosławił tam byłą premier wiele się zmieniło… warto to sobie przypomnieć.

A więc „moherze”: nie głosuj na Konfederację!

Twój głos będzie zmarnowany, skorzysta PO a i ty możesz stracić wszystkie podarowane ci przez władzę „plusy” a nawet wszystko, co masz. Tylko my, PIS obronimy twój majątek przed „przyjaciółmi” i gdy nas wybierzesz dodamy tobie kolejne bonusy!

Konfederacja to ruska agentura, przepocone onuce, ruskie trolle putina etc. etc. a ty, słuchaczu RM nie bądź taki znowu katolicki domagając się zniesienia aborcji eugenicznej, wypowiedzenia Konwencji Stambulskiej i nie zadawaj trudnych pytań. Siedź cicho i słuchaj…

Kończę i dedykuję czytelnikom notki dwuwiersz Norwida:

Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala,
Czy ten, co mówić o tem nie pozwala?

Króluj nam Chryste!

Obrazki fotki z sieci. Przyjacielska wizyta pracownika spółki PLL LOT w Toruniu.

                               'Błogosławieństwo' rabina

 

Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (23 głosy)

Komentarze

Swój błogosławi swoich, czyli eskimos eskimosów z PiS.

To nie my Narodowcy nosimy jarmułki i to nie my Narodowcy zapalamy lampki chanuki, a tylko pejsaty PiS, wraz z pejsatą PO

Vote up!
15
Vote down!
-8

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1591562

Rosja buduje swoje wpływy w Europie. "Inwestują w takie grupy społeczne, które będą mogli wykorzystać do realizacji własnych celów

Rosjanie inwestują w takie grupy społeczne, które będą mogli wykorzystać do realizacji własnych celów – powiedział w PR24 Kamil Basaj z Fundacji Bezpieczna Cyberprzestrzeń. O Tym w jaki sposób Rosja poszerza swoje wpływy w państwach europejskich, mówiła także Anna Fotyga przypominając, że w rosyjskim „Sputniku” wypowiadali się politycy Konfederacji.

       - Rosja poszerzając swoje wpływy w określonym państwie nie skupia się jedynie na sponsorowaniu i popieraniu określonych kandydatów mających dążenia prorosyjskie – wskazał Kamil Basaj.

Ekspert zwrócił uwagę, że Rosjanie podejmują wiele działań, które są pozornie niewidoczne, m.in. budowanie sieci ośrodków organizacji pozarządowych.

– W dużym stopniu starają się oni je skrywać i odcinać od afiliacji rosyjskiej. (…) Cały system aktywistów, analityków i ośrodków pozarządowych, które mają wykształcane tendencje prorosyjskie, będą oddziaływać na środowisko informacyjne w przyszłości. To jest największe zagrożenie – wskazał ekspert od spraw bezpieczeństwa informacyjnego.

Anna Fotyga wskazała ostatnio w PR24, że "Sputnik" ma wpływ na opinię publiczną niemal we wszystkich państwach Unii Europejskiej.

       - Rosja od pewnego czasu lokuje swoje sympatie na skrajnej prawicy, trzeba z tego zdawać sobie sprawę. Prorosyjskie ugrupowania widać po skrajnej lewej i skrajnej prawej stronie sceny politycznej - podkreśliła eurodeputowana.

(...)

Całość TU

Vote up!
10
Vote down!
-8

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1591567

- dla nich jest ważna tylko jedna rzecz - aby ich wszyscy szanowali i najlepiej ze strachu !

W rosji jest dość łatwo wzbudzić rewoltę. Wystarczy jeszcze osłabić ich gospodarczo i nie okazywać im szacunku (na obchody zakończenia wojny przyjechał do nich tylko jeden zagraniczny gość !

:) ha ha

- oraz zamknąć ich w sowieckim gettcie zamykając całkowicie granicę z nimi (najlepiej odciąć jeszzcze ich od światowego internetu) - nie będą przy okazji trolować.

Tam wtedy na 100% zacznie się "gotować" aż wybuchnie kocioł !

