Tresura

Obrazek użytkownika Qeid
Idee

Panie dziejku, co to się dzieje. Dzicz muslimów atakuje, wróg u bram a ty nie grzmisz w tarabany.

A przepraszam grzmisz w tarabany przekazując minet-strimowi rozkazy: kochajmy muslimów tak szybko nadchodzą. Czas jest tu bardzo ważny bo on determinuje efekt. Kto z nas maluczkich zwrócił uwagę na serial "Wspaniałe stulecie" ? Od jesieni 2014 uwodzący naszych antenatów (babcie,dziadków, ojców, matki) wspaniałością tureckiego dworu Sulejmana Wielkiego. Władcy światłego i wcale niezbyt muslimowego. Ach te stroje ta wysoko kultura. 

I oto po tym lekkim muslimowym świecie u bram "raju" jewropejskiego pojawia się horda złaknionych kasy (a niedługo krwi) muslimów którzy wyszli z kloaki ISIS. I tu pojawia się druga grupa treserów.

Media pełne są opisów tragedii "imigrantów". Jako "dzicz" i "horda" przedstawiani są policjanci węgierscy którzy starają się nie dopuścić do zalania europy tłumem bydła które prze z okrzykiem "dawaj kase, Allach Akbar". Nie uświadczysz w mediach tego co ta dzicz muslimowa wyrabia. Rozkazy zostały już wydane więc wszyscy możni tych mediów rozpoczęli tresurę społeczeństwa. 

Niektórzy w swej głupocie nie widzą żądnego problemu w dysonansie swoich wypowiedzi.

Feminoteka dziś:

]]>Angelina Jolie: bojownicy Islamskiego Państwa wykorzystują gwałt jako „broń polityczną”]]>

]]>Uchodźcy i uchodźczynie mile widziani! Manifestacja w Warszawie]]>

Tylko po co i dlaczego to wszystko? Po co i dlaczego ta tresura ?

No cóż patrząc od dołu : Lisy, Olejniki etc. (minetystrimowe)  - kasa misiu kasa a jak PO padnie na ryja z Kopaczową na czele to kasy nie będzie.

PO i jej rząd :) - wisi u paska Angeli i słucha się Donka

Donek - jak psiak tresowany wykonuje polecenia Angeli

Angela - ma swojego wodza.....

A na koniec wróż Maciek :

w przeciągu 6 m-cy - PO załatwia nas bez mydła i w Polsce ląduje ok. 150 tys. muslimów. tworząc silne enklawy. Z uwagi na zgrożenie islamistów z Polski i innych krajów (Węgry, Czechy itp.) którzy chcą się przedrzeć do Vaterlandu niemieckiego wypowiedzian zostanie strefa Schengen - wracają granice między państwami unii nowej i starej. Z uwagi na zagrożenie islamistami Cesarz Donek "podejmuje" decyzję o zwołaniu szczytu w sprawie powołania "superządu" EU. Powołany zostaje takowy - oczywiście bez mandatu wyborczego. Dziwnym trafem znajdują się w nim w większości przedstawiciele Niemiec, kilku z Francji i Włoch. Rząd otrzymuje pełną władzę nad EU. Koniec.

Czy to niemożliwe ?

A co się dzieje terez ze strefą Schengen ? Jak wypowiadają się niemieccy (hitlerowscy ?) politycy ?

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (13 głosów)

Komentarze

http://bit.ly/1F4sFMg

Vote up!
0
Vote down!
0

Poloniatube

#1493541