Tiażeło żit biez aftamata ( kałacha)

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Byłem przekonany, że A. Michnik już niczym mnie nie zaskoczy.
Albowiem wielokrotnie pisząc o tej ponurej postaci, wskazywałem na ogrom draństwa, jakie stało się z jego udziałem po 89r.

A jednak mnie zaskoczył tymi obleśnymi scenkami; obmacynkami, przytulankami, tudzież całuśnymi scenkami z tako samym oblesiem, jakim był za życia ( i nadal dla mnie pozostaje po śmierci) Jaruzel!

Dwaj, obaj siebie warci; obleśni, osmarkani wrogowie niepodległej, wolnej Pilski, sługusi Moskwy.

OHYDA!

A nawet i więcej...dubeltowa OHYDA!

Odmoskiewscy o(b(szczymurki!

Jaruzel, który w czasie swej służby wojskowej, wręcz odzwierzęco NIENAWIDZIŁ Żydów, ściskający się nachlanym z podpitym, oślinionym Michnikiem.

Przypuszczam, że Jaruzel też musiał być wstawiony, podpity ( na filmie widać, jak gospodyni stawia na stół butelki ...!), skoro przełamał ten swój wstręt do pochodzenia żydowskiego.

Wystarczy przypomnieć jak od połowy lat 60 zwalczał w tzw lwp osoby pochodzenia żydowskiego.
Apogeum tej jego, jaruzelowej- antysemickiej krucjaty, przypadł na rok 1968 oraz lata następne, gdy dosłownie CZYŚCIŁ lwp z żołnierzy, podoficerów oraz oficerów pochodzenia żydowskiego.

Za te ordynarne, antysemickie czystki odpowiedzialny był sam Jaruzel!

Wszak to jemu, Jaruzelowi przypisuje się takie zdarzenia, że jego ludzie ... nawet mieli "zaglądać w rozporki swoim kolegom w koszarowych toaletach".

Tak więc znając te antysemickie dokonania Jaruzela, trudno mi uwierzyć, że tenże bez oporów obcałowywał oślinionego Michnika!

Stawiam tezę, że albo też musiał być nawalony, skoro tak się tulił do spoconego Michnika, od którego od zawsze waliło odorem nikotyny!

Albo miał Michnikowi co zawdzięczać!

A zawdzięczał Michnikowi całą dekadę wybielania na łamach g(ó)wna zbrodni prl oraz stanu wojennego.
Jaruzel zawdzięczał Michnikowi lata pracowitego relatywizowania zbrodni popełnionych na Polsce i Polakach w l. 81-90!

Tak więc ta scenka rodzajowa, utrwalona w domu Jaruzela; obciskiwanie się, przytulanki, obcałowywanki z podchlanym, oślinionym Michnikiem, mogły być (?) swoistym spłaceniem DŁUGU za lata wybielania Jaruzela.
Wyrazem i obrazkami wdzięczności za konsekwentne głoszenie tegoż programowego
" odpieprzcie się od generała "!

Taa!...odzwierzęcy antysemita Jaruzel w miłosnych uściskach z Michnikiem.

Dwaj grabarze polskich spraw mieli co opijać.

Mieli powody, aby sobie gratulować.

Ba! obaj mieli wiele powodów, aby to wszystko opić!
Wszak jakże wiele spraw wspólnie załatwili nie tylko w interesie wrogów Polski, dla Moskwy, ugrali także dla samych siebie.

Można by się pokusić, że spotkali się ludzie ...sukcesu!, aby uczcić swe wieloletnie dokonania.

Jak na to wszystko patrzę; na tych dwóch podpitych, obleśnych- antypolskich zalotników ( a także na rozwałkę Tuska i jego kameraden), to pierwej narzuca mi się jedynie "komplement" zawarty w wierszu "Bluzg" ( np wyk. E. Kamińskiego).

Ale po chwili konstatuję, że chyba dosadniej i bardziej pełniej, dosadniej to wyrazić poprzez rozwinięcie tytułu mojego wpisu ;

" Kak tiażeło żit biez aftamata"

pzdr

Twoja ocena: Brak Średnia: 4.9 (13 głosów)

Komentarze

   Krew soę gotuje, że ten zdrajca i zaprzaniec dalej prowadzi ruską gazetę w wolnrj Polsce.

Vote up!
7
Vote down!
-1

ronin

#1638498

Lenin wiecznie żywy? Jaruzel wiecznie żywy?

Michnik wiecznie zagwozdrany?

Ode mnie +5 dla autora.

Pozdrawiam serdecznie,

Vote up!
8
Vote down!
-1

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1638511

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika zwykły polak nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

- cały Naród zapadnie na chorobę umysłową bo w tym totalnym burdelu informatycznym  trudno się już połapać kto swój kto obcy.

To wynik braku oczyszczenia sceny politycznej gdzie zdrajcy i mordercy są odznaczeni najwyższymi polskimi orderami Virtuti Militari lub Orła Białego i Polacy nie wiedzą komu honory oddawać.. 