Vote up!
10
Vote down!
-5

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1591571

Jest jednak parę pytań.

Czy to rosyjskie wpływy powodują prosemickie zachowania PiS i radia?

Jaki Polska ma zysk z podlizywania się Izraelowi? Czy jest to konieczne z uwagi na rację stanu? Jeśli tak, to dlaczego?

Vote up!
12
Vote down!
-9

Maciek

#1591572

Pojedź Pan do Nowego Yorku, poczytaj NYT, to się Pan przekona. Pozycja Izraela w USA nie wynika tylko z pozycji mniejszości żydowskiej lecz i z postaw chrześcijan ewagelikalnych, którzy wspierają taką politykę wobec Izraela.

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1591683

Niestety kolejność była odwrotna. To nie żydzi zbudowali potęgę USA. U nas też jej nie zbudują. Chyba, że swoją. Liczenie na to, że ci ludzie nam pomogą wydaje mi się dalece nie trafione.

Pozdrawiam.

Vote up!
5
Vote down!
0

Maciek

#1591697

Propaganda góruje!

Ludzie (często osoby starsze) się wkurzają, bo ile razy mogą słuchać, że jesteśmy potęgą światową a im żyje się jak w raju. "Klęcznikowe" układy weszły do kościoła, czego już dziś nie ukrywają. Pobożny szantaż?  Tak.

 

Vote up!
11
Vote down!
-4

CISZA

#1591592

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

do jakiej organizacji narodowcow nalezysz? i dlaczego nie do nacjonalistów? masz za sobą wiele lat formacji?

nie pochlebiaj sobie, że jesteś jakimś narodowcem, tylko dlatego że szerzysz ich haselka. jesteś tylko ich zwolennikiem, tak jak niedawno stałes fanatycznie za Szydło i Macierewiczem a dziś popierasz liberałow i to tych najgorszych, darwinistów spolecznych, autorytarnych antydemokratów, celowo grających na emocjach, co sami jawnie ogłaszają.

a o kompromatach na narodowcow slyszałeś? skompromitowali się dosczętnie i to już dawno. w porownaniu z nimi PiS to nie tylko skuteczna polityka ale i zdyscyplinowane wzorce moralne.

Vote up!
8
Vote down!
-11

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591607

Byłem zwolennikiem, a nie fanatykiem, to ty jesteś fanatykiem.

Ale całe szczęście że łuski pokrywające moje oczy odpadły i wrócił również słuch.

A jak ktoś mi pluje w twarz i mówi że deszcz pada, to zazwyczaj dostawał w ryło i taki był koniec. 

A z PiS-em będę walczył, takimi środkami jak pozwala prawo Polskie, za zdradę na rzecz eskimosów, a ty możesz tylko zgrzytać zębami i głupie posty do mnie pisać, tyle twoje możliwości.

A jak ci będzie mało, to zawsze masz ferajnę z ławeczki z którą będziesz mógł podyskutować do woli.

Vote up!
14
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1591611

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Jjj, ej narodowcu wielki, doskonale pamiętam, jak reagowałeś na każdego, kto chocby sugerował, że szydło z mecierewiczem nie są najwspanialszymi geniuszami. a dziś tem macierewicz to juz pewnie żydek, bo nie chce ich bić, co? no popatrz, jak to się pomyliłeś.

Vote up!
7
Vote down!
-10

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591621

Jutro PiS powinien wnieść do porządku obrad sejmu ustawę anty 447. Jeśli tego nie zrobią, nie pomoże im oblewanie fekaliami Konfederacji i przemilczanie w mediach. Prawdopodobnie przegrają z KE. To będzie żółta kartka. Czerwoną dostaną jesienią.

