Iskierka z Polski?

Obrazek użytkownika cisza
Idee

Jestem pewna, że wszyscy dobrze pamiętamy i nie zapomnimy naszego „Różańca do Granic” z 7.pazdziernika, w Święto Matki Bożej Różańcowej; ogromnej modlitwy za Ojczyznę, o pokój. Było nas przeszło milion!!! Nie tylko na granicach ale także na lotniskach oraz w kościołach i w domach. Nieśmiało nazwałam tę inicjatywę „ISKIERKĄ”. Święta Faustyna pisała w dzienniczku o ISKRZE, która wyjdzie z Polski i przygotuje świat na ostateczne przyjście Pana Jezusa. Co lub kogo miał na myśli Chrystus? Może właśnie tę modlitwę, która już „zaraziła” Włochy*, teraz Irlandię, która zmienia serca Europejczyków, powoli zmienia laicki świat?

Oto aktualne wieści z Irlandii. W najbliższą niedzielę 26. listopada, w Święto Jezusa Chrystusa Króla zielona wyspa zostanie otoczona różańcem. Akcję nazwano „Różaniec do Wybrzeży” a nie „do granic”, gdyż obejmuje ona całą Irlandię, nie wyłączając Irlandii Północnej.

Na swojej stronie organizatorzy zamieścili mapkę Irlandii na wzór naszej. Oto ona:

o:spt="75" o:preferrelative="t" path="m@4@5l@4@11@9@11@9@5xe" filled="f"
stroked="f">

alt="https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/23380284_396854060735836_5968005680352529867_n.jpg?oh=eadce4e36d2688f306adbb410c0f01a0&oe=5A8C27A1"
style='width:381.75pt;height:134.25pt;visibility:visible;mso-wrap-style:square'>
o:title="23380284_396854060735836_5968005680352529867_n">

https://www.coastalrosaryireland.ie/

Intencją modlitw Irlandczyków będzie ochrona życia i wiary. W planie jest też powierzenie się Chrystusowi Królowi i Niepokalanemu Sercu Maryi i błogosławieństwo dla Irlandii. Zaskoczyła mnie inicjatywa ochrony wyspy przez zakopanie tysięcy Cudownych Medalików na plażach. Poczytajcie o szczegółach, proszę, wklejam fragmenty i linki. Nie tłumaczę, wiem, że nie potrzeba:)

Following Poland and Italy’s lead, the „Rosary on the Coast for Life and Faith” will take place all over Ireland on November 26 — the Feast of Christ the King.

„On Sunday 26 November 2017, the Feast of Christ the King, at 2:30pm, the Rosary on the Coast Ireland Group invite us to go to the coasts of Ireland to pray the Rosary for the Preservation of Faith in Ireland and the Protection of Life in Ireland . The aim is to encircle Ireland with a Human Rosary by having (at least) 53 locations around the coast – one for each ‚Hail Mary’ in a Rosary.

“We’re in a life and death struggle,” organizer Kathy Sinnott (the self-described dinosaur) told LifeSiteNews, “both in the North and the South.”

/Kathryn (Kathy) Sinott – organizatorka, irlandzka działaczka społeczna, eurodeputowana w kadencji 2004–2009/ Należała do eurosceptycznej frakcji Niepodległość i Demokracja./

Sinnott told LifeSiteNews that she and her four young fellow organizers, Ann-Marie, Lisa, Mike and Catherine, were inspired by three things: “the situation we’re sleepwalking into;” the Polish and Italian border rosaries; and a national consecration of Ireland on December 8. The organizers of the Rosary on the Coast for Life and Faith expect “tens of thousands” of people to amass at the coast on November 26″

A PRAYER PLAN:

- Prayer of consecration to Christ the King

- Prayer of consecration to the Immaculate Heart of Mary

- Blessing of Ireland (if there is a bishop, priest or deacon to give the blessing; if not prayers for a blessing on Ireland

