Czy tylko Mikołaj Kopernik zmartwiony laudacją dla żyrandolowego cwaniaczka?!

Obrazek użytkownika antysalon
Kraj

Cwaniaczek Bronek! i czy tylko on? POdpina się pod męczeństwo porwanego 30 lat temu bł.ks Jerzego.

Juz od dziś z wieczora zatroskani obywatele Torunia proszeni są stawić się pod pomnikiem naszego wielkiego astronoma, aby pełnić straż.
Powód jest prosty.
Nasze piękne miasto ma wizytować jeden z większych krętaczy i oszustów obecnej III RP.
To niejaki pan Bronek czyli bardziej nijaki niz niejaki.
To pewne, że spaskudzi, zapaskudzi nasze miasto.
Ale cwaniak z niego wielki i nie tylko astrolabium naszego ziomala Imć Mikołaja jest zagrożone.

Jutro zapewne pan Bronek przed sutym śniadaniem ugada z Dworakiem dalsze szykany wobec TVTrwan, aby w Anioł Pański z bpem toruńskim Andrzejem udać się w miejsce porwania bł. ks Jerzego.
Pan Bronek może czerpać garściami z dobrych wzorów Bieruta, który to po udziale w procesji Bożego Ciała bez żadnych oporów zatwierdzał wyroki śmierci wydane po fałszywych procesach na naszych Bohaterów!

I na okoliczność tej faryzejskiej wizyty w Górsku oraz pod pomnikiem zamęczonego ks. Jerzego w Toruniu miejscowe genseki z PO obmyślili już panu Bronkowi legendę wielkiego opozycjonisty, który rzekomo miał kontakty z naszym regionem w latach jaruzelowej krwawej jatki! i zamierzają go uhonorować medalem, który niestety i ja otrzymałem!
Piszę niestety, bo sprawia to mi wielką przykrość, że lokalny marszałek chcąc przybodobać się warszawce rozmienia na drobne cięzkie i trudne lata naszej opozycyjnej działalności!
To bardzo przykre, bo B. Komorowski nie ma żadnego tytułu, aby być kawalerem tego odznaczenia na równi z nami!ć
Być może niektórzy moi koledzy z tamtych czasów dziś jako funcjonariusze i beneficjenci rządów PO już obmyslili lub obmyślą krętacką laudację dla pana Bronka na tę okoliczność, ale PRAWDY I TAK NIE ZAKRZYCZĄ!
Bo pan Komorowski wbrew temu co twierdzi marszałek Piotr Całbecki cyt. .
Prawdą tylko jest to, że prezydent Komorowski ... przyjął medal marszałka.
A cała reszta to pic!
Jedyny kontakt B. Komorowskiego z naszym regionem jaki znam nie tylko ja, ale i wielu innych, to ten, gdy chcąc szybko się wzbogacić wpłacił do tzw bezpiecznej kasy Palucha w Bydgoszczy ok. 260 000 DM# do spółki ze swoim kumplem Rayzacherem.
I tylko ten kontakt i ta aktywność B. Komorowskiego na naszym tefrenie jest znana!
O innej zaprawdy nikt nie słyszał! poza panem Piotrem Całbeckim!
Może to z nim właśnie, jako kilkunastoletnim wtedy uczniem utrzymywał B. Komorowski kontakty w czasach jaruzelowej opryczniny!? Może to jemu, Całbeckiemu Komorowski przekazywał bibułę? Może to opozycyjną robotę Całbeckiego koordynował B.Komorowski?
Bo ja i wielu moich kolegów o takiej roli B. Komorowskiego dowiadujemy się dopiero dziś, przed jutrzejszą wizyta w Toruniu!

Niechaj sobie B. Komorowski zwiedza, wizytuje nasze piękne miasto.
Niechaj marszałek go honoruje! obwiesza medalami.
Obdziela prezentami!

Ale na miłość Boską!
Przez wzgląd, szacunek, przez pamięć szczególnie dla licznych ofiar stanu wojennego z naszego regionu oraz tych co już od nas odeszli po 90r.
Przez pamięć i szacunek dla nich właśnie nie godzę się na to, aby z wygodnego cwaniaczka robić jednego z nich!
Bo oni nie są w stanie już zaprotestować!

