Pochwała głupoty na marginesie sprawy Hartmana

Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Kraj
Pochwała głupoty na marginesie sprawy Hartmana (Na Dzień Edukacji Narodowej napisane, do przemyślenia zalecane) Dziennik Polski podaje ( Kara dla prof. Jana Hartmana dopiero za 3 lata. Albo wcale – 13 października 2014 r.), że póki co Hartmanowi (za dywagacje kazirodcze) nic nie grozi, bo na podjęcie decyzji rzecznik ma 3 miesiące, a jeśli sprawa trafi do Komisji Dyscyplinarnej to rozstrzygnięcie może nastąpić dopiero w 2017 r. ! Podobno ministra nauki radzi aby nie robić problemu z jednej głupiej wypowiedzi, bo ‚Profesorowie piszą różne rzeczy ‚. Ministra wie co mówi. Gdyby tak komuś przyszło do głowy karać, a nie daj Boże usuwać profesorów z uczelni, za głupie wypowiedzi czy pisanie, to niby kto by się na nich ostał ? Ministerstwo by nie było potrzebne, bo jakaś garstka mądrali bez ministra dałaby sobie radę sama. Widać jak na dłoni na co jest potrzebne ministerstwo nauki w Polsce – aby chronić głupich (i nie tylko) profesorów ! Ci mogą spać spokojnie i pobierać dożywotnio wynagrodzenia za głupie gadanie i pisanie, a lud i tak im przyzna status pokrzywdzonych przez los. Ci którzy niegłupio piszą i gadają, a nie daj Boże głupotę/nieuczciwość/nieróbstwo/szkodzenie profesorom wytykają, naruszając majestat utytułowanych/utytłanych głupców/nikczemników, stanowią dla uczelni zagrożenie i tacy na karę nie muszą/musieli czekać aż trzy lata, bo się z nimi uczelnie potrafią rozprawić błyskawicznie, nawet gdy komisje dyscyplinarne/rzecznicy postulują umiar i rozsądek. Ministerstwo we własnym interesie ich nie broni – nie ma kompetencji, ani woli. Podobnie zresztą zachowuje się brać akademicka solidarna z głupcami/nikczemnikami, bo wtedy ma lepsze samopoczucie (każdy akademik chce uchodzić za mądrego/uczciwego, więc im więcej głupców/nieuczciwców wkoło, tym o miano mądrego/uczciwego łatwiej). Jak do tej pory protestu braci akademickiej wobec ekscesów Jana Hartmana brak i nie zanosi się aby były. Brać akademicka nie śmie mieć własnego zdania i woli posłuszeństwo wobec głupców/nikczemników. To jej się opłaca !
5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (18 głosów)

Komentarze

... robimy to za nich tutaj: 
http://www.protestuj.pl/nie-dla-j--hartmana-na-uj---wyslij-protest-do-wladz-uczelni,27,k.html.
Ja sie na tę listę wpisałem. 
A owi "postępowi" studenci UJ jeszcze będą płakać na swój los. Kij ma zawsze swa końće. Nie może być tolerancji dla zła! Z J. Hartmana jest taki etyk, jak ze mnie astronauta. Niech by takie poglądy głosił na uczelni i w mediach w Tel-Awiwie, to by wyleciał na "zieloną trawkę" z prędkością światła na wysokości lamperii.

 

Pozdrawiam,

   

Vote up!
12
Vote down!
0

___________________________
"Pisz, co uważasz, ale uważaj, co piszesz". 

© Satyr


 

#1445538

Wielcy humaniści miłujący ludzkość często okazywali się bestiami żądnymi krwi. Mieściło się to w ramach wyznawanej przez nich etyki „humanistycznej”. Etyki odrzucającej Boga i oddającej cześć człowiekowi.

 

Read more: http://www.pch24.pl/ostateczna-kompromitacja--etykow-,31436,i.html#ixzz3G6QrrMgJ

Vote up!
8
Vote down!
0
#1445547

Tu nie chodzi tylko o to, że profesorowie mówią głupoty.  Historia ostatnich lat sprawiła, że mamy niebywałą liczbę idiotów wśród grona profesorskiego i różnych doktorów. Sam osobiście znam paru takich durni.

