Rosja oczami ślepców widziana ...

Obrazek użytkownika patria
Świat

 

Rosja oczami ślepców widziana...

 

Rosja jest okrążona przez nieprzyjaciół. Są oni wszędzie. Cały świat ma jedno marzenie, żeby Rosja przestała istnieć.

Po upadku komunizmu, stwierdzono, że komunizm był nie w porządku, ale już utrata wpływów w państwach, które zwyczajnie przedtem okupowali, to już przesada.

Bo wprawdzie ZSRR już nie ma, ale jest Rosja...

W związku z tym, te wpływy trzeba odbudować. Jak? W każdy dostępny sposób.

Na przykład żądając aby Polska czy Czechy nie wstępowały do NATO. Niestety, wrogowie Rosji nie posłuchali i oba państwa zostały przyjęte.

W związku z tym Rosja dbając o swoje interesy zawarła porozumienie z „diabłem”

Cyt:

// Na podstawie "Aktu Stanowiącego o Wzajemnych Stosunkach, Współpracy i Bezpieczeństwie pomiędzy NATO a Federacją Rosyjską", podpisanego 27 maja 1997 r. ustanowiono Stałą Wspólną Radę w skład, której wchodziły wszystkie państwa NATO oraz Rosja. Z dyskusji na forum Rady wyłączone są kwestie takie jak: przyjmowanie do Sojuszu nowych członków, planowanie obronne, Koncepcja Strategiczna, rozmieszczanie wojsk, podejmowanie przez Sojusz akcji zbrojnych. Było to forum, na którym obie strony mogły się ze sobą kontaktować, ale nie miało ono żadnej mocy wykonawczej i Rosja nie mogła w nim w żaden sposób wpływać na decyzje podejmowane przez NATO. Na podstawie tego samego układu postanowiono też o warunkach rozszerzenia NATO, a najważniejsze z nich to: zakaz stałego stacjonowania sił Sojuszu na terenie nowoprzyjętych państw, zakaz rozmieszczania na ich terytorium broni atomowej oraz zmodyfikowano obowiązujące od 1990 roku limity uzbrojenia konwencjonalnego, jakie mogą posiadać obie strony na podstawie traktatu o ograniczeniu sił konwencjonalnych w Europie (CFE). Podpisanie traktatu było najważniejszym wydarzeniem przy pierwszym rozszerzeniu, które pozwoliło przyjąć do NATO trzy nowe państwa bez konfrontacji z Rosją. Pierwsze rozszerzenie NATO na wschód objęło Polskę, Czechy i Węgry i zakończyło się 12 marca 1999 roku.//

 

Czyli konkretnie, w Polsce nie mogą stacjonować stałe siły sojuszu, nie możemy mieć broni atomowej, no i mamy limity uzbrojenia.

 

Tyle że,

Cyt:

//Rosyjski wiceminister spraw zagranicznych Andriej Denisow powiedział z kolei, że "wstąpienie Gruzji i Ukrainy do NATO nie może nie mieć wpływu na nasze stosunki z tymi krajami, a także z całym Sojuszem. Rosja nie widzi racjonalnych argumentów za rozszerzeniem NATO na wschód z punktu widzenia interesu bezpieczeństwa jego członków//

 

 Nie wtrąca się wprawdzie, ale skoro czuje się zagrożona, bo cały świat chce ją zniszczyć, to również:

Cyt:

//Prezydent Władimir Putin podpisał w listopadzie 2007 roku dekret o zawieszeniu przez Rosję wykonywania postanowień traktatu CFE, który ogranicza liczbę samolotów bojowych, czołgów i innej konwencjonalnej broni ciężkiej w Europie.//

http://www.konflikty.pl/a,1912,Czasy_najnowsze,Rosja_wobec_rozszerzenia_NATO_na_wschod.html

 

 

Znaczy się, można sobie wydać dekret o zawieszeniu postanowień traktatu...

Tak myślę, że w końcu skoro można zawiesić te postanowienia, to może Polska też by je zawiesiła... zwłaszcza ...rozmieściła broń atomową, najlepiej własną.

