Ewangelia według świętego Grzegorza

Obrazek użytkownika kokos26
Kraj

„ A gdy starosta weselny skosztował wody, która stała się winem - nie wiedział bowiem, skąd ono pochodzi, ale słudzy, którzy czerpali wodę, wiedzieli - przywołał pana młodego i powiedział do niego: Każdy człowiek stawia najpierw dobre wino, a gdy się napiją, wówczas gorsze. Ty zachowałeś dobre wino aż do tej pory.”

Ten fragment Ewangelii świętego Jana opowiada nam o pierwszym cudzie dokonanym przez Jezusa w Kanie Galilejskiej podczas weselnych godów.

Były naigrawania, kpiny, uszczypliwości na temat cudu zapowiadanego przez Donalda Tuska i nadszedł w końcu ten oczekiwany dzień, który zawstydzi wszystkich niedowiarków..

W TVN24 ze słodkich ust Grzegorza Schetyny dowiedzieliśmy się, że nowy minister sprawiedliwości będzie "jeszcze lepszy" niż Ćwiąkalski.

„Każdy premier wystawia najpierw na ministrów najlepszych jego zdaniem kandydatów , a gdy się zużyją czy zawiodą, wówczas gorszych. Ty zachowałeś najlepszych aż do tej pory.”

Tak będą czytać przez wieki o Wielkim Donaldzie następne pokolenia z Ewangelii według świętego Grzegorza.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

WSIąkalski w pewnym ujęciu był dobrym (może i bardzo dobrym) ministrem, w każdym bądź razie stawiane zadania starał się sumiennie wykonywać. Nie zmienia to faktu, że możemy spodziewać się (a nawet mieć!)  jeszcze lepszego ministra - i tu Grzegorz S. nie zostawia nam wątpliwości, że będzie jeszcze lepszy od poprzednika - to znaczy jeśli nie zmieniać optyki i sposobu wartościowania. Może być na tyle dobrym, że sprosta dalej idącym wyzwaniom aniżeli musiał WSIąkalski.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#11380

Mam od kilku lat informacje, przyznaję, że z trzeciej ręki, ale wiarygodne, że Schetyna przywoził do weterynarzy własne psy, zakatowane niemal na śmierć. Grzesiu odreagowywał stresy...
Dla mnie ten dupek nie istnieje ani jako polityk, ani jako człowiek.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

------------------------- "Dixi et salvavi animam meam"

#11393

Taki frajerzyna, a do tego zadufany w sobie bufon, niedouk na ministra sprawiedliwości!
To już lepsza byłaby Sawicka!
pzdr

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

antysalon

#11435