Paryż zmasakrowany! wart żałobnych jęków! A ofiary Smoleńska? M. Rosiak!?

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Paryż! Masakra jaką urządzili rzekomo w imię Allaha mordercy w redakcji satyrycznego pisma oraz w jej okolicach wywołała powszechne oburzenie!
Bo inaczej być nie może!
I to rzecz normalna!

Ale jam jest z tych, którzy czują na odległość obłudę tych, którzy nie tylko płaczą nad ofiarami tej zbrodni lecz także wynajmują i sowicie opłacają wynajęte płaczki!
Ani w Paryżu, ani w pozostałych departamentach Francji ( łącznie z zamorską Nową Kaledonią- moje od lat wakacje marzenie!) szukać ich nie zamierzam!

Skupię się na tych salonowych, nadwiślańskich!
Czerska płaczka już od rana wylewa łzy! I słusznie! tylko czy uczciwie? szczerze?!
Pierwej może szybkie otarcie łez na czerskiej i nie tylko tam po "katastrofie" samolotu z Polskim Prezydentem Lechem Kaczyńskim!
Nie mogę wykluczyć, że ich kilka szczerych wylano!
Ale! co było potem!
Otóż to!
Potem był też przypominam sobie mord na Marku Rosiaku!
I tę ich reakcję po zamordowaniu przez Cybę= członka-sympatyka PO Marka Rosiaka w Łodzi!
Potem jeszcze wspólny rechot po deklaracji R. Sikorskiego w bydgoskiej Operze o dorżnięciu watahy!
Pamięć mam jeszcze dobrą, więc pozwalam sobie na sarkazm i znaki zapytania przy opłakiwaniu ofiar paryskiej masakry!

Zwyczajnie nie wierzę w ich ludzkie uczucia!, w uczciwe reakcje, w żałobne tony!
Oni je już dawno zamienili na sute darmowe akcje spółki każdemu wiadomej, za wierszówki, za tłuszczem opływającą wątróbke wieprzową ( ulubiony onegdaj przysmak naczelnego- duża i tłusta porcja z cebulką) w redakcyjnej kantynie!

I chyba już wystarczy, by skonstatować, że te ich żałobne łkania to pic!
A zakończę ten wątek tym, że tych dzisiejszych morderców z XII Cartier wyszkolono podobno w Syrii? ( może nawet za $ O,bamy tak hojnie przekazane rebeliantom na początku konfliktu ??!!).
A Cybę?
Wszystko na to wskazuje, że z wielu redakcji dostawał wsparcie!! vide też słowa Sikorskiego z wiosny 2010!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 4.8 (24 głosy)

Komentarze

że te ich żalobne łkania to pic.

Po ofiarach z naszej strony mogli udawać łkania, ale ten atak to atak na ich system wartości, na ich bratnią redakcje.

Mają rzeczywiste powody do strachu.

Pozdrawiam

Vote up!
8
Vote down!
0

cui bono

#1459292

Francja płaci za swoje zlewaczenie i multi kulti, nie ona pierwsza, podobnie było z Hiszpanią i Wlk Brytanią. Mnie ciekawi, czy te sprowadzania islamistów, nie są częścią planu, by w Europie wykreować wewnętrznego wroga, na którym w odpowiedniej chwili skupi się nienawiść Europejczyków, by ich obwinić o wszelkie zło. Lewackie systemy są w tym mistrzami, tak robili przecież Niemcy pod wodzą lewackiej partii Hitlera i sowieci w przeszłości. Proszę zauważyć, że konserwatystów przeciwnych wpuszczaniu muzułmanów do ich krajów lewacy nazywali "rasistami", zaś teraz ci lewacy godzą się na torturowanie i mordowanie muzułmanów, czemu przeciwni są ci "rasiści". Czerska jest częścią tego lewactwa, więc i wszelkie jej postępowanie jest kalką tamtejszej zgnilizny. Pozdrawiam (5)

PS Widzę że uraziłem jakiego "czerkistę" :) Cieszę się!

Vote up!
10
Vote down!
-2
#1459296

... Ale owa kpiąca z wartości religijnych francuska redakcja się doigrała i ja po tamtejszych ofiarach płakać z całą pewnością nie będę.