Tylko, że wtedy wszyscy ślepcy nagle przejrzeli by na oczy.

W Moskwie to już przejrzeli, bo okazuje się, że mój kraj jest ogromnym niebezpieczeństwem dla Rosji !!

 

Cyt:

Putin wielokrotnie podkreślał, że Polska ma rusofobię, że ich nienawidzimy i jesteśmy wobec nich agresywni, a na Zachodzie nie mogą nas traktować poważnie. Ta podskórna, wypływająca w mediach od czasu do czasu niechęć do Polaków jest im potrzebna.

......................................................................

Po wejściu Polski do Unii świat zachodni trochę powątpiewał w prawdziwość naszych obaw wobec Rosji. Uważał, że możemy sobie ułożyć stosunki gospodarcze, polityczne i kulturalne z Rosją, a prawicowe grupki w Polsce tworzą sztuczne zagrożenie by mobilizować elektorat. Natomiast dziś widzą, że Rosja działa pod przykrywką zbliżenia z Zachodem i ta globalizacja jej nie cywilizuje.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prof-Maciej-Mrozowski-Polska-potrzebna-Rosji-jako-wrog,wid,16770187,wiadomosc.html?ticaid=113259

 

Najbardziej mnie interesuje ta agresja w stosunku do Rosji.

Chodzi o to, że nie przepadamy za nimi?

Albo się cofnął do 1610 ??

Ma pamięć chłop... 400 lat...już by dał spokój, naprawdę..

 

 

//W maju 2012 roku szef sztabu rosyjskich sił zbrojnych Nikołaj Makarow otwarcie stwierdził, że jest możliwy prewencyjny atak na amerykańskie instalacje obrony przeciwrakietowej w Polsce i Rumunii. Potwierdził też wolę rozmieszczenia w obwodzie kaliningradzkim rakiet krótkiego zasięgu Iskander, co miało na celu zwiększenie presji politycznej środkami militarnymi.

 

Powtórzono więc tym samym marcową groźbę Dmitrija Rogozina o możliwości „błyskawicznego uderzenia” w celu „rozbrojenia wroga”. W maju w podobnym tonie wypowiedział się ówczesny prezydent Dmitrij Miedwiediew, który ostrzegł, że Moskwa musi przygotować zbrojną odpowiedź na plany budowy amerykańsko-natowskiej tarczy w Europie. Ostrzeżenie tym bardziej brzmi złowrogo, gdy się przypomni, że Rosja w swej doktrynie obronnej dopuszcza możliwość użycia broni termojądrowej w działaniach prewencyjnych.//

 

 

http://www.polska-zbrojna.pl/home/articleinmagazineshow/12422?t=POKAZ-ROSYJSKIEJ-DUMY

 

A wiecie co to znaczy „prewencyjnie”?

Znaczy ni mniej ni więcej tylko, wtedy kiedy im się spodoba...

 

Żeby do tego nie dopuścić, znaczy do tej prewencji, wypowiadają się wpływowi politycy, zwłaszcza europejscy.

A wiadomo, że europejscy, znaczy niemieccy. Oni najlepiej pojmują działania „prewencyjne”. W końcu prewencyjnie wymordowali do spółki z Rosjanami kilka milionów Polaków.

Ale ponieważ do końca nie zrobili z nami porządku, to teraz twierdzą.... uwaga !!, że to wszystko nasza wina!

To nie jest żart. Europa i świat jest na granicy wojny światowej przez ... Polskę!

 

Cyt:

Jeden z byłych czołowych ideologów niemieckiej partii SPD, Erhard Eppler, zarzucił Zachodowi, że przyjmując Polskę i Czechy do NATO, złamał obietnicę daną Rosji po zakończeniu zimnej wojny; zaapelował, by nie demonizować Władimira Putina.

 - Gdy Niemcy w NRD wymusili jedność (kraju) i (były kanclerz Niemiec) Helmut Kohl rozmawiał o tym z (przywódcą ZSRR) Michaiłem Gorbaczowem, rosyjski prezydent, którego my, Niemcy, do dziś kochamy, postawił jeden warunek: NATO nie może przesunąć się do przodu (na wschód). (...) Niemiecki kanclerz do tego się zobowiązał - pisze 87-letni Eppler w materiale opublikowanym przez największą niemiecką gazetę opiniotwórczą "Sueddeutsche Zeitung".

