Chuligani, czyli dwa stadiony - FILM

Obrazek użytkownika Enik Nochal
Blog

 

Film, na który zapraszam to w zasadzie teledysk do utworu Dr Dre pt. „Still”. Tak, tak to motyw wykorzystany przez Wojewódzkiego i Figurskiego (pamiętacie obrzydliwe „po trupach do celu”?). Jednak w tym przypadku wektory emocji zostały odwrócone o 180 stopni. Pokazałem kontrast jaki powstał miedzy martwym stadionem Tuska i  pulsującym emocjami stadionem tzw. kiboli. Zaprezentowałem dwie grupy chuliganów: politycznych i stadionowych. Sami oceńcie, którzy bardziej zasługują na to niechlubne miano.
Pierwszy raz zdarzyło mi się tak idealnie spasować zaśpiewkę z ulicy (w tym przypadku kibicowską) z profesjonalnym podkładem muzycznym. Trwało to tylko trzy dni ;-)

Śpiew kibiców Bóg, Honor i Ojczyzna to memento nie tylko dla obecnej ekipy rządzącej, ale też dla całego jej zaplecza.
Zapraszam. Naprawdę warto.


 
  
 

 

Brak głosów

Komentarze

Ten film jest wymowny, tzw. kibole mają w sercach duszach Polskę , czemu dają wyraz w sposób coraz bardziej dobitniejszy. Oj musi się Tusk i całe to popaprane towarzystwo mocno obawiać .
I mieli rację kibice śpiewając : Tusk matole twój rząd obalą kibole.

Pozdrawiam ( 10 )

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#324204

Celowo nie użyłem w filmie zaśpiewki o matole. Bardziej wymowne są słowa Bóg, Honor i Ojczyzna. Pozdrawiam i dziękuję.

Vote up!
0
Vote down!
0
#324209

to najpiękniejsza muzyka dla polskich uszu.

dzięki za ten piękny budujący filmik.

pajaców w końcu strząśniemy jak pył...

Vote up!
0
Vote down!
0

Bóg - Honor - Ojczyzna!

#324213

...ale się cholery mocno trzymają, jakby jakowymś "Super Glue" przyklejeni byli ;-) Pozdrawiam

Vote up!
0
Vote down!
0
#324229

Dodam jeszcze do swojej poprzedniej wypowiedzi ze Zbigniew Boniek proponuje, by kary zakazu rozgrywania meczów z udziałem publiczności, które zostały nałożone na kluby i zakazy wyjazdowe dla zorganizowanych grup kibiców zostały zniesione. Prezes PZPN chciałby też, aby zezwolić kibicom na odpalanie rac.

Rezygnując z pałacu na siedzibę PZPN ( inicjatywa Lato ) i chcąc znieść zakaz przyjmowania zakładów u bukmacherów Zbigniew Boniek potwierdza ze jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu.

A teraz ciekawostka. Dzisiaj na siłę słuchałem 7 dnia tygodnia . Oczywiście dyzurna propagandzistka rządzących jeszcze nami ( mam nadzieję ze juz niedługo ) MO nie omieszkała skrytykować Zbigniewa Bońka za pomysł abolicji i nazwała kibiców bandytami . 

Tato mi mówił że bandytami to było SB, UB między innymi . I tym panom z tych formacji daleko do kibiców , tylko wkurza że ona to pieprzy to za przeproszeniem co tydzień i ma prawo , a gdyby tak zobaczyła sobie film jaki zamieściłeś . 

Ciekawe czy miałaby jakieś refleksje ? 

 

Pozdrawiam 

 

Vote up!
0
Vote down!
0

Polak nie pyta ilu jest wrogów, tylko gdzie oni są!

#324234