Wypraszam sobie

Obrazek użytkownika Mind Service
Ogłoszenie

Z przykrością piszę tę notkę, ale nie mogę przejść nad tym co się wydarzyło do porządku dziennego.

Otóż zostałem znieważony. Opluty. Kłamliwie oskarżony. A następnie napiętnowany za coś czego nie zrobiłem.

 


Zaczęło się wszystko od nieszczęsnej notki Sigmy pt. "Człowiek bez honoru", która to historia mało znaczącego wydarzenia o kupnie przez kogoś obrazka a następnie jego odsprzedania, stała się pretekstem do niewybrednych ataków trolli z Neonu24.Niezorientowanym śpieszę wyjaśnić, że te trolle z Neonu 24 to osoby piszące i komentujące na tym agenturalnym portalu, (który od pewnego czasu stał się ruską tubą propagandową) i jednocześnie nie mające oporów moralnych do występowania na Niepoprawni.plNie to jest najgorsze, że są osoby, które piszą równocześnie na tych dwóch portalach jakieś niewinne notki i komentarze, ale to, że na Neonie24 występują w roli zdrajców i kolaborantów Narodu Polskiego, Wiary Katolickiej i naszej Łacińskiej Cywilizacji, a na Niepoprawni.pl udają wielce zatroskanych polskimi sprawami, nieprawiedliwością w Kraju czy aferami w rządzie. Na dodatek spiskują z delegatem Ruszkiewiczem (obecnie prezesem fundacji / słupem / naczelnym cenzorem).To wilki w owczej skórze.I przychodzą na Niepoprawni.pl w celu siania nienawiści, pogardy, chaosu i kłamstwa.Wyraźnie chcę podkreślić, że nie wszyscy piszący i tu i tu są tymi... (nie chcę się wyrażać, więc każdy sam może wstawić właściwe określenie wg uznania), bo nie wszyscy wyrażają się w sposób chamski i trollują bez wstydu i bez opamiętania.Niestety, ale bywają tu pewne osoby aby judzić, obrażać i donosić.Np. przyjrzyjmy się jak nasze gołąbki sobie gruchają na skompromitowanym Neonie24::

 

Najbardziej waleczna jest pirania contessina... wkurzyła mnie, a to rzadkość u mnie :))))

Babsko spadło poniżej ostatniego poziomu, przebiło dno i leeeci dalej....
Astra 08.08.2014 10:34:41


Z tego co wiem w Bułgarii, a te jej siermiężne bzdety to nic innego, jak również nawoływanie do "kryterium ulicznego" Kossobor ma rację, siedzą gdzieś cholery przy klawiaturce i nieodpowiedzialnie nawołują zwłaszcza modych do wyjścia na ulicę. Może dlatego język tej paniusi też uliczny, bo jest najbardziej wulgarna spośród wszystkich komentujących...
Astra 08.08.2014 10:55:04


A czy ona tam upadła czy nie? moim zdaniem na łeb i tyle ! :))
Astra 08.08.2014 11:03:05


są takie kanale, ołowiane żołnierzyki w bamboszach.

Nie mam dla nich litości i zrobię wszystko, żeby zniknęli z publicznej przestrzeni. Na neonie już nie poszaleją ale smrodzą gdzie indziej.

Swołocze.
Jarek Ruszkiewicz SL 07.08.2014 10:00:29


to ludzie chorzy i powinni wszyscy znaleźć się na Srebrzysku.
Jarek Ruszkiewicz SL 07.08.2014 10:30:34


/Srebrzysko to cmentarz w Gdańsku - dopisek mój/

 

//Histeryczna i chamska reakcja wiadomego świadczy jednak, że został złapany na gorącym uczynku. //Ja go wiele razy złapałem jak grzebał rączką w nocnikuNie wiem tylko dlaczego Opara kiedyś go chronił?

No cóż, każdy ma jakaś słabostkę a ta gnida jest doskonała w lizaniu rowaStarczy spojrzeć na "blogi" tow.Targalskiego, tam teraz operuje jęzorkiem.
Jarek Ruszkiewicz SL 07.08.2014 12:15:30
 • @KOSSOBOR 13:24:08
  Czytać to na pewno czyta. Ma już dwa następne konta na neonie (to już razem 5 :)

  Ale czy dotrze? Szczerze wątpię. To półgłówek pozujący na "blogerskiego mędrca".

  Starczy popatrzeć kto mu sekunduje. Sam szlam internetowy. Normalni omijają szerokim łukiem.

