Cuius regio, eius ... bullshit! czyli dlaczego B. Komorowski POdał cielakowi palec zamiast krzesło!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Tylko jeden B. Komorowski może wiedzieć dlaczego zamiast krzesła podał cielakowi palec!

Dziś o kaszanie, o krzesłach, cielaku, oborze, B. Komorowskim o raz tzw praktykujących, ale chyba niewierzących? katolikach z partii miłości oraz niektórych zbyt milczących hierarchach!

B. Komorowski może stać sie większym wrogiem dla polskiego przemysłu meblowego ( uchodzącego za mocarza w UE ) niż Niemcy, którym nie w smak nasza potęga w tej branży.

Otóż od powrotu z Japonii, gdzie pan Bronek jak pamiętamy z krzesła w tamtejszym parlamencie uczynił POdnóżek, mebel ten coraz bardziej jest zagrożony w swej dotychczasowej funkcji czyli siedziska!

Ba! ostatnio w królewskim Krakowie uznano, że należy mieć POzwolenie na... krzesło!, bo to grożna, niebezpieczna broń!

Ba! Broń antysystemowa! ( zatrzymanie, areszt, zagrożenie karą nawet 5 lat!). Doczekaliśmy się czasów ciekawych. Ostatnio na krześle najbardziej skorzystał pewien... cielak!, któremu pan Bronisław podał swój palec!

Co to może oznaczać? czy po brudnych nogach, smerfach jakiś kolejny kalambur, cudowna broń sztabu pana Bronka!? Przy okazji urzędujący prezydent i zamierzający jeszcze przez kolejnych pięć lat spod żyrandola nie wyjść! wyrażnie uderza w klimaty mocno okołooborowe, czy wręcz oborowe!

Obora, gnojówka, bydło! B. Komorowski coraz bliżej jakby tej alegorii profesora bez matury!

Pecunia non olet! Zwrot, ten termin pochodzi własnie od bydła, gdy dawno, dawno temu to wszak skóry były walutą! a niewygarbowane cuchnąc musiały bardziej niż z tych sławetnych już szaletów przypisywanych Wespazjanowi!

Co to może oznaczac ten swoisty przyoborowy odBronkowy atawizm?

Ratunek tylko w zootechnicznych geniuszach, specjalistach od inseminacji czyli Monice Olejnik i Kłopotku! Tylko oni z racji swego dyplomowanego wykształcenia mogą nam wyjaśnić to kolejne mocno zagadkowe zachowanie Bronisława Komorowskiego!

Z telewizorni mam w pamięci słynne już wypady w stanie wojennym Jaruzela, który w otoczeniu świty politruckich komisarzy stąpając po desce przerzuconej niczym kładka przez zagnojone podwórze pgr! odbywał gospodarcze kontrole.

Ale tamten ( podobno kolega pana Bronka!? "śpij kolego w ciemnym grobie" tak go Jaruzela, Komorowski żegnał na pogrzebie!! Koledzy?!) sztywno pokonując gnojowicę nie bratał się ani z bydlętami mleczno/rzeżnymi, ani z ich cielaczkowym potomstwem!

Można powiedzieć, że był mocno antyoborowo zdystansowany, by nie rzec wyniosły, ponad całą tą pegeerowską zwierzynę! mimo iż mięso było wtedy towarem mocno jak pamiętamy deficytowym!

A pan Bronek!? z bydłem, znaczy się konkretnie z bydlątkiem za pan brat.

Ileż radości okazał na widok cielaczka! Nawet o swej siostrze sobie przypomniał. A jjak się wzruszył! głos mu zmiękł! Był wyraznie POruszony. Przeżywał!

W jego jakże rustykalnym powitaniu skierowanym do łaciatego bydlątka ( czy, aby napewno była to rasa typowo, czysto polska?) " o cielaczek!!" było więcej ciepła niż kilka godzin wcześniej na rynku w Aleksandrowie Kuj. w słowach skierowanych do zmarzniętej dziatwy przeszkolaków i pierwszoklasistów spędzonych tam przez usłużne ciało pedagogiczne!( a o seniorach, emerytach nie wspominając!).

O! Cielaczek! To POwinno być haslem jego, pana Bronka kampanii, a nie jakaś tam rozciągliwa reklama przemysłu latekso/gumowego jak to wyłapał L. Miller!

