"Straż Bezpieczeństwa" HGW ?

Obrazek użytkownika Qeid
Kraj

Poniżej film jak pod "ochroną" Straży Miejskiej Hanny Gronkiewicz Waltz demoluje się znicze zapalone przed Pałacem a na końcu wyrzuca do śmieci wieniec wraz ze zdjęciem Pary Prezydenckiej.
Zawsze pisałem i mówiłem .
PLATFORMA OBYWATELSKA - kultura inna niż wszystkie.
A tak swoją drogą pamiętam jak niszczono kwiaty i znicze niedaleko tego miejsca no ale tam robiłą to ta zła Służba Bezpieczeństwa a teraz robi to dobra demokratyczna Straż Bezp... znaczy Miejska.... Historia lubi się powtarzać, prawda...? No ale teraz jest już zupełnie inaczej. Teraz mamy wybory, wolne a jakże, a jakby partia powszechnie nami rządząca miał te wybory przegrać... to mamy np. dwa dni wyborów, albo na przykład możemy jakiejś listy niezarejestrować..., albo jakiś kandydat może mieć wypadek, albo.... . Wiele tych albo ale jak to pisał Karol Marks :
"Na to, by w danym kraju zapanował socjalizm (komunizm - moje), wystarczy wprowadzić w nim demokrację. "

Samo wideo bulwersujące. Jeszcze bardziej wypowiedzi tzw. funkcjonariuszy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

jakże wymowna samoocena "służb" HGW...

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143134

gdy wyrzucali wieniec ze zdjęciem pary prezydenckiej. Mam wizerunki tych pachołków HGW trzeba ich namierzyć i rozliczyć.

----

Ciężko wyznać: Na taką miłość nas skazali, taką przebodli nas Ojczyzną... Z. Herbert

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Jesteś Polakiem? Zastrzeliłbym się, gdyby w moich żyłach płynęła inna krew. W. Łysiak

#143195

Aha, a ja nawet wiem kto ją wybrał.

Kandydat Głosy Procent   Hanna Gronkiewicz-Waltz 345 737 53,67%   Czesław Bielecki 149 200 23,16%   Wojciech Olejniczak 85 889 13,33%   Janusz Korwin-Mikke 25 153 3,90%   Romuald Szeremietiew 13 921 2,16%   Katarzyna Munio 11 465 1,78%   Waldemar Fydrych 4 952 0,77%   Danuta Bodzek 3 329 0,52%   Piotr Strzembosz 2 774 0,43%   Piotr Skulski 1 155 0,18%   Cezary Stachoń 624 0,10%   Razem 649 049 100%   Frekwencja 48,37%

 

 Uprawnionych do głosowania 1 343 206 osób. Głosowało wszystkich 649 049 tys osób w tym 345 737 tys. osób głosowało na HGW, t.j. 25.6% ogólnej liczby uprawnionych wyborców. Frekwencja wyniosła 48.37% wszystkich uprawnionych, czyli na resztę kandydatów głosowało 22.77% uprawnionych.

Reasumując. Jako że na wszystkich pozostałych kandydatow głosowało 22.77% ogółu uprawnionych warszawiaków, wypada, że na HGW głosowało 25.6% plus 51.63% tych którzy nie pofatygowali się głosować. Procentowo wygląda to tak jak 77.23% ogółu warszawiaków głosowało na HGW. W realnych liczbach wygląda to tak, że 1 037 358 osób głosowało na HGW!!!

Matematyka wyborcza jest nieubłagana. Ci co wypięli się na wybory Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy w liczbie 693 497 tys osób tak naprawdę głosowali na HGW!!!

Czy to naprawdę tak ciężko zrozumieć? I taka jest właśnie cena zwietrzałej mózgownicy lub też "zakutego łba"! A wielu z tych "rycerzy" jest jeszcze z tego dumnych. Koń by się uśmiał? Chyba nie, raczej zapłakałby nad rycerzami.

Życzę następnych wesołych głosowań!

PS. Każdemu z tych sprzątających cieci, trzeba było zrobić zdjęcie! Prędzej czy później przydałoby się!

____________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#143143

Nie wszyscy wykonawcy tego hańbiacego , barbarzyńskiego  rozkazu  byli przekonani o słuszności tego co robią, może byli pod presją grożby utraty pracy? A rozkazodawcom póki co nic nie grozi , pewnie dostaną jeszcze premie i nagrody.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143325

Każdy ma prawo odmówienia wykonania rozkazu, który jest niezgodny z konstytucją i godnością oraz honorem! Ci którzy wydają takie rozkazy, wydają je tylko dlatego, że jest ktoś kto je wykona! Gdyby takowych nie bylo... rozkaz pozostałby tylko głupim gadaniem pomyleńców.

