Wielki sukces polskiego damskiego boksera !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Pro-pisowskie media, które opanowały Polskę, niestety pominęły ważną informację udzieloną zebranym członkom partii i rządu na Radzie Krajowej Platformy Obywatelskiej, przez premiera Tuska. Informacja ta potwierdza, jak się z nami liczą w świecie, a zwłaszcza z naszym premierem, któremu przed Euro 2012 zawdzięczamy spektakularny sukces sportowy...

Zacznijmy jednak od tego, że pro-pisowskie media w całości pominęły fakt, że Donald Tusk mówiąc o Stefanie won stąd Niesiołowskim:  "Tak, jest naszym bohaterem i potrafił prezentować odwagę, twardość charakteru i niezłomność…”– oraz gdy zaznaczył, że „zasług Niesiołowskiego zgromadzonym na Radzie Krajowej nie trzeba przypominać”: Tusk jednak te zasługi wymienił - poprzez odczytanie peanu ku czci Stefana Niesiołowskiego autorstwa znanej wszystkim agitatorki PO Renaty Rudeckiej -Kalinowskiej…. 

Pro-pisowkie media, jak np. TVN, czy odpolityczniona TVP – w całości jednak pominęły często zapomniane, bohaterskie czyny Stefana won stąd Niesiołowskiego z czasów, gdy Niesiołowski wysadzał Lenina. A przecież mówiła już o tym, jego ówczesna narzeczona Elżbieta Królikowska-Avis - która na wszelki wypadek nie wraca z Anglii:

http://blogmedia24.pl/node/32861

Bo przecież Bohater Platformy Obywatelskiej, którego laudacja odbyła się na piątkowej Radzie Krajowej PO, „zaprezentował” - zgodnie ze słowami swojego promotora – „odwagę, twardość charakteru i niezłomność” już w dniu 19 czerwca 1970 roku, tj. w pierwszy dzień śledztwa, gdy podczas przesłuchania przez por. Dariusza Borowczyka z KM MO w Łodzi (Nr sprawy II 3 Ds. 25/70, tom VI) - od razu wskazał na pro-pisowską agitatorkę, którą była jego ówczesna narzeczona i która kazała bohaterskiemu Stefanowi vel Konstantemu – wysadzić Lenina w Poronie ! Przecież niewielu w tych czasach wykazało się niezłomnością w demaskowaniu wewnętrznego wroga, który do dziś zagraża naszej partii – tym razem  już  nie robotniczej, lecz obywatelskiej !  

Te akta - dostępne dla badaczy w IPN - potwierdzają, że właśnie w latach 70-tych zaczął się kształtować przyszły charakter bohatera - damskiego boksera Platformy Obywatelskiej, którego obecne działania wobec pro-pisowskich lizusów i agitatorów – zwłaszcza, gdy są to kobiety – powinny być „wzorem do naśladowania” przez członków Platformy Obywatelskiej. Nic dziwnego, że pro-pisowskie media w całości pominęły fakt, że światowa organizacja boksu kobiecego (WBC – czyli Women Boxing Council) przyznała Stefanowi won stąd Niesiołowskiemu Złoty Pas – dla najlepszego damskiego boksera roku 2012 !!!

Należy dodać, że to najwyższe odznaczenie dla damskiego boksera, stanowi także dowód uznania dla trenera i zarazem promotora Stefana won stąd Niesiołowskiego! Nie ukrywajmy ! Jest nim sam premier Donald Tusk, który mimo nawału obowiązków, znajduje czas na szkolenie bohaterskiego Stefana, który jest już wzorem dla bokserów młodszego pokolenia Platformy Obywatelskiej, jak Halicki, czy Olszewski… 

Organizacja WBC, czyli Women Boxing Council, uznając Stefana won stąd Niesiołowskiego za najlepszego damskiego boksera 2012 roku - wskazała na niezwykle precyzyjny prawy prosty bohatera Platformy Obywatelskiej, oraz doskonałą pracę nóg polskiego championa. Dzięki tym umiejętnościom bokserskim, damski champion całkowicie zdezorientował pro-pisowską agitatorkę Ewę Stankiewicz, co w rezultacie przesądziło o przyznaniu Stefanowi won stąd Niesiołowskiemu tytułu „Damskiego boksera 2012 roku” wraz ze Złotym Pasem organizacji WBC!

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Damski bokser swoją niezłomność w demaskowaniu wrogów ustroju POsunął tak daleko że zakapował również swojego brata że o przyjaciołach z "Ruchu" nie wspomnę. Dodatkowo wykazał się niezwykłą skromnością wskazując jako przywódców właśnie swoich kolegów a umniejszając swoje zasługi w rozwijaniu tej organizacji.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#259127