Wszyscy jesteśmy Platformą *)

Obrazek użytkownika hobo
Kraj

Nowy - stary rząd nie  zrobił na mnie wrażenia.Te same pełne zadowolone z siebie bużki.Nawet to że minister spraw zagranicznych posługuje się tylko językiem polskim nie wywołuje odruchu zdziwienia.Więcej powiem może to być plusem dodatnim, zwiększającym rangę naszego kraju - chcą się z nami dogadywać niech się uczą polskiego!

Minister Arłukowicz, wiadomo działa w interesie państwa skutecznie działając na polu zdrowotności społeczeństwa. Spodziewam się tylko że statystyki na temat średniej długości życia przez jakiś czas nie będą publikowane.Biedny tyko minister Sienkiewicz, no ale musiał być poświęcony na ołtarzu prawdy i przejrzystości.Nie ma ministra , nie ma afery. Spółdzielnie i wszelkiej maści koterie mogą być zadowolone

Z przekazów informacyjnych przerywanych co chwila przypomieniami o zabezpieczeniu się na wypadek pogrzebu wyłania się obraz stabilizacji. Stabilizacji PO na pewno ale również całej lemingosfery. Kamień spada z serca ,  wody ciepłej nie zabraknie, przynajmniej do wyborów, a na pogrzeb zawsze można wziąć kredyt.

 

*) to żart taki

Ocena wpisu: 
5
Twoja ocena: Brak Średnio: 4.2 (głosów:6)