Owa redakcja kpiła, szydziła także z wartości chrześcijańskich, nie tylko z islamskich. Jeśli nasz Bóg, a muzułmanów Allah jest wykpiwany, wyszydzany i deprecjonowany, to moim zdaniem kpiarze i szydercy otrzymali to, na co sobie zapracowali.

Zatem "redachtory" gazety koszernej w PRL-bis niech się cieszą, że katolicy w Polsce mają inną mentalność od muzułmanów, bo już dawno wąchaliby kwiatki od spodu. Ale to nie upoważnia "redachtorów" z Czerskiej do igrania na uczuciach religijnych katolików. Bo może się okazać, że któryś z katolików-fanatyków nie wytrzyma psychicznie i... wejdzie z kałachem do budynku redakcji.

Więc michniki i michnikopodobne oraz urbany-goebelsy stanu wojennego! - Nie wywołujcie wilka z lasu! Niech Francja będzie przykładem, jak się załatwia takich kpiarzy i szyderców jak wy.

 

Pozdrawiam Cię Antysalonie,

     

Vote up!
14
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1459297

I Behemot czyli satanista Nergal też, niech się boi

Vote up!
11
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1459300

... Skoro prawo w Polsce wyraźnie zakazuje tego rodzaju praktyk, a sądy pobłażają (na czyje zlecenie?), to tylko... kałach!

 

Pozdrawiam,

    

Vote up!
10
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1459302

podzielam pogląd.Rozszerzę go nie tylko na Czerską,Woronicza  ale i na niektórych niepoprawnych.Niech tyle nie kpią i nie ironizują z patriotów i katolików,którym każą się jednać w imię "sława ukrainie".

Vote up!
7
Vote down!
-6

Verita

#1459303

W dalszej perspektywie Ci "niektórzy niepoprawni'", przerodzą się w swoje nienawiści w ..........terrorystów , bo tak to z tej wypowiedzi można odczytać

 

ps. 

no może takich portalowych terrorystów

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1459305

Źle oceniony komentarz

Komentarz użytkownika Verita nie został doceniony przez społeczność niepoprawnych.. Odsuwamy go troszkę na dalszy plan.

Stalking to nic innego jak terroryzm

Vote up!
6
Vote down!
-7

Verita

#1459307

Niech pani nie robi porównań, bo jakoś to pani nie wychodzi, i widać nie jest to pani mocna strona.

Vote up!
7
Vote down!
-2

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1459308

Pewnie na Pani potrzeby należałoby dokonać zmian w KK (nie mylić z Kościołem Katolickim), ale czy zawsze i w każdym temacie, w każdym Pani komentarzu musi być odniesienie się do "niektórych niepoprawnych".

Czy to już jest wpisane w Pani styl komentowania,a jesli juz to na jak długo ?

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-2
#1459311

duzo dluzsza niz tu zostala wymieniona.
Ale jedno jest pewne islamisci na blogach nie pisza glodnych kawalkow i wierszy pseudopatryjotyczntych typu wczesny Broniewski tylko bira kalcha i dzialaja w obranie wlasnej religi i godnosci,a my dalej pasiemy wszy na krwi i udajemy ze sie nic nie stalo- no bo zero reakcji ze strony Polakow juz nie tylko na otwarte plucie w twarz ale i otwarta eksterminacje poczawszy np.od Smolenska.

Vote up!
5
Vote down!
-3
#1459309

Widzisz... to nas właśnie różni od islamistów, chciałbyś byśmy byli tacy jak oni? Nie bylibyśmy wówczas chrześcijanami, tylko "kacapami", bo to jest właśnie owa turańszczyzna.  Muzułmanie piszą dużo na blogach, nawet polskojęzycznych, mają tzw "podwójną drogę", obydwie fałszywe. Pozdrawiam

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1459314

rzez ,albo przynajmniej jak nam raz morde dadza to nadstawic drugi policzek?
Ja mam juz dosc tej zydowskiej doktryny zreszta klamliwej ze jako chrzescijanie nie mamy prawa odwetu czy obrony.Oni nas morduja co dzien i co dzien sie odwoluja do chrzescijanizmu zebysmy pamietali ze nam nie wolno mordowac.
A podstawa chrzescijanizmu jest wlasnie wlaka z zlemi wybacz mi ale metode walki wybiore sam niech mi nikt kitu nie wciska ze zlo z kalachem strzelajace do mnie czy podkladajace bombe w smolenskim samolocie zwycieze dobrem.
Nas spacyfikowano,obcieto jaja , wyrznieto wojownikow,ktorzy byli chrzescijanami i w metodach walki wcale sie nie roznili od obecnych wojownikow islamskich szczegolnie mam na mysli tych co zbronia po lasach az do lat 60 walczyli z czerwonymi.
Dla dobra naszego zaluje ze wlasnie nas to rozni teraz od islamistow bo jak Ci udowadniam do nietak dawna nas to nie roznilo.