- Plant a Miraculous Medal ( oryginalny pomysł "ochrony" wyspy )

https://www.facebook.com/Rosary-on-the-Coast-for-Life-and-Faith-Ireland-388750808212828/

https://www.lifesitenews.com/news/were-in-a-life-and-death-struggle-irish-rosary-on-the-coasts-for-life-and-f

W Irlandii mieszka wielu Polaków, bardzo wielu dołączy do różańca. Wczoraj w RM wystąpiła organizatorka pani Kathy Sinnott zachwycona postawą Polaków prosiła nas o wsparcie. Możemy się dołączyć duchowo

Oby ta mała „iskierka” rozpaliła wiele zlaicyzowanych krajów Europy!

 

* WAŻNE: Jak to było we Włoszech? Włosi planowali swój różaniec ale okazał się niepoprawny :(

Niestety niewiele wiemy z oficjalnej prasy, bo lewicowo nastawiona się o to postarała…przeczytać o tym można u nas:

13 pazdziernika (100-lecie objawień we Fatimie) Włosi modlili się na różańcu, ogłosili post. Tamtejsze media, łącznie z „katolickimi” okrzyknęły tę akcję jako wymierzoną przeciwko imigrantom, przeciw islamowi i Europie! Większość mediów watykańskich milczała… pisze o tym nasza „Niedziela”.

„Redaktor naczelny „Famiglia Cristiana” Alberto Bobbio w wydaniu internetowym pisma zastanawia się, dlaczego na temat „Różańca do granic” nie znalazła się żadna informacja ani w mediach watykańskich, ani w dzienniku oficjalnym Stolicy Apostolskiej „L’Osservatore Romano”. Zdaniem redaktora naczelnego „Famiglia Cristiana”, nie mogło być inaczej, bo przecież papież Franciszek „przy każdej okazji mówi, aby nie budować żadnych murów, ale budować mosty, także te duchowe”. Warto dopowiedzieć, że ten sam artykuł jeszcze 11 października 2017 r. nosił tytuł: „Polonia, il muro spirituale e politico contro islam ed Europa” (Polska: mur duchowy przeciwko islamowi i Europie), a już 12 października został zamieszczony w tym samym miejscu pod zmienionym tytułem: „Polonia, il muro spirituale contro l’islam non piace al Papa” (Polska: Mur duchowy przeciwko islamowi nie podoba się Papieżowi) – http://www.famigliacristiana.it/articolo/polonia-il-muro-spirituale-e-politico-contro-islamed-europa.aspx.

http://niedziela.pl/artykul/133511/nd/%E2%80%9EFamiglia-Cristiana%E2%80%9D-przeciwko

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:17)

Komentarze

To akurat nie może dziwić. Frazeologia (piękne słowa bez pokrycia) dotyczy mnóstwa ludzi, którzy mienią  się katolikami i prawicowcami. Wartości moralne, są używane, jako pomost do budowania własnej pozycji. Dbają nade wszystko, aby tych pozycji nie stracić, głosząc te swoje "idee" kilka razy na dzień, a gdy powiesz sprawdzam, pokazują swe prawdziwe oblicze. Niektórzy,  przeżywają całe życie w świadomości, że są "prawi", i ich ominął faryzeizm. Tylko zdziwienie będzie na końcu.

Ta koteryjność, tworzenie Towarzystw Wzajemnej Adoracji, stawianie się na Olimpie i Wyroczni nie omija tej "prawicy".w realizowaniu własnej prywaty, a nie dbania o ogół społeczny.

Widzimy to w mediach prawicowych, na blogach prawicowych, więc nie zwolniona jest od tego "katolicka" medialna brać.