Vote up!
11
Vote down!
-6

Maciek

#1591564

A co napiszesz ,jeśli jednak pomimo braku twojego głosu PIS wygra te niedzielne wybory
Te akurat wybory są bardzo trudne dla PIS-u, ale nie dlatego że pryszcze atakują idiotyzmami w stylu 447, ale dlatego że zainteresownie wyborami do EU w małych miasteczkach czy na wsiach jest bardzo małe. A to właśnie tam jest największy elektorat Prawa i Sprawiedliwości.
Zwycięstwo nawet różnicą jednego mandatu będzie wielkim sukcesem.
A Wy i tak napiszecie że PIS przegrał....... bo nie wziął wszystkich mandatów
Stara wasza śpiewka

Vote up!
10
Vote down!
-10
#1591580

Co niby innego miałbym zrobić? Nigdy nie pisałem, że nie chcę, aby wygrali. Wkurza mnie tylko ich podlizywanie się wiadomej nacji.

Konfederacja jest całkowicie wyeliminowana z mediów publicznych. Tylko dzięki problemowi 447 zabrała PiS-owi parę punktów. Wyraźnie cały czas piszę, że PiS bardzo sobie szkodzi odmawiając uchwalenia ustawy anty 447.

Jaki kataklizm spowoduje ta ustawa? USA wyprowadzi swoją armię? Nie wybuduje za nasze pieniądze bazy na naszej ziemi? Przestanie nam sprzedawać gaz? No, ruscy tylko na to czekają! Póki co, muszą zadowolić się sprzedawaniem nam węgla, stali i w perspektywie paru lat zrezygnować ze sprzedaży gazu.

A może spowoduje też wyprowadzenie amerykańskich i izraelskich firm doskonale prosperujących na NASZYM rynku?

Co Wy na to odpowiecie? Że PiS broni racji stanu? Może tak. Tylko czyjej?

A może to geopolityka? Do czego ją będziemy stosować, jak przestaniemy istnieć nawet teoretycznie?

Zamiast płaszczyć się przed wielkimi "sojusznikami", lepiej wzmacnialiby projekt trójmorza.

Pozdrawiam

Vote up!
13
Vote down!
-6

Maciek

#1591589

Izraelskich firmy doskonale prosperują.......

na rynku......marchwi

 

8-)))))))0

Vote up!
9
Vote down!
-8
#1591601

Oczywiście, że wygra PIS!

"A Wy i tak napiszecie że PIS przegrał"

Ja napiszę prawdę i co wtedy. Staram się pisać prawdę vide - notka!

Vote up!
12
Vote down!
-3

CISZA

#1591595

Znam takiego jednego dziennikarskiego kretyna, co uznał zwycięstwo Dudy nad Komorowski za..... porażkę bo wygrał dopiero w drugiej turze a miał wygrać w pierwszej.
PIS w/g tego idioty w 2015 roku też przegrał wybory do parlamentu bo miał mniej niż..... 300 mandatów.
Więc nie pisałem tego "na wyrost"
8-))))))

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-8
#1591600

W gremiach dziennikarskich kłamstwa to norma.

Kłamią po obydwu stronach i GW i GP, tzw. solidarnościowe korzenie ( raczej magdalenkowe )  im się splątały na stałe już.

TVP też kłamie nie informując, zamilczając.

Vote up!
11
Vote down!
-3

CISZA

#1591630

Nawet jeśli cokolwiek uchwalą, to przecież zgodnie z wyznaniem prezesa: "Każdą ustawę można zmienić" Mają doświadczenie z IPN, wystarczy parę godzin...

Kolorowe kartki już widzą, stąd ta biegunka słowna (Radio Maryja).

 

Vote up!
10
Vote down!
-6

CISZA

#1591593

- ci wywrotowcy sprytnie sabotują i oczerniają PiS który uratował nam Ojczyznę przed kolejnym rozbiorem !!! - i wie o tym każde małe dziecko w Polsce.

Komuniści z rozkazu KGB potworzyli takie partyjki do ogłupiania Polaków aby w swoje szeregi wchłonąć jak najwięcej wyborców i wszystkich niezdecydowanych aby osłabić naszą Ojczyznę.

Oni doskonale wiedzą że to bez wojny jedyny sposób aby z Polski znowu zrobić wycieraczkę do butów dla lewackiego, pasożytniczego ścierwa.

