Już przegrali, nie wiedzą z Kim walczą

Obrazek użytkownika cisza
Kraj

Wszyscy czytamy o profanacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Ci, co to zrobili już przegrali, nie wiedzą bowiem, duchowi ślepcy z Kim tak naprawdę walczą. Jeżeli nawet wygrają jakieś wybory, nie zmienia to prawdy, że już przegrali!

Kwestia czasu…

Podobnie ci, którym na rękę jest ten frontalny atak, bo jako „prawi i uczciwi” mogą się wreszcie poczuć „mocni w gębach” odpowiadając bluźniercom inwektywami i wyzwiskami. Mogą wreszcie zaistnieć… przykryć inne sprawy, których poruszanie nie jest im na rękę.

Z tej bardzo przykrej i obrzydliwej akcji rodzimego lewactwa i ” żarliwej obrony” katolicyzmu nie stroniącej od obelg, gróźb i wyzwisk mogą się cieszyć tylko politycy.

Na portalach „prawicowych” aż kipi od powielanych zniekształconych obrazów. Na salonie24 codziennie! Nasza @izaluka protestowała, bezskutecznie. Na inne, lewackie strony w ogóle nie zaglądam ale się domyślam ile tam bluzgów. Temat jest na rękę różnym propagandzistom, akolitom polityków, wydaje im się, że takim sposobem zyskają w wyborach. Grzeją temat i używają sprofanowanego Obrazu Jasnogórskiego, by zyskać poparcie… a nie zauważają ślepcy, że na obrazie jest też znieważony Pan Jezus.

Wszyscy Go pomijają! Wszyscy….

Pomijają też liczne profanacje konsekrowanych Hostii, Krzyża, Drogi Krzyżowej i kościołów. Ostatnio podeptano Krzyż w Kwidzynie. Nie ma dnia, by podobne ataki nie miały miejsca. Ale o tym nie krzyczą ani politycy ani ich najemne media.

]]>https://www.pch24.pl/zlamany-i-podeptany-krzyz–alkohol-w-kropielnicy–bluzniercy-zaatakowali-w-kwidzynie,68068,i.html]]>

Takie polityczne wykorzystywanie naszej wiary, o czym zapominają wszyscy politycy, działa tylko do czasu! Pamiętam jak niegdyś posługiwano się kościołem, wiarą, Krzyżem – kto dziś pamięta ZChN? Podobnie może zdarzyć się z każdą partią.

On Syn Boży, tak ufam, nie pozwoli bez konsekwencji, używać spraw bożych do politycznych przepychanek.

Potrzeba modlitwy...

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (21 głosów)

Komentarze

Bardzo ważny i spokojny tekst - zwracający uwagę na to co istotne. Wszystko co istotne - modlitwa. 

Pozdrawiam

Vote up!
12
Vote down!
0
#1589154

....nie tylko z każdą partią, które swoją potęgę budują na kłamstwie.

W Polsce następuje proces debilizacji. Na  czym polega?

Na obowiązującym w Polsce prawie, że  wszelkie nadużycia i przestępstwa dotyczące sfery publicznej są traktowane obecnie jako drugorzędne w stosunku do nadużyć i przestępstw uderzających w jednostki.

Wielomiliardowe nadużycia w sektorze publicznym są ciągle bezkarne a politycy cieszą się sukcem gospodarczym ...jak tłuste koty.

Iluzja powszechnego dobrobytu jest rozsiewana w Polsce od kilkudziesięciu lat.

Ponieważ ogół nie ma żadnego pojęcia o tym, co kryje się za wskaźnikiem wzrostu Produktu Krajowego Brutto, kłamstwo łatwo przechodzi.

W ślad za sztucznie wywołaną euforią rzekomego wzrostu gospodarczego pojawiła się… rozrzutność. Rząd zaciąga nowe, wielomiliardowe długi, których z pewnością nikt nie będzie mógł spłacić, co oznacza oddawanie kraju w niewolę wierzycieli.

Kontrola zadłużenia publicznego i prywatnego nie istnieje.

Rząd i Prezydent RP finansują „bardzo ważne” projekty i zakupy zagraniczne (atlantyckie i europejskie, humanitarne i militarne, ideowe i biznesowe). Sypią funduszami socjalnymi.

