Ponoć media publiczne grillowały Adamowicza, czyżby?

Obrazek użytkownika Andy51
Kraj

Tak de facto to Donald Tusk jest ojcem chrzestnym  „mowy nienawiści” , który rozpoczął ją i jego partia w 2005 r. po przegranych przez PO wyborach parlamentarnych i prezydenckich przez Donalda Tuska.

To wówczas zaczęła cała liberalna prasa pisać o moherach, to wówczas zaczęły się seanse nienawiści dotyczące śp. Lecha Kaczyńskiego, że przypomnę takie zdarzenia, jak kłótnie o krzesło, czy odmowa dania prezydentowi Lechowi Kaczyńskiemu samolotu na wyjazd za granicę.

To po tragedii smoleńskiej była zgoda PO i HGW na sikanie na znicze, obrażanie modlących się pod Pałacem Prezydenckim, profanacje krzyża min. przez robienie krzyży z puszek piwa Lech, wyrzucanie łopatą do śmieciarki zapalonych zniczy przez Straż Miejską podległą HGW.

Po pochowaniu śp. Lecha Kaczyńskiego na Wawelu władze Krakowa zgodziły się naprzeciwko Wawelu na wywieszenie olbrzymiego baneru  reklamującego „ Zimny Lech” co miało być aluzją do pochowanego na Wawelu  śp. Lecha Kaczyńskiego.

To mowa nienawiści w stosunku do obecnej wówczas opozycji PiS spowodowała zabójstwo pracownika europosła Wojciechowskiego śp. pana Rosiaka, a zabójca pan Cyba wykrzykiwał ,że nienawidzi PiS i, że chciał zabić Jarosława Kaczyńskiego.

To z 9 na 10 lutego został zabity 37 letni Paweł Kulczak za to , że zwrócił uwagę osobie która źle się zachowywała w dniu miesięcznicy. PiS w żaden sposób nie wykorzystywała tej śmierci mówiąc, że to był mord polityczny, którym de facto był.

Wracając do śp.  Pawła Adamowicza, to totalna opozycja „ tańczy na grobie” Adamowicza, próbując naiwnym wmówić, że to oglądając telewizję publiczną a zwłaszcza (TVP-info) , której de facto w ogóle w więzieniu, w którym siedział nie było, spowodowała pchnięcie mordercy do tego czynu.

Ci, którzy wyrzucili z PO śp. Pawła Adamowicza , próbują zrobić z niego świętego, a prasa liberalna będąca zapleczem medialnym totalnych, atakowała go non-stop.

To Newsweek, Gazeta Wyborcza, Gazeta.pl, Fakty, TVN i inne liberalne media , grillowały Adamowicza, że przypomnę kilka tytułów: Gazeta .pl „ gdzie się podziało 5 mieszkań prezydenta Gdańska”, TVN 24 „ mieszkań, działki,  działki, oszczędności i kredyty”,  Fakt 24 : „Schetyna z Wałęsą, odcinają się od Adamowicza”,  wyborcza.pl „ Czystka w PO. Zawieszają radnych za poparcie Komitetu Adamowicza”, itd. itd.

Takich tytułów  było dziesiątki, a PO po śmierci śp. Adamowicza śmie twierdzić , że media publiczne grillowały Adamowicza. Było wprost przeciwnie, to liberalna prasa go grillowała, a teraz próbuje przedstawić sprawę na opak.

 

https://wpolityce.pl/media/430782-adamowicz-grillowany-u-lisa-i-michnika-sprawdz

https://dorzeczy.pl/kraj/57261/Warszawa-Nie-zyje-ofiara-nozownika-Mezczyzna-osierocil-3-dzieci.html

 

 

Ocena wpisu: 
Twoja ocena: Brak Średnio: 5 (głosów:4)

Komentarze

Klamstwo powtorzone 100 razy staje sie prawda...

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
0

mikolaj

#1579298