TRZY ZAKAZANE FILMY O SMOLEŃSKU – FILM NR 3

Obrazek użytkownika Enik Nochal
Kraj

 

 

 

 
 
(…) Opinie, które rząd polski prezentuje w sprawie Smoleńska są kategoryczne i zdecydowane, i przynoszą te efekty, o jakie nam chodzi, czyli możliwie szybkie wyjaśnienie i obiektywne wyjaśnienie przyczyn katastrofy (…)
(..)to co zrobiliśmy wobec ofiar i wobec całej tej sytuacji, było nacechowane bardzo głębokim poczuciem godności. Myślę, że Polacy, polski rząd nie mamy się czego wstydzić”.
 
Cytowane słowa wypowiedział premier polskiego rządu 3 lata temu w programie Moniki Olejnik („Kropka nad i” z 29.09.2010r.)  Fragment tej rozmowy można znaleźć w moim filmiku (1:50 do 3:44). 
***
Film został zablokowany w większości państw świata ze względu na… muzykę. Takie ostrzeżenie dostałem mailem. Może faktycznie wykorzystując  ponadczterdziestoletni utwór grupy Pink Floyd naraziłem się jakiejś instytucji walczącej z nielegalnym rozpowszechnianiem muzyki? Tyle tylko, że ten sam utwór wykorzystany jest w innych "produkcjach" na You Tube, które blokowane nie są.
Wspomniany montaż to ostatni odcinek cyklu pt. „Saligia” opowiadającym o grzechach głównych naszej władzy. Ponieważ ostatnim grzechem jest lenistwo, któż jak nie DT mógłby być jego bohaterem?

 
ZAKAZANY FILM NR 3:
 
 
 
 
  

 

Brak głosów

Komentarze

Można już zrobić aktualizację polskiego długu. te marne 700 miliardów z hakiem nie robi już wrażenia przy obecnych cyfrach. :)

Pozdrawiam Niepoprawnie

krisp

Vote up!
0
Vote down!
0
#387513

Muzyka jest bardzo adekwatna, gratuluję tej metafory.

Ale są w tym filmie i urocze fragmęty, ubawił mnie nieporadnie skaczący na boisku Schetyna. Skakał, skakał jak mu zagrali, a teraz siedzi na d... i będzie potakiwał. Żałosny widok partyjnego aparatczyka. Że ci ludzie potrafią się tak upodlić.

 

Póki dech póty nadzieja

Vote up!
0
Vote down!
-1

Póki dech póty nadzieja

#387532