  Jarek Ruszkiewicz SL 07.08.2014 13:37:54


Już przecież krzyczy, że rozwaliliśmy Klub Dyletantów. To był sympatyczny projekt i spokojnie mógł sobie trwać, nie wadząc za specjalnie nikomu. Sporo ciekawych notek u nas się ukazywało, a nie musieliśmy brać udziału w bijatykach pod notkami co bardziej krewkich publicystów tutejszych. Byliśmy poniekąd osobni. Rzeczony - mało, że zidologizował KD, pisząc kretyńskie notki "programowo - ideologiczne", to dokonywał jakichś poważnych /pozornie, ale o tym szefostwo neonu nie miało pojęcia/ ruchów poza naszymi plecami i nagle się okazało, iż wywalono go z portalu, a my zostaliśmy jako te głupki, świecąc oczami. No i kilka osób straciło przez faceta pracę w portalu. Praca - ważna rzecz. On zaś spokojnie już w tym czasie prawił dusery Teveldemu i - jak napisał Ptachu - judeopatrioci radośnie zza klawiatury.
KOSSOBOR 07.08.2014 14:02:34
 • @Astra 14:33:03
  //...każdy kto pisze na neonie wystawia sobie "świadectwo hańby"...//

  No to wychodzi na to, że moja ulubiona LaLuna sie "pohańbia"...

  I jak tu żyć? LaLuno... 
  Jarek Ruszkiewicz SL 07.08.2014 14:55:23
 • @Astra 15:08:19
  Masz rację, nazwanie ich "durniami' może spowodować uzasadniony protest durniów 
  //To niestety przypomniało mi minione czasy,...//

  Przecież to mentalne bolszewiki. Stroją się w pawie piórka ale jak się nie obrócą to goła dupa (mentalna) zawsze wyziera. A jakie maile zostały wykonane? Ciekawe...

  PS. Jeszcze z nimi nie gadaj, bo będzie niepotrzebna jatka. Lepiej pomyślmy LaLuno jak przywrócić sens twojemu życiu?...
  Jarek Ruszkiewicz SL 07.08.2014 15:17:29


Nie zrozumiałeś, ten żołnierz nie mówi o wyjściu na ulicę, ale o wzywaniu ludzi bez broni do walki na tej ulicy.
Astra 07.08.2014 16:26:42


Ci co mu uwierzą , uwierzą każdemu innemu. Pewien typ tak ma. Spójrz na majdanowców. Tam wystarczyło kilkudziesięciu zawodowych, platnych rewolucjonistów i reszta przyszła jak muchy na lep. Zgadnij kto zginął. Żaden z agentów z pewnością nie. A u nas w kazdej z dawrnych "ruchawek". Też zginęli uczciwi ludzie którzy zawierzyli szujom. A te szuje dogadały sie później w Magdalence że nie będą karać tych co kazali strzelać do Polaków.
Nathanel 07.08.2014 16:39:51


"Niech się walą mury, niech się leje krew" - powiedział gen. Okulicki... Niech go Piekło pochłonie! To jest duży i mocny temat - "nasi umiłowani" z przeszłości. Ale trzeba to ruszyć. Koniecznie. Będzie ból i wstyd, ale to lepsze, niż kolejne rzezie i Orlęta.
KOSSOBOR 07.08.2014 16:42:24


Dzisiaj oboje jesteśmy szczodrzy, więc leci druga wódka. :)
tadman 07.08.2014 18:01:39
 •  
  A ta Menda Usługowa to przypadek kliniczny. Dobrze płatny troll (niekoniecznie w gotówce, może za jakieś stanowisko sołtysa albo radnego w gminie :) Nikomu normalnemu nie chciało by się wypisywać takich pierdół.
  Jarek Ruszkiewicz SL 27.07.2014 21:04:03
   
  @Jarek Ruszkiewicz SL 22:28:55
  On do mnie nie pisze, ale do innych, że .... jeszcze nie ma dowodów, ale zdobędzie i wtedy itd, przeczytaj sam... żałosne i nieodpowiedzialne !
   

  Słów kilka o wolności słowa

  Astra 27.07.2014 23:48:15
 • @Astra 22:13:21
  A Mind Serwice jest nieodpowiedzialnym wszarzem ukrywającym się za nickiem i rzucającym bezmyślnie i bezpodstawne oskarżenia... tyle ...
   

  Słów kilka o wolności słowa

  Astra 27.07.2014 22:16:36


/bez obaw - założyłem odpowiedni strój ochronny, żeby się nie zarazić/I tak sobie gruchały gołąbki, plotowały, złorzeczyły, donosiły... i nie wiedziały, że znajdują się w szambie. Że cuchnie. A oni tym smrodem przesiąkają. I co gorsze ten smród roznoszą poza neonowe szambo.Te powyższe przykłady były tylko po to aby nakreślić tło i intencje tych skompromitowanych na Neonie24 osób, które zapominają się i przylatują potem na Niepoprawni.plTo jednak jest wątek poboczny, chociaż ważny. Moja notka, czyli mój protest dotyczy głównie czegoś innego. Mianowicie bezkarnego obrażania innych, Obrzucania ich błotem, wymyślania kłamstw, które potem przylepiają się jak etykietki szufladkując danego człowieka.Tutaj mamy przykład. Pod moim adresem poleciało coś takiego: 

Nie spodziewaj się, że ktokolwiek rozsądny i przyzwoity będzie Cię chwalił za ataki na ludzi, którzy piszą na 
Neonie z bardzo różnych powodów. Choćby dlatego, ze mają tam stałe grono czytelników. 
Nie dlatego, że są ścierwami, jak ich "uprzejmie" nazywasz.
 
