Ludziom dobrej roboty cześć i chwała !

Obrazek użytkownika Kapitan Nemo
Blog

Nie minęły dwa dni od zakończenia gospodarskiej wizyty towarzysza premiera na autostradzie A2, a już w poniedziałek mazowiecki wojewódzki inspektor nadzoru budowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie ok. 7 km odcinka autostrady A2 od Konotopy do Pruszkowa !

Ten wielki sukces był możliwy dzięki realizacji zobowiązania zwiększenia wydajności pracy o 250% złożonego przez chińskie brygady robotnicze, układające asfalt. Jak informuje rzeczniczka wojewody mazowieckiego, na newralgiczny odcinek autostrady A2, tj. od Konotopy do Strykowa do pracy powrócili bowiem towarzysze chińscy, na skutek osobistej interwencji Cezarego Grabarczyka   – pomimo zerwania współpracy z firmą COVEC.

Ta radosna dla towarzysza premiera oraz dla modelowego ministra Nowaka wiadomość, może stać się impulsem dla innych brygad budowlanych, które może także zaczną składać – tak oczekiwane przez partię i rząd - zobowiązania do zwiększenia wydajności, w celu uzyskania przejezdności. 

Dlatego już teraz Generalna Dyrekcja Budowy Dróg i Autostrad podjęła decyzję, o przyznaniu towarzyszowi Cezaremu Grabarczykowi nagrody w wysokości 200 tysięcy złotych, za otwarcie odcinka autostrady A2 od Konotopy do Pruszkowa. Z kolei najbardziej wyróżniający się w pracy robotnicy budowlani, zostaną odznaczeni Złotym Medalem Przodownika Pracy.

Ta podniosła uroczystość dekoracji przodowników pracy odbędzie się przy okazji otwarcia kolejnych 7-miu kilometrów autostrady A2, na którą przybędzie minister Nowak w nowej kreacji budowlanej, promującej aktualne, światowe trendy mody na Lato 2012.

Ocena wpisu: 
Brak głosów

Komentarze

Ponad 150 chińskich dziennikarzy wystąpiło do polskiej ambasady w Pekinie o akredytacje na Euro 2012 - poinformował rzecznik placówki. Turniej organizowany w Polsce i na Ukrainie cieszy się w Chinach ogromnym zainteresowaniem mediów i kibiców.

 

Już nadciągają.....

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

mukuzani

#257398

przy wręczaniu tych 200 000 nagrody niech nie zapomną o kwiatach, które tradycyjnie dostaje Grabarczyk za DORO

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Dobosz

#257452

W związku z pomijaniem przez reżimowe media (chodzące na pasku wiadomych nam sił) niewątpliwych osiągnięć partii i rządu przed Euro 2012 - zwłaszcza w dziedzinie autostradownictwa, zobowiązuję się do ujawniania naszych kolejnych sukcesów – co może przyczynić się do wzrostu morale liberalno-chłopskiego społeczeństwa, oraz wzmóc nasze poczucie dumy .A jest to konieczne dla realizacji śmiałych planów towarzysza premiera, obdarzonego niekwestionowanym geniuszem.

Bo przecież warto odnotować, że w strefach kibica ma się pojawić nie tylko Wi-Fi i punkty informacyjne ale i toalety – zupełnie niedostępne w znanej wszystkim kibicom strefie kibola. W niedawnych strefach kibola można było spotkać jedynie wzmocnione oddziały prewencji z gazami łzawiącymi i telewizję TVN !

Ten niewątpliwy postęp, dokonany przed Euro 2012 wskazuje, że rząd i partia realizuje słuszną, pro-europejską linię, którą należy popierać, zanim się Euro 2012 nie skończy.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257557

Przewodniczący Komitetu do Spraw Radia i Telewizji "Polskie Radio i Telewizja" uhonorował Was medalem im Tow. Gen Albina Żyto.

Ps. Albin Żyto - Był przewodniczącym Komisji Centralnej ds. Działalności Przeciwalkoholowej w Wojsku.
( to nie żart)

Oni też mieli poczucie humoru -

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257456

Ten medal nosić będę wysoko, choć osobiście wolałbym same Żyto – bez Albina. Ale darowanemu medalowi ( a raczej medalu, tak jak misiu) w zęby się nie zagląda…

Na zdrowie !

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257492

ale przypomniał mi się właśnie dowcip, jak to młody żołnierz informuje w liście swojego ojca, że dostał syfilisa. Na co ojciec mu odpisuje: ja się synu nie znam na tych wojskowych odznaczeniach, ale noś to z honorem.

Pozdrawiam Cię Kapitanie.

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257522

Czy nie pomyliłeś gen. Żyto z gen. Oliwą? :-)))

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257494

Widzę towarzyszu kapitanie waszą czujność klasową ludu pracującego,a karły reakcji nie śpią

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257543

gen. Szlachcic???

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0
#257544

Zostaną naznaczeni kontrolami ZUS i US, gdyż nieświadomi ciążących na nich powinności wobec ukochanego kraju, dopominali się zapłaty za swój czyn partyjny! Zaś Złotym Medalem zostanie oznaczony urzędnik, który doprowadzi największą liczbę robotników i ich rodzin do poziomu życia panującego w Korei Północnej!
Tusk i autostrady? Nie!
PółTusk i pół autostrady!
10

Podoba mi się!
0
Nie podoba mi się!
0

Chrust

#257539