Simon Conquestor czyli "Cyborg" zwany Szymonem.

Obrazek użytkownika brian
Idee

Właściwie trudno dociec, czym głównie żyje obecnie tzw.net, czym żywią się mendia. Co muszą powiedzieć lub skomentować tak zwani znani i lubiani by odwrócić uwagę kitożerców od spraw istotnych.

A to święte oburzenie na zmanipulowaną wypowiedź Trumpa. A to ogólnoświatowe zdumienie plus protesty i wkrótce marsze pamięci"opozycjonisty"Navalnego. Uchodzącego za demokratę.Choć my tu wiemy- zero wyboru. Byłoby:"zły KGB- ista" wymieniony na"dobrego KGB- istę". Może liczył na poparcie w służbach może na diabli wiedzą co. Zachodnie mendia zrobiły z niego demokratę. Być może wywiady liczyły na możliwości manipulacji... A zachodni analitycy uważali dorwanie się przez niego do władzy za coś gorszego niż dzieje się teraz.

Z kolei inni zachodni, tym razem dziennikarze twierdzą że wg.potwierdzonych przez potwierdzenie(czyli jakich???)źródeł"właściwy" Putin kopnął w kalendarz 22- 23октября ub.roku.

A Imperium i wojną rządzi taki ruski Gruppenführer Wolf.

Właściwie większość szwabskiego netu żyła tym do końca ub.roku.

A chyłkiem, boczkiem(zapomnijcie o prawdziwym:( ustawka o kwotach, 90 procent i to nie spirtu, VAT zabójczy dla gospodarstw domowych i inne miłe prezenty.

Więc by osłodzić choć takie wymykające się spod medialnej cenzury domysły, jeden z Idoli. Marsalimus Magnus przemówił.

Reakcje? Mniejsza o nie. Putinowi ludkowie od mediów zaraz coś wypichcili zaś sam Imperator musiał dostać ataku śmiechu. Być może nawet groźnego dla zdrowia.

Dlatego mam propozycję: skoro czuje się silny, zwarty i gotowy, winien zasilić pierwsze linie walk Ukraińsko- Ruskich by bronić Światowego Pokoju.

A jeśli to tylko takie pierdaczenie dla ele- mele- ktoratu. Niech lepiej zamilknie. Zanim ktoś zrobi z niego przykład a inni bohatera- pośmiertnie.

I tu przytaczam może stareńki ale adekwatny dowcip o głupocie:

Ivanuszka ułowił na wędkę złotą rybkę.

Daruj mi życie.

Ivanuszka nie w ciemię bity, słyszał o takich wypadkach.

Dobra. Chcę być Bohaterem Związku Radzieckiego. Błysk, huk, wystrzały. Jest w okopie. Tiger jedzie, nasz gieroj bierze karabin, bach! Nic. Bierze CKM. Ratatatata! Nic. Blijad', sztuo diełat'?? Wiązka granatów!!! Sięga, nie ma granatów. Dup!!!! Wystrzał z armaty czołgowej.

Ivanuszka zaczyna wrzeszczeć: to nie tak!!! To nie tak miało być!!! Reklamacjaaaa!!!!!!

Znów nad wodą. Złota rybka: w drodze wyjątku uwzględnię. Ale nie powiedziałeś że nie pośmiertnie. Najpierw się zastanów.

Nno, dobra. Chcę być, być...księciem!

Czuje, leży w miękkim obszernym łożu, patrzy, baldachim. Pochyla się nad nim Księżna Pani.

Zbudź się, wstań Mój Małżonku. Przecież dziś jedziemy do Sarajewa.

Pamiętacie? Już dawno pisałem ze słowo"hołownia" brzmi dla mnie jak ukraińska nazwa katzenjamnera.

Coś w tym jest.

 

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (5 głosów)

Komentarze

Z Navalnego był taki demokrata jak z koziej...

Najwyżej go dobrze grał.

Na pewno wielkorus, mający bardzo duże ambicje.

Na tyle że uznano go za niebezpiecznego. A że tzw.masy uwierzyły w kolejnego rewolucjonistę...

Widziałem gdzieś nawet świętokradcze porównanie do Chrystusa który wrócił by się złożyć w ofierze.

To tak jak z niemal kultem Schellenberga. Miał zlikwidować Hitlera by Szwaby zmieniły sztab na rozsądniejszy. I nawet skłonny do układami z Aliantami.

A sam był zbrodniarzem wojennym. O czym się skwapliwie"zapomina".

Drogi jedynkowcze, trzeba to powiedzieć i napisać.

Mieliśmy uwierzyć w Bezinteresownego Przyjaciela w potrzebie- Żełeńskiego. Co z tego wyszło?

Wydymanie przez Niemców.

Nie tylko my mieliśmy uwierzyć w Męczennika i Demokratę. Navalnego.

I brać za pewnik medialne kreacje.

Jest Męczennik. I co? 

Świat poprotestuje, pomaszeruje. Popali znicze. Służby Kremla popałują, poaresztują, niektórzy znikną bez wieści.

Świat znajdzie nowe sensacje, nowych bohaterów.

I zapomni. Jak zwykle.

Lub się zbiorowo wypnie.

Jak na nas w 1939- tym.

A Hoło... na pierwszą linię.

Niech się wykaże.

 

A że jestem tylko mały misio o małym rozumku...

Polecam nielicznym wątpiącym"Elegię na śmierć wielkoruskiego imperialisty" na YT.

