Proste pytanie do moderatorów.

Obrazek użytkownika Moherowy Fighter
Blog

Chciałbym się dowiedzieć, gdzie się podziało moje ogłoszenie, pt. "Do funkcjonariuszy w koloratkach" o treści:

"UWAGA!

Informuję, że w przyszłym roku, jak któryś z Was będzie chciał przyjść do mnie, jak co roku, po kolę..., pardon kopertę, to niech ze sobą zabierze swoją teczkę z IPN do wglądu.

Z zasłużbionymi funkcjonariuszami w koloratkach rozmawiać nie będę. I żaden z nich koperty ode mnie nie dostanie. Na gadki-szmatki i po koperty chodźcie sobie do swoich oficerów prowadzących."

Nawet, przez chwilę, jakieś dobre oceny sie pojawiły. Kogos to może ubodło, czy jest nie po linii i nie na bazie? Wyjaśniam.

Po wczorajszej hucpie w Katedrze Polowej Wojska Polskiego, z udziałem pana biskupa i dwóch panów księży, wyzbyłem sie jakiegokolwiek zaufania do tej instytucji. Guzik mnie obchodzą pokręcone, tzw. imponderabilia, mądrości etapu itp, bowiem ja, którego brat dziadka, więzień obozu w Ostaszkowie w kwietniu 1940 r., który zginął w tym samym miesiącu w twierdzy twerskiej, i na którego symbolicznym nagrobku czerwony bandyta kazał napisać "Zginął tragicznie na Wschodzie, 1939 r.", poczułem się wczoraj, jakby mi ktoś, tj. panowie biskup i dwóch pozostałych księży, w twarz napluł.

Myślałem bowiem, że ta świątynia może być używana do ceremonii pogrzebowych takich m.in. Bohaterów, jak ]]>św.p. gen. broni Antonii Heda "Szary"]]>, któremu tam się cały ceremoniał wojskowy całkowicie zasłużenie należał. To w łapach tej samej ubecji i Informacji Wojskowej, której agentem był Spawacz, "Szary" się znalazł. Był przesłuchiwany, otrzymał wyroki śmierci i znalazł sie w celi smierci we Wronkach, gdzie cudem uniknął egzekucji... A jeszcze w grudniu 1981 r. został w wieku 65 lat internowany w Białołęce przez wronią soldateskę.

Pytam, czy po czymś takim, jak ta wczorajsza hucpa w najświętszym dla polskiego wojska miejscu można mieć jakiekolwiek zaufanie do całej tej koscielnej instytucji? Właśnie wczoraj tak wyraźnie unaoczniło się to, ile racji ma ks. Isakiewicz-Zaleski, który od lat walczy o lustrację w Kościele.

4
Twoja ocena: Brak Średnia: 3.4 (9 głosów)

Komentarze

Kiedy został opublikowany artykuł? Czy w międzyczasie były dokonywane jakieś zmiany?
Artykuł ten nie był przez nas zdejmowany/usuwany z głównej.

Vote up!
1
Vote down!
0
#1426562

Prosta odpowiedź: o 11:41 opublikowałeś wpis; o 11:57 odpublikowałeś wpis (przy edycji). Po odpublikowaniu wpis jest w Twoich szkicach (zakładka nr 3 z prawej strony na stronie Twojego profilu) :-) 

Vote up!
2
Vote down!
0

Podczas kryzysów – powtarzam – strzeżcie się agentur. Idźcie swoją drogą, służąc jedynie Polsce, miłując tylko Polskę i nienawidząc tych, co służą obcym.

#1426575

Jak długo sieroty po Jaruzelskim będą miały tu cokolwiek do gadania ? Przecież generałek jak zobaczył piekielne wrota to od razu tego "klechę" zawolal.To bezczelność wsykakiwać tu a antyklerylanym tekstem jak u Urbana?

Probujecie jeszcze mu grzcznie udzielać odpowiedzi na zaczepki zamiast powiedzieć by poszedł pisać razem z Piotrfowskim albo w palikocji. Wstyd.

PS.Do tego jeszcze trzech bałchwalców widzę

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1426607

najlepiej jest przyjąć postawę strusia, tj. wsadzic łeb w piach i tyłek wystawić do kopania. Nie zachęcam i nie nawołuję do tego

Ale bynajmniej Kościuszko, który kazał aresztować bpa. Ignacego Jakuba Massalskiego nie był dziecięciem Jaruzela, pomiotem Urbana czy też palikociarni i nie pisywał z Piotrowskim. Zaś zdrajca został nazwany zdrajcą.

Vote up!
0
Vote down!
-1
#1426610

 

To że Kościuszko ' mistrz masoński" czyli łotr taki ja ty, powiesił biskupa to nic nowego. Masz rację zdrajcę nazywam zdrajcą a łotra Łotrem. Teraz spójrz w lustro - bo to do ciebie.

Vote up!
1
Vote down!
-1
#1426611