Mazguła, Pamuła =...chamuła#

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Wszeohogarniające chamstwo wyłazi zewsząd.
Tzw IIIRP, kaprawy twór ugadany przez koncesjonowanych opozycjonistów z mordercami zza biurka pokroju Jaruzelskiego i Kiszczaka ukazuje w pełni swe barwy i ...możliwości.

A ich możliwości bez liku.
Zblatowane sitwy.
Polakożercy.
Agentura ta ukryta i niemal jawna.
I chamstwo!
Totalne.
Chamuła!

Gdzie nie spojrzysz, tam chamuła.
Jak nie Mazguła, to Pamuła!

I co z tym zrobić?
Robić swoje!
Dalej konsekwentnie z uporem zmieniać kraj.
Od instytucji, mediów, teatrów, oświatę aby tę chamułę powoli systematycznie spychać na obrzeża naszego życia.
Niechaj sobie ta Pamuła zbierze te 10 osób; Michnika, Lisa, Jandę, Wrońskiego, kim, Żakowskiego, dołoży Budkę, Kidawę, Piterę i Rzeplinskiego też!
I kilku innych postępowych ze Schetyną, Szojringową i wybierze się z nimi mikrobusem do zony muzułmańskiej w Szotkholmie, Brukesli czy paryskiego suburbia!
Tam sobie przećwiczy tę proimigrancką miłość.

Dlaczego ta Pamuła chce na mnie i na mojej rodzinie przećwiczyć, przetestować islamskie ubogacenie?
Czemuż to pani Pamuła chce moją rodzinę narażać na mieszankę semtex'u z gwoździami i mutrami?

Proszę bardzo pani Pamuła!
Mazguła gotów na pani chamułę!
Droga wolna!
Ja się nie piszę!

Pamuła, Mazguła czyli obłędna chamuła co rusz z nich wyłazi.
Chamskie, nalane gęby nieustannie dają swoisty recital odchamulski.

Niby to twarze, ludzi podobno nawet wykształconych, a jakże inaczej! ale, gdy nawet osobno: Janda, Środa, Pamuła, Michnik, Hartmann, Adamowicz, Gersdorf czy Blumsztajn! wypowiadają się publicznie, to mam nieodparte wrażenie jakbym widział, przed sobą tą jedną, wredną, nienawistną, wykrzywioną twarz!

Twarz?

Raczej... GĘBĘ!

I posłużę się cytatem z Henryka Skwarczyńskiego:
"Rozglądałem się dookoła (...). Były przeważnie tłuste, szerokie jak bochny i poczerwieniałe, osadzone na mocnych bryłowatych korpusach(....). Wszystkie twarze wydały mi się podobne. Nie widziałem żadnych różnic, właściwie tworzyły jedną gigantyczną, z cząstek złożoną gębę" ( Szlachcic z Koluszek w Ameryce, s.163.)

I te ich wypowiedzi istotnie jakby wydobywały się z jednej nienawistnej gęby; zpamulonej, z mazgulonej, zchamulonej.

Jedno; Pamuła, Mazguła, chamuła.

pzdr

# chamuła- takiego określenia użył kiedyś nasz ojciec ( kresowiak pozbawiony wszystkiego, wypędzony z szóstką dzieci z ojcowizny), gdy wracając z pracy ( brał wiele robót, aby nas utrzymać i wykształcić) widział i słyszał z trybuny bełkot miejscowych partyjniaków. Dla niego te schadzki 1 maja, 22 lipca zawsze były chamułą.( przed naszym domem w Giżycku był tzw plac defilad i tam to chamulskie prl'owskie tałatajstwo sobie używało.

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

... dlatego taka swawola. Wydaje sie, ze rzad pisowski za malo sie co niektorym przyglada - niejeden z nich zasluzyl sobie na rozprawe sadowa.

Drugi temat - uciekinierzy! Jestem przeciw relokacji tak jak  polski rzad i wiekszosc was, ale jako chrzescijanka mam wyrzuty sumienia, bo kazdy terrorysta jest wprawdzie wiary islamskiej( przynajmniej w ostatim czasie) ale nie kazdy uciekinier jest terrorysta. Nie dalej jak wczoraj rozmawialam z nauczycielka z Cottbus (Kocieburz), ktora ma w swojej klasie osmioletnie dziecko syryjskie, ktorego matka utonela w morzu srodziemnym. Bardzo smutny los. Pomieszany swiat, w ktorym chodzi tylko o pieniadz i dominacje. Cierpia na tym maluczcy i nic nie znaczacy.

Problemu z uchodzcami nie mielibysmy, gdyby Ameryka ,Europa i Rosja nie sprzedawa tam ciagle broni.

Vote up!
7
Vote down!
0

Gosia

#1540754

jest dzisiaj,ale gdzies mieszka,ktoś nim sie opiekuje ma kolegów kolezanki i cała game wpływu na jego pózniejszy swiatopoglad.Jak bedzie dorosły albo prawie dorosły to napewno z usmiechem na ustach zgwałci jakąs niewierna lub poderznie jej gardło tylko dlatego ze jego mamusia utoneła a obcy go wychowywali.Oni wszyscy w pewnym  momencie zaczynają myslec inaczej niz zdrowe dzieci europejski po za tymi,których wychowuje dwóch pederstów stanowiacych mamusie i tatusia z tym ze jeden z  nich zamiast odbytu ma zajezdnie co najmniej autobusową i lata w pampersach bo zwieracze dawno znikneły.Tu trzeba stawiac sprawe jasno  a nie rozczulac sie nad przyszłym dewiantem bo to dziecko.

Vote up!
5
Vote down!
0

Jeszcze zaświeci słoneczko

#1540763

Takie "chamuły" - o których napisałeś antysalonie - czują się bezkarni, bo mają jeszcze "swoich ludków" w wymiarze sprawiedliwości. Ale już wkrótce skończy im się to... Eldorado.

Mary, - napisałaś, cytuję: "Jestem przeciw relokacji, tak jak  polski rząd i wiekszość Was, ale jako chrześcijanka mam wyrzuty sumienia, bo każdy terrorysta jest wprawdzie wiary islamskiej (przynajmniej w ostatnim czasie), ale nie każdy uciekinier jest terrorystą". Tiaaa! Ty już wiesz, który z tych muzułków jest, a który nie jest terrorystą! Oni nigdy nie zasymilują się z naszą kulturą łacińską, a tym bardziej nie dorównają nam Polakom pod względem:
- kulturowym (w szerokim pojęciu tego słowa),
- intelektualnym (pod każdym względem)
oraz z Polską, w której zamieszkają.

Weteranie, - masz rację! Tak będzie z tymi młodymi muzułkami (kozojebami), - jak napisałeś.

     

Więcej na ten temat napisałem tutaj: http://niepoprawni.pl/blog/satyr/czy-muzulmanie-zagrazaja-europie-co-powinnismy-o-nich-wiedziec-18

 

Pozdrawiam,

Satyr

 

Vote up!
6
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1540764