Woda ma to do siebie że spływa...

Obrazek użytkownika Qeid
Humor i satyra

Na imprezie Bronisława Komorowskiego zaskoczył wszystkich aktor Chyra (ile mu zapłacili?) który z uporem maniak twierdził że jego Prezydentem będzie Władysław Komorowski.
__
Nasuwa mi się tu pewien dowcip :
Czy to prawda że połowa Komitetu Honorowego kandydata Platformy to idioci ?
Nieprawda.Połowa to nie są idioci.
___
Nie lubię Nelly Rokita ale dziś trafiła w sedno : Dla Bronisława Komorowskiego i urząd Marszałka to o wiele za dużo. Widać to chociażby po dziejszej wtopie gdy nasz marszałek wzorem swego kumpla Cimoszki stwierdził że : "woda ma to do siebie że spływa" więc nie ma potrzeby dla ratowania ludzi ogłaszać stanu klęski żywiołowej bo się wybory przesuną i nie daj Donald nie będzie mógł Bronek oglądać żyrandola. Może i ten dowciapny Kandyd na urząd Prezydenta też spłynie...

__________________________
Donald Tusk w wystudiowanych nerwach rzucił dziś w spienioną powodzią wodę "ciężkim słowem" SPIEPRZYŁ. Media oniemiały z zachwytu. Reporterzy bez granic chcą mu przyznać Pulitzera a Niemcy i Rosjanie mówią już o Noblu. Muszą tylko wymyślić jakis nowy rodzaj Nobla. Taki może Jobel. Nagroda Jobla - jak to brzmi !
__________________________
Baran w okularach atakuje: "Wybór pomiędzy Bronisławem Komorowskim, a Jarosławem Kaczyńskim, to wybór pomiędzy współpracą rządu i prezydenta, a wojną rządu i prezydenta". Mocne i jakie odkrywcze. Zakrzyknijmy więc : AUTOR, AUTOR !!!!
No ale miałem o nim napisać coś miłego ... oooo ma ładne okulary. I fertig.
__________________________
Angielski didżej w ramach dowcipu ogłosił że "KRÓLOWA NIEŻYJE" . Patrzcie to i oni w Anglii mają w radiu takie wywłoki jak i my...
__________________________

Ocena wpisu: 
Brak głosów