Te PO-łamańce z Braunem, Korwinem co udają narodowców o nazwie konfederaci (czyt. konfidenci) i kukizy są przeciw wojskom amerykańskim a oczywistym jest że jak Amerykanie się wycofają to natychmiast stanie tu znowu zbrodniczy bucior sowieckiego pasożyta.

Vote up!
11
Vote down!
-9

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1591566

Po pierwsze: Nie tylko narodowcy mówią o sprawie. Proszę posłuchać tego:

http://niepoprawni.pl/blog/wilre/4-4-7-czas-juz#comment-1591563

Po drugie: Czy głoszenie prawdy jest sprytnym sabotażem i oczernianiem PiS-u? Póki co, to właśnie działania PiS wskazują na chęć oddania nas pod but wiadomej nacji.

Pytanie zasadnicze: dlaczego PiS, jeśli Konfederacja głosi bzdury, nie odetnie się od oskarżeń i nie wprowadzi ustawy anty 447?

 

Vote up!
13
Vote down!
-6

Maciek

#1591568

- wycinasz "definityw" i wychodzi Ci w toku rozumowania - " nie jest bolkiem L.Wałęsa" i prezentujesz to na forum jako objawioną prawdę.

A my Polacy od maleńkości wiemy że żaba nie ma sierści a bolek to Lech Wałęsa ! - komunistyczny agent co potwierdził wielokrotnie własnym podpisem odbierając "wygraną nagrodę" od SB.

A tu odpowiedź którą warto przeczytać o konfederacji konfidentów:

http://telewizjarepublika.pl/dr-targalski-konfederacja-prowadzi-mlodych-ludzi-w-kierunku-rosji,80325.html

Vote up!
8
Vote down!
-6

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1591573

Zamiast odpowiedzi otrzymałem bajkę o żabie. Głębokie.

Ja przedstawiłem fakty.

Nikt nie manipulował bo niby jak? I po co? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Dlaczego PiS nie rozwiąże problemu bardzo prosto i skutecznie - ustawą?

Pozdrawiam

Vote up!
10
Vote down!
-6

Maciek

#1591576

Owszem.
A ja uważam, że drzemkę poobiednią powinno się wpisać do konstytucji

Vote up!
8
Vote down!
-8
#1591666

Jeszcze tylko 2 dni patetycznego wzmożenia, a kilku tutejszych pryszczatych zrobi z siebie idiotów i spokój
8-))))))))

Vote up!
9
Vote down!
-11
#1591586

Nie wiem czy musimy czekać aż dwa dni
Pożyteczne idioty błaźnią się, błaźnili i dalej nawet po wyborach będą się błaźnić

Vote up!
8
Vote down!
-7

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1591626

można pójść dalej i nazwać tych wywrotowców "karłami reakcji".

Vote up!
11
Vote down!
-4

CISZA

#1591596

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

- to że ktoś atakując PiS próbuje ugrać coś dla siebie nie patrząc na nasze wspólne Polaków dobro i nawet tego nie rozumie jakie zło wyrządza dyskwalifikuje tych ludzi w moich oczach całkowicie.

Gdzie ich projekty ustaw ? - gdzie wspieranie Polski ? - gdzie rozumienie Polskich spraw ?

-jesteśmy na "okręcie" którym nie wolno targać w okresie przejściowym. To samo się działo za targowicy i w latach międzywojennych. Skąś nawyłaziło zdrajców, agentów i innych zdradzieckich czerwonych świń i nie patrząc na nic atakują Polskę na oślep.

Jeśli PiS mówi NIE dla roszczeń a tamci dalej grają amerykańską ustawą 447 bo wiedzą że tym jątrzeniem może oderwą trochę elektoratu od PiS-u (bo od kogo innego !) i PiS utraci większość w Sejmie to te dla mnie debile zasługują na "coś więcej" niż tylko na krytykę słowną.

Vote up!
9
Vote down!
-10

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1591608

cyt:

"Jeśli PiS mówi NIE dla roszczeń a tamci dalej grają amerykańską ustawą 447 bo wiedzą że tym jątrzeniem może oderwą trochę elektoratu od PiS-u (bo od kogo innego !) i PiS utraci większość w Sejmie to te dla mnie debile zasługują na "coś więcej" niż tylko na krytykę słowną."