Będę to powtarzał do znudzenia. Prawica nie wspiera się tak jak lewica, A to  dzieje się  dlatego, że prawicy  jest bardzo mało. Jak soli, o której mówił Chrystus.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Hoyt

#1553512

Pis kolejny raz uwalił ustawę o ochronie życia, o wolnych niedzielach, wprowadza faszyzm szczepionkiwy i żywnoścowy gmo. To są katolicy???? To wyrafinowana hipokryzja !!!!! A niepoprawni hipokryci, jak ten, któremu się wydaje, że jest idzie za nimi jak w dym. Pewnie niedługo się podpali.....

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-2

Verita

#1553566

Całego, niech zło stąd Archanioł wymiata

Nastanie pokój i Miłość jako taka

Nie zseksowana  jako tamtej atrapa

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1553515

Dobrego Dnia :) a w Niedzielę,podejrzewam :) że wiele Polek i Polaków będzie duchowo wspierało  Wyspiarzy :)

serdeczne pozdrowienia :)

Podoba mi się!
7
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1553553

"Włosi planowali swój różaniec ale okazał się niepoprawny :("

smutno się o tym czyta 

a co do małej aktywności naszych,to w Polsce nie jest żle,wszak JESTEŚMY :)

serd pozdrowienia :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1553554

oby się spełniła Modlitwa-wiersz i zapanował Pokój i Miłośc ,bo jak na razie szaleje zupełnie coś innego 

sobotnie pozdrowienia :)

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1553555

"(Polska: Mur duchowy przeciwko islamowi nie podoba się Papieżowi) "

a mnie nie podoba się ,ze tak uważa Franciszek ,ale cóż ja jestem tylko malutkim robaczkiem  i nie mam zamiaru kłaniać się obcemu Bogowi

ukłony

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1553556

By się Modlitwy spełniły, trzeba ich wiele

Mogą być w domu nie tylko w jakimś kościele

Módlmy się jutro wspierając  wszyscy Irlandię

By Bóg przegonił ze świata czerwoną bandę

Pozdrawiam serdecznie

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1553576

"Mur duchowy przeciwko islamowi nie podoba się Papieżowi" - to jakieś nieporozumienie?. Toczy się wojna ideologiczna z chrześcijaństwem. Przeciwnik jest bardzo przebiegły, inteligentny,  potrafi zmieniać swoją pozycję i wygląd. Czasami przemawia nawet przez usta jakiegoś autorytetu. Musimy być czujni i odporni na zwodzenie. Pan Jezus jest jedynym autorytetem, każdy może Go usłyszeć i posłuchać, pod warunkiem, że będziesz tego pragnął oraz nasłuchiwał z pokorą. "Przeciwnik" -  islamu używa jako narzędzia do niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej ( wprowadzanie multikulti ). Dlaczego lewactwu i masonerii potrzebna jest wielokulturowość na Świecie? Chrześcijaństwo jest jedynym "murem obronnym" przed wprowadzeniem: gender, zniszczeniem tradycyjnych rodzin, usankcjonowaniem "tolerancji" zboczeń seksualnych, aborcji, eutanazji i innych wynaturzeń nie zgodnych z DEKALOGIEM. To jest wielka wojna. Polacy mają dobrze rozwinięty zmysł, wyczuwający zagrożenia dla WOLNOŚCI. Naszą Tarczą jest Wiara we Wszechmoc Pana Boga  Dlatego Różaniec, "Pospolite Ruszenie mężczyzn" w obronie rodzin   i  radykalne hasła na Marszu Niepodległości.

Grzegorz

 

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

RAK

#1553563

W Irlandii potrzebny jest różaniec bo lewactwo mocno tam siedzi...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Yagon 12

#1553581

za komentarze.

Dzisiaj o godzinie 15:30 naszego czasu Irlandczycy rozpoczną modlitwę.

The "Rosary on the Coasts for Life and Faith" will be held on Sunday 26 November, the Feast of Christ the King starting promptly at 2:30 PM.

Połączmy się duchowo!

https://www.coastalrosaryireland.ie/

Pozdrawiam i przepraszam, że nie odpowiadam na pojedyncze wpisy.

Viva Cristo Rey!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

CISZA

#1553610