.........................................................

Obietnice Kohla straciły sens w chwili, gdy Polska i Czechy wstąpiły do NATO. Wschodnia granica Polski stała się wschodnią granicą NATO - pisze Eppler. - Każdy, kto ma choć trochę oleju w głowie, nie powinien być zaskoczony aktualnymi wydarzeniami - ocenia niemiecki socjaldemokrata. –

..........................................................

Niemiecki socjaldemokrata powołuje się na kanclerza Niemiec z XIX wieku Ottona von Bismarcka, który zalecał osobom zajmującym się polityką zagraniczną, by starały się wczuć w sposób myślenia drugiej strony. Zdaniem Epplera tylko mocarstwa, może USA, mogą ewentualnie zignorować tę zasadę.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,15602950,Niemiecki_polityk__Dzialania_Rosji_skutkiem_przyjecia.html

 

Niemieckie zasady... Wytłumaczył nam jednak, że każdy kto ma trochę oleju w głowie nie powinien być zaskoczony...

 

Pewnie był bardzo zaskoczony, że Polska nie wczuła się w sposób myślenia drugiej strony.. i sześć lat temu oddaliła niebezpieczeństwo aneksji Gruzji.

Zignorowała tę zasadę, jakby była mocarstwem...

Cyt:

// Były doradca Putina przypomniał niedawne doniesienia z WikiLeaks. - Jest tam bardzo wyraźnie opisana rola i znaczenie prezydenta Lecha Kaczyńskiego podczas wojny rosyjsko-gruzińskiej. Nie ma wątpliwości, że to jego determinacja, a szczególnie wizyta z grupą innych prezydentów w Tbilisi, zatrzymała rosyjską ofensywę. Niejako zmusiła Busha i Sarkozy'ego do działania. Gdyby nie Lech Kaczyński, Rosja zajęłaby całą Gruzję. O tym trzeba pamiętać – podkreśla//

http://www.fronda.pl/a/illarionow-rzadzacy-obecnie-polska-sa-bardzo-szczesliwi,9766.html

 

Chociaż ślepcy twierdzą, że Polska zawsze była na usługach USA, z tej depeszy wynika, że zmusiła do działania ich prezydenta.

Ale na szczęście obecna władza, przejrzała na oczy i kiedy dwa lata później, samolot prezydencki roztrzaskał się o pancerną brzozę, wczuła się podobnie jak Niemcy, w sposób myślenia drugiej strony...

Okazało się, że Rosja już na zawsze będzie naszym przyjacielem...

Uściskom nie było końca...

 

Ostatnio jednak roztrzaskał się również inny samolot.

Wcale nie polski, a skąd ! Nikt już nie chce się ściskać z Putinem... i chociaż nie do końca wiadomo, czy to było jego autorstwa, okazało się, że jednak doradca panującego nam Prezydenta... szef BBN, albo oślepł, albo przejrzał na oczy. Zależy kto tam jak wytłumaczy i w czyją rację się wczuje.

Może jednak w polską ??

 

Cyt”

 

//Szef BBN zaznaczył przy tym, że Moskwa przestała przestrzegać zapisów umowy - a zatem teraz sytuacja zupełnie się zmieniła. - Rosja nie przestrzega porozumień, zajęła Krym, rozmieszcza dodatkowe wojska w pobliżu granicy NATO i udaje, że nic się nie dzieje - podkreślił. - Uważamy, że Rosja sama naruszyła postanowienia (umowy) i wykorzystuje je teraz już tylko propagandowo. Nasi sojusznicy na Zachodzie są ostrożni, woleliby nie drażnić Rosji i pokazywać, że podtrzymujemy w 100 procentach gotowość przestrzegania porozumienia – powiedział gość Jedynki.

