Demontaż, degradacja... psychiatra B. Klich.... lekarz osobisty obecnego rządu RP....

Obrazek użytkownika krzysztofjaw
Blog

 

Witam 

Przepraszam, że tylko krótko (piszę w tej chwili coś innego), ale informacja (któraś z kolei) jest godna tylko wskazania. Mój tytuł mówi sam za siebie....
 

A o co chodzi?
 

Jak poinformowała "mara" na BM24 w komentarzu (40-tym) do notki "elig": "Dowódca GROM płk Dariusz Zawadka złożył wypowiedzenie stosunku służbowego z końcem sierpnia - potwierdziła PAP w kilku niezależnych źródłach w wojsku".
 

Tekst źródłowy:

"Dowódca GROM płk Dariusz Zawadka złożył wypowiedzenie stosunku służbowego z końcem sierpnia - potwierdziła PAP w kilku niezależnych źródłach w wojsku. Według nieoficjalnych informacji PAP ze źródeł zbliżonych do sprawy, miał to uczynić w reakcji na planowane zmiany kadrowe w dowództwie wojsk specjalnych. - Wpłynęło wypowiedzenie dowódcy GROM - potwierdził w TVN24 informacje major Jacek Popławski, rzecznik dowództwa wojsk specjalnych".
 

Mam tylko jedną propozycję dla B. Klicha: NIECH ZE ŚRODKÓW "MON" WYBUDUJE ODPOWIEDNI SZPITAL DLA SWOICH KOLEGÓW I NIECH ZOSTANIE ORDYNATOREM LUB... MOŻE WŁASNYM PACJENTEM? - przecież samoleczenie świadczy o mądrości samo-leczącego.... A jakie daje efekty!!!!
 

Pozdrawiam

P.S. Z ostatniej chwili: "Całe dowództwo GROM-u (Grupa Reagowania Operacyjno-Manewrowego) podało się do dymisji - podaje telewizja TVN24. Ponadto, jak donosi TVN24, odchodzą też wszyscy dowódcy oddziałów bojowych". (Żródło

P.S.2. (z godziny 19.53)

"Gen. Petelicki w rozmowie z Wirtualną Polską stwierdził, że dymisja dowódcy jednostki oraz szefów wszystkich oddziałów bojowych to wynik próby podporządkowania GROM-u Dowództwu Wojsk Specjalnych (DWS).- Wcale się temu nie dziwię. Obecne dowództwo GROM-u, które wywodzi się z żołnierzy tworzących od początku tę jednostkę, wyszkolonych jeszcze przez specjalistów z USA i Wielkiej Brytanii, jest najlepszym dowództwem od 20 lat - stwierdził gen. Petelicki. - Tych ludzi mających doświadczenie kilkuset udanych operacji na całym świecie próbuje się poddać Dowództwu Wojsk Specjalnych. - To tak jakby chirurgów operujących na otwartym sercu chcieć poddać dentystom - powiedział twórca GROM-u. Gen. Petelicki zauważył, że DWS zgodnie z wytycznymi MON, ma mieć gotowość operacyjną w 2014 r. - Ci ludzie nie mają pojęcia o tych operacjach, które wykonuje GROM - stwierdził gen. Petelicki". Źródło

 

ZOSTAW ZA SOBĄ MĄDROŚCI ŚLAD... http://krzysztofjaw.blogspot.com/ kjahog@gmail.com

 

 

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

w międzyczasie podano, że do dymisji podało się CAŁE dowódctwo i WSZYSCY dowódcy grup bojowych

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#75915

To woła o pomstę do nieba. Po tych łajdakach naprawdę nic nie pozostanie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#75918

Podobno chory psychicznie, nie zdaje sobie sprawy ze swego stanu.
Potrzebny jest lekarz (kto się odważy ?), dwóch sanitariuszy i kaftan ...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#75939

GROM nie chce sie podpisywać pod dekonstrukcją Polskich Sił Zbrojnych?
A może podano im już do wiadomości,jakiemu imiennie dowódcy z Moskwy mają służbowo podlegać?
Pozdrawiam myślących.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#75967

Pośpieszyli się troszeczkę, liczyłem że będzie to mój blogowy hit. Właśnie zacząłem pisać, co się dzieje w wojsku i dlaczego odchodzą najlepsi, nic opublikuję przy następnym święcie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#75974

Witam

Pisz i publikuj... nie ma czasu na czekanie... nigdy za wiele a nawet jeszcze więcej....

Pozdrawiam i do dzieła!
krzysztofjaw
http://krzysztofjaw.blogspot.com/; kjahog@gmail.com)

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#75982

Niestety ale ciężko mi przelać treść, żeby jeszcze forma była akceptowalna i najtrudniejsze jak napisać żeby nas nie znaleźli.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#75990

Pisz! Forma ma drugorzędne znaczenie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#75993