Przedsiębiorstwo NIENAWIŚĆ

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Oj. Adam Michnik and comrades dostawali wczoraj rozwolnienia patrząc na wiec pod Pałacem. 7 tys. wg. TVN a ok. 15-20 tys. na moje osobiste oko i to morze polskich flag łopoczące na wietrze. Te baloniki w powietrzu i w drzewach (wiatr) i zero jakiejkolwiek POeSeLDowskiej bandytki spod znaku taraSSowców.
Adamici przemykali opłotkami i bocznymi ulicami.
Naprawdę nieźle.
A w mediach wczoraj Festiwal Nienawiści. Z jednej strony Olejniczka udająca wzruszenie a plująca na PiS a z drugiej dwóch funkcjonariuszy Przedsiębiorstwa Nienawiść z TRÓJKI którzy przedstawili nam "wypadek smoleński" dzień po dniu od 10 kwietnia opierając się na słusznych mediach i słusznych poglądach. Co wyszło z tego ? Powielono dokładnie WSZYSTKIE kłamstwa którymi nas tak futrowano przez ostatni rok. Czy można tych dziennikarzy skazać za kłamstwa? Ależ skąd, przecież oni przekazują tylko informacje które już ktoś napisał.
PRZEDSIĘBIORSTWO NIENAWIŚĆ

Tam nie rozdaje się legitymacji. Nie ma wodza ale jest sztab. Czerska,Wiertnicza ? Nieważne. Sztab jest ponad to.
Rozdaje role, nagrody i .... kary. Oni wszyscy mają iść równym szeregu nienawiści.
Czasami wynajmuje się kilerów spoza medialnej trupy i wtedy słyszymy że nie wolno nam wspominać zmarłych, TYCH zmarłych, w kościołach i na cmentarzach, jak już bardzo chcemy to możemy se w domu ich powspominać. Inny krakowski kiler uczy nas że mamy się kochać i przestać wspominać i ZAPOMNIEĆ.
To nowa formuła pojednania : ZAPOMNIENIE. Pojednanie przez Zapomnienie.
To idzie dalej. Ksiądz w kościele mimo zamówionej mszy za 96 ofiar tzw. wypadku odprawia spokojnie msze za papieża. Na zwróconą po mszy uwagę że przecież płacona była inna intencja stwierdza bezczelnie że przecież (zmarłym) to obojętne.
Burmistrz miasta gdzie pochowana jest jedna z ofiar przyjeżdża na grób jakby wyszedł z obory. Bez kwiatów i nawet jednego znicza. Głupkowato się uśmiechając odwala dzień roboczy.
To naprawdę wczoraj miało miejsce !
Tak wyglądał ten szczególny dzień.
ZAPOMNIJCIE i POJEDNAJCIE SIĘ wołają notable kościelni, ZAMKNIJCIE SIĘ I ZNIKNIJCIE wołają dziennikarze polskojęzyczni.
PAMIĘĆ ma być ICH nie NASZA.
Udawany ich smutek a naprawdę radość że pozbyli się "utrudnień" na drodze do władzy.
Pamięć selektywna.
I te tłumy. Ludzie modlący się z ludźmi wierzącymi w Prezesa i z ludźmi którym bliska jest Polska. Spotkania w tłumie : Andrzej Gwiazda z żoną - spokojny starszy Pan z białą brodą - faktyczny przywódca Solidarności stoczniowej i te tłumy anonimowych ludzi. Obok stojący człowiek w kreszowym dresie wraz z synami z małymi flagami tłumaczący im że "Lech Kaczyński to był bardzo dobry polski Prezydent" . Młodzi ludzie z flagami i napisami CHCEMY PRAWDY !
My chcemy prawdy i chcemy w tej prawdzie POJEDNANIA.
ONI chcą kłamstwa i zapomnienia i nienawiści.
PRZEDSIĘBIORSTWO NIENAWIŚĆ.
A tu coś dla Teresy Torańskiej, środowiska GWnianej Gazety i tych wszystkich medialnych małpek które tak ochoczo tłumaczyły wczoraj bandycką kradzież tablicy ze Smoleńska przez sowietów:

Brak głosów

Komentarze

Daleko postępujące robienie siana vel wody z mózgów Polaków, doprowadziło do tego podziału i nienawiści. Teraz wielka odpowiedzialność leży po stronie nauczycieli i wychowawców, którzy mają wpływ na nowe pokolenia! Niestety widząc brak kręgosłupa moralnego wielu z nich, obawiam się, że czeka Nas ciężka praca w zachowaniu pamięci i tożsamości narodowej... mimo to TRZEBA WALCZYĆ O PRAWDĘ!

Vote up!
0
Vote down!
0
#151022

Większość dzisiejszych leninowskich pożytecznych idiotów sądzi, że jeżeli jakiejś wiadomości nie ma w mediach "prawdziwych" (reżimowych), to ta informacja jest konfabulacją.

Vote up!
0
Vote down!
0

___________________ Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart

#151037

gość z drogi

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#151045

gość z drogi

prośba o POMOC w podmienieniu,/w Dobrym znaczeniu tego SŁOWA/

zmęczonych,czuwających na Krakowskim Przedmieściu........