 

Szef BBN zaznaczył, że jednak nawet w ramach porozumienia z 1997 roku na terenie państw NATO na wschodzie mogą znaleźć się nowe siły, które ”nie będą znaczące”. Dodał, że trwa dyskusja, czym są ”znaczące siły”; na samym początku twierdzono, że to więcej niż dwie wzmocnione brygady. Zaznaczył, że Rosja nie chce teraz respektować dawnych ustaleń, być może na szczycie NATO trzeba się do tego ustosunkować.//

http://www.polskieradio.pl/7/129/Artykul/1168049,Koziej-Rosja-rozmieszcza-wojska-u-granic-NATO-i-udaje-ze-nic-sie-nie-stalo

 

 

Noo nareszcie... przecież wszystko można „zawiesić” tak jak Putin w 2007 roku...

Zawiesił .. a przecież nie było jeszcze tej całej awantury na Majdanie, ani Gruzji, a w  Czeczenii dostał zgodę od NATO...wiadomo, terroryści.

 

Tylko czy on się „wczuje” tak jak radził Bismarck w ten sposób myślenia ?

Przecież chyba nie jest ślepy?, albo i jest ?

Ocena wpisu: 
4
Twoja ocena: Brak Średnio: 3.8 (głosów:17)

Komentarze

prowokacje w stosunku do rosij nie maja konca wcale sie nie dziwie Putinowi ze ma tego dosyc z drugiej strony czemu tylko Polska pcha sie na pierwszy plan? niemcy jak zydy patrza tylko na wlasna kieszen zaczynam wierzyc ze wielu niemcow okradlo pomordowanych zydow z ich tozsamosci i teraz udajac moskow mieszaja nie tylko w Europie a Polska tak czy tak jest im kula u nogi, wszystko zmierza ku temu aby te dwie hieny znowu sie podzielili nami jak tortem bo na pewno nikt sie o nas bic nie bedzie nawet tusek z wojskowymi tradycjami rodzinnymi(dziadzio w ss) chce sie z tad ewakuowac a kto jak nie on moze nas obronic?mysle ze to koniec zartow i jesli swiat nie zrozumie tego co powiedzial P.JKM mozemy sobie kopac glebokie bunkry!

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6

adolfnr2

#1432842

Polska, podobnie jak byłe republiki przeszkadzają Rosji od dawna :)

Te rakiety to juz w 2012 wycelowali, biedacy.

Oni się chyba bali od początku tego co im możemy zrobić :) Sam przeczytaj jak to brzmi....

Ten wpis jest o tym, że i tak zrobią co chcą...

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-8

Astra - Anna Słupianek

#1432845

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Pixi i Dixi został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

Pixi i Dixi

#1432858

Nawet tego w czerwonych butach :))))))

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-9

Astra - Anna Słupianek

#1432897

Tak powinieneś zatytułować swój komentarz.

Podoba mi się!
6
Nie podoba mi się!
-3

kazikh

#1432869

.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2

kazikh

#1432873

RE: Artykul:

Nienawisc zydow do Rosji, to nie jest nienawisc calego swiata, a zydostwo to nie caly swiat (chociaz by chcieli go miec nawet po trupach).

Autorzy chyba zapomnieli o tym, ze Rosja, Chiny, Indie i Iran podpisaly dosc zobowiazujace porozumienie, ktore m.in., likwiduje zydowski dolar z federal reserve w ich wymianie gospodarczo-ekonomicznej, a tym samym calkowicie pozbawia zydowska finansjere lukratywnych zyskow m.in. z paliw i gazu.

Jak autorzy nie wiedza o co chodzi, to napewno chodzi o "kase"...

===============================

jasiek z toronto

http://polskawalczaca.com

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-2
#1432898

Wpisujesz się swoim komentarzem... właśnie w owego ślepca...

BRICS to jest nowa waluta i o kasę chodzi globalnie na pewno. Jaka będzie i czy lepsza, zobaczymy pewnie niebawem, chyba, że w walce o nią zatłuką i Ciebie i mnie.

Mnie interesuje tylko to, że niezmiennie, bez względu na Rosję carską, bolszewicką czy znów carską... Rosja dąży do likwidacji mojego kraju, podobnie zresztą jak żydzi. 