O! Cielaczek! Tak! pokorne ciele dwie matki ssie! Co też udowodniło to sprytne, zaradne bydlątko!!, które odstawione do kojca zabrało się ochoczo do ... ssania prezydenckiego palca!

Sprytny cielaczek! jakich i iluż ojców musiał mieć!, i jakich, że w nim tyle ... sprytu, zaradności! ledwo stał na drżących nóżkach, a już wiedział gdzie konfitury, ...władza!, gdzie serwituty.

Co prawda tylko palec!, ale ....! Czyżby ten cielaczek był in vitro? ( każdy rolnik postępowy, sam zapładnia swoje krowy! Rolniku dbaj o czystość swego nasienia! Takie hasła wisiały onegdaj po gs'ach, punktach skupu oraz unasienia zwierząt!) skoro prezydenta ze swoją matką pomylił?

To zachowanie tego bydlątka mogą też wyjanić jeno Olejnik z Kłopotkiem! bo Nałęcz, Koziej-szogun i Kuzniar są tu bezradni.

I nawet pani rzecznik, bidula pałacowa niczego tu nie wyTrzaska!

Takie, to kolejne już ośmieszające, kompromitujące zachowanie prezydenta Komorowskiego od Japonii poczynając przez niezbyt gościnne Podhale, krakowskie Planty aż po oborę w rolniczym kujawsko/pomorskim woj. można by POdsumować! chyba zasłużoną transpozycją, przepermutować na " Cuius regio, eius bullshit!!"

I jak tu po krześle, oborze, cielaczku sprytnie, zgrabnie przejść do spraw i ludzi co prawda mocno konweniujących swym zachowaniem z panem Bronkiem w sposób nie uragający imponderabiliom!

I tu mam kłopot. Bo chcę kilka słów o zachowaniu pewnych osób publicznie znanych, funkcjonariuszy publicznych jak ich traktuje prawo, gdy poczują się obrażeni/zagrożeni!

Jeden z nich to lokalny senator, inny poseł! Z tej samej jakby parafii, nawet mojej, gdyż widujemy się w ważne dni pod jednym dachem, na jednym placu, pod tym samym pomnikiem, tablicą czy obeliskiem!

Oni także tak jak B. Komorowski ( przypomnę, że Bierut też chodził na procesje, aby potem zatwierdzać wyroki śmierci dla naszych Bohaterów-Patriotów odmawiając im prawa łaski!!) deklarują i nawet publicznie o tym zaświadczają, że są katolikami, osobami wierzącymi!

Ba! praktykującymi! Ale bez oporów głosują, uchwalają prawa krzywdzące, można by rzec bezbożne! vide ta ostatnio uchwalona, przegłosowna imiennie przez nich tzw konwencja przemocowa!

Po drodze mieli też inne "zasługi"; wiek emerytalny, ustawodawstwo antyzwiązkowe, antydemokratyczne. ..... " ty który skrzywdziłeś czowieka prostego"!!!

Mam jeszcze w uszach ich publiczne wypowiedzi i widzę ich "za" w głosowaniach sejmu i senatu! A potem jak zmierzają pod balaski#.

Praktykujący!, ale chyba? niewierzący! bo jak pogodzić ich te głosowamia z deklaracjami, że są wierzący!

Sprzed ćwierćwiecza pamiętam podobne im zapewnienia niejakiego Kuronia, Geremka czy Kuratowskiej, że oni są co prawda wierzący, ale niepraktykujący!

Dziś widząc B. Komorowskiego na uroczystościach religijnych ( co prawda drzemie na nich w najlepsze!), przystępującego do Komunii św można oczekiwać od niego zachowań człowieka wierzącego, zachowań chrześcijanina, katolika! na co też zwrócił mu uwagę w upublicznionym liście-apelu bp śwdnicki Dec!

Podobnież z moimi byłymi kolegami z czasów Panny "S"! Oni teź pod balaski idą, ale jednocześnie uchwalają bezbożne, antychrześcijańskie prawa!

marzy mi się taka sytuacja.

Ks kardynał K. Nycz prosi, apeluje publicznie!! do pana prezydenta B. Komorowskiego, jako deklarującego się katolika o zawetowanie tej genderowej lewackiej paskudy rzekomo antyprzemocowej!

