Tea Party

Obrazek użytkownika Marek Mojsiewicz
Świat

Grzegorz Kostrzewa Zorbas „Cruz i Paul wraz z całą Tea Party przyjęli za taktyczny priorytet zniesienie powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego.”...” młodzi, ukształtowani już po zimnej wojnie radykalni Republikanie, związani z Tea Party – partią buntu przeciw podatkom. Nie patrzą na koszty społeczne chorób, epidemii i przedwczesnej śmierci ludzi. Odrzucają solidarność. Nazywają siebie „...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nathanel
Świat

Jest to już kolejna prezydencka debata , tym razem w CNN. Stacji która, tak jak gospodarz poprzedniej NBC, nie należy do zwolenników Partii Republkiańskiej.Ale tu nikomu nie przychodzi do głowy bojkot.

Po pierwsze debata rozpoczyna się odśpiewaniem hynmu narodowego , bowiem wybiera się Prezydenta ale chodzi o sprawy kraju.

Debata odbywała się pod patronatem Tea Party. W kilku ośrodkach "...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika R.Zaleski
Blog

To ostatnie słowo „patrioci”, znika w nazwie piszącym w Polsce o tym ruchu. Skrót używany to TPP, piszą sami o sobie „patrioci”, mają czasopismo „Patriot”.
Ta „organizacja”, ”niema, nie potrzebuje mieć ogólnokrajowego lidera”, choć jej niewątpliwymi autorytetami są Sarah Palin, Ron Paul.
Amerykańska TPP powstała poprzez mobilizację na blogach, w Facebooku i innych internetowych narzędziach.
...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Nathanel
Idee

 

  Dziś kiedy rezydenci rządowi nawet nie zmrużą powieki ,gdy aparatczyki sowieccy zwą Polskę " małym krajem", a jeszcze niedawno sami nazywali siebie przywódcami mocarstwa . Dziś kiedy opozycja przypomina bardziej kalkulator niż partię polityczną i nie wie co robić. ze strachu przed i tak fałszowanymi sondażami. Trzeba znowu brac własne sprawy w swoje ręce.

 Tak też budzi się do życia ruch "...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Piotr Franciszek Świder
Kraj

Donald Tusk, premier, od czasu katastrofy Smoleńskiej nie ma dobrej passy do rządzenia. Wprawdzie polskojęzyczne media nie mogą się nachwalić dzielnego Szwejka, lecz najwyraźniej coraz mniej poddanych kupuje śpiewki propagandy sukcesu. Naga rzeczywistość przebija się bowiem w różnych miejscach przez ściemy i bałwochwalstwo samozwańczych elit.

Sam premier rządzi zaś w taki sposób jakby dał się...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Moherowy Fighter
Idee

W dzisiejszym „Naszym Dzienniku” ukazała się fenomenalna wręcz rozmowa Bogusława Rąpały z byłym ministrem skarbu, w rządzie K. Marcinkiewicza, mec. Andrzejem Mikoszem, pt. Pójść w Polskę. W niej to mecenas daje wręcz arcyprostą receptę, a przy tym najskuteczniejszą, na to, co zrobić, by Prawo i Sprawiedliwość wreszcie zaczęło wygrywać. Zobaczmy, co w niej jest najważniejszego. Zanim to nastąpi,...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Kraj

Przyznam się szczerze, że gdy słucham wywodów o trzecich i czwartych drogach w tym momencie, to biorę torebeczkę na kupy psie i jadę do rygi.

Dziwię się, że mądrzy ludzie po Polskiej i antytuszczej stronie tak łatwo dają się wkręcać w rozpieprzanie jedynej dzisiaj skutecznej partii opozycyjnej. JEDYNEJ, gdyż wszyscy wiemy, że koteria LSD dziś żadną opozycją nie jest. Bo można nie lubić Jarosława...
0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Moherowy Fighter
Idee

Postanowiłem nieco podrażnić Szanowną Społeczność i przywołać swoją koncepcję Klastrowego Integratora Inicjatyw Prawicowych (cała dokumentacja tutaj), którą rozwijałem od 12/05 do 11/09 2009 r., przede wszystkim gościnnie na portalu Blogmedia24.pl. Wówczas to zupełnie nie byłem świadomy tego, że proponuję coś, co działa już w praktyce lecz… zza Oceanem. I właśnie, tym czymś był zwycięski od...

0
Brak głosów
Obrazek użytkownika Łażący_Łazarz
Idee

Partia nie musi być jedynym sposobem na konsolidację myśli politycznej. Można także sobie wyobrazić prowadzenie efektywnej polityki przez grupy rozproszone tzw. zwolenników idei wykorzystujących atuty komunikacji, kreatywności i chęci współdziałania pro publico bono zamiast siły parlamentarnej, samorządowej, finansowej i ambicjonalnej organizacji sformalizowanej.

Przy czym ruch fraktalny nie...
0
Brak głosów