Mobbing gazetowy – „Gazeta Wyborcza” wobec prezesa Towarzystwa Parku im. dr H. Jordana

Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Kraj
 

]]>3]]>

Mobbing gazetowy –

Gazeta Wyborcza” wobec prezesa Towarzystwa Parku im. dr H. Jordana

(tekst i zdjęcia – Józef Wieczorek)

Od ponad tygodnia Gazeta Wyborcza – Kraków wyjątkowo nierzetelnymi artykułami ( na papierze i w internecie) nęka Prezesa Towarzystwa Parku im. dr Henryka Jordana – Kazimierza Cholewę. Serii artykułów w GW towarzyszą telefony (od nieznanych osób) z groźbami wobec Prezesa. Chodzi o uporczywe nękanie i wzbudzanie poczucia zagrożenia, o zjawiska mobbingo-podobne, karalne w naszym systemie prawnym. (por. np.]]>https://nfamob.wordpress.com/category/mobbing-internetowy/]]>,]]>https://nfamob.wordpress.com/category/stalking/]]> )

Najwyższy czas aby poczynaniom Gazety Wyborczej – Kraków przyjrzały się stosowne instancje dziennikarskie.

W Gazecie – 3 sierpnia 2015 r. ( patrz wyżej) – kolejny odcinek swoistego serialu,  wyjątkowo nikczemnego.

Po uderzeniu w Prezesa – stawiającego w Parku pomniki i organizującego uroczystości patriotyczne niezgodne z ideologią GW  – w nowym tekście Prezes Kazimierz Cholewa już w zajawce jest przedstawiany jako wróg niepełnosprawnych dzieci (!)  za którymi podobno biega z aparatem, dokumentuje i zgłasza straży miejskiej.

Żadnej dokumentacji tych szkalujących dobre imię Prezesa oskarżeń GW nie przedstawia.

Aleksander Gurgul przedstawia natomiast rozmowę ze Zbigniewem Szotą prezesem fundacji Aktywne Dzieciaki im. dr Henryka Jordana, który stawia takie zarzuty :

„prezes Cholewa dusi teren rekreacyjny”

„biega z aparatem fotograficznym i dokumentuje, jak dzieci wyjeżdżają na alejki części historycznej „

„ w ogóle mam wrażenie, że on nie kocha parku”

„ kiedy dowozimy osoby niepełnosprawne, to przybiega z aparatem fotograficznym i dokumentuje”

„..podczas tych uroczystości ( tj. odsłonięć pomników – jw) pojawia się sporo wulgarnych okrzyków i transparentów”

„Prezesa Cholewy boją się nawet urzędnicy”

Nie mam wątpliwości, że są to zarzuty kłamliwe i żądam jako obywatel, uczestnik licznych pięknych uroczystości parkowych o udokumentowanie wulgarnych okrzyków i transparentów – i określenie z jakiego punktu były one słyszalne i widzialne, gdyż ja takowych nigdy nie słyszałem i nie widziałem ( a wiele tych uroczystości w Parku dokumentowałem – patrz wykaz niżej) a nieznany mi Zbigniew Szota sam mówi ( a GW wybija to w tytule artykułu !) – „kiedy odsłaniają pomniki, obchodzę park z daleka „.

Czy dziennikarz GW uważa częste na tych uroczystościach okrzyki – Cześć i Chwała Bohaterom – za niedopuszczalny wulgaryzm ?

Jakimi metodami dziennikarz GW sprawdzał zasadność tego co Zbigniew Szota wygaduje, a sam akceptuje – skoro umieszcza to w tytule ?

Czy dziennikarz GW sprawdzał jaki aparat fotograficzny (służący do uporczywego nękania niepełnosprawnych dzieci ?) posiada Prezes Cholewa i czy potrafi się nim posługiwać ?

Zbigniew Szot informuje dziennikarza GW, że „ W wakacje, ale też w roku szkolnym udostępniamy bezpłatnie nasz sprzęt rekreacyjny z dzieciakom z mniej zamożnych rodzin.”

Czy dziennikarz sprawdził czy i ile ta bezpłatność kosztuje ?

Jak widać z tablic informacyjnych sprzęt rekreacyjny udostępniany jest przez Bajlandię ( partnera Fundacji Aktywne Dzieci) za opłatami.