Marzy mi się, że bp toruński A. Suski zwróci się do katolickich senatorów i posłów z koalicji rządzącej z pytaniem jak ma się ich deklarowany i okazywany katolicyzm do zagłosowaniem "za" tą ustawą!

Marzy mi się sytuacja, że krakowski ks kardynał St. Dziwisz przywoła do porządku ks.Kazia Sowę, aby zamiast wizyt w łżewalterowniach wziął do ręki brewiarz!, żeby zamiast nucić Carmagnolę przypomniał sobie " Kiedy ranne wstają zorze!".

Aby nie za dużo tych marzeń!?

I czymże. a czymże to zakończyć?

Chyba wejdę na ... krzesło!

pzdr

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (17 głosów)

Komentarze

Pamietam to, Antysalonie! "Generał"!!!

Wahał sie jak ta kobietka z wiersza Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej

 

La précieuse

Widzę cię w futro wtuloną, wahającą się nad małą kałużą, z chińskim pieskiem pod pachą, z parasolem i z różą... I jakżeż ty zrobisz krok w nieskończoność?

 

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1469311

Pawkom trzeba by coś z ... hartującej sie stali lub mlodej gwardii
pzdr

p.s. bo tamto jego wahanie dotyczyło jeno tego; wpadnę w krowie czy w świńskie. Moskwa stzreli mi w tył głowy,czy też sam to zrobię.

Vote up!
6
Vote down!
0

antysalon

#1469316

Tak, masz rację, ale wolę, by ten bydlak nie zbydlęcił mnie i innych.

Vote up!
3
Vote down!
-1

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#1469325

"Ostatnio na krześle najbardziej skorzystał pewien... cielak!, któremu pan Bronisław podał swój palec!'

Dobrze, ze w Poznaniu zapiął rozporek, cvo zanotowały kaqmery, bo strach pomysleć, coby było, gdyby podał mu do ssania inny...palec. Mógłby tak sie rozochocić, ze nie wyszedłby z obory.

Vote up!
6
Vote down!
0

Skorpion48

#1469322

Witaj

 

Czy to nie ukryty seksualizm??? Dać possać cielaczkowi? Czy to nie może podpadać pod zoofilię i pedofilię (cielaczek miał zaledwie parę miesięcy)?

 

Pozdrawiam

Vote up!
4
Vote down!
0

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1469327

raport o przemocy! I postawiły Bronka POd ścianą. Albo podpisze ustawę albo do trybunału pod Tuley,e!
Tak więc pan Bronek może podzielic los Durczoka~!
pzdr

Vote up!
7
Vote down!
0

antysalon

#1469332

Nie mogę pojąć tego fenomenu, że wielu ludzi chce mieć prezydenta głupszego od siebie: takiego co robi błedy ortograficzne, siedzi gdy papież stoi (ostatnio nikt tego zdjęcia nie przypomina) popełnia wiele innych gaf za granicą. Mówią - sama słyszałam: to taki ciepły człowiek. Ten cielaczek pasuje jak ulał do tego obrazu.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1469330

gwarantowana!

pzdr

Vote up!
5
Vote down!
0

antysalon

#1469333

cielę

 

skoro pokorne cielę

dwie matki ssie

do palca prezydętowej

ono się aż rwie!

 

 

Vote up!
1
Vote down!
0

jan patmo

#1469345

Bredzisław. Prawdziwy jaszczomb.

"Kiedy ranne wstają..." Niedawno, Przeglądając sobie w necie teksty pięśni religijnych natknąłem się na nieznaną mi piękną zwrotkę ...

"I za noc Ci dziękujemy

O szczęśliwy dzień prosimy

Byś nam Jezu błogosławił

A po śmierci duszę zbawił."

"... bądź pochwalon Boże wielki"

Pozdrawiam

Vote up!
5
Vote down!
0
#1469360

Pamiętać wypada ,że prezydĘt urodził sie w Obornikach...to wiele tłumaczy. Poza tym ciągnie go do tego co zna i rozumie. Ks. Dziwesz i Nycz niczego nie uczynia przeciw sitwie, bo stali się tej sitwy częścia i zakładnikami.Księżą w całej Polsce sadzają w pierwszych ławkach PO-szustów w ogóle nie zwracając uwagi na ich antychrześcijańskie działania i poglądy...

Vote up!
1
Vote down!
0

Yagon 12

#1469417

 

Vote up!
1
Vote down!
0
#1469425