Oto, do czego prowadzi owa euforia rzekomego wzrostu gospodarczego.

Demokracja oparta na wykorzystaniu fałszu jest wykastrowaną demokracją. Kłamstwo o wzroście społeczno- gospodarczym jest świadectwem pogardy dla interesów narodowych.

To pociąga za sobą dalsze kłamstwa o patriotyzmie, religijności, moralności itp.

http://www.monitor-ekonomiczny.pl/s17/Artyku%C5%82y/a510/K%C5%82amstwo_o_wzro%C5%9Bcie_gospodarczym.html

Vote up!
10
Vote down!
-8

Verita

#1589166

mają wiele ale za to bardzo "krótkich nóg". Wielomówstwo czyli tzw. biegunka słowna zdradza kłamców.*

Czy normalnie rządzący w europejskim kraju nie myślą o tym, że nie warto kłamać. Chyba jednak biorą pod uwagę konsekwencje w razie zmiany rządów; bywa że nawet ci z samej góry odpowiadają przed trybunałami. Ale....

Ale u nas to niemożliwe!

Umowa magdalenkowa działa przecież w najlepsze.

*

Prawda ma w sobie znamię trwania i wychodzenia na światło dzienne, nawet gdyby starano się ją skrupulatnie i planowo ukrywać. Kłamstwo zawsze kona szybką śmiercią. Prawda zawsze jest zwięzła, a kłamstwo owija się w wielomówstwo. Korzeniem wszelkich kryzysów jest brak prawdy.

(bł. Ks. Jerzy Popiełuszko, fragment homilii z dn. 26.09.1982 r.)

Vote up!
9
Vote down!
-4

CISZA

#1589195

A cóż dopiero sam Bóg okładany batami

Tak już to czynili żydzi w mamonę wpatrzeni

Zasłaniając zdradę, mordowali jak natchnieni

Pozdrawiam

Szczęść Boże

 

Vote up!
7
Vote down!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1589185

Gdy niemal co dzień niszczą, profanują poświęcone Krzyże, kościoły, cmentarze nie słychać protestów na miarę tych ataków.

Z Matką Bożą Częstochowską to była i jest ustawka, autorzy znani, podpisani tęczą, sowicie finansowani.

Będąc sami politykami (kody, koalicja eu), wynajęli łobuzów na ulicach, portalach etc., bo chcieli sprowokować przeciwników politycznych do "debaty" na użytek wyborów.

A Pan Bóg? Wszystko wie.

Vote up!
9
Vote down!
0

CISZA

#1589197

Gdyby pomalowała Mahometa z pewnością tak by się skończyło jak we Francji. Dlatego wybierają symbole chrześcijan, wiedząc, że nikt do nich nie będzie strzelał. Tamci od Mahometa by to zrobili.

Vote up!
9
Vote down!
-3
#1589194

hebdo + krótka pamięć; złe skojarzenie. Tamci hebrajczycy zajmowali się tym, proszę zobaczyć:

https://www.google.com/search?q=charlie+hebdo&tbm=isch&source=univ&client=firefox-b-d&sa=X&ved=2ahUKEwi9_5nTn4ziAhVtpYsKHXHICWwQsAR6BAgJEAE&biw=1138&bih=527

Różnica polegała na krwawej reakcji muzułmanów i milczeniem "francuskich chrześcijan", ci rysowali po bruku...krótka pamięć lub celowe przemilczanie profanacji symboli katolickich!

 

Vote up!
9
Vote down!
0

CISZA

#1589198

  Witam! Mamy problem, jako Polska, a przede wszystkim PIS. Państwo stoi na prawie, a prawo to sądy. PIS chciał radykalnie naprawić kręgosłup państwa, ale lewactwo UE i Europy, wręcz Świata rzuciło się dosłownie z widłami na obecny rząd. Dodajmy obcą  agenturę wpływu. Na decyzję Prezydenta możemy się wściekać, ale nie znamy zakulisowej prawdy, bo być może wybrano, co w tych warunkach realne. Oni wiedzą, że już wiele nie ugrają, ale pastwisko tłustych kotów jeszcze nie bardzo przetrzebione. Wierzę stanowczo, że PIS w ciągu kilku lat wyczyści skutecznie naszą ojczyznę z patologii. Tu trzeba naszej woli, jako Polaków być w tym roku  dwukrotnie przy urnie wyborczej. Pozdrawiam!