Bo niby skąd i kto ich tutaj przysłał w 1944r.??

Nie tylko Polacy się ich obawiają, chyba, że chcesz powiedzieć, że te ponad 70% które im nie ufają to idioci i tylko Ty masz rację.

Zagrożenie ze strony Rosji odczuwa coraz więcej nacji, nawet tych które do niedawna były neutralne...

http://www.rp.pl/artykul/1104489.html

 

 

 

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1432901

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

&qt;Mn ntrsj tylk t, ż nzmnn, bz względ n Rsję crską, blszwcką czy znów crską... Rsj dąży d lkwdcj mjg krj, pdbn zrsztą jk żydz.&qt;

 

swm krj, t trzb był myślć w 1989 rk, n trz, kdy tn jż jst zlkwdwny. Węc c nby Rsj chc zlkwdwć?

Jdynym c zlkwdj, t będz trcz, któr nbwm Mrzyn wybdj n trytrm byłj Plsk. Będz t pstwnm krpk nd &qt;&qt; bynjmnj n tj ljnkwj.

wybrż sb trk, c będz w rz Rsyjskg tk n nstlcj trczy?

Kt w Plsc znwstj ptm chćby złmng grsz?

Trzb był słchć pn Snkwcz, n głptk trz wypsywć chęc lkwdwn czgś, c n stnj! 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1432914

Tarcza przecież "wypadła" po resecie Obamy. A rakiety nacelowane są...

Niech się autor odniesie do wpisu merytorycznie albo wcale.

 

//O swoim kraju, to trzeba było myśleć w 1989 roku, a nie teraz, kiedy ten już jest zlikwidowany//

 

Nie wkurzaj mnie takim poziomem dyskusji, bo on do niczego nie prowadzi.

O tym, że jesteśmy do likwidacji wspomina słynny doradca Dugin, słyszał autor?

Jak nie,to zapraszam do przeczytania mojego wpisu o nim !

Co chcesz mi powiedzieć, że co? Wszystko jest ok a ponad 70% Polaków nie ufając Rosji, myli się??

//A wyobraża sobie Autorka, co będzie w razie Rosyjskiego ataku na instalacje tarczy?//

A wyobraża sobie autor, czym jesteśmy po kompletnym militarnym rozbrojeniu się? 

Co będzie w razie ruskiego ataku??

Napisz nie zgadzam się, Rosjanie są ok a ja piszę nieprawdę... a potem spadaj do okulisty !

 

EOT

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1432919

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Mój komentarz jest ze wszechmiar merytoryczny i mało mnie obchodzą nastroje Autorki.

Głupotki powyższe, Autorka raczy uzupełnić takim oto poglądem:

 

"Tarcza przecież "wypadła" po resecie Obamy. A rakiety nacelowane są...",

 

a ja zapytam w takim razie, gdzie Autorka żyje i zacytuję ten tekścik i to raptem z dzisiaj: KLIK

Brak rzetelnej wiedzy na temat tego, o czym się pisze, powoduje, iż wychodzą potem takie skecze.

 

Odpowiem jeszcze na to pytanie:

 

"Co będzie w razie ruskiego ataku??"

 

Nic nie będzie, bo nic już nie ma.

Aha, tarczy też nie będzie!

 

 

 

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1432922

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1432924

Proszę ;

 

 

„Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej formie. Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy. Nie dlatego, że nie lubimy Polaków czy Ukraińców, ale dlatego, że takie są prawa geografii sakralnej i geopolityki. Polska musi wybrać – albo tożsamość słowiańska albo katolicka”.

Read more: http://www.pch24.pl/szkalujace-billboardy-a-cele-rosyjskiej-polityki,21688,i.html#ixzz38biAG0RN

I to by było na tyle ...

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1432928

Ten link, który podałeś dotyczy projektu powstania tarczy, który być może będzie wznowiony.

Reset był? wstrzymanie budowy było? Rakiety w Kallingradzie zostały nacelowane na terytorium Polski w 2012 roku... takie są fakty.

Sam nie masz rzetelnej wiedzy.