Vote up!
6
Vote down!
-2
#1459319

Źle Ciebie zrozumiałem niestety, z tym co piszesz tutaj zupełnie się zgadzam. Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-1
#1459321

te francuskie redachtory kpiły i obrażały przede wszystkim katolików, to była francuska gazeta na wzór urbanowego "nie". Napisałem była, ponieważ po tym co stało się dzisiaj, zapewne już więcej nikogo nie obrazi.

Pozdrowienia dla Evy i Ciebie, trzymajcie się ciepło, u mnie tej nocy ma być -26 C.

Vote up!
4
Vote down!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny , wobec rządu tylko wtedy , gdy na to zasługuje . Mark Twain

#1459325

... nie jestem i nie będę za atakami terrorystycznymi. Ale zastanawiam się, co począć mają katolicy w Polsce, aby taki urbanowy szmatławiec "Nie" oraz "Gazeta Koszerna", "Fakty i mity" przestały atakować, kpić, wyszydzać i szkalować katolików i obrażać Boga i wartości chrześcijańskie. W dodatku wtórują im "palikociarze" i jakieś post-PZPR-owskie pomioty typu Senyszyn czy Czubaszek. No i na okrasę trzeba tu dodać pseudo-artystów typu Nergal czy Nieznalska ze swoimi "instalacjami" obrażającymi święty krzyż czy św. JPII. 

Bo jeśli prawo zabrania takich postępków, a mimo tego sędziowie naginają to prawo tak, by ich uniewinnić, to oprócz rozgonienia na cztery wiatry tej chołoty w togach, trzeba zahamować siłą beszczeszczenie wartości chrześcijańskich. Hmmm..., ale jak to zrobić, by się nie upodobnić do muzułmańskich terrorystów? - Oto jest pytanie.

 

Pozdrawiam Ciebie Romku, Elżbietę i Tadeusza,

    

Vote up!
5
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1459333

Winy mozna szukac nie wyłącznie w islamistach-terrorystach w ich krwiozerczosci, ale i w tym ze mają latwosc dzialania w Eur.

Czyli i w duzej ilosci islamistow w Europie, co  is-terstom ulatwia zadanie, poruszanie się, ukrywanie się, nabór nowego narybku. A duża liczba imigrantow, jest m.in. poklosiem (nomen omen) działań pewnej nacji zawsze wspierajacej kolorową, nieeuropejską imigrację, multi-kulti.Ma to zapobiegac anty-zmowi, no i w jakis sosob "zapobiega" - naród gospodarz ma tyle konfliktow etnicznych w kraju, ze ci na ź nie są widoczni. Ba, nawet mogą byc uwazani, za sojuszników bialych Europejczykow, tym bardziej ze w pewnym sensie konflikt bliskowschodni zostaje przeniesiony do Europy. Ile to pięknych spraw mozna sobie zalatwic, wspierając niebiałą imigrację.

PS Bylem 100 lat temu na NK, nieprywatnie. Nie rozumiem dlaczego ma byc atrakcyjniejsza np od pobliskiej (z naszego punktu widzenia) Czarnogóry, tym bardziej ze w Czarnogorze ZOMO  nie robi wyrywkowych sprawdzan samochodow, jak to ma w zwyczaju CRS:)))))

Vote up!
5
Vote down!
-1
#1459315

...to ci co wojowali w lasach u nas do lat 60 to raczej prawi ludzie wierzący w coś więcej niż dziewice po śmierci - głębiej patrząc mieli wyższe cele, inne ideały....co do nastawiania drugiego policzka...wielu się z tym ,,szarpie" , ma wątpliwości jak długo jeszcze itd. Jednak póki co to bez prawdziwej wiary, modlitwy ciężko będzie postawić obiektywną odpowiedź - czy chrześcijanie też powinni wstać z kolan.....Bóg dał ludziom wolny wybór...ale bez Boga - jak postępować - raczej się nie dowiemy....