]]>6]]>

]]>7]]>

]]>8]]>

]]>9]]>

Przy Bailandii widzimy też tablicę reklamującą komercję związaną  z Niedźwiedziem – Wojtkiem,

]]>10]]>

ale bez słowa na niej i na reklamowanej stronie www o pomniku Wojtka – ulubieńca dzieciaków ( i nie tylko, stojącego dzięki Prezesowi Cholewie ( i wielu darczyńcom) w Parku i mającym swoją]]> ]]>stronę  internetową mojego autorstwa.

]]>https://pomnikwojtek.wordpress.com/]]>

W artykule ani słowa dlaczego w ramach działalności charytatywnej każe się dzieciakom płacić za rekreację,  a te dzieciaki, które poza Bajlandią korzystają z darmowych placów zabaw, boisk, bieżni nie mają nawet szatni, ani umywalek. Przed ‚epoką’ Bajlandii było to dostępne.

Dlaczego dziennikarz GW nie zapytał dlaczego tak się dusi biznesem rekreację na terenie parku ?

Co to ma wspólnego z ideą dr Henryka Jordana ?

]]>5]]>Zgodnie z ideą Henryka Jordana  w Parku nie tylko były organizowane ćwiczenia cielesne i edukacja patriotyczna, ale także nauka strzelania.

Może trzeba by powrócić i do takiej nauki, aby odzyskać przestrzeń parku zajętą na komercję „charytatywną ” i obronić się skutecznie przed mobbingiem Gazety Wyborczej.

Moje teksty wobec ataków Gazety Wyborczej na  Prezesa Towarzystwa Parku im. Henryka Jordana

]]>Konieczna ochrona środowiska akademickiego przed zanieczyszczeniami emitowanymi przez Gazetę Wyboczą]]>

]]>https://blogjw.wordpress.com/2015/07/28/konieczna-ochrona-srodowiska-akademickiego-przed-zanieczyszczeniami-emitowanymi-przez-gazete-wybocza/]]>

]]>Patriotyczny Park Jordana na celowniku Gazety Wyborczej !]]>
]]>https://wkrakowie2015.wordpress.com/2015/07/25/patriotyczny-park-jordana-na-celowniku-gazety-wyborczej/]]>

]]>GW – krakowski wulkan nienawiści do wszystkiego co polskie i wielkie]]>

]]>https://wkrakowie2015.wordpress.com/2015/07/29/gw-krakowski-wulkan-nienawisci-do-wszystkiego-co-polskie-i-wielkie/]]>

]]>Tyłem do bohaterów i świętych – zgodnie z dyrektywą GW urządzającej Park Jordana wg swojej ideologii]]> ]]>https://wkrakowie2015.wordpress.com/2015/07/29/tylem-do-bohaterow-i-swietych-zgodnie-z-dyrektywa-gw-urzadzajacej-park-jordana-wg-swojej-ideologii/]]>

]]>Najdelikatniejsze muśnięcia Gazety Wyborczej zaprowadzającej ład i porządek w Parku Jordana]]>

]]>https://wkrakowie2015.wordpress.com/2015/07/31/najdelikatniejsze-musniecia-gazety-wyborczej-zaprowadzajacej-lad-i-przadek-w-parku-jordana/]]>

]]>Czerwona zaraza GW atakuje w rocznicę Powstania Warszawskiego]]>

]]>https://wkrakowie2015.wordpress.com/2015/08/01/czerwona-zaraza-gw-atakuje-w-rocznice-powstania-warszawskiego/]]>

Dokumentacje z Parku Jordana mojego autorstwa 

]]>https://wkrakowie2015.wordpress.com/category/park-jordana/]]>

]]>https://wkrakowie2014cd.wordpress.com/category/park-jordana/]]>

]]>https://wkrakowie2014.wordpress.com/category/park-jordana/]]>

]]>https://wkrakowie2013.wordpress.com/category/park-jordana/]]>

]]>https://wkrakowie2012cd.wordpress.com/category/park-jordana/]]>

]]>https://wkrakowie2012.wordpress.com/category/park-jordana/]]>

]]>https://wkrakowie.wordpress.com/category/park-jordana/]]>

]]>https://krakjw.wordpress.com/category/park-jordana/]]>

 