Ale ja protestuję!
B. Komorowski to wielki ochroniarz nie tylko prl,owskich służb.
To konserwator starego postsowieckiego porządku nie tylko w polskiej armii.
To człowiek odpowiedzialny za goszczenie w pałacu prezydenckim Jaruzelskiego, mordercy, zbrodniarza, sowieckiego sługusa przebranego w mundur polskiego żołnierza.
B.Komorowski to konserwator prl,owskiego porządku odpowiedzialny nie tylko za uroczysty państwowo/wojskowy pochówek właśnie Jaruzelskiego.
B.Komorowski to jeden z tych, co nie tylko kpił z próby zamachu na ŚP Pana Prezydenta Lecha Kaczyńskiego w Gruzji.
B. Komorowski to nie tylko jeden z tych, który razem z D. Tuskiem rozbawieni z nikczemnymi uśmieszkami, jakby zadowoleni z beneficjum smierci Prezydenta oczekiwali na wojskowym Okęciu na trumnę POLSKIEGO PREZYDENTA PANA LECHA kACZYŃSKIEGO i POZOSTAŁYCH OFIAR tej niby !
Czyż mam dalej wymieniać?!

pzdr

# Od lat nachodzi mnie refleksja.
Jak to możliwe, że B. Komorowski, ojciec pięciorga dzieci na skromnej pensji nauczyciela w niższym seminarium duchownym, żona na nędznej posadzie budżetowej dorobił się oszczędności kilkuset tyś.DM?, które zaonwestował na pocz. lat 90 w bydgoskiej kasę Palucha?
Ba! do dziś nie wiadomo czy i ile odzyskał? I kto mu w tym pomógł?
Zdolny finansista!?
To może by w trakcie pobytu w Toruniu jakiś drobny, szybki speach ze studentami szkoły bankowej!? o szybko rentującej się lokacie!

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.6 (głosów:13)

Komentarze

rynku w swiecie ?

Dlaczego Bronek zdrajca ze smolenska krwia na rekach tak bronil WSIokow.

Do tej pory moge kupic za 550$ polskiego AK albo tanszy PPS.

Ta bron zostala ukradziona z Polski przez postkomusza bande w ktorej Bronek siedzial i siedzi.

Ta bron mogla by sluzyc wojskom czy milicji obrony terytorialnej badz  zwyklym obywatelom ochotnikom do walki z ewenyalnym najezca.Polacy to niewolnicy bo tylko niewolnik nie ma prawa posiadania broni, aby  bronil siebie, swoja rodzine czy dobytek .

Jak by Polacy na kresach mieli bron nie bylo by rzezi, ale okupant celowo rozbroil Polakow ,a teraz jest to samo.

I.O. PPS43-C 7.62x25 PPS-43

Item Details
Condition: NIB
Item #: 928663991
Caliber: 7.62x25
Location: AZ
Classified Ad Details
Price: $419.00
Shipping: $30.00
Payment Methods:
Return Policy: No Return
 
 
Seller Since: Apr. 2012
User Level: Trusted Seller
 
FFL Dealer: FFL Dealer
Positive feedback: 100%
Seller Security Verification (What's this?)
This seller has completed 1411 transactions
Address has been verified and will be sent on request at completion of transaction 
 

NIB Inter Ordnance PPS-43 C Pistol, 7.62x25 caliber, 4 mags, cleaning rod, factory papers. (note that mags are surplus and may show wear). Semi Auto civilian version of the famous sub machine gun. Radam Polish plant.

I am a FFL and if shipping item must ship to FFL for transfer. Item will ship upon receipt of payment AND receipt of file copy of transferring FFL's license. I ship the next business day AFTER receipt of payment and FFL's license. Handguns ship priority mail and long guns ship FedEx Ground. The quicker you pay and get your FFL to send their license, the quicker you will receive item. I CAN NOT SHIP UNTIL I RECEIVE YOUR FFL'S LICENSE!

Visa, MC, Discover, Amex are accepted as well as postal money order. Price is for cash/certified funds payment. If paying with credit card add 3% to the total price including shipping. Item will ship insured and tracking info will be provided upon payment receipt and receipt of receiving FFL's license. Arizona buyer's must pay sales tax on this item.

PAYMENT IS EXPECTED WITHIN 5 DAYS OF PURCHASE OR ITEM WILL BE RE-LISTED AND NON-PAYMENT STRIKE ISSUED. If you are mailing payment please provide valid tracking number so that I know payment is en-route or I will re-list item after 5 days. Sorry to be so strict but 1 out of 4 transactions currently ends in a non paying buyer.

No sales to California or New York. It is buyer's responsibility to know if an item is legal in their area or not.

 
 
x
                             
 
Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-2
#1445976