 
Na tak podłe kłamstwo i potwarz zareagowałem natychmiast:
 
 
 
 
 
Nie podoba mi się!

-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niestety, ani dowodu ani przeprosin się niedoczekałem.Jedyną reakcją Rebeliantki było postawienie mi "minusa".Jak powinienem zareagować na tak haniebne działanie?Rebeliantka posunęła się do czegoś tak ohydnego, że - przyznam szczerze - nie spodziewałem się. Tym samym legło w gruzach moje dobre mniemanie o niej. Nadużyła zaufania i teraz bardzo trudno będzie to jej naprawić.Intryga polegała na tym, że fałszywie mnie oskarżyła, ale nie wprost. Zrobiła to w sposób bardzo przebiegły. Nazwała mnie bowiem - w sposób - zakamuflowany - kimś odrażającym. Kimś, kto innych nazywa "ścierwami". Od tego tylko już krok aby wszyscy mnie znienawidzili, za coś czego nie zrobiłem!

Następnym posunięciem zapewne było zgłoszenie mojego konta do zablokowania za obrażanie innych.Przyznać trzeba, że to chytry sposób na uciszenie niewygodnego głosu. - Głosu, który mówi prawdę prosto w twarz:Ja: Mogę jedynie potwierdzić moje zastrzeżenia w odniesieniu do osób, które Ruszkiewicza czczą jak boga i przenoszą te sympatie poza Neon24 atakując bez zastanowienia tych, którzy nie popierają jego linii ideowej i programowej.W tym świetle widzę atak na Jazgdyni, gdzie jakiś obraz stał się narzędziem do niszczenia człowieka niewygodnego dla służb.Napisałem też wcześniejCzy Ty nie widzisz, że problem nie dotyczy jakiegoś obrazu, tylko desantu neonowych trolli na NP?- po to aby siać tu zamęt i pyskówki zamiast rozmów na ważne i trudne tematy, których przecież nie brakuje.- Pisałem wtedy (na NE24- dopisek mój), gdy Neon24 a wcześniej Nowy Ekran nie był jeszcze jawną ruską tubą propagandową, i nie był jeszcze wykluczony z grupy portali prawicowych i patriotycznych. Stawałem zawsze wtedy po stronie Prawdy i Wolności. Nie tak jak teraz ci "pożyteczni idioci", którzy poszli na kolaborację z wrogiem.Rebeliantka: W każdym miejscu można walczyć w obronie swoich poglądów i ważnych racji.Ja: ale to się nazywa współudział w złu.Rebeliantka: Ty się chyba na Ojca Kolbe nie nadajesz. Nie pojechałbyś do Japonii głosić niewiernym Ewangelię.JaCo to za argument?W jakim celu mi tu z Ojcem Kolbe wyjeżdżasz? Stawiasz fałszywą tezę i na tej podstawie chcesz mnie ośmieszyć, że "się nie nadaję"? - To manipulacja czystej wody.A właściwie mętnej i cuchnacej. Zajechało mi to neonem na odległość. I jeszcze podajesz nieprawdę: "w blogosferze nikt nie cenzuruje naszych tekstów". A niby co robi Ruszkiewicz? Jak jeszcze byłem na neonie to jako naczelny cenzor usunął mi kilkadziesiąt komentarzy hurtem - wszystkie z tego dnia. Nie było żadnych słów wulgarnych albo naruszania netykiety. Cenzura za poglądy jest najbardziej obrzydliwa. A jak wytłumaczyć tych, którzy będąc na tym neonowym ścierwomedium na to się zgadzają i jeszcze mu przyklaskują? A potem jeszcze mają czelność przychodzić na NP i udawają zatroskanych patriotów, sami mając udział.I odpowiedz uczciwie jaka może być skuteczność niby porządnych blogerów, których celowo zostawiono w proporcjach mniej niż 1 do 10 (aby niezorientowanym wcisnąć, że jest wymiana poglądów), kiedy wydźwięk całości jest zdecydowanie negatywny. I trwa perfidne pranie mózgów, bo szans nie ma aby odnieść się do każdego kłamstwa i każdej bredni tam serwowanej. Niby udajesz katoliczkę, a nie przeszkada ci taki Zawisza Niebieski, Ruszkiewicz albo Wojtas jawnie zwalczają Kościół i Wiarę? I jeszcze milczysz na to co tam się dzieje. Będąc tam masz w tym współudział. Nie wiem czy Ty tam jesteś, bo nie zaglądam tam. Mam nadzieję, że nie - to był tylko przykład. Ale jak wiem są tu osoby umoczone w neonowy ściek. I w tym jest problem.I chyba rzeczywiście nadszedł czas aby ze względów sanitarnych takich przybyszów z zakażonej strefy izolować i poddawać kwarantannie zanim zaczną normalnie funkcjonować na porządnym portalu. A jeżeli z tym się nie zgadzasz, to pozostaje chyba tylko wykluczenie z grona porządnych ludzi wzorem wykluczenia Neonu24 z grona portali prawicowych i patriotycznych.Niestety, ale zło należy nazywać po imieniu, bo inaczej to mamy takie postawy "przecież nic się nie stało", "jakoś to będzie", "każdemu wolno kochać", albo "róbta co chceta". Ja wiem, że takie jest nasze otoczenie i rzeczywistość w której żyjemy (sam Wojtas dwoi się i troi aby siać relatywizm); ale myślałem, że człowiek wierzący powinien codziennie stawać do boju o Prawdę, a nie iść na kompromisy, układy i kolaborację. Albo wybierać "mniejsze zło". Aby to robić nie trzeba chcieć zostać Ojcem Kolbe. Rebeliantka: zanieś swoje posty jakiemuś księdzu do ocenyJa: co to ma być? Co to za język? Zacznij od siebie