Vote up!
10
Vote down!
-5

ronin

#1589213

a propos prawa, sądów etc. Jeżeli ktoś mi objawi, dlaczego PIS twierdzi, że UE nie ma prawa wtrącać się w sferę stanowienia prawa, reformowania go itd a jednocześnie wycofuje, modyfikuje lub okalecza ustawy, które już uchwalił??

Panie Ronin to dychotomia. To niekonsekwencja czystej próby.

"Wierzę stanowczo, że PIS".... tu nie o wiarę chodzi!

Tu chodzi o wolność wyboru, póki jest, o wolną wolę pojedynczego Polaka  i swobodną, uzasadnioną sumieniem decyzję.

Gdy PIS wpisze UE do konstytucji to wolność całkiem umrze.

ps. Nie znoszę komuny, lewactwa, wszelkiego socjalizmu, wiary w jakiekolwiek partie

Panie Ronin, ja nie głosowałam na Wałęsę, choć bracia Kaczyńscy polecali. Tak mam...

A Polacy? Każdy zagłosuje, jak uważa. Ja mam wpływ tylko na swoich:)

Vote up!
9
Vote down!
-4

CISZA

#1589221

  Witam Panią! Wierzę, bo jestem katolikiem. Wierzyliśmy w 2015 r, co przekształciło się w zwycięstwo. O wpisaniu do konstytucji UE tylko Duda. PIS się od tego odciął i tak pozostanie. Bez wiary, zostaje się bezwolnym. Mieliśmy w historii wiele cudów, choćby "cud nad Wisłą". Bez wiary, to by się nie wydarzyło Pozdrawiam!

Vote up!
10
Vote down!
-4

ronin

#1589226

wierzy Bogu. Wierzmy zatem! Ludziom, politykom nie musimy wierzyć.

W 2015 roku było zwycięstwo, owszem.

Mamy jednak rok 2019! Wiele się zmieniło. Zmienił się prawie cały rząd! Pełno tam POprawnych.

Czy jest ktoś, kto nie zauważył zmian, kto nie zauważył np. uroczystej chanuki i rabina Stamblera z Chabad Lubawicz z kolegami w sejmie RP? Nie zauważył przeszło rocznego przemilczania Just 447.

Szczerze? Nie chce mi się wymieniać tego, co się wielu nie podoba. Wszyscy znają, jedynie różnie oceniają.

ps. Miłośnicy marszałka twierdzą, że to nie żaden "Cud nad Wisłą" ale jego geniusz. Ale dajmy temu spokój....

 

Vote up!
9
Vote down!
-4

CISZA

#1589231

Mamy iście "katolicki" naród.

Vote up!
8
Vote down!
-6

Verita

#1589236

bardzo wierząca

 

jako starsza i wierząca

bardzo się stara

by sobie przypomnieć

co to jest wiara

Vote up!
6
Vote down!
-5

jan patmo

#1589244

    Przypominanie ustawy 447 i kwestii Żydowskiej, tuż przed wyborami, to nagonka Rosyjska, aby wbić klin między Polską, a USA. Rosja w roli dobrego wujka. Cel, aby Polska nigdy nie uwolniła się od wpływów Rosji i Niemiec. Ten tandem, jest przestraszony powstaniem stałych baz NATO wojsk USA, ścisłej współpracy partnerskiej i gospodarczej. Rząd już się negatywnie wypowiedział o mieniu bezspadkowym i obecnie proceduje ustawę, aby zapobiec w przyszłości chorym żądaniom.

Vote up!
5
Vote down!
-2

ronin

#1589272

"....obecnie proceduje ustawę, aby zapobiec w przyszłości chorym żądaniom."

Zobaczymy efekty tego procedowania. Chcą wpisać "ani złotówki" a powinno być żadnych pieniędzy i nic w naturze! Żądania są i będą, USA zatwierdziły a RP nie ma tam aż takich wpływów.

Ponoć nie tylko Rosja ale Chiny i nawet Iran coś tam u nas mieszają.

