Hej, kto żyw i ufa Bogu, kto Polskę kocha…

Obrazek użytkownika cisza
Kraj

niech przeczyta, bardzo proszę.

Pewnie uznacie, że się powtarzam, tym razem jednak będą nowe i bardzo ważne informacje. Czas nagli, już pazdziernik, jesienny miesiąc łączący lato z zimą, czasem szary, czasem pięknie słońcem ozdobiony. To miesiąc Różańca, miesiąc Matki Bożej Różańcowej. A już w najbliższą sobotę Święto NMP Różańcowej*

Gdy Europie zagraża islam, gdy całkiem jawnie odwróciła się od Boga, zapomniała o swojej przeszłości i walczy z Chrystusem i Jego Matką i gdy także u nas,  w Polsce szerzy się lewacki laicyzm, to na przekór złu dzielni, młodzi Polacy, ludzie świeccy podjęli wielkie dzieło – szturm o pomoc do Nieba. Wielkie wołanie do Boga o pokój na świecie, w Europie i w Polsce.

Jakim sposobem? Prostym a wymownym: otaczając Polskę wzdłuż granic modlitwą znaną każdemu –  Różańcem. Żywym i …widocznym z kosmosu! Oto oficjalne logo:

Gdy pewnego razu św. Jan Paweł II wyjął z kieszeni swój różaniec powiedział tak:

„Ale przecież to jest egzorcyzm przeciwko wszystkim złym duchom, dostępny także dla świeckich!” Widząc zaskoczenie słuchaczy dodał: „Żebyście nie mieli wątpliwości, to ja w tej chwili nadaję Różańcowi moc egzorcyzmu”.

Kto może i zechce, niechaj pojedzie do wybranej stacji (kościoła, kaplicy) na granicy a kto nie może, niech połączy się duchowo lub….. tu zapowiadana NOWOŚĆ;  można udać się na pobliskie lotnisko międzynarodowe. To wspaniały, nowy pomysł organizatorów – modlitwa w lotniskowych kaplicach!

Toż to także państwowe granice Polski!

Oto najnowszy wykaz lotnisk, na których o godz. 14:00 odbędzie się modlitwa na różańcu:

Warszawa-Okęcie,

Poznań- Ławica,

Port Lotniczy- Wrocław,

Port Lotniczy Modlin,

Port Lotniczy Olsztyn Mazury – Szczytno,

Port Lotniczy Lublin,

Kraków-Balice

Katowice-Pyrzowice** / lista będzie uzupełniana /

Zobacz mapkę: http://www.rozaniecdogranic.pl/mapa

Gdy do modlitwy przyłączą się kolejne lotniska, uzupełnię wykaz. Najbardziej ciekawi mnie Gdańsk ze słynnym Lech Walesa Airport. Czyżby Adamowicz albo bolek zabronili?

Zwycięstwo nad złem, lewactwem, nad zagrażającym islamem może się zacząć już za kilka dni na polskich granicach a więc;

kto żyw i ufa Bogu, kto Polskę kocha niech się przyłączy!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

*Święto Matki Bożej Różańcowej czczone jest 7 października. Dzień ten jest rocznicą bitwy pod Lepanto (1571), gdy sprzymierzone państwa Świętej Ligi pokonały flotę Imperium Osmańskiego, gdy ta wyraznie zwyciężała. To nie legenda…wtedy właśnie modlitwa różańcowa wspierająca flotę chrześcijańską oraz Maryja z Gwadelupe depcząca półksiężyc, do której w obliczu klęski modlił się Andrea Doria, cudownie ocaliła Europę przed Osmanami!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

** uzupełniam listę lotnisk  – 03.10.2017

Port Lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy   /pewnie czytali tę notkę w Gdańsku:))))/

Port Lotniczy Rzeszów – Jasionka

Zob: http://www.sekretariatfatimski.pl/rozaniec/258-cud-pod-lepanto

http://niepoprawni.pl/blog/3828/bitwa-pod-lepanto

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:14)

Komentarze

Niech nawiedzi najbliższą Świątynię

Z braku różańca palców użyje

Niech porzuci ateizmu świnię

Niech da dowód raz jeszcze że żyje

Pozdrawiam

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

"Z głupim się nie dyskutuje bo się zniża do jego poziomu"

"Skąd głupi ma wiedzieć że jest głupi?"

#1549582

to duszy bratniej głos:))

Dzięki i pozdrawiam

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

CISZA

#1549633

Serwus. Dzięki cisza za te elektryzujące newsy. Każdy z nas może włączyć się w tę żywą modlitwę różańcową narodu. Ja sam osobiście też w to wielkie święto Matki Bożej Różańcowej, będę w łączności z rodakami na granicach, trwał na modlitwie różańcowej w Watford pod Londynem. Dodam tylko tytułem świadectwa, że kilka dziesiątków różańca odmawiam codziennie. Pozdrawiam serdecznie.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1549610

To ja dziękuję:)) Podziwiam...

Na mapce tu:   http://rozaniecdogranic.pl/mapa   /klik po prawej u dołu/

jest wiele parafii polonijnych, które włączyły się do Różańca. Wczoraj naliczyłam >50 a dziś jest już o wiele wiecej. Bogu dzięki, Polonia żyje i czuje....W Londynie i okolicach 5 !  Ile osób w domach? Tysięcy tysiące:))

Serdeczności ślę.

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0

CISZA

#1549634

Różaniec do granic to piękna inicjatywa modlitewna w Polsce. Każda taka akcja społeczna, by się modlić na różańcu publicznie, zasługuje na gorące wsparcie. My z żoną Marią modliliśmy się dziś w naszej izdebce na różańcu od godziny 1pm do 2.30pm, w jedności ze wszystkimi na granicach i gdziekolwiek jeszcze byli. Modliliśmy się w Anglii pod Londynem, tu wszystko jest o godzinę wcześniej! To tak tytułem naszego, skromnego świadectwa! Pozdrawiamy ciszę, niepoprawnych blogerów, oraz rodaków w ojczyźnie.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Sławomir Tomasz Roch

#1549767

...mimo,że początkowo dość sceptycznie podchodziłam do tej inicjatywy, mając w pamięci hip hip hurra na ostatnich dniach mlodzieży i tp. zgromadzeniach. Ale widząc tłumy prostego, nie prostackiego bynajmniej, ludu, wstąpiła we mnie nadzieja. Jeżeli Polska się ostoi ...to właśnie dzięki tym modlącym się a nie akademickim "elytom", co to targują się o prawo i sprawiedliwość, co chcą świętować co drugą niedzielę i zabijać co drugie poczęte dziecko.
Piszę to, mimo że pewnie zaraz oplują mnie różne chazarskie folksdojcze i ślonckie pierony oraz wyzwą mnie od najgorszych Braunowych pseudokatolików...nic to. Zastanawiam się tylko czy oni nie wiedzą co czynią i należy im przebaczyć...czy to zadaniowcy opłacani sowicie jak kobietony?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

Verita

#1549774

i jestem pewna,ze były nas miliony :)

pozdrowienia z Ziemi Sląsko_Dąbrowskiej :)

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#1549780