]]>Żołnierze Niezłomni w Parku Jordana w Krakowie]]> Pomniki „Żołnierzy Wyklętych” w systemie komunistycznym, uhonorowanych w Galerii Wielkich Polaków XX wieku ]]>https://niezlomniwparkujordana.wordpress.com/]]> ]]>Wojtek z Armii Andersa w krakowskim Parku Jordana]]> Pomnik słynnego niedźwiedzia- towarzysza broni spod Monte Cassino ]]>https://pomnikwojtek.wordpress.com/]]>

 

5
Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (19 głosów)

Komentarze

Szanowni Niepoprawni,

"Gazeta Wyborcza" ma Michnika brata sędziego mordercy Stefana Michnika. Park dr Henryka Jordana ma prezesa Kazimierza Cholewę, stawiającego pomniki wielkim Polakom. Na świecie nie ma takiego drugiego Parku i Prezesa. A szmatławców komunistycznych na świecie jest wiele!!!!!!!!!!!

A więc głowy do góry Niepoprawni i Panowie Wieczorek i Cholewa.

Vote up!
13
Vote down!
0

Aleksander Szumanski

#1489426

....takiego pokroju szmatławców jak Szechter, takiego ścierwa, za świecą szukać po świecie całym....

Vote up!
10
Vote down!
0

zimny drań
 

#1489428

ktos opisal ten problem w sposob profesjonalny. Dosc juz zwalczania patriotyzmu w Polakach. Niech juz ten "Michnik" wyjedzie do Izraela jak obiecuje. Dziekuje za tak dokladne ujecie tematu i pozdrawiam!

Vote up!
7
Vote down!
0

Medardo

Crux Sacra Sit Mihi Lux, Non Draco Sit Mihi Dux Vade Retro Satana, Numquam Suade Mihi Vana Sunt Mala Quae Libas, Ipse Venena Bibas.

#1489430

teraz to będzie musiał, tylko nie wiem czy nie obawia się "Państwa Islamskiego"?

Vote up!
3
Vote down!
0

zimny drań
 

#1489452

Krakowski Park Jordana i Pan Cholewa to przykłady godne naśladowania. A przejmowanie się tekstami żydowskiej gazety poskojęzycznej ma taki sam sens jak w czasie okupacji szukanie prawdy w artykułach "Nowego kuriera warszawskiego". "GW" to od zawsze komunistyczna "gadzinówka", broniąca sitwy, okradającej kraj w wyniku "magdalenki" i "transformacji"...szkoda czasu Panie Józefie by honorować hieny swoimi tekstami...

Vote up!
3
Vote down!
0

Yagon 12

#1489447

"...szkoda czasu Panie Józefie by honorować hieny swoimi tekstami..." Niestety te hieny mają swoich zwolenników szczególnie wśród 'akademików' reprodukujących  sobie podobnych m.in  w uwielbieniu dla GieWu,  stąd teksty demaskujące kłamstwa GW są konieczne.    Ja takie ataki - ze strony 'akademickow' -przechodzilem przed laty, kiedy jeszcze o GW mowy nie było,  ale metody były niezwykle podobne . Nikt nie reagował. Zleceniodawcy i wykonawcy do tej pory nie są znani i nikt tego nie chce wiedzieć a system kłamstwa i nihilizmu moralnego nadal prosperuje.

Przeciez GW testuje jak daleko mozna się posunąć w swych podłościach. Dziś zamilkli,  bo jest reakcja i obawa prawna.  

Vote up!
2
Vote down!
0

Józef Wieczorek

#1489471

Trzeba przypomnieć redaktorom GW słowa Milosza Zemana skierowane do forpoczty islamskiej multi-kulti: "nikt was nie zapraszał. Jesli sie wam nie podoba odejdźcie". To samo dotyczy redakcji GW, bowiem większość redaktorów GW nie czuje się związana z Polską ani nie czuje się Polakami. W takim razie są u nas na prawach gościa. Jak im się nie podoba jak chcemy urządzic "nasz dom" to niech idą tam, gdzie będzie im sie podobalo. Gdy do mnie przychodzą goście, to nie przekraczają zwyczajów jakie u mnie obowiązują. To samo dotyczy jaczejki lewackiej w GW. Macie mozliwośc przeniesienia się do Korei Płn. lub na Kubę. Dość zasmradzania polskich krajobrazów.

Vote up!
4
Vote down!
0

Skorpion48

#1489456