Kolejne samobójstwo oficera kontr-wywiadu

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Polska to ciekawy kraj. Ginie cała generalicja wojskowa tego kraju a nikogo to nie interesuje. Ginie szyfrant wywiadu a wszyscy twierdzą że na pewno zachlał. Znajdują ciało w stanie rozkładu z idealnym dowodem osobistym tegoż szyfranta i nikt się o nic nie pyta.
A tu 12 czerwca popełnia samobójstwo oficer kontrwywiadu i CISZA .
Mały pościk : http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Oficer-polskiego-kontrwywiadu-powiesil-sie,wid,13577195,wiadomosc.html
i nie trzeba więcej mówić.
No ale poszukajmy.
Oficer należał do Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej w Wejherowie (http://www.cwtid.mw.mil.pl/oi.php) a jest to dawny 11 Pułk łączności Marynarki wojennej (http://pl.wikipedia.org/wiki/11_Pu%C5%82k_%C5%81%C4%85czno%C5%9Bci_Marynarki_Wojennej)
Dodatkowo : "Centrum Wsparcia Teleinformatycznego i Dowodzenia Marynarki Wojennej jest jednostką zabezpieczenia operacyjnego, podlegającą bezpośrednio dowódcy Marynarki Wojennej. Odpowiada za całokształt przedsięwzięć związanych z systemami łączności i informatyki Marynarki Wojennej. "
Pisząc w skrócie jest to jednostka nasłuchowa odbierająca przekazy np. z polskich okrętów wojennych a także z polskich samolotów wojskowych.
Umiejscowienie , Wejherowo wskazuje że jednostka ta mogła prowadzić nasłuch samolotu TU-154 lecącego do Smoleńska a nawet być jednostką zabezpieczającą ten samolot.
Wot i ciekawostka.
W krótkim okresie czasu ginie dwóch żołnierzy wywiadu-kontrwywiadu , podoficer i oficer. Ciekawa sytuacja.
Zielonka posiadał wszelką wiedzę o kodach NATowskich + szyfry i szyfratory. Nasi dowódcy którzy zginęli w Smoleńsku posiadali przypuszczalnie z sobą dane szyfrowane tymi kodami.
Oficer który popełnił samobójstwo teraz, mógł zabezpieczać lot prezydenckiego tupolewa.
Wot ciekawostka.......

Brak głosów

Komentarze

Bez przenośni, bez przenośni.

Vote up!
0
Vote down!
0
#169060

Szarko Kolejny dziwny zbieg okoliczności,coraz ciekawiej może administratorzy utworzy listę,którą będziemy uzupełniać ostatnie wiadomości w Polskim Punkcie Widzenia były PO-wiec obecnie PIS-owiec specjalista od radarów i Z.Kurtyka teraz 21:50 7.07.2011 r.

Vote up!
0
Vote down!
0

Szarko

#169065

Dziękuję za ten wpis ! To kolejny element układanki ...

Sam niedawno próbowałem zebrać do kupy te niesamowite "przypadki " http://www.niepoprawni.pl/blog/1718/zgony-okolosmolenskie

Vote up!
0
Vote down!
0
#169077

 z tego Cichockiego.

Vote up!
0
Vote down!
0
#169085

warto popatrzeć uważnie na jego mimikę. Młody jeszcze jest to nie do końca umie ukrywać co w środku.... :-(

Vote up!
0
Vote down!
0
#169108