Dlatego jestem za powszechnym posiadaniem broni, ale tylko przez ....kobiety

Bo chopy gupie so, i by sie powystrzeliwowywali wzajemnie

 

Wszelkie podobieństwo do prawdziwej postaci i zdarzeń jest przypadkowe.
Nie jest to żadna z"  naszych" konfederatek,targowiczanek, czy Branufek

 

a tak na powaznie 

Chcesz ucieszyć Putina?

Głosuj na Korwina.

 

Vote up!
9
Vote down!
-10

Prezydent Zbigniew Ziobro 2025
Howgh

#1591620

U pejsatych i jankesów można mieć broń, a u nasz nie, bo tam mają demokrację, a u nas jest dyktat, pierw był Donald, a teraz Kaczor którzy nie pozwalają by społeczeństwo mogło mieć broń, aż tak się boją Polaków.

Vote up!
13
Vote down!
-4

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1591633

A ta na zdjęciu to prawnuczka verity czy markowej

Vote up!
8
Vote down!
-5
#1591687

nie chodzi tylko o konfederację. nawet lewacy potwierdzają, że w zw. z ordynacją z PE, nawet jeden procent ma ogromne znaczenie, już nie wspominając efekcie wygranej czy o urywaniu głosów innym spiskologią i pomówieniami. mamy zaprzeczenia rządu, jasno mówia że nie zapłacą a konfa dalej straszy, mając rząd za klamców i zdrajców bez żadnych dowodów. to nie tylko brudne i niemoralne ale i niebezpieczne. sami przyznają, że stosują grę na emocjach i manipulację, zajmuja się niewybrednymi atakami i na pewno nie zadbali o przychylność kleru, przecież chcą stołkow dla korwiniarzy a nie jakiejś obrony chrześcijaństwa.

dlatego takie wołania są głupie, sda tylko powtarzaniem propagandy konfederacji, jak to ich spiskowo zamilczają. serio? mysli ktoś, że wrogą dywersję należy propagować? że media rządowe będe pompowac konkurencję po to, by ich niewybrednie atakowała a w świat poszło, że PiS hoduje faszystów i wariatów?

sama tu rzucasz oskarżenie na o. rydzyka i wklejasz danielsa a zarazem dziwisz się. no jak to? z odbiciem takiego poziomu oczekiwać, że to kler ich pobłogoslawi i odda swoje media?

nie od dziś powtarzasz propagandę innych, np. to, że problemu roszczeń miało nie byc ale że rzad zaprzecza, to dowod na to, że istnieje problem z roszczeniami. serio? łykasz to? powtarzasz na żywca za innymi, czy jestes tego swiadoma? a co to oznacza? prowadzisz propagande polityczna przeciwko rządowi a za konfederacją, powtarzając bezkrytycznie bzdury. moralne to? sensowne, merytoryczne, uzasadnione? czy tylko gra na emocjach.

 

Vote up!
8
Vote down!
-9

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591604

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

masa oszołomstwa i prostackiej propagandy, której stalas sie rozsadnikiem

np.

Mówią: nie zapłacimy nikomu ani grosza a milczą o oddawaniu w naturze.

serio? wierzysz w taka teorię spiskową? a dowód jest?

przeciez to niesamowicie poryte. oskarżasz rząd, że mówiąc, iż nie zapłaty, nie wymienia jakichś ukrytych sposobów zaspokojenia. przecież to wariactwo jest. czepianie się juz nawet nie słowek ale tego, co nie powiedziano. to przebija nawet sprawę kaczyńskiego, który "nienawistnie milczal". nie mam słow na to, jakie to jest wariactwo.

ale to wy jestescie ci normalni i ostatni sprawiedliwi, co?

Vote up!
7
Vote down!
-9

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591605

z tą "masą oszołomstwa" i "prostacką propagandą", bo dajesz świadectwo o samym sobie! Wykaż mi, co w notce jest nieprawdą!

A Lasy Państwowe to co? W 2010 bul & co chciał sprywatyzować i tylko dzięki milionowym protestom zrezygnowali.

