Zakopcie się...

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

TVN24 robi reportaż na wałach.Chwytają staruszka i pytają :
- Widział Pan Premiera Tuska ?
Gość lekko przestraszony mówi:
- Nooooo widziałem...
-No to opowiedzcie nam.
- Noooo Premier Tusk to dobry człek. Stał na wałach patrzył a tu podbiegł do niego mój najmłodszy syn i krzyczy "Pan Premier jest rudy i łysieje".
- I co na to premier - pytają tefaełnowcy
- Nooooo Pan Premier dobry człek. Tylko się kwaśno uśmiechnął a mógł przypie...ić.

Jak przewidywałem w Lublinie hucpa i bydło w stylu PO. Palikot podpłacił nawet gościa który rzucił kamieniem w Kaczyńskiego (ale był tak pijany że nie trafił). Inne pijane truchło zaczęło bić ludzi i Policja nie miała innego wyjścia jak aresztowanie Platformianego szalikowca.
Tak właśnie wygląda kultura Platformy Obywatelskiej.
I niech mi Pan Mężydło nie tłumaczy (dziś w Rzepie) że PO jest tak wspaniałą partią a Komorowski to supergość. Jeśli najbliższym przyjacielem waszego kandydata na Prezydenta jest Palikot i jeśli są podejrzenia że tenże kandydat wykorzystuje informacje pozyskane z Kancelarii Prezydenta i za pomocą Palikota tworzy z nich element walki z córką zmarłej pary Prezydenckiej to ja się zapytam skąd Pan Antoni ma taką rozradowaną gębę w Rzepie. Czyżby tak się cieszył z tego że w tym kraju można atakować dzieci i rodziny osób które nie pasują POlitrukom Platformy do uRządzania sobie dostatniego życia na nasz koszt.
Na miejscu Pana Antoniego Mężydło jakbym miał takich kumpli w Partii jak Bartoszewski, Niesiołowski czy Palikot to bym poszedł za oborę wykopał dół 2x2x2 metry i się w nim zakopał ze wstydu a nie przechwalał się że będą rządzić samodzielnie po następnych wyborach.
Prorok Antoni w kółko golony.
Gdzie podziewa się dziś krakowski poseł PO Gowin. Czyżby kultura wyniesiona z galicyjskiego domu nie pozwalała uwiarygodniać mu tej hucpy ? To po co tam jeszcze jest ?
Wajda to co innego. Nie za darmo opluwał od 10 kwietnia zmarłego Prezydenta i nie na darmo wylewał potoki jadu w Łazienkach gloryfikując przy tym Putina i jego kompanię. Dziś dostanie nagrodę Putinowską i 200 tyś dolarów. (http://www.tvp.info/informacje/kultura/najwyzsze-rosyjskie-wyroznienie-dla-wajdy/1901982)
Przypominam że jest to ten sam człeczyna który pytał się ile dostał aktor który wypowiadał się w filmie SOLIDARNI 2010.
Czy mu nie wstyd ?
PECUNIA NON OLET.
Wszak 200 to więcej niż 30.
Czy KomorRUSKI wygra, nie wiem ?
Wiem że coś się zmieniło i Ci mądrzejsi przejrzeli na oczy.
W mateczniku PO , na pomorzu Bronek zebrał 40 popierających go osób. Taki komitet honorowy z niedorastającym wiecznie punkowcem Skibą na czole z ramienia.
A Kaczyński ?
STO TRZYDZIEŚCI OSÓB i to jakich osób :

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,7907318,Pomorskie__Oni_poparli_Jaroslawa_Kaczynskiego__LISTA_.html?skad=rss

Dziwię się tym którzy jeszcze są w PO - a nie używają codziennie głowy do wbijania gwoździ w beton. Co ich tam trzyma ?
Mam znajomego który twierdzi że zawsze będzie głosował na PO bo przy nich może kraść, ale to chyba extrema. Z drugiej strony taki Palikot jest wiceszefem klubu. Zarządza jakąś komisją Porąbane Państwo a przy tym jak się mówi jest osobnikiem na bakier z prawem skarbowym jak i rodzinnym....
A PO cały czas go foruje.
Powiecie że są ludzie normalni w PO jak np. Rogoyski (http://prawdaoplatformie.blogspot.com/2010/05/rogoyski-palikotowa-tendencja-panuje-w.html) - to co tam robią ?
Do tych wszystkich którzy są członkami Platformy Obywtelskiej i wstydzą się za Palikota, Niesiołowskiego, Bartoszewskiego i Komorowskiego kieruję te słowa : CO TAM JESZCZE ROBICIE ?
Albo wystąpcie z tego dziwnego tworu zlepionego nienawiścią, krwią i spermą albo ...Idźcie za oborę wykopcie dół 2x2x2 metry i się w nim zakopcie ZE WSTYDU !

Polecam jak ktoś jeszcze :) tego nie słuchał :

Brak głosów

Komentarze

Nic nie robią, biorą diety, maja przywileje i immunitet.

Punkt siedzenia zmienił im perspektywę.

Co do Palikota w Lublinie, to ja zrozumiałem, że to w niego rzucał ten gość którego wynajął. (PiSowska agresja), tak mu przecież kazał bronek - powstrzymać się od pisowskiej agresji.

pozdrawiam

cui bono

Vote up!
0
Vote down!
0

cui bono

#64276

"będąc pod ankoholem, czyli tak mówiąc zalany w pestkę" rzucił nie w tą stronę ? :)))))
To lepsze niż czytałem że w Kaczyńskiego :)))

Sapere Aude

Vote up!
0
Vote down!
0

Sapere Aude

#64279

Ten facet najwyraźniej cierpi na jakąś dziwaczną, opóźnioną formę "syndromu sztokholmskiego".
Widać oberwał pałą o jeden raz za dużo albo o jeden raz za mało.

To jest dosyć dziwne bo "kombatantów", którzy "swoje wycierpieli" ale wydawali się być bardziej po stronie swoich byłych oprawców niż po stronie ich byłych ofiar jest wielu. Przez całe lata nie było problemu nawet ze skleceniem partii z ich udziałem.
Jego przypadek wyraźnie wymyka się prawidłom psychologii.

Vote up!
0
Vote down!
0

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, aldd meg a magyart

#64289

pzdr

Vote up!
0
Vote down!
0

antysalon

#64335