Vote up!
3
Vote down!
-1

CISZA

#1589341

podobno wtedy gdzieś na Śląsku u jakiejś kochanicy przebywał. No i w temacie Cudu nad Wisłą polecam wysłuchanie umysłu ścisłego - prof. fizyki Mirosława Dakowskiego:

https://www.youtube.com/watch?v=QbJnj1_24-o

Vote up!
0
Vote down!
0
#1589689

Jakiekolwiek komukolwiek kogokolwiek

https://www.salon24.pl/u/gocha/953921,jakiekolwiek-komukolwiek-kogokolwiek

Vote up!
1
Vote down!
0


,,żeby głosić kłamstwo, trzeba całego systemu, żeby głosić prawdę, wystarczy jeden człowiek”.

#1589235

Tutaj też opublikowałam. Wkurzyły mnie niejasności w wypowiedziach ludzi, którzy na inne tematy mówią niemal codziennie.

Vote up!
4
Vote down!
-1

CISZA

#1589271

Lewactwo podobnie jak bolszewiccy "wojujący bezbożnicy" nie maja pojecia Komu ubliżają...dobry Bóg wybacza - do czasu...

Vote up!
8
Vote down!
0

Yagon 12

#1589215

w Polsce. Brak umiaru, brak wzajemnego szacunku i  brak spojrzenia w przyszłość; co z tego może wyniknąć. Jak do tego doszło, że jest taka zajadłość? 

Vote up!
10
Vote down!
0

Anna K.

#1589220

  Witam Panią! Wytłumaczenie jest w rzeczywistości banalnie proste. Jak Pani odetnie przewód od kroplówki, to pacjent kona. To zjawisko dotyczy obecnie złodziejskiej komunistycznej ośmiornicy Tuska. Więc mamy cyrk Targowiczan. Pozdrawiam!

Vote up!
9
Vote down!
-3

ronin

#1589223

Odcięcie od "kroplówki" powoduje zgon. Z tym akurat się zgadzam. Jednak biorąc pod uwagę butę, jakąś niezrozumiałą pewność siebie, pychę, arogancję, pogardę, nienawiść, itp. Aż brak określeń, to pacjent ma się nawet nie najgorzej (około 30%poparcia). Więc na zgon się raczej nie zanosi. Albo jest chwilowa, przedsmiertelna poprawa zdrowia, albo delikwent jest podpięty pod inną kroplówkę. Zastanawia mnie ta pewność siebie gregora. Albo blef i zgon, albo stoi za nimi jakaś potężna siła finansowa. Te gregorowe sto miliardów, to zapewne obietnica spłaty obcym siłom za pomoc w wygraniu wyborów. Idzie Grześ przez wieś, sto miliardów niesie... Komu ? Wszak wybory... ruskie serwery, Państwowa Komisja Wyborcza... dobija do osiemdziesiątki. Tego się obawiam.  

Vote up!
9
Vote down!
0
#1589238

Staram się zrozumieć ich nienawiść do Boga i jedynym logicznym wytłumaczeniem wydaje mi się nie złość ale........
 "uroda"

Vote up!
2
Vote down!
-4
#1589284

Nie wiem, jak to się stało. Z życia wiadomo, że jedna zjadliwa wypowiedź wywołuje kolejne. Gorsze wg. mnie, że to samo się nie stało; komuś zależało i nadal zależy na chaosie. Media na najwyższym pudle! Najemnicy.....

ps. a propos pudli:)) Zajrzałam i czytam o whippetach - wspaniały przykład, że nie największe a najszybsze:)))

Vote up!
4
Vote down!
0

CISZA

#1589273

Oni przegrali, ale tu i teraz idzie o to żeby nie przegrała Polska.

Powiem bez owijania w bawełnę - mnie poraża bezczynność władz i zupełny brak realnych działań maskowany górnolotnym gadaniem. To szokuje tym bardziej gdy tą "nieporadność" zestawimy z setką prokuratorów wysłanych do szukania "polskich faszystuf" lub natychmiastową akcją organów państwa przeciwko dzieciom zaangażowanym w "judaszki".

