Czerwona zaraza GW atakuje w rocznicę Powstania Warszawskiego

Obrazek użytkownika Józef Wieczorek
Kraj

]]>0]]>

Czerwona zaraza GW atakuje w rocznicę Powstania Warszawskiego

(tekst i zdjęcia – Józef Wieczorek)

Niekończący się serial GW – opera mydlana na sezon ogórkowy zakontraktowana – nie został przerwany nawet w rocznicę Powstania Warszawskiego. GW na przykładzie Parku Jordana prezentuje w nim nowomodne podejście do patriotyzmu, w którym nie ma miejsca na pomniki tych co zachowali się jak trzeba.

Od tygodnia opisuję metody jakimi GW podporządkowuje sobie przestrzeń publiczną, nie tylko Parku Jordana, ale GW zachowuje zawstydzające milczenie. Zresztą w stosunku do mnie, w sektorze akademickim, to milczenie trwa już ponad 10 lat, więc ponad 500 tygodni.  ]]>Niezłomne propagowanie wartości demokratycznych, czyli Michnik w kontekście osobistym]]> –]]>https://blogjw.wordpress.com/2009/11/15/niezlomne-propagowanie-wartosci-demokratycznych/]]>)

No cóż. Jest czego się wstydzić.

Ostatni atak GW zaopatrzyła tytułem „12 popiersi prezesa” ( Aleksander Gurgul – Gazeta Wyborcza – Kraków, 1 sierpnia 2015 r. ) ale żadnego popiersia prezesa w swym nierzetelnym -jak zwykle – artykule nie zobrazowała, więc na drodze do rzetelnego obrazu rzeczywistości przynajmniej jedno popiersie prezesa tu zamieszczam.

]]>1]]>

Artykuł GW urozmaica zdjęcie z parku obrazujące archaiczny już stan Parku sprzed epoki ‚wyborczej’ ! W ramach porządkowania parku zgodnie z ideologią GW ławki przymocowane śrubami do asfaltu zwrócone są przecież tyłem, a nie przodem, do pomników świętych i wyklętych ! – aby nie razić antypatriotycznych uczuć wyznawców ideologii GW.

]]>4]]>

GW odkryła też, że Prezes postawił więcej pomników niż było w planie i zdaje się by go z przyjemnością za to ukarała.

Kiedyś przekraczanie planów w szczególności na 22 lipca było nagradzane, ale w epoce GW przekraczanie planów i to o zgrozo prac społecznych, nie opłacanych z budżetu, należy potępiać i to najlepiej na 1 sierpnia !

Skoro w Parku pojawiły się pomniki tych, o których z zakłamanych podręczników historii w szkołach nie uczono – Park utracił walory edukacyjne. Skoro IPN opracował skoroszyt edukacyjny z gotowymi scenariuszami lekcji w Parku – to wręcz katastrofa.

Tylko odwracanie się tyłem do świętych i wyklętych i usuwanie ich do podziemia ( skąd wyszli) może nauczyć młodych nowomodnego patriotyzmu, bez tych co zachowywali się jak trzeba, bez flag ( chyba że psich odchodach), bo te mają negatywny wpływ na edukację i wesołość dzieci.

Byłem w Parku 1 sierpnia i wśród licznych pomników i jakże licznych flag biało-czerwonych widziałem liczne wesołe dzieci i młodzież ćwiczącą między pomnikami, oraz rodziców objaśniających swoim dzieciom co to dziś za rocznica, i dlaczego tak pięknie jest w parku i co sobą reprezentowali ci którym postawiono pomniki ! – taka staromodna edukacja i to o zgrozo patriotyczna !

]]>2]]>

]]>3]]>

Wypisując rozliczne bzdury o parku GW nawet słowem się nie odniesie do braku zaplecza sportowego w Parku, które funkcjonowało w czasach Jordana, a zostało zdegradowane w czasach „Bajlandii” ! Żadnych działań na rzecz edukacji sportowej GW nie podjęła !

GW pisze o pięknym wyglądzie jordanowskich pomników, nie podając dzięki komu z wieloletniej brzydoty zostały odsłonięte. GW palcem w bucie nie ruszyła aby wydobyć piękno pokryte brudem.