Teraz niedawno (w 2018 roku) PIS podszedł do tematu i chciał utworzyć tzw. Polskie Domy Drewniane. Dzieki protestom leśników musieli się wycofać.

"Partia rządząca próbowała przeforsować projekt zakładający utworzenie spółki Polskie Domy Drewniane (PPD). Miała ona powstać przy udziale: Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe (LP), Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) oraz Banku Ochrony Środowiska (BOŚ)."

http://www.pch24.pl/protesty-pomogly--prawo-i-sprawiedliwosc-na-razie-nie-sprywatyzuje-lasow-panstwowych,61686,i.html#ixzz5olG3xSpD

"to wy jestescie ci normalni i ostatni sprawiedliwi, co?"

Może? Czas pokaże...

 

 

Vote up!
13
Vote down!
-5

CISZA

#1591635

Nie karm trolla, bo sama widzisz z automatem nie da się dyskutować.

Pozdrawiam.

Vote up!
13
Vote down!
-5

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1591639

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

"milczą o oddawaniu w naturze". 

Nawet jak powiedzieli, że nie zapłacą, to i tak kłamią i spiskują, zdrajcy jedne, co? Bo tak se wymyśliłaś albo przepisalaś od Konfy.

Pomysł PPD ma być dowodem? To już lasy a nie ziemia? A baza NATO w zamian to co? Korwin wcześniej nawijał, że baza w zamian za nachodźców. 

Atakujesz nawet RM za to, że nie promują oszołomów i dywersantów od was. Choć tam było sporo o żydach, Michalkiewicza i in., Co im pomogło w lansie. Może jeszcze papież ma poprzeć Korwina w sputniku? 

Vote up!
7
Vote down!
-12

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591642

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Ej Cisza,

dziekuje, że otwarłaś nam oczy. 

To dzięki tak kunsztownie wykrytym spiskom w postaci niedopowiedzeń przyszło mi na myśl, że rząd wcale nie wykluczył przekazania 300 mld do Bangladeszu, z którego popłyną do Żydów.

Rząd, który nie zapłaci, nie wykluczył też przecież, że w zamian wybuduje tajne podziemne bazy parchów, nawet sterowania Polin, o których mówili tacy jak Podlecki i Braun.

Rząd również wcale się nie zarzekł wielu innych rzeczy.

Co za draństwo, spisek, Polski już nie ma! 

Vote up!
8
Vote down!
-11

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591631

Hej! A to dopiero "wojennie tajne"!

DZIŚ w telewizorni TVP 1 o 20:30 Debata Wyborcza (?) ale cicho siedzą. Dlaczego tak? Nie wiem.... A może to fake jakiś czy cuś.

 

Vote up!
10
Vote down!
-3

CISZA

#1591638

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika kontrik nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Dzięki, oglądam. 

specjalnie dla Konfederacji poświęciłem się i znalazłem w necie

I tak by musieli, zgodnie z ustawą o KRRiT mają obowiązek- z tymi, co zarejestrowali komitety we wszystkich okręgach.

urra, ruskije wpieriod, Brukselu wziat' szturmom! za putinu, usa- imperium zła! wrogom Rosji zakładac mycki!

 

Vote up!
7
Vote down!
-9

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591664

 

Gada o tym 447, może to jakieś liczby w Lotto

Vote up!
9
Vote down!
-12
#1591665

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

przypinkę mają po to, by napastować kobiety, ledwo jej się udało uniknąć. strach pomysle, jakby nikt nie zareagował albo zgaslo światło. innym pretekstem ataków jest nakładanie mycki, też kobietom. lepiej na nich uważać

Vote up!
7
Vote down!
-12

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591679

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

- wyjęli mózg i nasrali do środka i zaszyli.

Nakęcili potem uszy i puścili do polskiej telewizji aby gadał bzdury jak potłuczony folksdojcz.

Vote up!
6
Vote down!
-8

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".
Konto zawieszam do czasu zmiany lub zgonu admina.