Wymiana "uprzejmości" trwała jeszcze jakiś czas, ale nie w tym rzecz.Chciałbym publicznie zapytać i doczekać się odpowiedzi od Redakcji na następujące pytania:

 

 1. Dlaczego na Niepoprawni.pl można kogoś bezkarnie obrażać?
 2. Jak powinienem się bronić? Jak każda bezczelnie zaatakowana tutaj osoba może się bronić, gdy nie działa tu żaden mechanizm zgłaszania nadużyć, a bezsensowny system minusowania zniechęca do normalnej dyskusji i polemiki?
 3. Dlaczego są bezkarne tutaj osoby, które przychodząc (np. na zlecenie) z Neonu24 robią tu zadymy i jak to napisał Ruszkiewicz - działają z zamiarem zniszczenia ludzi (Nie mam dla nich litości i zrobię wszystko, żeby zniknęli z publicznej przestrzeni), (powinni wszyscy znaleźć się na Srebrzysku) /- na cmentarzu.
Ocena wpisu: 
3
Twoja ocena: Brak Średnio: 2.8 (głosów:15)

Komentarze

Witaj

 

Widzę, że już na wstępie jakiś dyżurny troll, agent neonowy na porannym dyżurze, strzelił ci pałę na powitanie. Taka ich q... mać mentalność.

Ja wczoraj straciłem około 200 punktów. Taki to był zmasowany atak.

 

Ruszkiewicz ma wyraźne zadanie na dzisiaj - zniszczyć niepoprawnych. Jak idiota stara się biegać tutaj przybrany w różne maski, zgodne z jego intelektualnym rozwojem, a to jakiś myszy, a to Bolka i Lolka. Gawrion w końcu zajarzył, że mu palant portal rozwala i zareagował.

Jak podajesz, stałą dywersję urządzają tutaj Patria/Astra i Nathanel. Świetnie wychwyciłeś tą dwulicowość - język i poglądy wyrażane tutaj i otwarte pro sowieckie i pro spirytusowe poglądy tam.

 

Nie zgadzam się z Rebeliantką. Pozuje ona nieco na świętą, która weszła do jaskini złoczyńców, nawracać tam niewiernych. Jest akurat odwrotnie. TO ONI wykorzystują jej obecność na neonie, by podnieść prestiż tego szamba. Za okupacji nie czytało się i nie kupowało się Ilustrowanego Kuriera. Dzisiaj internauta, czujący się prawicowcem, nie wchodzi na neon24. Walczmy o Polskę. Tam nikogo Pani nie przekona.

 

Wiesz, ciekawe, że panie które tutaj atakują, odznaczają się specyficzną logiką. Jak to często powtarza Ziemkiewicz - logiką Kalego - gdy Kali ukraść krowę, to dobrze, ale gdy Kalemu ukraść, to bardzo źle.

 

Tak trzymaj

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-7

JanuszK

Za zaproszeniem   https://klubdyletantow.blogspot.com

 

 

 

 

#1434552

http://niepoprawni.pl/blog/477/o-zainteresowaniach-mind-servica-czyli-jak-zostaje-sie-scierwem-i-psem

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-3

"Trzeba przywrócić ducha miłości wszystkim normom prawnym". /Kardynał Stefan Wyszyński/

#1434848