Otóż coś tu bardzo nie gra i nie pasuje.
Polska jest praktycznie ostatnim krajem gdzie jeszcze nie dokonano diabelskiego przewrotu i myślę sobie, że wielu tzw. "środowiskom" bardzo zależy na przygotowaniu do tego gruntu - nie tylko stricte lewackim, ale też i naszym "strasznym braciom". Być może stąd właśnie przyśpieszona hodowla zdziczałej lewicy w cieplarnianych warunkach zapewnianych przez bezczynność władz. Tak to zaczynam widzieć.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1589228

Jest dużo racji w tym co napisałeś. Nasi straszni bracia w wierze. Maryja, Matka Boża, Jezus Chrystus nic dla nich nie znaczą. Jezus Chrystus dla nich to kłamca i oszust, a Krzyż Święty mają w pogardzie. Za to do lewicy maja narodową słabość. Zestawiając te kwestie coś jest na rzeczy. Wykorzenienie Kościoła i katolicyzmu z Polski uprości im wiele spraw.

Vote up!
9
Vote down!
0
#1589233

Łapać kukłę i dzieci - sukces policji i "organów" gwarantowany. Podobno nawet jakieś władze Pruchnika do Izraela pojechały, by się ukorzyć.

Ośmieszyliśmy się jako kraj....

Vote up!
5
Vote down!
-1

CISZA

#1589274

https://gloria.tv/video/PRdjGas4PMn13wS84GYmLsE3Z

Vote up!
7
Vote down!
-6

Verita

#1589239

filmik; cudny.

Zauważyłam, że wielu za Panią chodzi i minuski rozdaje chyba w ogóle nie czytając, co Pani pisze.... kobiet nie lubi czy cuś?

Vote up!
6
Vote down!
-1

CISZA

#1589275

Szatan wie, że ma czasu coraz mniej.

Szatan wie, więc wysyła do ataków hordy swe.

Szatan wie, głupcy z hord atakujących nie wiedzą.

Los ich już przesądzony jest.

Na POdciętej gałęzi oni siedzą.

Ogień piekielny będzie trawił hordy złego.....

A

jak piekło wygląda, jak te hordy złego w tym ogniu się smażą, wysłuchać można z opowieści pewnej ruskiej ateistki, która także była aktywną  przeciwniczką Najwyższego. Zobaczyła i uwierzyła. Była trupem przez trzy doby i ożyła. I o TYM później świadczyła. A my nie mamy powodu by nie wierzyć jej świadectwu. Był Luty roku 1965. Trzy doby zwłoki grzesznicy przeleżały w kostnicy. Dusza opuściła zmarłą i

: https://gloria.tv/video/6CbP2CzTXWG73vJVd3czSQQ8q

Chwała Na Wysokości Bogu, a na Ziemi Pokój ludziom dobrej woli......

Vote up!
4
Vote down!
0
#1589267

wszędzie, nie istnieją granice państw.

Najbardziej "spektakularne" choć ukryte, gdy ktoś, anonimowy się nawraca:)

Vote up!
2
Vote down!
-1

CISZA

#1589352

https://www.youtube.com/watch?v=PlxQJDL6VOA&t=52s

https://www.youtube.com/watch?v=x-EIvbSkDcM

amen

Vote up!
1
Vote down!
0

H44

#1589617

Masz rację. 

A poza tym, ja też zauważyłem, że nikt nie mówi też o profanacji Jezusa Chrystusa a mi to rzuciło się w oczy zaraz gdy zobaczyłem to sprofanowanie. Owszem to jest obraz Matki Bożej Jeleniogórskiej, Czarnej Madonny, ale na tym obrazie jest również dziecię Boże, czyli Chrystus Pan. 

Dlaczego się o tym nie mówi? Nie wiem... być może dlatego, że wtedy konieczny byłby ostry sprzeciw Kościoła a jakoś nie widać jakiegoś ogromnego poruszenia tą profanacją w naszym kościele. 

Pozdrawiam i może się mylę

Vote up!
5
Vote down!
0

krzysztofjaw

#1589269

... na Jasnogórskiej. Bo wygląda to, co najmniej, trochę dziwnie.

Vote up!
4
Vote down!
0
#1589291

Dziękuję.

Rzadko dziś mamy okazję, by się pośmiać.... może Pan Krzysztof z Jeleniej Góry jest i ulokował swój regionalny  patriotyzm.

Vote up!
3
Vote down!
-1

CISZA

#1589353