Gdyby nie finansowa pomoc Rządu schizofreników - to może by te antypolskie żydowskie ***** z gazety wymiotnej  zdechły z braku gotówki ?

A tak: https://spidersweb.pl/bizblog/agora-tarcza-antykryzysowa/

Vote up!
5
Vote down!
-6

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1638513

Szanowny trollu,

Sam celowo burdel informacyjny wprowadzasz aby szkalować rząd PiS.

Rząd działając zgodnie z prawem nie może Grupie Agora SA tych pieniędzy odmówić. Finansowanie pochodzi z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych, a na ów fundusz wpłacają składki  sami przedsiębiorcy, którzy później je dostają, bo jest to forma ubezpieczenia.

Cytuję:

"Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych (FGŚP) gromadzi składki za pracowników płacone obowiązkowo przez pracodawców tj.: przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą wyłącznie na terytorium RP, przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą również na terytorium innych państw członkowskich UE lub państw członkowskich EOG w odniesieniu do działalności prowadzonej na terytorium RP, oddziały banków zagranicznych, oddziały instytucji kredytowych lub oddziały zagranicznych zakładów ubezpieczeń, a także oddziały lub przedstawicielstwa przedsiębiorców zagranicznych[...]FGŚP jest państwowym funduszem celowym, którego celem jest zagwarantowanie wypłaty świadczeń dla pracowników w sytuacji niewypłacalności pracodawcy. FGŚP jest ważnym instrumentem polityki społecznej i gospodarczej Państwa.
Działalność FGŚP nie powoduje skutków finansowych dla budżetu Państwa, ponieważ tworzony jest głownie ze składek płaconych przez pracodawców (0,1% podstawy wymiaru składki na ubezpieczenia społeczne pracowników w 2019 r.), a także windykacji i innych dochodów."

https://www.sejm.gov.pl/Sejm7.nsf/BASLeksykon.xsp?t=s&id=F20E190572F0BD58C1257A5A00469780&q=fundusz%20gwarantowanych

 

Vote up!
7
Vote down!
-4

AgnieszkaS

#1638514

- wskazuje konkretne błędy i jeśli Państwo Polskie finansuje swoich śmiertelnych wrogów aby mieli siłę atakować nasz kraj to uważam że coś jest nie tak i trzeba to zmienić.

Państwo Polskie we wszystkich potyczkach i starciach przegrywa z komunistami. Nawet łapówkarz Grodzki śmieje się wszystkim w twarz -

- może trzeba zlikwidować immunitety politykom i sędziom ?

 

 

Vote up!
4
Vote down!
-2

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1638543

"Gdyby nie finansowa pomoc Rządu schizofreników - to może by te antypolskie żydowskie ***** z gazety wymiotnej  zdechły z braku gotówki ?"/zwykły polak/

"(...) jeśli Państwo Polskie finansuje swoich śmiertelnych wrogów..."/zwykły polak/

"Działalność FGŚP nie powoduje skutków finansowych dla budżetu Państwa, ponieważ tworzony jest głownie ze składek płaconych przez pracodawców (0,1%)", czyli Agora płaciła stawki i zostały jej wypłacone fundusze.

____________

Trolle bezczelnie rozsiewają kłamliwą propagandę, udając przy tym, że są niegramotni, a w następnych wyborach tłumy prawdziwych zwykłych polaków, nasycone tymi kłamstwami, będą głosowały na partie antypolskie. Tak oto trolle indywidualne i trolle z tzw. "farm"(głównie ruskie) osiągną swój cel. 

Czy informacja dotarła do szanownego niegramotnego trolla?

Vote up!
2
Vote down!
-3

AgnieszkaS

#1638569

- muszę zablokować tą ciągłą edycję tekstu i proszę nie kopiować tekstu z mojego komentarza i powtórnie wklejać - wszyscy widzą co napisałem.

Ta żydowska gazeta to jeden z ośrodków niszczenia Polski i siania dezinformacji tak że nie widzę potrzeby aby polski rząd finansował i utrzymywał tych antypolskich gadów.

To ostanie zdanie od "Ta ....do gadów" proszę skopiować i wkleić przynajmniej 10 razy.

Vote up!
3
Vote down!
0

Motto na dziś: "Lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć".

#1638572

"Ta żydowska gazeta to jeden z ośrodków niszczenia Polski i siania dezinformacji tak że nie widzę potrzeby aby polski rząd finansował i utrzymywał tych antypolskich gadów."/zwykły polak/

 

Nikt nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Agora jest fundatorem najbardziej obrzydliwego antypolskiego tworu nazwanego Oko Press; ale twierdzenie, iż sam rząd swoich nieprzyjaciół ze środków rządowych celowo dotuje i wspomaga jest kłamstwem.

Agora była na takie potrzeby ubezpieczona, gdyż płaciła składki na FGŚP i z tego funduszu otrzyma zapomogę. Żyje pan nie w putinowskiej Rosji tylko w Polsce, która (wbrew twierdzeniom donosicieli z grona opozycji) jest ciągle państwem prawa, a więc rząd nie wkroczy z halabardą w ręku i tych pieniędzy Agorze nie zabierze. 

