Narodowy Program Objazdu Autostrad ogłoszony !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Rząd odniósł kolejny sukces ogłaszając ustami modelowego ministra transportu Narodowy Program Objazdu Autostrad (NPOA) na Euro 2012. Wyżelowany minister Nowak, informując społeczeństwo o tym, że Państwo polskie pod rządami Donalda Tuska - zdało kolejny raz egzamin, dodał: "Dobry gospodarz, jak się szykuje do poważnej imprezy, to musi przygotować warianty awaryjne"

I to jest święta prawda, o której wie każdy dobry gospodarz, organizując najpoważniejszą imprezę w jego życiu – na przykład ślub córki. Gdy po pięknym ślubie w katedrze, zaproszeni goście z różnych stron kraju a niejednokrotnie nawet z zagranicy - udają się na przyjęcie weselne do podmiejskiego luksusowego ośrodka, nie będą zaskoczeni, gdy na miejscu niczego nie będzie. Kiedy bowiem na miejscu okaże się, że kucharz tak zapił, że od trzech dni jest nieprzytomny, zamówione kelnerki nie przyjechały, gdyż trafiła im się lepsza fucha, a w sali balowej walają się drabiny i farby po niedokończonym malowaniu – co robi dobry gospodarz ? Dobry gospodarz, jakim jest Donald Tusk i jego modelowy minister – ma gotowy plan awaryjny! Gdy zdezorientowani goście tłoczą się przed zamkniętą salą weselną - dobry gospodarz wyjmuje z zamówionej bagażówki leżaki, grilla, zwoje kiełbasy podwawelskiej, a także piwo i wódkę ! Już po chwili radość wraca na twarze zaproszonych gości, zamieniając się w wyraz szczęścia, gdy dobry gospodarz wyjmuje także harmonię, na której miesiąc przed weselem ćwiczył biesiadne kawałki!

Ale modelowy minister i jego pryncypał, to nie tylko dobry gospodarz. Donald Tusk i jego wyżelowany minister – to bardzo dobry gospodarz, który nie tylko przygotował na Euro 2012 awaryjny Narodowy Program Objazdu Autostrad (NPOA), ale także  Narodowy Program Objazdu Objazdów Autostrad (NPOOA) – w przypadku kolejnej awarii ! Ten kolejny plan „bardzo dobrego gospodarza” wynika z prostej przyczyny, że niemiłosiernie zatłoczone drogi krajowe, którymi będą poprowadzone objazdy – mogą zostać zablokowane przez okolicznych mieszkańców, którzy już dzisiaj nie mogą przejść na drugą stronę jednopasmowej jezdni. Dlatego „bardzo dobry gospodarz”, jakim jest panujący nam Donald wraz z wyżelowanym ministrem, stworzyli awaryjną alternatywę: dojazdy drogami leśnymi i polnymi na Euro 2012 !

Skoro jest jednak oczywiste, że żaden samochód osobowy nie wytrzyma przejazdu przez polskie pola i lasy – rząd utworzył już polne parkingi, na których obywatele z Europy pozostawią swoje pojazdy, przesiadając się na w pełni ekologiczne powozy, z których będzie można podziwiać nie tylko piękno polskiej przyrody, ale i postęp i modernizację Polski, dokonane przez „bardzo dobrego gospodarza”. Z okazji prezentacji kolejnego awaryjnego planu, modelowy minister w rządzie „bardzo dobrego gospodarza” przedstawił na spotkaniu zamkniętym widokówkę z obrazem zatwierdzonego przez UEFA powozu do przewozu gości zagranicznych na rozgrywki EURO 2012. Widokówkę udało nam się zdobyć i jako pierwsi ja prezentujemy naszym czytelnikom !

Przy okazji prezentacji Narodowego Programu Objazdu Objazdów Autostrad (NPOOA), wybuchł jednak skandal, w związku z przyznaniem koncesji na przewozy gości zagranicznych powozami Euro Ekologia 2012. Okazało się bowiem, że zgodnie z zapowiedziami modelowego ministra – koncesje mieli otrzymać wyłącznie zbankrutowani podwykonawcy budowanych autostrad – w ramach rekompensaty za wykonany przez nich czyn społeczny. W praktyce jednak okazało się, że koncesje trafiły do kolegów „bardzo dobrego gospodarza”!

Modelowy minister jednak zdecydowanie temu zaprzeczył przypominając, że procedura wyboru koncesjonariuszy odbyła się zgodnie z przyjętymi przy budowie autostrad zasadami przetargowymi. A jest to przecież znana wszystkim podwykonawcom zasada: „Wygra ten, kto da więcej”….

Prezentację Narodowego Programu Objazdu Objazdów Autostrad (NPOOA), tj. objazdu dróg krajowych przez polskie pola i lasy, uświetnił występ zespołu Jarzębina z Kocudzy.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

 Państwo polskie pod rządami Donalda Tuska - zdało kolejny raz egzamin,

 

Moze egzamin z glupoty zdalo napewno

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#255650

Hurrra, Polska jest przejezdna! Wiedziałem, że na Nowaka możemy liczyć. Skoro uratował nas od kompromitacji na Euro - oczywiście mam na myśli tylko drogownictwo - to teraz powinien zostać skierowany na inny, równie zabagniony, front walki z korupcją. Tam też jest mnóstwo roboty do wykonania. Musi tylko uważać, aby przy tym działaniu nie rozwalił fundamentów własnej partii.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#255660

... już nie pastwić się nad wyżelowanym ministrem Nowakiem. On już i tak jest wystarczająco ośmieszony... samym sobą... Przecież chyba goli się codziennie i nabiera antypatii do swojej facjaty. Jeżeli natomiast tak nie jest to... pamiętajmy, że głupota nigdy nie est w stanie rozpoznać samej siebie, no chyba, ze jest to zwykły cynizm i warcholstwo etyczno-moralne...

Na marginesie. Skutecznie od niemalże 6 lat realizowany jest Narodowy Program Zniszczenia Polski (NPZP) i za ten program należeć się będzie w niedalekiej przyszłości surowy wymiar kary za zdradę stanu, zdradę Polski. Obyśmy tego doczekali za naszego życia!

Pozdrawiam

krzysztofjaw

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

krzysztofjaw

#255682