Bądmy z NIMI solidarni jak za dawnych lat..............

serd pozdrawiam Tych, pod Krakowskim.....czuwających ,

musi być im na pewno zimno,wiatr jest lodowaty

a gazowa hanka,nie przyniesie kanapek...........

Vote up!
0
Vote down!
0

gość z drogi

#151049

Wyborcza płacze, że aresztowano przywódcę Związku Polaków na Białorusi; nawet Ashton interweniuje w tej sprawie. Wszystko po to, żeby zademonstrować, jak Unia dba o wolność i demokrację społeczeństw. Wszystko dla PR-u... W międzyczasie u nas urządza się legalne demonstracje z hasłami typu "MoCHery na stos!", politycy opozycyjnej partii giną w efekcie "polityki miłości" prowadzonej przez rząd za pomocą łże-mediów, aresztuje się organizatora demonstracji, zatrzymując go w drodze do domu (tramwajem), parę osób spośród obrońców Krzyża zamyka się w szpitalu psychiatrycznym dla odstraszenia przed modlitwami na Krakowskim Przedmieściu...
U nas jest gorzej niż na Białorusi. Unii wygodnie jest tego nie widzieć. Co jeszcze musi się stać, żeby świat otworzył oczy na to, co się dzieje w Polsce? Może migawki z wczorajszych i przedwczorajszych demonstracji dadzą Zachodowi przynajmniej sygnał tego, co tu się dzieje. Tylko co wtedy? Myślę, że żadna reakcja nie nastąpi, dopóki cywilizowany świat uznaje zbrodniarza Putina (nawet jeśli smoleński dramat to tylko "wypadek", to przecież np. tragedia Czeczenów, wojna w Gruzji, dziennikarze ginący w niewyjaśnionych okolicznościach o tym świadczą) za partnera do rozmów... o strategicznym sojuszu. Tak jak kiedyś paktował ze Stalinem.

444Polska.bloog.pl

Vote up!
0
Vote down!
0

"Nasze miejsce po stronie odwagi bezbronnej" - Jan Pietrzak

#151028

Aleksander Szumanski
Szanowny i Drogi mój Kolego blogowy. Spojrzyj historycznie na "Zachód". Przypomnę osamotnioną Polskę we wrześniu 1939, zamiast pomocy Francji jej kolaborację z Hitlerem, po wojnie Jałtę, w lipcu 2010 podła wizytę p. Clinton na wybory Komoruskiego etc. Jeżeli chcemy wolnej i niepodległej Ojczyzny, którą teraz zawładnęli sowieci przy pomocy "Zachodu" i agentury rodzimej - donkowej i michnikowej, to musimy uczynić wszystko aby Kaczyński wygrał wybory. W nim nadzieja na wolną, niepodległą.
Ściskam serdecznie
Alek Szumański

Vote up!
0
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#151041

Nasza aktualna zależność od Rosji jest wyraźnie większa od PRL-owskiej.
Nasi obecni władcy, pod względem intensywności dbania o naszą suwerenność i zabiegania o niezależność. nawet do pięt nie dorastają Gomółce.
Być może w nagrodę zostaniemy przyjęci do Wspólnoty "Niepodległych" Państw.
Nareszcie poczujemy się patriotycznie usatysfakcjonowani.
Była już Marchlewszczyzna i Dzierżyńszczyzna - będą Tuskowszczyzna i Komorowszczyzna!
Zdrastwujtie towariszczi
Tylko zauważmy - Tomasza Dąbala główny ideolog tamtych czasów i terenów został– rozstrzelany w 1938 r.

Vote up!
0
Vote down!
0
#151046

...... jestem innego zdania : Jarosław Kaczyński niech nie bierze udziału w tym " wyścigu" ??! bo boję się ,że te qrewskie KANALIE nie darują mu ew. wygranej i go zabiją. oni już polują na Niego !!! to jest więcej niż pewne. Proszę Boga, aby nadchodzące Wybory wygrał PiS , ale z Jarosławem , jako Patronem ... chyba nadszedł czas na Człowieka o charakterystyce śp. Władysława Stasiaka.
Pozdrawiam Pana i NP

Vote up!
0
Vote down!
0
#151050

Pomnik

Ciemność przegoni z tego miejsca
światełko z poziomu chodnika.
Kto pokonany? - Kto zwycięzca?
Kto prawdy bronił? - Kto unikał?

Kto chce tu światła? Kto cień woli?
Na pamięć? Czy na zapomnienie?
Biało-czerwone - Kogo boli?
Najbardziej protestują cienie!

Małe światełko na Krakowskim
i ryngraf przy nim położony -
przedmiotem są najwyższej troski
naszych wybrańców rozgwieżdżonych.

A przecież to dla prezydenta
dla patriotów i dla Polski!
Ta pamięć powinna być święta!
W tym miejscu właśnie - na Krakowskim!

Vote up!
0
Vote down!
0

Marek Gajowniczek

#151062

O ile PRLowcy w większości przypadków musieli służyć sowietom (oczywiście nie bronię ich za to!) to obecny rząd IIIRP najwyraźniej CHCE. To boli. To jest zdrada, bo przekładają własny (kolesi) interes nad interes Polski.

RZĄD POD SĄD!

 

Vote up!
0
Vote down!
0
#151069