Rozwolnienie zwane pędzidrajwem

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Czym się różni Lech Wałęsa od Lecha Kaczyńskiego?
No bo Kaczyński naprawdę walczył z komunistami a Wałęsa....? A Wałęsa ma na imię Lech.

Polska język trudna język.
Wszyscy dziś zadają sobie pytanie JAK a pytanie brzmi DLACZEGO.
Bo wszak ważne może i jest: JAK TO MOŻLIWE ŻE ROSÓŁ MIAŁ PENDRAIVA Z WYSTĄPIENIEM DRZEWIECKIEGO ale ważniejsze pozostaje pytanie DLACZEGO RMF TO UJAWNIŁ.
Chyba nikt nie wierzy że z powodu dziennikarskiej rzetelności :))))
W środowisku dziennikarskim dzielnie jodłującym w rytm fałszywej melodii za Donaldem T. rzetelność to słowo PASSE.
Tam się WALCZY i WYKUWA nową świadomość narodu. Dziennikarze tych mediów jak politrucy naprawiają i poprawiają informację przekazywaną masą.
Dlaczego więc RMF to ujawnił?
A może chciano rozbroić jakąś nową informację która nie przebiła się do mediów (bo nie miała prawa) ? Bo dziennikarze wiedzą co trzeba mówić i pisać. O na przykład w niedzielę w seansie nienawiści MoniOli minister od Prezydenta dał info że podobnież na terenie jednostki GROM (tajnej jednostki o której mogą wiedzieć tylko ci co grają w piłkę z Tuskiem) odbywają się jakieś delikatnie mówiąc mafijne rozgrywki z udziałem oficerów GROMU (niszczenie sobie samochodów stojących na terenie jednostki) i co ?I NIC ! Peselowiec,Peowiec i sSeldowiec zaniemówili na chwilę by później gładko na polecenie MoniOli przeszli do innego tematu.
Wot rzeteleność i ciekawość dziennikarska....
No to pozostaliśmy z pytaniem DLACZEGO.
I tu stawiam złotówki do orzeszków że na końcu okaże się że oba teksty z pendriva powstały po przesłuchaniach (data utworzenia dokumentu)Kamińskiego i Drzewieckiego.
A w tym czasie zniknie informacja o 12,5% bezrobociu i o Sikorszczaku dla którego nie jest ważna dyplomacja Polski tylko spotkanie z młodzieżówka PO :).
Sprawa zaklepana.
Jak na przykład kongres PiSu.
Zaklepany i zapomniany.
Bo kogo nie ma w mediach tego nie ma w ogóle....

Ocena wpisu: 
Brak głosów