Oczywista, autorstwa Pana Ziemkiewicza.

https://www.youtube.com/watch?v=NTyYM7l5R7s

 

Vote up!
5
Vote down!
0

brian

#1659025

  • Celem założenia antypolskiej partii Hołowni - który jako prymitywny błazen współpracował z nienawidzącymi polskiego patriotyzmu bolszewicko-niemieckimi mass mediami - było odebranie głosów polskim patriotom pod pozorami niezależności Polska 2050 od bolszewickiej, przestępczej oraz mafijnej PO-PSL.

Partia Polska 2050 Hołowni - nominata WSI, tak samo jak Komuruski - została założona przez sowieckich zbrodniarzy z UB, SB, WSI-FSB po to, by typowo komunistyczno-bolszewwickim zwyczajem zakłamać społeczeństwo co do realnych celów tych oszustów.

Hołownia już wielokrotnie udowodnił, że jest na usługach przestępców z PO-PSL oraz zbrodniczych mafii, które kierują nim oraz mafiozami z PO-PSL...

Mafiozi PO-PSL i mafie - w tym m.in. vatowska i paliwowa - opłacające antypolską propagandę oraz lewaccy degeneraci już zaczęli bezkarnie niszczyć Polskę oraz rabować i Polskę i Polaków na orzestępstwach vatowskich.

 

Agenturalna, postbolszewicka mafia PO-PSL już zaczęłą od projektu zbrodniczej ustawy lex Kloska służącej rabowaniu Polski. Natępnie mafiozi z PO-PSL i Polska 2050 odwołali ośmiu członków Państwowej Komisji do spraw badania wpływów rosyjskich na bezpieczeństwo wewnętrzne Polski w latach 2007-2022 oraz członków kilku innych komisji badających zbrodnie rosyjskie i niemieckie.

Ruska agentura i mafiozi z KO, Polski 2050-TD, Lewicy, PSL-TD przyjęli zakłamaną, bolszewicką i nie mającą żadnych skutków prawnych uchwałę wzywającą do przywrócenia standardów w mediach publicznych oraz Polskiej Agencji Prasowej. [sic!]

Z kolei nowy minister rosyjskiej mafii w MON Władysław Kosiniak-Kamysz rozwiązał podkomisję smoleńskę, na której czele stał poseł PiS Antoni Macierewicz. Macierewicz stwierdził, że minister nie może zlikwidować podkomisji i zarzucił premierowi Tuskowi, że "chroni Putina".

  • Mafiozi PO-PSL i mafie - w tym m.in. vatowska i paliwowa - opłacające antypolską propagandę oraz lewaccy degeneraci znów chcą móc bezkarnie niszczyć Polskę oraz rabować i Polskę i Polaków.

* * * * * * * * * *

Związki Hołowni z ruskimi służbami

Były szef MON zwrócił też uwagę na powiązania marszałka Sejmu ze służbami specjalnymi, co w jego ocenie jest o wiele groźniejsze dla Polski, niż jego zgoda z Donaldem Tuskiem. Oznajmił, że to w Polsce 2050 "byli ludzie wiązani ze służbami rosyjskimi w ostatnich latach". Wskazał tu m.in. szefów SKW generałów Janusza Noska i Piotra Pytla, a także płk Krzysztofa Duszę, którzy mieli współpracować z FSB.

"To oni wszyscy byli właśnie doradcami formacji pana Hołowni. To formacja pana Hołowni tych ludzi wprowadziła do możliwości decydowania o najważniejszych elementach państwa polskiego. Jeżeli oni mają kluczową rolę teraz w służbach specjalnych, to znaczy, że Rosjanie decydują o polskim bezpieczeństwie" – powiedział.

Dodał, że "pan Hołownia jest człowiekiem dużo ważniejszym z punktu widzenia szkodliwości Polski, niż jego relacje z Donaldem Tuskiem". - Ma relacje bezpośrednie w ten sposób, z kimś dużo ważniejszym, z kimś, kogo Donald Tusk się słucha - powiedział Macierewicz.

Za: https://niezalezna.pl/polityka/sprawe-wasika-i-kaminskiego-rozstrzygnie-policja-macierewicz-to-byloby-otwarcie-drogi-do-likwidacji-sejmu/508369

 

Vote up!
3
Vote down!
0

Przemoc nie jest konieczna, by zniszczyć cywilizację. Każda cywilizacja ginie z powodu obojętności wobec unikalnych wartości jakie ją stworzyły. — Nicolas Gomez Davila.

#1659028

Pan Szymon straszy, że wgniecie Putina w ziemię.

Ja bym tego nie lekceważył, ponieważ marszałek przyjaźni się z Dorotą Wellman
Wellman chwaliła się, że facetom, którzy jej podpadli chwyta za jądra i je skręca ... Nie przepadam za Putinem, ale jakoś mi go żal

 

 

Vote up!
2
Vote down!
0
#1659041

Jak się można z tego nie cieszyć???

Sklonować.

I mamy arsenały pełne broni jądrowej.

Dzięki medialnej hmm... twarzy Kałolicji Rządzącej.

A że bomba musi ważyć...

Trudno, jakieś koszta trzeba ponieść.

Podejrzewam, koszt składowania, sorry, pobytu wraz ze specjalnym żywieniem będzie znacznie mniejszy niż w wypadku silosów.

A catering zapewni wypróbowany Sowa z Przyjaciółmi.

Vote up!
2
Vote down!
0

brian

#1659042