//Nic nie będzie, bo nic już nie ma.//

Naprawdę? Nic nie wiesz o Polakach kotku, nic...

Siedź, gdzie siedzisz i się nie mądruj. Twoje frustracje mnie nie obchodzą Autorze :)))

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1432925

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1432926

Chyba żwirek!

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1432929

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

cytck z Dgn gdz?

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1432930

Tutaj 

patria - 26 Lipiec, 2014 - 22:14

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1432931

Komentarz ukryty i zaszyfrowany

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność dość negatywnie. Został ukryty i zaszyfrowany poprzez usunięcie samogłosek. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 3. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność jakkolwiek ciężko Ci będzie go odczytać. Pamiętaj, że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

dl?

nsynjsz m rzczy, których n msz bldg pjęc.

Dgn w swch dywgcjch ngdz n wspmn lkwdcj pństw plskg. Ngdz.

N grnsz tg gśc. 

Rzmw z Tbą jst p próżncy, wynk t z tg, z n wsz czym pszsz. Brk jkchklwk rgmntów n pprc swch tz z Twjj strny, czyn nsz dlg kmcznym, k Twjj csz, l przcż n mżn wszystkg sprwdzć d tkg pzm, tym brdzj, ż chyb pstrzgsz sb jk sbę pwżną. 

Pstrj sę węc trchę lpj nstępnym rzm.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-6
#1432937

Jaśniej już chyba wyrazić się nie mógł.

No i widzisz kocie, co z Tobą za dyskusja.... na temat "mojego poziomu"... no brawo ...

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1432942

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1432944

 

„Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana istnieniem niepodległego państwa polskiego w żadnej formie. Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy. Nie dlatego, że nie lubimy Polaków czy Ukraińców, ale dlatego, że takie są prawa geografii sakralnej i geopolityki. Polska musi wybrać – albo tożsamość słowiańska albo katolicka”.

Read more: http://www.pch24.pl/szkalujace-billboardy-a-cele-rosyjskiej-polityki,216...

 

Pytam się, czy coś jest w tym cytacie niezrozumiałe, czy mam wklejać po raz trzeci?

 

Podoba mi się!
4
Nie podoba mi się!
-6

Astra - Anna Słupianek

#1432947

http://www.youtube.com/watch?v=wdUyV-MYI-I

http://www.youtube.com/watch?v=1PPuRlC9fok

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-7

Astra - Anna Słupianek

#1432949

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1432955

Komentarz niedostępny

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność bardzo negatywnie i jest niedostępny. Nie można go już odkryć. Bardzo nam przykro.. :(

#1432959

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Że ciebie jeszcze tu ktoś hoduje analfabeto.

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-5
#1432961

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika wilk na kacapy został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

i tego zawodu jak Ty nie wykonuje tak ze twoje spojrzenie na swiat jets spojrzeniem niewolnika i idziez zawsze tam gdzie twoj pan ci daje ochlapy ze stolu

ale tak maja wszytkie mnedoweszki ktore sie urodzily w niewoli i nie wiedz co to jest wolnosc.

Podoba mi się!
5
Nie podoba mi się!
-7
#1432962

bardziej nienawidza Polakow anizeli Rosjan , nie jestem nawet pewien czy Rosjan nienawidza .

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

Bądź zawsze lojalny wobec Ojczyzny, wobec rządu tylko wtedy, gdy na to zasługuje. Mark Twain

#1432966

jak można z kotem gadać i to krewnym Dugina. :)))

Nie chce mi się tu przytaczać faktów, jak Sowieci i Niemcy "zapraszali" Polaków do siebie, by ich potem wprost zamordować. Wiara katolicka jak dotychczas powodowała, że mieszkali tu poddani Rzymu, gdy jeden i drugi sąsiad z Rzymem nie ma nic wspólnego i stąd w tradycji polskiej nie ma mowy o podstępie, a istnieje nieprzeparta idea wspólnej egzystencji. Taki rozsadnik zła przeszkadza obu państwom, które jak każde poważne państwo nie reezygnuje z odwiecznych i dalekosiężnych planów. Chciałbym zatrzymać się przy, wydawałoby się niemożliwej współpracy, Rosjan, Niemców, Anglików i w tle wielkiej finansjery.

