TW: Matka, Hadka?, Radyjko?; A. Hadacz mimo wszystko urzeka

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Andrzej Hadacz urzekł# mnie!, omal uwiódł!

Otóż jego wczorajsza wypowiedż dla jednej z mocno niszowych tv stawia go dużo wyżej nie tylko od G. Schetyny i całej tzw totalnej opozycji.

Po pierwsze wyraźnie odciął się od marszu.
Stwierdził, że nie tylko , że idzie nie z nimi, ale obok.
Ba! co więcej! ocenił akcje policji z l. 2007 -2015 za Tuska i Kopacz jako brutalne i prowokujące tak wobec tych modlących się na Krakowskim Przedmieściu pod krzyżem jak manifestacji patriotycznych i opozycyjnych w tamtym okresie.
Ponadto uznał, że obecnie, za rządów zjednoczonej prawicy policja chroni opozycję, nie atakuje jej jak poprzednio.

Nazwał tych z peło złodziejami, oszustami za okres ich rządów.
Domagał się rozliczenia bufetowej oraz jej krętaczy od nieruchomości warszawskich.

Tak więc nie ma złudzeń, nie wchodząc w szczegóły, że A. Hadacz nie tylko góruje tzw inteligencją sytuacyjną nad G. Schetyną i jego palantami z totalnej opozycji.

Hadacz zdecydowanie jest mniej śmiesznym od Krystyny Jandy, Daniela Olbrychskiego czy też Mariana Opani.

Bowiem ta trójka reprezentacyjnych aktorów wyrażnie odstaje inteligencją od A. Hadacza!, odstaje albowiem w odróżnieniu od tego prowokatora ( nie tylko spod krzyża ).

K. Janda koncesjonowana opozycyjnie przez Mostowskich ( chyba nikt nie uwierzy, że A. Wajda bez zgody kc pzpr mógł nakręcić te swoje niby też opozycyjne filmy o różnistych... człowiekach!!).
To była produkcja ...wentylowa za wiedzą, zgodą i za fundusze agend pzpr'owskich.
Tak jak ostatni film o TW Bolku!

D. Olbrychski, człowiek chyba do gruntu z mózgiem przeżartym alkoholem.
Jego wątroba, nerki, żołądek i inne narządy może jeszcze filtrują, trafią C2H5OH, ale widać wyrażnie, że mózgownica już tak zatruta, że o logikę trudno. A rożróżnianie dobra od zła już dawno przeszło do przeszłości.

M. Opania od zawsze grający przeważnie wiejsko/miejsko/podmiejskich głupków, czyli obsadzany w rolach ...KONIOSRAJI! nie jest w stanie wyjść poza latami obsadzane role. To silniejsze od niego.

I co ciekawe, że w tym zderzeniu aktorskim, naturszczyka ( może nie do końca, skoro TW Matka!) z zawodowcami, A. Hadacz przy K. Jandzie, D. Olbrychskim i M. Opani jawi się bardziej jako trzeżwo myślący.
Co prawda śmiem sądzić nie tylko w ...trzeźwość osądu! tej reprezentatywnej dla salonu trójki!, lecz także w ich trzeżwość
w pomiarze alkomatu, ale mimo to A. Hadacz z wczorajszego żałosnego marszu wychodzi górą.

On wyraźnie ma więcej zwyczajnego rozsądku niż ta trójka aktorów i Schetyna też.

Skoro Hadacz, taki prostaczek i cwaniaczek! w mig się połapał, że 1:760 ( wedle wiernej PO bufetowej)i 1:4222 (z obliczeń stołecznej policji. michnikowa czerska tę frekwencję też wyszacowała podobnież ) nie da się szybko przekuć na sukces!, to jak można ocenić inteligencję Jandy, Olbrychskiego czy Opani pozostających w oparach dętych zapowiedzi nie tylko Lecha Wałęsy TW Bolka o, milionie protestujących, za chwilę zredukowanych do 200000 , aby pomarzyć o 100000.

100 000 i więcej było nas, ale na marszach Niepodległości czy poparciach dla TV Trwam.

A wczoraj? żałość!
Może maks. 15 tyś.

Wydano kilka milionów i dno z bąbelkami.

W Toruniu na mecze speedwaya na Motoarenę przychodzi więcej kibiców niż wczoraj udało się tej totalnej opozycji ściągnąć
swoich sympatyków.

#Czy rzeczywiście urzekł mnie A. Hadacz?
Tak!
Tak samo, jak obsuszone na polu łęty ziemniaczane w połowie września.

I zakończę cytatem:
" Proszę Państwa, na czele pochodu idą zdrajcy i złodzieje, Tuż za nimi UBecy i ich cyngle z agentury. Za nimi mafia paliwowa i czyściciele kamienic, Dalej za nimi mafia hazardowa prosto z cmentarza. Widzę też przedstawicieli ministerstwa sportu z żonami w futrach z Florydy, a cały peleton zamykają >niepożyteczni idioci z rozdziawionym gębami z i malującym się na ich licach tęsknotą za myśleniem, wychowankowie UBeckich i poniemieckich mediów?"

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (7 głosów)

Komentarze

Vote up!
2
Vote down!
0
#1539309

Jak widać bez niego, Hadacza ani rusz. Tusk go dobrze zagospodarowywał. A teraz, gdy zabraknie Kijowskiego ( wczoraj znów zbierali do puszek, aby go za alimenty nie ....zapuszkowali!), to już PO totalnej opozycji i Schetyna wyemigruje z Kopacz do Kanady.

pzdr

# tak zaPOdało biuro rachunkowe bufetowej

Vote up!
4
Vote down!
0

antysalon

#1539313

No dobra
W sporcie politycznym to już tak jest od 1-27 do 37-1 :-))))

Vote up!
3
Vote down!
0
#1539314