1

]]>Stan pomników jordanowskich odzwierciedleniem stanu wychowania patriotycznego w królewskim mieście Krakowie]]>

Gdybym miał pełną kontrolę nad GW, nie ukazałby się ani jeden numer tej „gazety”, którą sobie wydawcy załatwili w epoce okrągłostołowej, dla formowania „Polaków” nienawidzących Polski.

]]>Konieczna ochrona środowiska akademickiego przed zanieczyszczeniami emitowanymi przez Gazetę Wyboczą]]>

]]>https://blogjw.wordpress.com/2015/07/28/konieczna-ochrona-srodowiska-akademickiego-przed-zanieczyszczeniami-emitowanymi-przez-gazete-wybocza/]]>

]]>Patriotyczny Park Jordana na celowniku Gazety Wyborczej !]]>
]]>https://wkrakowie2015.wordpress.com/2015/07/25/patriotyczny-park-jordana-na-celowniku-gazety-wyborczej/]]>

]]>GW – krakowski wulkan nienawiści do wszystkiego co polskie i wielkie]]>

]]>https://wkrakowie2015.wordpress.com/2015/07/29/gw-krakowski-wulkan-nienawisci-do-wszystkiego-co-polskie-i-wielkie/]]>

]]>Tyłem do bohaterów i świętych – zgodnie z dyrektywą GW urządzającej Park Jordana wg swojej ideologii]]> ]]>https://wkrakowie2015.wordpress.com/2015/07/29/tylem-do-bohaterow-i-swietych-zgodnie-z-dyrektywa-gw-urzadzajacej-park-jordana-wg-swojej-ideologii/]]>

]]>Najdelikatniejsze muśnięcia Gazety Wyborczej zaprowadzającej ład i porządek w Parku Jordana]]>

]]>https://wkrakowie2015.wordpress.com/2015/07/31/najdelikatniejsze-musniecia-gazety-wyborczej-zaprowadzajacej-lad-i-przadek-w-parku-jordana/]]>

Twoja ocena: Brak Średnia: 5 (14 głosów)

Komentarze

Dlaczego dziś, w rocznicę Powstania Warszawskiego prezenterzy telewizyjni nie występują z symbolem walczącej Warszawy?

, a w rocznicę powstania w getcie wszysce są ubrani w żółte żonkile?

Vote up!
8
Vote down!
0
#1489092

Żydowska gazeta polskojęzyczna od lat działa na rzecz wynarodowienia Polaków, zniszczenie wszystkiego co polskie. Pracuja w niej gnidy, które za pieniądze przehandlowały sumienia i zasady. Na szczęście coraz mniej wpływu mają u Polaków...

Vote up!
7
Vote down!
0

Yagon 12

#1489115

Publikować nazwiska wyjątkowo wrednych autorów wypocin, niech są znane teraz i później, dla nich - ad mortem defecatam. Muszą się bać. Trzeba to przypominać, bo im się ciągle wydaje że po kilku latach nikt nie będzie pamiętał. Nie tylko dziennikarzom. Weźmy, na przykład, powracającą właśnie po pewnym czasie nieobecności Joannę Muchę.

Vote up!
5
Vote down!
0
#1489142

Jest to obecnie jedno z najważniejszych miejsc w Krakowie. Gdybym miał przywieźć swojego syna na jeden dzień do Krakowa, nie prowadziłbym go tylko od Bramy Floriańskiej do Rynku i Wawelu.

Poświęciłbym czas na spacer po Parku Jordana od pomnika do pomnika, z objaśnieniami. Poczynając od hetmana Ostrogskiego do Inki i pułkownika Kuklińskiego.

Vote up!
1
Vote down!
0

ppłk

#1489376

Żydo komuchy wszystko niszczą co Polskie.

Wtedy by byli zadowoleni, gdyby wszędzie stały POmniki komuchów, a szczególnie, Lenina, i Stalina.

Pozdrawiam.

BeataSzydło premierem.

Vote up!
1
Vote down!
0

Jestem jakim jestem

-------------------------

"Polska zawsze z Bogiem, nigdy przeciw Bogu".
-------------------------

Jestem przeciw ustawie JUST 447

#1489379