 

 

Vote up!
2
Vote down!
-1

AgnieszkaS

#1638578

Jaruzelski nienawidzil Zydow, dlatego sie sciskal z Zydem Michnikiem? Jaruzelski wyganial Zydow z Polski w roku 1968? To jak to sie stalo ze Michnik i Urban nie zostali wygnani? Dodam jeszcze Kiuronia, Gieremka. Dajecie sie wszyscy manipulowac pseudoinformacja. Zydzi wyjezdzali z Polski w 1968 roku do Izraela by ratowac ten nowo powstaly kraj przed zmasowana agresja Arabow. Oni to robili na apel plynacy z samego Izraela. Apel dotyczyl glownie osob ktore byly przeszkolone wojskowo, a w szczegolnosci oficerow. Tak wyjechal prawie caly pulk lotniczy z rejonow Warszawy co w konsekwencji sprawilo, ze byl problem z parada lotnicza z okazji swieta 22 lipca. Zeby wiec ci wyjezdzajacy do Izraela mogli otrzymac paszporty spreparowano "antysemickie czystki". Wszystko zwalano na Gomulke, ktorego co ciekawe zona byla Zydowka. Jaruzelskiego genetycznych korzeni nie znacie. Nie sciagal przed Wami spodni. Coreczke mozna ciagle sprawdzic czy jej geny naleza do rzekomej rodziny ziemianskiej, bo samego Jaruzelskiego juz nie.

Vote up!
7
Vote down!
-1

JanStefanski

#1638522

To przypomnę tylko, że służył im z całym oddaniem jako "Wolski". I wysługiwał się aż po 1968. Potem Partia przełożyła wajchę, więc stał się antysemitą. A w latach 1980-tych, w środku stanu wojennego, nawet w Izraelu opowiadano kawał - co się aktualnie nosi w Warszawie? - Żydów na rękach.

Tyle tej twojej wiedzy, Jasieńku.

Vote up!
6
Vote down!
-6
#1638525

Co ten wpis ma znaczyc? Czy ja pisalem ze Jaruzelski to krysztal ktorego tutaj przedstawilem jako bohatera narodowego? Czlowieku, twoja nienawisc ciebie zzera. Nie wiem co jest przyczyna? Choroba, nie ulozone zycie, lub tez nienawisci do obcych ci Polakow? Jestem czlowiekiem ktory na kazde chamstwo reaguje ze spokojem. Nie mam zamiaru brac udzialu w chamskiej wymianie zdan. Malo tego, zycze ci czlowieku zebys sie wyleczyl ze swoich fibii. NIgdy sie nie spotkamy i nigdy nie bedziemy sobie podawali reki, bo to tak zwyczajnie jest niemozliwe. Dlaczego wiec ta nieuzasadniona nienawisc do kogos, kto jest ci obcy? Proponuje pomodlic sie za siebie, i zrobic tez to innym bys mogl normalnie funkcjonowac bez zlo ktore wyrzadzasz osobom ci nieznanym po prostu rujnuje twoje zdrowie. Mysle ze slyszales o tym ze zlo czynione komus wraca do sprawcy? NIe jestem pierwszym ktorego na przywitanie na tym blogu witasz ciosem w twarz. Szkoda mi pisac wiecej, bo jezeli masz na tyle swiadomosci o tym co robisz, te slowa powinny wystarczyc.

Vote up!
6
Vote down!
-3

JanStefanski

#1638528

cię traktować inaczej? A niby dlaczego? Skaczesz z tematu na temat i tylko robisz z siebie idiotę, na dodatek nadętego do granic. Zacznij z ludźmi rozmawiać, a nie ich pouczać. Tak na początek.

Vote up!
7
Vote down!
-6
#1638531

   Mostem powietrznym, przerzucono prawie 500 tyś. sowieckiej agentury do Izraela. Po to ten most był im potrzebny, aby stworzyć przyczółek. To stała taktyka Rosji.

Vote up!
6
Vote down!
-1

ronin

#1638542

Calkiem prawdopodobne.

Vote up!
5
Vote down!
-1

JanStefanski

#1638546

Był żołnierzem, który wykonuje rozkazy swoich przełożonych. Sprowokowane wydarzenia z roku 1968 (byłem ich naocznym świadkiem i uczestnikiem) stanowiły pretekst i miały na celu wzmocnienie demograficzne Izraela i pozyskanie wykwalifikowanych oficerów. Sprzedano to chytrze jako wyraz wrodzonego antysemityzmu Polaków  (ambasador Azari: "1968 rok wydarzył się tylko w Polsce")
Ta wersja była szeroko kolportowana na świecie i wszyscy w nią uwierzyli. Dlatego Międzynarodówka Socjaldemokratyczna chciała potępić Gomułkę "za antysemityzm". Sprzeciwiła się temu Golda Meir...

Vote up!
5
Vote down!
0

Leopold

#1638570

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1638804