Najpierw "wyłuskany" zostaje gen. Stefan Grot-Rowecji, który był dobrym organizatorem i trzeźwo myślącym Polakiem. Tu widać współpracę co najmniej trzech wymienionych stron. Później już wszystko idzie w kierunku wielkiego powstania, które ma ponoć uchwycić władzę w Stolicy, by wchodzących Sowieów postawić przed faktem dokonanym. Sowieci zatrzymują się nad Wisłą, a Niemcy masowymi publicznymi egzekucjami niejako prą do wybuchu powstania. Pomoc Anglików i Sowietów dla powstańców w Warszawie jest na tyle znacząca, że budzi nadzieje, a na tyle trafiona, że gros zrzucanego sprzętu trafia w ręce Niemców. Niemcy, nie niepokojeni przez nikogo, po wymordowaniu części ludności pozostałą wyprowadzają z Warszawy i dokonują zniszczenia miasta. Biorą sobie do pomocy cechujących się okrucieństwem Własowców, by w Polakach wyhodować zadrę i uniemożliwić układanie się ze sporą a sąsiedzką nacją, czyli Ukraińcami. Ludobójstwo Polaków na Wołyniu również miało ten cel.

Anglicy nie mieli żadnych skrupułów, by Polaków, którzy walczyli z nimi ramię w ramię po zakończeniu wojny załadować na statki i wysłać do Polski, choć dobrze wiedzieli jaki tam los mają zgotowany.

Wracając jeszcze do Sowietów to wystarczy wspomnieć, że nie tylko mordowali Polaków, bo wystarczy wspomnić hołodomor, którego ofiar nie doliczono nigdy do końca. Jeśli jest do spełnienia jakiś własny cel to ani Sowieci, ani Niemcy nie zawahają się przed jego realizacją. Co ciekawe, że w dobie prowadzenia wzajemnych walk są zawsze gotowi do wspólnego działania mającego na celu eksterminację Polaków.

 

Podoba mi się!
3
Nie podoba mi się!
-1
#1432979

Ukryty komentarz

Komentarz użytkownika Jinks został oceniony przez społeczność negatywnie. Jeśli chcesz go na chwilę odkryć kliknij mały przycisk z cyferką 2. Odkrywając komentarz działasz na własną odpowiedzialność. Pamiętaj że nie chcieliśmy Ci pokazywać tego komentarza..

Zapewne można gadać z kotem i to z krewnym Dugina, jak z Tadmanem - krewnym Stalina.

Analogie są aż nazbyt widoczne. Skąd więc te dziwne pytania?

Podoba mi się!
1
Nie podoba mi się!
-3
#1432981

Gospodarczo, politycznie, narodowo, społecznie, militarnie dlatego musi sprzedawać się za tak zwane sojusze.

Pytanie istotne jest: na ile są one warte realizacji w przypadku konkretnego zagrożenia?

Podobnie było w 1939 kiedy to Francja i Anglia miały nas bronić i co? Myślicie, że teraz jest inaczej?

Wpierw trza zbudować silne i niezależne gospodarczo państwo a dopiero później można stawiać żądania większym i silniejszym.

Jak to zrobić?

Nie wsadzać nosa między nie swoje drzwi. Budować konsekwentnie i mądrze nowe państwo w oparciu o silne prawo równe dla każdego i prowadzić uczciwe

wybory. Chronić wszystko co służy Ojczyźnie i Narodowi-od maleńkiej firmy poprzez wielkie stocznie a kończąc na każdym życiu. Sumiennie i konsekwentnie

karać wszystkich rozkradających "Koronę Polską". Jak ciężki jest to grzech dla naszego państwa, wiedzieli twórcy zapisu w przedwojennym kodeksie prawnym,

ustanawiając karę smierci za defraudację państwowych środków.

 

 

 

Podoba mi się!
2
Nie podoba mi się!
-1

"Ar­mia ba­ranów, której prze­wodzi lew, jest sil­niej­sza od ar­mii lwów pro­wadzo­nej przez barana."

#1432988