#1591720

Bosak w roli eksperta: Można było przekopać Mierzeję pod lasem

Treści płynącej z tego wpisu chyba nie do końca zrozumiał Krzysztof Bosak, wiceszef Ruchu Narodowego, który - również na Twitterze - oświadczył, że „kanał można było przekopać pod lasem”.

    Można było przekopać kanał pod lasem. Dzięki systemowi śluz statki zjeżdżałoby kilkanaście metrów poniżej poziomu morza i przepływały specjalnym zalanym wodą tunelem. Niestety rząd nie jest otwarty na innowacyjne i proeokologiczne projekty. A szkoda - cały świat by o tym mówił

— oświadczył Bosak.

Vote up!
2
Vote down!
-3

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1591856

zapatrzyli się niektórzy kmentatorzy aż tak w ekrany, że chyba zeza dostali.

Było tam 6 kandydatów a oni widzieli tylko jednego Bosaka i obowiązkowo -  putina.

A flagowa kandydatka nie przyciągnęła wzroku, umysłu i serc biało-czerwonych patriotów? Miała tam nawet, cytuję europosłankę: "polskie obowiązki"; brawo Dmowski!

A POprawni nie POpisalisię całkiem nową twarzyczką? Schowali te zbyt zużyte.

Reszta w normie, Kukiz i Bosak na plus.

Tyle ode mnie o debacie na tematy węglowe.

 

Vote up!
13
Vote down!
-3

CISZA

#1591673

Ci którzy przerzucają swój głos z PIS na Konfederację bo nas Żydzi z torbami ponoć puszczą lada dzień, zdziwią się nieco jak za parę miesięcy będzie powtórka z Palikota i Nowoczesnej.

No ale każdy ma swój rozum .

Dlatego 26 maja dumnie zagłosuję na PiS

Kocham Cię Pisowska Polsko

Vote up!
8
Vote down!
-10
#1591675

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika kontrik został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

jak to jest, że w cudowny sposób 1 bilion PLN to dalej 300 mld USD?

no poza tym, że w nCzasie to juz 330 a nawet kilkaset.

kurs dulara od roku to bodaj 3,6-3,9 PLN?

i dlaczego te żydy chcialy akurat w złotówkach? a nie w szeklach, złocie czy niewolnikach, no moze i dularach

Vote up!
5
Vote down!
-10

„Od rewolucji światowej dzieli nas tylko Chrystus” J. Stalin

#1591690

Widzę, że kultura obrazkowa kwitnie wśród zwolenników rządzących. To zrozumiałe, gdy mowa płytka...

A propos mowy; pani biało-czerwona chwaliła ojro: "euro jest gwarantem naszego wzrostu gospodarczego" tak powtarzała. Albo to wolta albo tylko nerwy?

Raczej nerwy, bo zamiast spokojnie przyjąć znaczek 447  z uśmiechem, wszak PIS głosi to samo, ona odskoczyła wystraszona. Przyjmując taką "broszkę" rozbroiła by pana Bosaka!

Całość tak galopująca, jakby to reklamodawca TVP wynajmował cenny czas od gospodarza TVP!

Tymczasem codziennie w kółko godzinami zanudzają propagandą...

Vote up!
11
Vote down!
-1

CISZA

#1591716

cisza - pełna zgoda - dlatego ja słucham Radia Maryja ale nie jestem jednym z ich lemingów

Nie chce mi się już odnosić do bzdur i debilizmów niektórych tu komentujących - wystarczy, że z POgardą nazywają nas "pryszczatymi" - zapomnieli już jak jeszcze niedawno sami byli z POgardą nazywani i robia teraz to samo co wczesniej POmyleńcy. Ja byłem wcześniej nazywany: faszystą, pisowcem, pisdzielcem, sektą smoleńską, itp., to czemu mam się teraz przejmować pryszczatym? ;) Cóż POkazują tu niektórzy, że jednak jabłko PiS niedaleko leży od jabłoni PO.

Co do debaty, to niestety nie oglądałem, bo o niej nie wiedziałem, a TVP Info prawie cały czas włączone - pierdu pierdu w kółko a o debacie była cicho sza... - ot i doczekaliśmy się"dobrej zmiany" w mediach...

