Stonoga jedną nogą już w .....#!, a co z 99? Ewa Kopacz biorącą jedynką w Smoleńsku!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Nie od dziś wiadomo, że zatrucie starą, nieświeżą ryba jest bardzo grożne.
I ten wędzony dorsz, przekleństwo ekipy Tuska, ryba za 8 zł z vat wytropiona przydługawym nosem Julii Pitery sprzed ośmiu niemal laty truje to środowisko do dziś.

Do tego jeszcze przyplątała się jakaś stonoga, która jak na razie ukazała, że jednym odnóżem może zakończyć niemal hurtem kariery ministerialne do przedwczoraj jeszcze mocarnych miłośników rzekomo dobrej kuchni!, wywrócić niemal te dryfującą jeszcze szalupę premiery Kopacz.
A koalicja PO/PSL oraz Tusk z Bieńkowską na delegacji muszą mieć na uwadze, pamiętać, te pozostałych jeszcze 99 odnóża tego skorupiaka!

Kilka dni temu pytałem ile nóg ma ta, znaczy ten Stonoga!
Może nawet i ponad sto!, skoro tyle tomów akt dostały... nóg!

Byłoby nawet śmieszno, gdyby nie straszno!
Jedna Stonoga i walnęła się ta konstrukcja, rzekomo tak solidna, doceniana przez UE!, hołubiona przez prasę zagraniczną, o krajowej nie wspominając!
Państwo w rzeczy samej tylko w teorii!, bo praktyka straszna!
Aż strach pomyśleć, ile jeszcze się niebawem dowiemy!
Dobrze, że Putin jeszcze zajęty Donbasem, choć kto wie? czy jego służby z nadwiślańskimi moskalikami już nie zdemolowały najbardziej wrażliwych polskich instytucji?

Sytuacja jest dynamiczna, ale na dynamizm ten ekipy nie mamy co liczyć.

Na marginesie zachowań tych żałosnych, nędznych konsumentów nie tylko ośmiorniczek jawią się ich bezwstydne przymiarki do list wyborczych.
Kopacz ma zagwarantowane, niemal pewne miejsce biorące, jeśli wystartuje w okręgu... Smoleńsk!
Zna kobitka bardzo dobrze, niemal ...dogłębnie! teren, do metra lub dalej w głąb!
I tam ma gwarantowana biorącą jedynkę!
Jej przeróżniste psiapsiółeczki otrzymają zapewne też biorąco/jedynkowe przydziały.
A to stawia Sikorskiego, karbowego z Chobielina w dość trudnej sytuacji, gdyż w Bydgoszczu promessę raczej była katechetka Teresa otrzyma!
A wtedy nawet obietnica zniesienia pańszczyzny oraz uwłaszczenie na czworakach nie gwarantuje wejścia do sejmu.
Ale od czego wpływowa małżonka!, jakiś kamerdyner czy inny odżwierny w przepastnym zamczysku Bildenberg zapewne się dla niego znajdzie!

Swoją drogą to wszystko jest winą prof. Niesiołowskiego, który za bardzo swym insektom mendoweszkowym zawierzył i nie zauważył w porę, że skorupiak myszowy na dobre się rozpanoszył i równowagę zakłócił!

pzdr

## można sobie wybrać: rząd Kopacz, miejsce biorące na liście do sejmu, areszt, więzienie, szpital ( nieszczęśliwy wypadek), zakład psychiatryczny-obserwacja i w trumnie?! ( o ile ciało się odnajdzie czyli wieczny sPOczynek jako ... samobójca ( sorry1 taki mamy klimat ... POtuskowy)

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

poczytać sobie powieść sensacyjną. Różnica między fabułą i wydarzeniami opisywanymi w książkach a polską rzeczywistością polityczną jest taka, że fikcja zawarta w treści jest prawdopodobna i mozliwa do zaistnienia, natomiast to co się dzieje wokół przechodzi wszelkie wyobrażenie.

Zastanawiam się na ile Mr Hundredlegs bezinteresownie i w trosce o dobro Ojczyzny upublicznił materiały ze śledztwa? A na ile jest kryty przez jakichś mocodawców?

Może się okazać, że "rekonstrukcja" nierządu zostanie przedstawiona jako zdany egzamin Państwa, zdymisjonowani okażą się człowiekami honoru, a całość ogłoszona jako przykładne zachowanie w trosce o dobro publiczne.

A może jesteśmy świadkami konfrontacji nowych "Puław" z "Natolinem"?

Vote up!
6
Vote down!
0

Prawda jest cenniejsza od życia

#1483903

Ile odnóży tyle wersji kto za Stonogą! Kopacz w histerii nawet z ... PiS,em go kojarzy. Dzisiaj w Toruniu przez przypadek, przechodząc obok dwóch starych komuszyc , a obecnie zelotek PO usłyszalem, że ten Stonoga chce tymi aktami przykryć SKOK,i !

pzdr

Vote up!
1
Vote down!
0

antysalon

#1483966

Mam nadzieję, że wyborach nawet jedynki z PO nie dostaną się do sejmu. A jedyne nominacje jakie dostaną to wezwanie do sądu na rozprawę o udział w Zorganizowanej Grupie Przestępczej o Charakterze Zbrojnym.

Vote up!
8
Vote down!
0
#1483905

mogą ugrać!

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1483968

http://bit.ly/1MrRRuC

Vote up!
4
Vote down!
0

Poloniatube

#1483907

To co nadal ykwi w tej obrzydliwej zlodziejskiej sitwie PO-szustów to pogarda dla Polaki i Polaków. jak mogła ta idiotka premiera przeprosić tylko wyborców Po? A ten głupek Zdradek chwalić się chwilę po zapowiedzi dymisji, że będzie "jedynką" w Bydgoszczu...? No i nieoceniony Stefan Furiat, on po każdym wystepie jakiś ułamek procenta swoim kolesiom odbiera...i dobrze...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1483923

Te chamskie przeprosiny skierowane tylko do ich elektoratu!

 

pzdr

Vote up!
2
Vote down!
0

antysalon

#1483969

 

więcej światła !
 
Jak stonoga nogą machła
zawalił się gmach.
Ten POtuski, komoruski, POstkomuszy
świat.
Nóg niemało ma stonoga !
To tylko POczątek.
Nie POmoże olaboga !
Będzie rzeź !
 
"niewiniątek"
 
 
 
Vote up!
2
Vote down!
0
#1483948

rekapitulacją tego POsyfu!, tego odstojnika szamba.

I jak zwykle jesteś czujny!, w nieproletariackim tego słowa znaczeniu.

pzdr

Vote up!
1
Vote down!
0

antysalon

#1483972