TOnący ryby się chwyta. I przełącza kanały.

Obrazek użytkownika brian
Humor i satyra

der Onet in Aktion

Kwestia zatrucia rzeki Oder przejściowo zwanej Odrą już od pewnego czasu zajmuje miejsce cukru, pudru oraz innych kosmetyków używanych przez tak zwane dziennikarki.
Cukru bo jedne słodzą tym, inne tamtym, jakże więc nie miało braknąć? Pudru? Czymś nosek przecież trzeba, no, wiecie.
Są też inne środki polepszające, upiększające tudzież takie które rozróżniają bezbłędnie trendy, granice, bieżące zapotrzebowania polityczne.
I udają się pospiesznie tuż za rtęcią tam gdzie ich miejsce, czyli do rzeczonego ście... przepraszam, cieku wodnego przez kanalizację redakcyjno adiustacyjną. Także do szamb medialnych różnego rodzaju. By zostać natychmiast wychwyconymi przez czujnych polityków, mniejsza z której opcji.
I tu dzisiejszy kwiatuchno.
Kwiatuszek kochany.
Od lat wiadomo że spływy, przepraszam, dopływy typu der Gleiwitzer Kanal(znany jako Kanał Gliwicki) pełnią rolę rowów spustowych dla ścieków przemysłowych(zrymowało się lecz to nie umniejsza ponurego realizmu).
A wszelkie lokalne piski od lat zdają się na nic. Nie sprawdzałem ale po właściwej(czyli tej czystej i europejskiej) stronie Na Pewno wszystkie dopływy są w klasie czystości pozwalającej na butelkowanie i sprzedaż najmniej w Aldi.
Dlatego nie dziwi mnie wcale dzisiejszy brecht z rzeczonego"Głosu Rzeszy".
Kto chce, niech czyta.

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/martwe-ryby-plynely-do-odry-od-polowy-marca-gliwicka-radna-bila-na-alarm-jak-glowa-w/5ld0hsh,79cfc278

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (9 głosów)

Komentarze

Adolf Hitler Grosskanal. Poza tym trzeba być całkowitym kołkiem (co dotyczy onetowego propagandzisty), by łączyć ścieki w Kłodnicy z marca z wymieraniem ryb w sierpniu, i to począwszy od Oławy. Poza tym po drodze do Odry Kłodnica zasila jezioro Dzierżno Duże, a tam ryby pływają.

Ps. A pani Sowa, emerytowana nauczycielka, zawsze korzysta z okazji, by coś palnąć publicznie. Dlatego nikt jej poważnie nie traktuje od minimum dekady.

Vote up!
6
Vote down!
0
#1646623

Jest ewidentnie po lekturze linkowanego artykułu.

(p.s. : przynajmniej w jednym się zgadzamy)

Vote up!
6
Vote down!
0

brian

#1646625