Powstrzymać tę barbarzyńsko/neopogańską maskaradę z niczemu winną ...dynią!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Zaapelowałem do prezydenta Torunia oraz marszałka woj. kujawsko-pomorskiego z prośbą o ich władcze zachowanie wobec dyrektorów, nauczycieli i wychowawców w podległych im placówkach oświatowo wychowawczych oraz obiektach sportowych, aby ci nie urządzali tam przed dniem Wszystkich Świętych pogańskich czy jak kto woli neopogańskiej barbarzyńskiej maskakarady obcej
naszej chrześcijańskiej cywilizacji.

"Szanowny Panie Prezydencie!
Jest jeszcze kilka dni.
Zwracam się do Pana z apelem o interwencję, aby na obiektach sportowych naszego miasta w przeddzień Wszystkich Świętych nie urządzać antychrześcijańskiej, barbarzyńskiej maskarady obcej naszej cywilizacji i kulturze.
W ubiegłym roku idąc na jazdę na łyżwach na Tor-Tor byłem świadkiem tej hecy urządzonej przez podległą Panu jednostkę MOSiR za pieniądze naszych podatników ze wstępem wolnym dla przebierańców!
Pozwalam sobie także zwrócić Pana uwagę, że tak samo mógłby Pan zaapelować do podległym dyrektorów placówek oświatowo/wychowawczych o wstrzemiężliwość nauczycieli i wychowawców w propagowaniu tych pogańsko/barbarzyńskich nowinek!"

Z poważaniem Stanislaw Czuszel
p.s.

1.Pozwolę jednocześnie zwrócić uwagę na następujący aspekt zauważony przeze mnie, gdy trzy lata mieszkałem w Belfaście ( Irlandia Płn, dominium UK), że tam oraz podobnież w USA, rodzice oraz organizacje apelują o wyjątkowe wyczulenie dzieci i młodzieży na pedofili i wszelkiej maści zboczeńców, którzy wykorzystują tę maskaradę do swych niecnych zamiarów.
2. Apel tego rodzaju skierował kurator woj. Co symptomatyczne rzuciło się na niego wszelakie lewactwo i ci od " postępu"!
A jeden z nauczycieli GiLA ( szkoła lokująca się co roku b. wysoko w rankingu ) nawet zarzucił kuratorowi , że usiłuje ingerować w ...neutralność światopoglądową szkoły! Niezły to musi być ten cwaniaczek -gagatek! Za moje pieniądze i innych podatników urządza sobie, chce mieć "neutralny światopoglądowo" grajdołek z propagowaniem pogańskich elementów! Pewnie za chwilę zacznie promować kazirodztwo i ....!
Aż chciałoby się go i jemu podobnych postępuszków zagaić : " a pytał ty, a zapytał ty ... dynię!, czy ona się godzi być elementem tego paskudztwa-maskarady? Uszanowałeś pacanie-matołku jej, dyni neutralność!?

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:6)

Komentarze

blogerem Jackiem Jareckim?

Pozdro

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1523121

święta związane z polskimi tradycjami, nie sprowadzajmy tego chorego chłamu z USA. Przestańmy małpować i zaśmiecać piękny nastrój dnia Wszystkich Świętych. Chrońmy nasze tradycje, a dzieci przed tym co wstrętne.

Pozdrawiam.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1523148

antysalona!, ktoremu chochlik narobił znów balaganu w sieci.( albo to moje zniezbyt sprawne ...opuszki?!).

pzdr

p.s. ten sam chochlik spowodował, że mój apel do marszałka wo. kuij.pom. Pana Piotra Całbeckiego też do mnie wrócił z adnotacją " delivery"., co co powrocie do domu na poczcie odczytałem.

Musze więc ponowić, jego słuzby prasowe czuwają.

pzdr

Podoba mi się!
9
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#1523176

Bardzo mocno Cię przepraszam! Ale nie rozpoznałam stylu!

Tylko proszę - nie emigruj! Ani nie umieraj! Wpis bardzo aktualny!

Serdeczności

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
0

_________________________________________________________

Nemo me impune lacessit - nie ujdzie bezkarnie ten, kto ze mną zacznie

katarzyna.tarnawska

#1523190

Ja od razu wiedziałem. Wpis odzyskał Autora. :)

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
0

Ratujmy Nasze Polskie Lasy!
AIM(S) - Artificial, Intelligent Moderation (System) © Gawrion

#1523232