P.S.

po mojemu to póki co wiara ,,po łepkach " nigdy nie da prawdziwej odpowiedzi....

Vote up!
4
Vote down!
0

ardawl

#1459324

Władza PO-PSL opiera się na zakłamywaniu problemów, picu, zlodziejstwie i me(n)dialnej zasłonie...w tym świecie nie ma miejsca na autentyczne uczucia, normalna reakcję, jest tylko wyreżyserowany pic i "Europejska poprawność"...dlaczego nie płakali po Prezydencie i M. Rosiaku? Bo takie dostali instrukcje, wszak czytelnym byl brak europejskich przywódców na wawelskim pogrzebie. Ja wiem,że "islandzki wulkan" itd...ale juz nie wolno mieć złudzeń i wierzyć,że sitwa jest naprawialna - ich trzeba hurtem wrzucic do smietnika i mocno zaśrubować klapę...

Vote up!
4
Vote down!
0

Yagon 12

#1459337

Wyszydzanie  chrześcijan, a szczególnie katolików w III RP to specjalność GW i Urbana. Oczywiście nie są na tyle odważni aby szydzić z mahometan, Allacha, itp bo wiedzą dobrze czym to grozi. Tchórze potrafią tylko innych poniżać i wyśmiewac wówczas jak im nic nie zagraża. A teraz przeszły im "ciarki" i stąd takie oburzenie .Oczywiście jest to obłuda, a przede wszystkim STRACH ! Tzw demokracja, w której jednostronnie dopuszcza się do poniżania, opluwania i marginesowania inaczej myślących, bądź szargania ich świętościami to typowy FASZYZM ! Zatem GW niekiedy w przebraniu za religijnych ateistów walcząc (niby) z objawami faszyzmu sama szerzy ten faszyzm - i na tym polega jej OBŁUDA !

Vote up!
5
Vote down!
0
#1459346

Czy faszyzm? Raczej nazizm. Faszyści raczej do takich metod się nie stosowali i raczej zwalczali nazistowską antyreligijną propagandę. Naziści byli podobnie jak komuniści antychrześcijańscy, zwłaszcza antykatoliccy. Chciałem przypomnieć, że nikt inny jak właśnie Hitler był przedstawiany przez Moskwę, jako największy antyfaszysta i był nim w istocie, on przecież zniszczył faszyzm, faszyści byli jego pierwszymi ofiarami i on zniszczył ten ustrój w jedynych dwóch krajach, w których ten faszyzm istniał jako system władzy, w Austrii (zamordowanie kanclerza Dolfussa, który zabronił działalności partii i organizacji komunistycznych i nazistowskich, co niemal doprowadziło do wojny z Włochami) i we Włoszech, gdzie Niemcy aresztowali członków Wielkiej Rady Faszystowskiej i wielu wymordowali. GW jest jak najbardziej antyfaszystowska, tylko prowadzi nazistowsko komunistyczną metodykę tego antyfaszyzmu... To tak by uściślić... Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
-2
#1459347

a teraz Paryż.To wygląda na jakąś z góry zaplanowaną i metodycznie wprowadzaną do obyczajów walkę o poszanowanie godności wiary.W tym wypadku chodzi o Islam i wiare w Allacha,ale mysle ze to dopiero początek konca  zmanierownej do granic możliwosci wolności słowa. Można wiele mówić ale w granicach przyzwoitości dobrego obyczaju,a nie jak dotychczas.Szmatława gazeta przekroczyła linie,której nie powinna i mamy skutki.W telewizorni mówią o wzmocnieniu ochrony redakcji.Ja zapytam w jakim celu?Czy po to aby dalej wyśmiewać się z wiary?Niech tak będzie ale krew poleje się wartkim strumieniem.Nie pomogą łączenia sie w boolu i nadziei straznika,ani wypowiadane sugestie przestarzałego ochroniarza lotniska na okęciu zwanego antyterorystą.

Vote up!
4
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1459361

znienacka

 

żeby znienacka na ciebie

nie spadła samobójcy sława

kiedy tylko sparodiujesz

Prezydęta czy Radosława!

 

PS Czy nie dziwne, że o tych naszych "samobójcach" światowe merida nie pisnęły ani słówkiem!

Vote up!
4
Vote down!
0

jan patmo

#1459394

 

 

 

Vote up!
3
Vote down!
-1
#1459398