Polemika z gw1990 na temat Palikota

Obrazek użytkownika kryska
Kraj

Juz sam tytuł wpisu gw1990 -"Kłopoty Tuska z Palikotem"- jest dla mnie kontrowersyjny i przedstawiający układy Palikota z Tuskiem w krzywym zwierdciadle,bo sugeruje jakoby Palikot działał sam z siebie bez żadnej kontroli a nawet powiedziałabym ,że ten biłgorajski cwaniak i krętacz robił i robi z siebie klauna na zamówienie partii PO i jej wodza Donalda .
Tusk i PO wykorzystała /i robi to nadal/ Palikota tak jak zrobiła to z Wałęsą do swoich partyjnych interesów,do walki z PiS i Prezydentem,nie zważając na to,że obydwaj zarówno Palikot jak i Bolek swym obskórnym knajackim językiem psują debatę polityczną .
Do tych dwóch chamków z rynsztokiem w gębie dorzucić trzeba koniecznie Niesiołowskiego z jego jęzorem "miłości".
To są wysłannicy "diabła" czyli Donalda żądnego władzy absolutnej i aby zrealizować swój egoistyczny plan Tusk siega po najbardziej obrzydliwe metody i ci trzej działają pod jego ścisłą kontrolą i na jego zlecenie.
Wydaje mi się to tak jasne i zrozumiałe,że tylko zaślepieni fanatycy Tuska ulegają manipulacjom medialnym i samego Premiera jakoby ta "trójca" z niewyparzonym pyskiem to osobnicy ,których charakteryzuje tylko kwiecista retoryka.
Ta kwiecista retoryka w tym Palikota to charakterystyczne ale dla marginesu społecznego a dla polityków to po prostu obrzydliwy język siejący spustoszenie w debacie społecznej i politycznej.
Nie dziwi mnie dlatego fakt,że Tusk wystepuje w obronie Palikota,bo przecież ten kmiot z Biłgoraja to uczeń Donalda a uczeń właśnie przerasta mistrza,bo jakże wytłumaczyć nawoływania Tuska będącego w opozycji do nieposłuszeństwa obywatelskiego wobec rządu Pis ,podżeganie pielegniarek w "białym miasteczku" i przyklaskiwanie insynuacjom Palikota w stosunku do Pana Prezydenta o domniemanej chorobie alkoholowej czy też innych chorobach.
Palikot to sposnsor Tuska i Tusk będzie go bronił dotąd dopóki Palikot nie zagrozi jemu a póki co jest narzędziem w ręku Donalda do walki nie tylko z Prezydentem ale i ze Schetyną.

Jeśli Palikot weżmie się za Donka....no to wtedy Tusk rozprawi się z nim błyskawicznie,tak jak to zrobił z Płazyńskim,Rokitą,Gilowską,Śpiewakiem czy Olechowskim.
Tak,wtedy Tusk spławi Palikta bez żadnych skrupułów ,bo Donald to wyjątkowy osobnik opętany żądzą władzy i to władzy Prezydenckiej i pójdzie do celu po trupach,a czy wygra to zobaczymy.


Póki co Palikot ginie medialnie od tej broni,którą sam walczył,zaglądał Kaczyńskiemu do łózka i do przysłowiowej miski,pomawiał ich publicznie,żądając tłumaczenia się z inwektyw,którymi ich obrzucał w oku kamer a na swoje pomówienia nie miał żadnych dowodów.
Z Prezydenta RP ten kmiot robił klasycznego głupca każąc mu sie tłumaczyć z jego wymyślonych zarzutów .
To on uczył nas wszystkich, że polityk nie ma prawa do prywatności.Teraz sam grozi sądami, oskarża wszystkich wokół, porzuca luzacką maskę. Robi to co sam wyśmiewał gdy atakował opozycję.

A wiec przyszła "kryska" na chama Palikota i oby znikł ze sceny politycznej,bo ja chamów jako polityków nie chcę w debacie politycznej,bo polityka to nie rynsztok.

Miejsem idealnym dla tego klauna z Biłgoraja jest właśnie uliczny rynsztok albo posada sutenera w domu uciech cielesnych .

Poza tym sprawa jego pożyczek udzielanych mu przez nieznane nawet dla niego osoby winna być wyjaśniona,bo moze ten "odważny" Januszek to zwyczajny przekręt i kryminał to najwłaściwszy dla niego azyl.

Tak więc gw 1990 nie zgadzam się z Tobą,że Januszek to kłopot dla Tuska i PO,Januszek to kłopot ale dla nas Polaków i Polski a jeśli stanie się kłopotem faktycznie dla PO i Donka to szybko odpłynie,bądż pewien.

http://wszolek.salon24.pl/108120,klopoty-tuska-z-palikotem

http://www.dziennik.pl/opinie/article390476/Palikot_w_buraczkach.html

http://www.dziennik.pl/polityka/article390369/Byla_zona_Palikota_grozi_premierowi_sadem.html
http://www.dziennik.pl/polityka/article390102/Pieniadze_Palikota_z_cypryjskiej_skrzynki.html

http://www.dziennik.pl/polityka/article389142/Tajemnica_wielkich_pieniedzy_posla_Palikota.html

http://www.dziennik.pl/polityka/article385117/Palikot_Schetyna_blazen_kontra_wicepremier.html

Ocena wpisu: 
Brak głosów