Kto ratuje Drzewieckiego ?

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Oburzenie, Podłość, To Straszne wołały członki PełO. Oto ten okropny, paskudny Kamiński CBAysta śmie oskarżać ich "Drzewko" ich Mirka o działanie rąsia w rąsie z mafią pruszkowską. OBRZYDLIWOŚĆ.
SPRAWIEDLIWOŚCI !!!
PełO pomoże swemu członku. PełO oskarży Kamińskiego.
Ale oto i inni przyszli mu w sukurs.Jego adwokatem w sprawie Drzewiecki kontra Kamiński zostaje gwiazda palestry mecenas Jacek Dubois .
Znany to człowiek w Warszawie i okolicach o na przykłada info na zaprzyjaźnionej stronie PełO TVN24 : http://www.tvn24.pl/12690,1696503,0,9,adwokat-po-uslyszy-wyrok,wiadomosc.html
i co tu czytamy : "Sąd Rejonowy Warszawa-Śródmieście ma wydać w poniedziałek wyrok w sprawie znanego warszawskiego adwokata Jacka Dubois (zgadza się na podawanie nazwiska), byłego pełnomocnika m.in. premiera Donalda Tusk i prezydenta Bronisława Komorowskiego. Prokuratura zarzuca mecenasowi utrudnianie w latach 2001-2003 śledztwa wobec gangsterów z grupy pruszkowskiej, z którymi miał uzgadniać linię obrony, zanim formalnie został ich adwokatem. "
Wyrok co prawda uniewinniający ale skojarzenia ciekawe.
Bo to Drzewiecki oskarżany i Dubois oskarżany. Dubois uniewinniony więc jest OK ,jako adwokat prowadził sprawe mafiosów pruszkowskich.
Oczywiście to że Pan mecenas jak go nazywają "nadworny obrońca PO" broniący wcześniej "Pruszkowa" dziś broni Pana Drzewieckiego oskarżanego o związki z "Pruszkowem" to przypadek bo jak to mówią "pecunia non olet" (po prawniczemu "każdy ma prawo do obrony").
Przypadek, przypadek, przypadek....
Ale oto kolejne słowa Pana D. "Dubois podkreślił, że - wskutek m.in. tej publikacji - naruszona została godność, cześć i dobre imię Drzewieckiego. - Idziemy na wojenną ścieżkę z Panem Kamińskim. Z przyjemnością będziemy obserwować dalszy ciąg zeznań "pana Brody" - powiedział. "
Pan D. jak Sioux idzie na "wojenną ścieżkę" i UWAGA : z przyjemnością będzie obserwował zeznania byłego gangstera "Brody" ? A skąd wie co zeznaje "Broda" ?
Pan D. to osoba wszechstronna np. zasiadał w zarządzenie J&S (http://wsercupolska.org/joomla/index.php?option=com_content&view=article&catid=6%3Awarto-przeczytac&id=3889%3Apogldy&Itemid=6) -pewnie znacie tą spółkę której ten rząd zmniejszył karę o 0,5 mld. złotych.
A oprócz tego to znakomity adwokat : "Narodowe Centrum Sportu wybrało kancelarię. Bez przetargu zlecenie otrzymali prawnicy związani z PO (...) Roczny kontrakt na 600 tys. zł dostała warszawska kancelaria "Pociej, Dubois i Wspólnicy" od lat świadcząca usługi dla Platformy Obywatelskiej. Reprezentowała tę partię we wszystkich procesach wyborczych w 2007 r., nadal reprezentuje ją przed sądem w kilku głośnych procesach (głównie przeciw PiS). Mec. Aleksander Pociej zasłynął jako społeczny obrońca Beaty Sawickiej, posłanki PO podejrzanej o korupcję i próbę ustawienia przetargu publicznego, wspólnie z burmistrzem Helu Mirosławem W. Dzień później została usunięta z Platformy. To właśnie mec. Pociej z własnych pieniędzy wpłacił kaucję za byłą posłankę w wysokości 300 tys. zł. Po tym fakcie zrezygnował z jej reprezentowania. Teraz Sawickiej broni mec. Jacek Dubois."
Jak widać wszyscy chcą ratować Drzewieckiego...

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Czasem tak już jest gdy czerwone i różowe szmaty wrzucisz do pralki to wyjdą z tego szmaty POplamione. Jeśli się naród nie obudzi to jeszcze kilkadziesiąt lat będziemy żyć w tym bagnie bo oni sobie wychowują godnych następców.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163342

Oni mają w d--ie nasze komentarze które o nich piszemy,wszystkie większe medja są za nimi,jedynie odstawienie ich od koryta,da nam możliwości od dania ich pod sąd,w co wieżę to mocno

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163359

Chyba się jednak boją potęgi internetu. Po co PO za pomocą ustawy a Sikorski z Giertychem za pomocą sądów tak mocno walczą ze swoimi oponentami.
Po co ABW czyli służba podległa bezpośrednio Tuskowi wkracza do mieszkania jakiegoś młodziaka który prowadzi stronę antypeowską ?
To strach i próba zastraszenia.
ABW tak wspaniale walczy z Bogu ducha winnym studentem a nie umiała ochronić Prezydenta w drodze do Katynia ?
ABW jako platformiana służba od ścigania studentów, dzieci i obszczymurków ?
Żal mi osób tam pracujących (naprawdę pracujących a nie tworzących sprawy jak antykomor.pl),
Sapere Aude

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Sapere Aude

#163373

Coraz mniej ludzi czeka już wieczorem na Wiadomości, coraz większa grupa zagląda do Internetu.
Jeszcze kilka miesięcy temu - co wydanie Dziennika, to chwalenie się oglądalnością. A teraz?
Oni dostrzegają siłę portali i blogerów. Stąd te ataki i ta nagonka.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163376

obrońcą wołomińskiego "Dziada"

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163343

Nie jest kryształowo czysty? Bidulek...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163358

Stary Dubois musi się przewracać w grobie.

Ceterum censeo Moskwa delendam esse
Andrzej.A

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Venenosi bufones pellem non mutant Andrzej.A

#163369

najbardziej liczy się skuteczność. Na filmach amerykańskich najlepszy i najdroższy jest adwokat który wygrał wszystkie sprawy. A co ma do tego sprawiedliwość...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163377

Miro Drzewiecki

czuje zew kasy

jak inne... kolegi z PO

 

marzenie polityka

ryj przy korycie

przez całe życie!


a co u nas?

rosnie dług, nie ma Tuskowych cudów

czy skopiujemy arabską Wiosnę Ludów?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#163387

Wiosna Ludów powielona,

Krajem rządzi  sitwa Dona.

Mózgów pozbawina,

WRONA pierdolona.

http://www.youtube.com/user/janolsza?feature=mhum

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

JAN OLSZEWSKI

#163407