Der Onet prawde ci powie

Obrazek użytkownika Anonymous
Kraj

 

 

Jest afera z Piebiak? 

Dominika Wielowiejska prawi o moralności. Paradne

Dominika Wielowieyska:

Dymisja ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry i wiceministra sprawiedliwości Łukasza Piebiaka jest oczywistością. Chyba, że to są właśnie standardy moralne i prawne, które obowiązują w rządzie PiS. Wówczas dymisji nie będzie.

Takie skromne żądania?! Dymisji całego rządu proszę żądać! A poza tym, wszyscy zdrowi?

 I Kaczyński też do dymisji powinien się podać !!!

Dominisia prorokuje, proponuje czy może straszy? Dominiko W. akurat to nie twoja liga aby oceniać kto jest do dymisji a kto nie. Jak chce chcesz  się do czegoś przydać, to niech Dominiczka zapyta szefa, kiedy pozdrowi brata? Naród się dopytuje

Obłuda, to za delikatne słowo, aby określić to co wyczynia Dominiczka i jej zakłamane środowisko. Róbcie jednak to nadal, to woda na nasz młyn zwycięstwa w październikowych wyborach.

Oczywistością to jest to że antypolska szczujnia GoWno musi umrzeć śmiercią naturalną

To gdzie te trolle, gdzie te newsy o sędziach? Bo to że jeden sędzia ukradł kiełbasę, drugi pendrive, trzeci 50 zł, czwarty instruował jak walczyć z PiS, piąta nazywała siebie "nadzwyczajną kastą", szósta stała ze świeczką to wiedzieliśmy wcześniej:

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/sledztwo-onetu-farma-trolli-w-ministerstwie-sprawiedliwosci-czyli-za-czynienie-dobra/j6hwp7f

no i jak tu nie wierzyć w propagandę der onet?

Standartem jest nie powielanie bzdurnych i niepotwierdzonych artykułów i bezpodstawnych oskarżeń. Przypomne tylko że to Ewa Kopacz oficjalnie mówila o zatrudnieniu trolli internetowych!

Komuszki łapią się nawet gówna, aby przy jego pomocy utrzymać się na powierzchni.Szczęście że to Polacy decydują kto będzie rządził naszą Ojczyzną.potwierdzimy że PIS w wyborach. Wielowiejska mam pytanie czy to prawda co powiedziała Barbara Engelking, że jesteście żydowską gazetą? Jeśli tak to dlaczego tak obrzydliwie atakujecie Polskę a sami wymagacie szacunku do siebie?

Gdy wygra PiS to pierwszą rzeczą jaką my obywatele będziemy się domagać od nowego rządu to likwidacja mediów, które latami szkodziły dobremu imieniu Polski. Na pierwszym miejscu naszej listy będzie GW

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:8)

Komentarze

Temat zastępczy, czyli próba wywołania "aferki" dokładnie w momencie kiedy PiS rusza w kraj ze swoją kampanią, programem i kandydatami. Szykuje się pogrom POstkomuny w październiku i oni dobrze o tym wiedzą próbując wywołać tę guano burzę

Wiem jedno.

Po tym co wyprawiaOnet, Czerska i Wiertnicza, po ataku dzikich hord pederastów ubranych w miłość i tolerancję, a profanujących świętości czczone od wieków, po całej tej recydywie bolszewii w PE i na listach wyborczych do polskiego parlamentu głosujmy na PIS.

Tylko PiS.

13.10.2019

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
0

Babies Lives Matter
White Lives Matter

#1600310

Cała G... Wybiórcze żyje sobie w równoległej rzeczywistości i wydaje im się ze dalej za Trybunę Ludu robią.

Walka o głosy ruszyła bezlitośnie. Polskojęzyczne media wespół z totalną ruszają do boju. Tym razem za pomocą hejterki próbują coś zdziałać. Zbigniew Ziobro to chodzący wzór praworządności. W tym momencie dziadostwo posunęło się o jeden most za daleko.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
0
#1600400

A naczelny to taki Urban, tylko młodszy.

Pejsate lewicowe media i wszystko wiadomo.

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-1
#1600470