 

Jednakże z Hartmanem jest taki problem, że on świadomie jątrzy i rozwala fundamenty cywilizacji łacińskiej. A w przypadku dyskusji o kazirodztwie, podważą również prawa naturalne Natury.

Czyli to nie tylko głupek, ale niesłychany szkodnik. I za to powinien być surowo ukarany.

Nauka, to odpowiedzialność.

Vote up!
11
Vote down!
-1

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1445539

Ale uczelnia to miejsce, gdzie nie powinno być takich ludzi.

Kiedyś pani Marzena Wróbel dyskutowała z Janem Hartmanem na temat genderyzmu.
https://www.youtube.com/embed/i_ntRu3-gHk?feature=player_detailpage"

Bzdury, jakie mówił ten "filozof i etyk" były przerażające.

I pomyśleć, że rektor UJ pozwolił na to, by "prał mózgi" studentom.

 

Pozdrawiam,

  

 

Eva (żona Satyra)
 

Vote up!
9
Vote down!
-1
#1445541

I tu masz całkowitą rację - tacy ludzie, jak Hartman powinni być wylkuczeni z życia akademickiego. Niedopuszczalnym jest, by uczył i wychowywał młode pokolenia.

 

Pozdrawiam

Vote up!
7
Vote down!
-2

JK

Przepłynąłeś kiedyś sam ocean? Wokół tylko morze. Stajesz oko w oko ze swoim przeznaczeniem.

 

 

 

 

#1445543

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ei-dr_lYXmI

 
Vote up!
7
Vote down!
0
#1445572

Wyobraź sobie, że rysownik był oskarżony o szerzenie pornografii !!??

Vote up!
4
Vote down!
0

#1445732

TVP włącza się w kazirodczą ofensywę?

 

http://www.pch24.pl/tvp-wlacza-sie-w-kazirodcza-ofensywe-,25798,i.html

Vote up!
8
Vote down!
0
#1445545

pasuje jak ulał.

Przy okazji  jego obrony ch...ej Ewy Wójciak pisałam m.in.:

"Jeśli jest wykładowcą akademickim, powinien zostać wygwizdany przez studentów i wywieziony z auli na taczce bo jeśli dziś ten pożal się boże profesorek preferuje „etykę ch...a" czyli zgodną z linią partii to jutro jeśli ta partia w ramach rozwoju demografii w Polsce uzna, że coś z tym szybko trzeba zrobić, taki bioetyk Hartman w gorliwości swej zaproponuje... zakładanie ferm, w których będzie się krzyżować kobietę ze szczurem."

 

http://niepoprawni.pl/blog/1830/jan-hartman

 

Jego doktorat chyba podpierały Fuszary i inne fuszery bo wg mnie to jest dr bazarowy, taki, który kupuje sobie tytuły naukowe na bazarze od Chińczyków albo innych wietnamców. W głowie się nie mieści, że taki degenerat wykłada studentom etykę(!!!).  (w takim momencie zawsze kojarzy mi się z innym "naukowcem" - dr nauk technicznych, M.Laskiem). W głowie również się się nie mieści, że UJ toleruje takiego dewianta. Dobra, zasłużony był dla Kudryckiej czy innej szumilaski, zasłużony jest teraz dla K.-Bobińskiej ale to jest jakieś pier*olnięte TWA, które w całości powinno wylecieć na bruk bez prawa wstępu na jakąkolwiek uczelnię i z zakazem zbliżania się do niej w promieniu 5 km... Miernoty podpierają miernoty, a tajemnicą poliszynela jest, że Hartman specjalistą i naukowcem jest beznadziejnym. Czyli... albo wysokopostawione na UJ miernoty go hołubią albo ma protektorów na jeszcze wyższym szczeblu. Nadzieja w studentach - taczka i won, tyle że im zdaje się też... zwisa i powiewa.

Lecę podpisać deklarację.

Pozdrawiam.

 

Vote up!
4
Vote down!
0

contessa

___________

"Żeby być traktowanym jako duży europejski naród, trzeba chcieć nim być". L.Kaczyński

 

 

#1445895

jest takie stanowisko - "....... radzi aby nie robić problemu z jednej głupiej wypowiedzi, bo ‚Profesorowie piszą różne rzeczy "‚.

Vote up!
0
Vote down!
0

antyleming

#1609857