Ale aby coś takiego zrobić, trzeba mieć jaja!

__________________________________________

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

"...dopomóż Boże i wytrwać daj..."

#143342

Proponuję,by w rocznicę 10 kwietnia zorganizować "noc czuwania",by "śmieci"zostały na swoim miejscu do czasu aż się wypalą.
To co obejrzałam,zwaliło mnie z nóg.Dobrze by było,by ten film został nagłośniony.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143144

gość z drogi

to ci sami prawdopodobnie,którzy walczyli z Polskimi Kupcami,Ich Zonami

i Dziećmi..........

to być może ci sami,którzy

"częstowali" związkowców

GAZem....

 

panowie,fachowcy od "śmieci" sami jesteście śmieciami historii"

Nagłaśniajmy FILM.../czy Graś aby nie przyglądał się temu ,jak niegdyś?/

wczorajsze ZOMO,dzisiejsza Straż boczna "bogobojnej hanki bufetowej",warsiawko

jak mogłaś takie" cuś "

wybrać

mając do wyboru....ludzi szlachetnych,odważnych i bardzo przyzwoitych,czy gw tak ci zamieszało w główkach ?"

Nie odnosi się ten akapit do Warszawiaków,a jeno tylko właśnie do warsiawki........

10

 

 

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

gość z drogi

#143152

...człowiek w swej głupocie jest gorszy niż zwierzę. Taka ku... jedna z drugą też ma bliskich, rodzinę , znajomych a mimo to nie potrafi wykrzesać z siebie choć trochę empatii i potulnie wykona nawet najgorszy rozkaz. Człowiek chyba już dawno przestał ewoluować. Spójrzcie jakie zezwierzęcenie towarzyszyło żołnierzom niemieckim, rosyjskim podczas II wojny św. czy potem coś się zmieniło? NIC! Potem były kolejne wojny i takie same zwierzęce zachowania, choćby Bałkany. U nas wystarczy spojrzeć na zachowanie ZOMO, a przecież to też w dużej mierze byli ludzie z poboru służby zasadniczej. Czym się teraz różni policja lub taka straż miejska? Rozkaz i basta! Nie ważne, że wyglądają przy tym jak stado ubezwłasnowolnionych baranów i wydaje im się, że pilnują porządku, tymczasem wykonują brudną robotę, bo urzędnicy rączek sobie nie pobrudzą. Na miejscu tych strażników ze wstydu nie wychodziłbym przed zmierzchem z domu i nikomu nie powtarzał czym się po nocach param.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143162

"Taka ku... jedna z drugą też ma bliskich, rodzinę , znajomych a mimo to nie potrafi wykrzesać z siebie choć trochę empatii i potulnie wykona nawet najgorszy rozkaz."

Otóż to. To właśnie odmóżdżone głąby szczebli różnych wykonują rozkazy Hitlerów i Stalinów. Gdyby nie oni machina systemu nie miałaby prawa istnieć. Szlag trafia na myśl, że my jeszcze musimy na nich pracować, tak jak na rózne pejsate babochy, którymi tylko dzieci straszyć.

To też skutek planowego wymordowania rdzennej ludności Warszawy podczas powstania. Wytłukli cała polską elitę, a zastąpili ją "elitą" importowaną z NKWDskim żydoskim glejtem, aby do końca wybiła prawdziwych Polaków, AKowców i patriotów.

OTo skutki planowego działania, obliczonego na wykorzenienie polskości, a potem to już łatwo młodziez od początku ulepić, bezmyślną, bezwolną, dla której słowa ojczyzna, wolność i patriotyzm nie mają w ogóle żadnego znaczenia.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143321

Pokażmy tym śmieciarzom jak wyglądają śmieci! Proponuję akcję - KAŻDY Z NAS Z WOREM ŚMIECI POD RATUSZ!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143163

Oj, przepraszam zwierzęta, bo one nie byłyby tak podłe, by tak chcieć zniszczyć pamięć! W kulturze europejskiej, chrześcijańskiej to jest nie do pomyślenia! Kim są ci ludzie (ludzie?)?

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Petrus

#143167

Najfajniejsze jest to, że budżet na utrzymanie czystości w Warszawie ma stopień realizacji na poziomie blisko 80% (sorki- nie chce mi się sprawdzać dokładnych danych). Potem powiedzą, że nie mają kasy na sprzątanie parków, bo wszystko poszło na sprzątanie śmieci po oszołomach, którzy co miesiąc zaśmiecają Krakowskie...

************************** BETTER DEAD THAN RED!

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

**************************
BETTER DEAD THAN RED!

#143185

warszawskie żule HGW.

krisp

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#143313