Ps. widzę ciągle, że ruscy są naszymi wrogami - i racja - ale czy żydzi są mniejszymi wrogami dla nas??? Przecież tak sam jak ruscy, chcą nam odebrać naszą Ojczyznę, naszą ziemię. Co za róznica, ze jedni chcą to zrobić z buta, a drudzy dyplomatycznie - jak efekt jest taki sam. Więc skoro Konfederacja to niby opcja ruska, to PiS jest opcją żydowską - reasumujac mamy wybór tragiczny - a że na PiS juz oddałem wiele głosów, to teraz dam szansę Konfederacji, na wypadek gdyby ta nachalna propaganda i maniPOlacje względem Konfedratów nie były prawdziwe :)

 

Vote up!
7
Vote down!
-3

Dziękuję za uwagę,
Twój komentarz wezmę pod rozwagę ;)

#1591722

tym samym mówimy nie tym,którzy Nią handlują ,a szczególnie tym ktorzy smiertelnie obrażają naszą Królową Polski 

Maryję

Najjaśniejsza Pani ,Królowo Polski i TY nasza Najjaśniejsza Rzeczpospolita Polsko nasz Głos,to Głos dlaPolski  nie dla po, i im POdobnym ani żadnym innym

bo jeśli nie PIS,to kto 

schetynoPOdobni,czy razwiedczycy ?

dobrego Dnia Polsko w Niedziele podpiszemy Naszą Listę Obecności ,czyli Listę nr 4 ,tak nam dopomóz Bóg

ps 

pamiętacie,kto pierwszy mówił o Liscie Obecności ?

wiem,wiem,pamiętacie 

bo jakże nie pamiętać naszej Anny Solidarność :)

Głowy do góry drogie Przyjaciółki i Przyjaciele,jak za dawnych lat bywało :)

Vote up!
7
Vote down!
-3

gość z drogi

#1591728

Witaj drogi Gościu,

Dawno nie widzieliśmy się, więc cieszę się bardzo, że tutaj zawitałaś. Jesli chodzi zaś o wybory to mam inny "podgląd" (to nasz mistrz chumoru- Jan Kobuszewski) na tą sprawę. Bardzo dobrą notkę na ten temat zamieścił dzisiaj na Niepoprawnych Piko.

Życzę dużo zdrówka i wszelkiego dobra.

Jerzy

Vote up!
6
Vote down!
-1

Jerzy

#1591752

Póki co mamy wybór. Ja nie zagłosuję na PIS, jednak także zagłosuję na Polskę, na Polaków. Nagonka na Konfederację jest zachęcająca, bo nie obrzuca się obelgami byle czego:) 

Nawet PO i lewacy nie są tak atakowani przez merdia a wiosna pompowana niemiłosiernie. Prawda od dawna jest w Polsce towarem deficytowym, króluje propaganda.

 

Vote up!
6
Vote down!
-1

CISZA

#1591817

...bo nigdy nie dojdziesz do celu. Droga socjalistów ...to droga donikąd.

Jesteś bańką mydlaną na wietrze

Tam żeglujesz, gdzie wiatr cię poniesie

Jesteś echem od drzewa do drzewa

Wędrującym po pustym lesie

Jesteś ziarnkiem piasku w zegarze

Tak wędrujesz, jak niosą cię tryby

Dzień i noc spędzasz w dziwnej podróży

Nierealnej podróży na niby

   Droga donikąd, donikąd

   Ciebie prowadzi donikąd

   Droga donikąd, donikąd

   Droga donikąd, donikąd

Idziesz zwabiona muzyką

Fletu muzyką, fletu muzyką

I nie wiesz, kogo w drodze napotkasz -

Swego czy wroga?

 

Jesteś korkiem rzuconym na wodę

Tam popłyniesz, gdzie popchną cię fale

Twoja podróż, a może sen o niej

Coraz dalej cię niesie i dalej

 https://www.youtube.com/watch?v=qcrwkGF-rqM

 

Vote up!
3
Vote down!
-3

Verita

#1591833