Krzyk ciszy chłopaków ze Skórca

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Pytano mnie kiedyś czy udało mi się zrealizować jakieś marzenie z dzieciństwa ?
Tak jedno. Kiedykolwiek nauczycielka targała mnie za włosy marzyłem by być łysym.
Ważne mieć marzenie....
Pamiętacie ZMIENNIKÓW i Jana Oborniaka z jego wielką powieścią "Krzyk Ciszy" ? A może pamiętacie jak nazywali się chłopcy ze Skórca ?
Nazywano ich Skórcy-byki.
I tacy to chłopcy ze Skórca umiejscowieni na linii frontu ideo-nielogicznego w gazetce WPROST zafundowali nam nowe INFO.
Chłopcy Ci "dotarli do nagrania" z korytarza Okęcia i ... UWAGA na nich wypatrzyli dwóch ludzi którzy spotkali się na korytarzu i coś sobie powiedzieli. PRAWIE NA PEWNO był to gen. Błasik i kpt. Protasiuk.
Znając idioctwo i matołectwo występujące w mnogości w PO-lsce pewnie ktoś uwierzył "bykom" z WPROST ale ludzie ile można ciągnąć te same głupowate info ? Ja wiem że ich patron doktor Goebbels mówił co mówił ale on to mówił wtedy gdy informacja była dużo wolniejsza niż dziś.

Adam Michnik współczuje Kaczyńskiemu. "Kiedy jestem za granicą, nie bardzo wiem, co mówić, bo jak objaśnić, że jedna czwarta naszego społeczeństwa po prostu uległa jakiejś hipnozie?"
Ja osobiście współczuję osobą czytającym GWnianą gazetę. Żeby toto czytać to trzeba nie mieć ani mózgu ani kręgosłupa. Jak więc nazwać czytających GW ? Pantofelki ?
A najbardziej mi się podoba jak AdamuM nazywa swych przeciwników HUNWEJBINAMI. On syn czerwonego przestępcy i nie mniej czerwonego także od krwi brata, hunwejbinów STALINA, określa tym mianem tych którzy walczą z tą czerwoną zarazą. Pyszne prawda....

Dlaczego nasi politolodzy tak się boją ? Każdy rozmienia na drobne to co dzieje się w Libii i krajach ościennych, opowiadając pierdoły o jakimś wybuchu demokracji w tych krajach na przemian ze straszeniem alkaidami. A może sprawdźmy komu opłaca się wojna z Libią , Syrią, Tunezją itp ? Łot is dis ? Cena ropy rośnie jak szalona !
To może troszkę historii.
Gazprom jak donoszą wiedzący dużo, ma ropy i gazu na max. 50 lat (wersja optimist) lub 20 (wersja pesymist).
Infrastruktura gazowo-ropna jest nieodnawiana od 20-30 lat i się sypie. USA przykręciło śrubę swym gazem łupkowym przez co zmalał popyt światowy i spadły generalnie ceny. Gaz i ropa w Rosji wydobywane są na granicy opłacalności. Rosja pilnie potrzebuje zastrzyku gotówki i ten zastrzyk właśnie następuje. Ropa wzrosła do poziomu niespotykanego od dawna, Putinowcy liczą kasę i się cieszą. Dodatkowo szum w tym rejonie jest na rękę Izraelitą którzy mogą teraz spać spokojnie. Po co więc jeździł do Rosji rok temu Premier Izraela ?
Dodatkowo USA i UE miały być wciągnięte w wojnę z Kadafim a Rosja znów mogłaby robić we wschodnim rejonie coby chciała. W takim scenariuszu śmierć Lecha Kaczyńskiego była jak najbardziej w planach Rosji (uniezależnienie ropno-gazowe Polski i okolic). Czy z naszej strony ktoś w tym uczestniczył ? Pewnie tak.....
Czy jest jeszcze jakaś szansa dla nas ? Nikła. Na przykład śmierć Putina. To człowiek niebezpieczny w dwójnasób. Rosyjska dusza, niemieckie wychowanie. Najgorsze co może nosić ziemia. Rozpasana sowiecka chęć mordu z niemieckim ordungiem.

"Moją ojczyzną nie jest Polska" mówi lider RAŚ - Gorzelik Jerzy (a może lepiej Georg).
Raś dwa możemy Pana GG z tego co on uważa za nasze General Government wysłać do Vaternaldu i niech nie piep..y o heimacie.
RAŚ czy też może niemiecki RA-ŚŚ co raz bardziej pokazuje nam swe połamane jak hakenkrojc rogi.... .
Dziękujmy PO - podobno polskiej partii...

Kibole temat zastępczy leni z PO.
Graś-RAŚ-Kibole co jeszcze beznadziejnego ma w zanadrzu ta partia obiboków?

Zabito Osamę . "Wszyscy cię cieszą z równowagi gardła zdzierają w wiwatach". Obamie skoczyło od razu o 8 %.
W PO zastanawiają się kogo tu zabić żeby i im skoczyło o 8 %.....

A dla młodzieży to czytającej, prawdziwa muzyka z tekstem :

Brak głosów